Boyacı Ustası Hizmeti – Alparslan Usta

Uzman boyacı ustası kadrosu ile anahtar teslim 1 günde boya, badana, dekorasyon hizmeti.

0532 158 75 34

Boyama, Yenileme Hizmetleri, Apartman, Daire, Ev içi ve dışı Boyama, Renk Danışmanı, Marangoz Hizmetleri, İstanbul komple tadilat ustası.

Tadilat Boyama Hizmeti
5 (3)

Evi yenilemek, çok fazla sabır, hazırlık ve sıkı çalışma gerektiren karmaşık bir süreçtir. Evinizi veya çevirmeyi düşündüğünüz bir evi yenilemenin en iyi yollarından biri yenileme boyamadır.

 Yenileme boyama, bir ev sahibi olarak veya evi satmayı düşünüyorsanız,

emlak piyasasındaki potansiyel alıcılara çekici gelecek yeni ve yeni bir ev görünümü verebilir.

 Yenileme boyamasının devam eden bir ev tadilatına nasıl yardımcı

olacağına ve profesyonel bir yenileme boyama hizmetinin ne gerektirdiğine daha yakından bakalım.

Neden İstanbul Tadilat Boyama?

Zamanla, boyanın içindeki kimyasalların parçalanması, kire maruz kalma,

dumana maruz kalma, ayrıca tabloyu donuk ve yıpranmış gösteren çizikler ve diğer döküntüler nedeniyle evinizin duvarları renklenmeye başlayacaktır. 

Yeni boyanmış duvarları içeren tadilatlar yıpranacak, estetiği yıpratacak ve ona yeni bir hayat verecektir.

Profesyonel Yenileme Boyası: Faydaları

Evinizi yeniliyorsanız, boyayı profesyoneller tarafından yaptırmanız en iyisidir. Profesyonel yenileme boyama, kendi başınıza yapılan bir boyama işinden daha uzun süre dayanır ve daha iyi görünür.

 Renovasyon boyama hizmetleri, sadece boyama hizmetleri değildir. 

Yenileme boyama hizmetleri, eski duvar kağıdının kaldırılması, pencerelerin boyanması, patlamış mısır tavanının çıkarılması, çatlakların

ve deliklerin onarılması ve evinizdeki duvarların ve tavanların görünümünü yenilemek için yapılması gereken diğer her şeyi içerir.

 Çoğu boyama şirketi yenileme hizmetleri sunmadığından, paketlerinin bir parçası olarak özellikle yenileme boyama hizmetleri sunan birini aramak önemlidir.

Evin içinde veya dışında profesyonel tadilat boyası yapılabilir; her şey, evde ne yapılması gerektiğine göre duruma göre değişir. 

Duvarlarınız veya tavanlarınız yenilenmeden önce, profesyonel bir ekip ilk olarak uzman ressamların taze, pürüzsüz bir yüzeyle başlayabilmelerini sağlayarak alanı hazırlayacaktır. 

Bu, pürüzlü alanların zımparalanacağı, deliklerin ve oyukların

doldurulacağı ve duvar veya tavan döşemesindeki tüm boşlukların düz bir yüzey oluşturmak için doldurulacağı anlamına gelir. 

Bu hayati hazırlık çalışması, birçok insanın gözden kaçırdığı bir şeydir, bu

nedenle boyama tadilatları için profesyonel bir ekip işe almak çok önemlidir.

Profesyonel yenileme boyama hizmetlerini getirmenin bir başka yararı da, kendi başınıza hazırlık veya temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacağınızdır. 

İşe aldığınız ekip, herhangi bir hazırlık çalışması veya boyama yapılmadan önce mobilya ve diğer değerli eşyaların kaplanmasıyla ilgilenecektir; ve iş bittiğinde, tüm çöplerini, enkazlarını kaldıracaklar ve evinizi geldiklerinde olduğu gibi temiz bırakacaklar.

Evinizi yeniliyor ve duvarlarınızı güncellemeyi planlıyorsanız, duvarlarınıza her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayacak yeni ve

yeni bir görünüm kazandırmak için profesyonel yenileme boyama hizmetlerini işe alarak işleri bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Average: 5]
Küçük banyo tadilatı, Fiyat HESAPLAMAK, Banyo YENİLEME, Kaça mal olur, 2020Tuvalet Tadilat Fiyatları, Yapım maliyeti, Mutfak Banyo tadilat

MUTFAK VE BANYO TADİLATI HİZMETİ
5 (10)

Doğru mutfak, fayans veya banyo tadilat ustasını bulmak söz konusu olduğunda, deneyim anahtardır. Bir banyo tadilatı veya mutfak fayansı ustasını ararken önemli olan sadece deneyim değil, aynı zamanda müteahhitlik deneyiminin türü de önemlidir. 

Ticari binaların yeni inşasında geniş deneyime sahip bir usta seçmek, usta otuz yıldır iş yapıyor olsa bile, genellikle size yüksek kalitede yeniden tasarlanmış bir banyo veya mutfak vermeyecektir. 

Bunun yerine banyo tadilatı ve mutfak fayansı işlerinde engin deneyime sahip bir usta bulun. Bazı insanlar kendileri usta olarak hareket etmeyi seçerler ve bu normalde bir nedenden ötürü büyük bir hatadır, deneyim eksikliğinden dolayı.

 Profesyonel bir banyo ve mutfak fayansı ustası kullanmak aynı prensibi izler. Banyoları ve mutfakları yeniden modelleme konusunda deneyimsiz olan bir usta, kullanılacak en iyi teknikleri veya eski evlerdeki mutfak ve banyoları yeniden modellemeyle ilgili sorunları anlamayabilir. 

Daha eski kablolama ve borularla ilgili sıhhi tesisat veya elektrik sorunları olabilir ve bu tür işleri yapmak için yıllarını harcamamış bir yüklenici usta için daha aşina olan teknolojidir.

Mutfağınız veya banyo tadilat yükleniciniz söz konusu olduğunda deneyimin bir başka yararı da iletişim ağıdır. Sadece uzun yıllar meslekte olmak ve daha fazla projeyi denetlemek, deneyimli bir banyo veya mutfak tadilat yüklenicisinin, belirli sorunlar veya gereksinimler ortaya çıktığında güvenmek için daha geniş bir yelpazede ve sayıda profesyonel bağlantıya sahip olacağı anlamına gelir. 

Bu, elektrikçiler, tesisatçılar, marangozlar, çerçeveciler, son işlemciler, montajcılar ve alçıpan ustası profesyonellerini içerebilir. Bu kapsamlı ağ, diğer profesyonelleri bekleyen uzun gecikmelere karşı zamanında biten bir iş ve yeni banyonuz için daha kaliteli bir sonuç anlamına gelir.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 10 Average: 5]

Kurumsal Tadilat Hizmeti
5 (17)

Emlak, müteahhitlik ve iç tasarım söz konusu olduğunda, ” yenilemek ” ve ” yeniden şekillendirmek ” kelimeleri genellikle birbirinin yerine kullanılır. 

Bununla birlikte, bu endüstrilerden birinde veya daha fazlasında çalışan profesyoneller için bu terimler aslında iki çok farklı şeyi gerektirir. 

Esasen, aralarındaki fark, bir yenilemenin bir şeyi önceki bir duruma geri yüklemeyi, bir yeniden modelin ise yeni bir şey yaratmayı ifade etmesidir.

Konut Tadilatı: Gerçekten Ne Anlama Geliyor?

Görebileceğiniz gibi, en geniş anlamıyla, “yenilemek” yeniden yeni yapmak, yeniden canlandırmak anlamına gelir . 

Bu tanımı ev inşaatı dünyasına uyguladığınızda, “canlandırma”, kabinlerin yeniden boyanması ve yenilenmesinden yeni aydınlatma armatürleri takmaya ve diğer kaplamalar ve armatürler eklemeye kadar her şey anlamına gelebilir. 

Eldeki görev ne olursa olsun, orijinal tasarım asla önemli ölçüde değiştirilmez. Bunun yerine, yeni veya revize edilmiş bir standardı karşılamak için basitçe güncellenir veya ince ayar yapılır.

Örneğin, özel bir yenileme sadece bir odayı daha çekici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda hoş bir kişiselleştirme duygusu da ekler. Mutfağınızı yenilemek, yaşam tarzınıza göre daha kişisel hissettirerek ona rahat ve sade bir ortam sağlar.

 Bu arada, bir odanın rengini değiştirmek veya evinizi piyasaya sürmeden önce eski pencereleri değiştirmek gibi daha küçük ve daha ucuz tadilatlar , başarılı bir yeniden satış şansını büyük ölçüde artıracak ve aynı zamanda çok güzel bir yatırım getirisi sağlayacaktır.

Konut Tadilatı Nedir?

Şimdi, sözlüğün “yapısını değiştirmek” anlamına gelen “yeniden modelleme” tanımına bir göz atın. 

Önceki durumun “yeniden canlandırılması” olan yenilemelerin aksine, bir odayı yeniden biçimlendirmek tam bir “yeniden yapım” dan daha fazlasıdır.

Bu nedenle, bir odanın düzenini, yapısını ve tarzını tamamen değiştiren bir projeyi üstlendiğinizde, onu yeniden şekillendiriyorsunuz. 

Başka bir deyişle, yalnızca güncellemek veya ince ayar yapmakla kalmayıp, alanının görünümünü ve düzenini kesin olarak değiştiriyorsunuz.

 Aynı şekilde, bir ev kat planını yeniden yapılandırmak gibi bir şey yapmak istiyorsanız, aynı zamanda yeniden modelliyorsunuz!

Örneğin, daha çağdaş ve açık konsept bir düzen yaratmak için mutfağınızı oturma odanızla birleştirmeye karar verebilirsiniz . Eğer yaparsanız, bir tadilat değil, tadilat planlıyorsunuz! 

Benzer şekilde, daha işlevsel bir pişirme alanı yaratmak için bir mutfak adası kurmak istiyorsanız, bir odayı da yeniden şekillendiriyorsunuz.

Esasen, proje tamamen yeni bir görünüm ve his verirken içine yeni bir soluk getiren bir mekanın sert bir şekilde değiştirilmesini içeriyorsa, bunun bir tadilat değil , tadilat olduğuna bahse girebilirsiniz !

Hangi Maliyet Daha Fazla: Tadilat mı, Yenileme mi?

Bir tadilat projesi neredeyse her zaman bir tadilattan daha pahalıya mal olacaktır. Bunun nedeni, yeniden modellemenin tipik olarak çok daha karmaşık tasarım hususlarının yanı sıra çok sayıda inşaat, elektrik ve sıhhi tesisat masraflarını içermesidir. İstanbul’da bir tadilat planlıyorsanız,  ☎ 0532 158 75 34 NUMARADAN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİN .

İstanbul alanında konum Ayrıca, her iki tadilat maliyetleri nasıl bilmek önemlidir. Bu nedenle Türkiye’nin diğer alanlara göre çok daha yüksek olacaktır, bu önemli projenize fazla dahil olmadan önce müteahhit veya mimar Sonuçta, bir odayı yenilemek veya yeniden biçimlendirmekle ciddi olarak ilgileniyorsanız, projenizin ilk seferinde doğru şekilde yapıldığından emin olmak kesinlikle işe yarar .

Sonraki Adıma Geçmeye Hazır mısınız?

Artık yeniden modelleme ve yenileme arasındaki farklar açıklandığına göre, bir sonraki adım seçim yapmaya karar vermektir: yenilemeye karşı yeniden modelleme. Merak ediyorsanız , ihtiyaçlarınıza en uygun proje

türünün yanı sıra bütçenizi en iyi şekilde nasıl tahsis edeceğinizi, yeniden şekillendirilecek en popüler odaları ve yeniden modellemek veya yenilemek için en iyi zamanları öğrenebilirsiniz.

Bir tadilat veya yenileme projesi hakkında sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Profesyonel ekibimiz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar. 

Son olarak, tamamladığımız son tadilat ve yenileme projelerinden bazılarını keşfetmek için biraz zaman ayırabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 17 Average: 5]

istanbul Banyo Tadilatı
5 (17)

istanbul’da banyo tadilatı ve Ev tadilatları söz konusu olduğunda, banyo

tadilat projeleri genellikle birçok istek listesinin başında bulunur, ikincisi yalnızca mutfak tadilatlarından sonra gelir. 

Tipik olarak evdeki en küçük odalardan biri olsa da, en büyük tadilat projelerinden biri olma eğilimindedir. Açıktır ki, birçok bileşeni ve armatürü nedeniyle, ihtiyaç duyduğu ekstra sızdırmazlık, sıhhi tesisat ve havalandırmadan bahsetmiyoruz bile.

Banyo tarzlarındaki trendler sürekli gelişiyor ve birçok ev sahibi sadece

odanın tasarım estetiğini güncellemeye değil, aynı zamanda yaşam tarzlarına uyması için daha kullanışlı ve işlevsel bir alan haline getirmeye hazırdır. 

Bu, birkaç basit yükseltmeden armatürlere ve duvarlara, yeni dolaplar,

tezgahlar, yeni zeminler ve yeniden tasarlanmış bir duşla tüm oda tadilatına kadar her şey anlamına gelebilir.

Müşterilerimizin hayallerindeki uzaya banyo yenilemeye yardımcı olmak istiyoruz. 

Banyoları için kişisel tercihleri ​​ve vizyonları tartışmak ve aynı zamanda en

güncel tasarım trendleri hakkında ayrıntılar sunmak için her biriyle oturuyoruz. 

Deneyimli yüklenicilerimiz ve tasarımcılarımız, proje süresince yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanmaya ve mükemmel, uygulamalı hizmet sağlamaya adamıştır.

Aşağıdaki kılavuz, bir tadilat sırasında genellikle en çok dikkat çeken banyonun beş ana bölümü hakkında bazı bilgiler vermektedir. 

İster bu alanlardan biri olsun isterse hepsi iyileştirilmesi gereken birkaç

temel değişiklik sadece banyonun konforunu artırmakla kalmaz, aynı zamanda evin değerine de katkıda bulunur. 

Tadilat Müteahhitlerinde bir Tadilat Uzmanı, mükemmel bir banyo

tadilatını devam ettirmek için bu alanların herhangi birini veya tümünü tartışmaktan mutluluk duyacaktır.

DUŞ / KÜVET

Belki de çoğu banyonun ana odak noktası olan duş, küvet veya duş / küvet

kombinasyonu, evdeki en az bir banyoda sadece bir gereklilik değil, aynı zamanda sahibinin kişisel tarzının bir yansıması da olabilir.

 Bazıları için duş hızlı ve basit olmalıdır, bu nedenle drenajlı ve kapılı basit bir kiremitli köşe yeterlidir. Diğerleri, uzun süre ıslanmanın lüksü ve belki biraz masaj jetleri için ayrı bir küvet ile birlikte bir duşu tercih ediyor.

Duşlar, tek duş başlıklı basit cam kapı ünitesinden veya tek duş başlıklı ve

plastik perdeli porselen küvetten çok yol kat etti.

 Bir duş ve küvet seçerken artık olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Seçim büyük ölçüde bütçeye, alana ve ne kadar yenileme yapılması gerektiğine bağlı olacaktır. 

Kendilerine şunu sorarak başlamalıyız, “En iyi duş türü nedir?” veya “Evim için en iyi küvet hangisi?”. Bu genellikle, alanınızla başarmaya çalıştığınız şey tarafından yanıtlanır. Aşağıda seçeneklerden sadece birkaçı bulunmaktadır:

KÜVETLER:

 • Duşlu porselen
 • Girdap
 • Sonsuzluk küveti
 • Serbest duran
 • Pençe ayağı
 • Bakır

DUŞLAR:

 • Cam karo
 • Seramik karo
 • Kapısız L şeklinde
 • Eğimli perde çubuğu
 • Çift duş başlıkları
 • Yağmur duş başlıkları
 • Vücut spreyleri
 • Yerleşik raflar ve banklar

Bir müteahhit veya tasarım uzmanı, bir banyoda en iyi şekilde çalışacak

duş veya küvet türü ve sıhhi tesisatın boyutu veya konumu ile kişisel bir seçimin bir olasılık olup olmadığı hakkında değerli bilgiler sağlayabilir. 

Tadilat sırasında bir küveti kaldırmayı düşünürken, evde küvetli en az bir banyo bulundurmayı unutmamalısınız.

LAVABO

Lavabo, banyonun bir diğer önemli odak noktası ve aynı zamanda tasarım açısından önemli ölçüde gelişen bir özelliktir. Bireyler alanı açmaya, depolamayı artırmaya veya odanın tarzını değiştirmeye çalıştıklarından, bir banyo tadilat projesinde en çok değiştirilen unsurlardan biridir.

istanbul Banyo Tadilatı Tasarım ekibimiz, size çok sayıda tedarikçimizde

ve tedarikçimizde bulunan seçenekleri göstererek karar verme sürecinde size rehberlik edecek bilgiye sahiptir. 

Dikkate alınacak diğer hususlar, kullanılacak bataryanın türü, lavabonun

tek başına mı yoksa bir dolaba entegre edilmesi mi gerektiği ve lavaboyu kimin kullanacağıdır. 

Bazı stiller, özellikle çocuklar için işlevsel ve kullanımı kolay değildir. Lavabonun dayanıklı ve leke tutmaz olması da önemlidir.

Birkaç lavabo seçeneği şunları içerir:

 • Gemi: Bir tezgahın üstüne oturur. Genellikle kase şeklindedir ve porselenden cama, bakırdan paslanmaz çeliğe kadar çeşitli malzemelerden üretilir. Daha yükseğe oturur ve popüler bir banyo trendidir.

 • Kaide: Havza geniş ve derin iken taban dar olduğu için yerden tasarruf etmek için idealdir. Altında herhangi bir depolama alanı içermez. Benzersiz bir stil sağlar.

 • Duvara monte: Yerden tasarruf etmek isteyen tadilatlar için en iyi seçenek. Ayak veya tezgah gerektirmeden tamamen duvar tarafından desteklenir. Boruların görünmesine izin verir, ancak kolayca kapatılabilir.

 • Konsol masası: Duvara monte lavabo ile makyaj masası arasında bir karma. Bu tür, yerden tasarruf sağlar, ancak altında biraz depolama alanı bulunur. Lavabo tipik olarak bir masanın üzerine veya bir raflı dört ayak üzerine oturur.

 • Vanity: Lavabo, altında geniş depolama alanı olan bir tezgahın içine yerleştirilmiştir. Borular görünmez ve dolaplar çeşitli boyutlarda gelir. 

 • Lavabolar, lavabo ile tezgah arasında kenarları veya dikişleri görünmeyen sağlam bir yüzey olarak veya lavabonun etrafındaki bir
 • çemberin tezgahın üstüne oturduğu ve mevcut yüzeylere kolayca eklenebilen bir damla olarak monte edilebilir.

AYDINLATMA

Banyo tadilatı sırasında genellikle gözden kaçan önemli bir husus aydınlatmadır. Bir tadilat düşünüldüğünde, odanın her bir alanının aydınlatması değerlendirilmelidir. 

Küçük banyolar, doğru aydınlatma türüyle daha büyük görünecek şekilde

yapılabilirken, büyük banyolar, her alanın işlevsel olması için çeşitli aydınlatma türlerine ihtiyaç duyacaktır. 

Aydınlatmayı tasarım estetiğine uydurmak gerekliyken, aynı zamanda yaşamın tüm günlük işlevlerine yönelmek için uygun ışığı sağlamak da gereklidir.

Çoğunlukla “görev aydınlatması” olarak adlandırılan, banyoyu aydınlatırken başlamak için iyi bir yer, farklı işlerin veya görevlerin yapılacağı çeşitli alanları düşünmektir. Bu alanların her biri – makyaj masası veya lavabo, duş ve / veya küvet ve tuvalet – kendi odaklanmış aydınlatmasına sahip olmalıdır. 

Daha büyük bir banyo için, özellikle sık kullanılan veya dinlenme yeri

olarak kullanılacak olan bir banyo için, tüm alanı aydınlatmak için bazı temel ortam aydınlatması gerekli olabilir.

Bu alanlar için aşağıdaki aydınlatma türlerini düşünün:

Makyaj masası veya lavabo: Bir aynanın her iki tarafında duvara monte armatürler. Buradaki fikir, tıraş etme, makyaj yapma veya saç şekillendirme gibi görevleri tamamlarken yüzdeki gölgeleri azaltmaktır. Aynanın üzerinde veya üzerinde şerit aydınlatma da seçeneklerdir.

Tuvalet: Basit gömme kutu ışıkları, genellikle odanın geri kalanından bir

duvar, yarım duvar veya dolap ile ayrılan bu alanı aydınlatmak için yeterlidir.

Duş veya küvet: Islak, nemli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ışıkları kullanın. Gömme aydınlatma en iyi sonucu verir ve tıraş ve temizlik görevlerini tamamlamak için yeterince parlak olmalıdır. Bir jakuzili küvetin üzerinde drama veya rahatlatıcı bir aura yaratmak için karartma anahtarları takmayı düşünün.

Tüm oda: Odanın ortasına monte edilen basit bir tavan lambası işe yaramalı. Belirli bir temada dekorasyon yapıyorsanız, bir avize, aplik veya sarkıt ışık tasarıma katkıda bulunacaktır.

TEZGAH ÜSTÜ

Tezgahlar, herhangi bir banyoda son derece önemli bir başka armatürdür. Sadece şık ve odanın tasarımına uymaları değil, aynı zamanda dayanıklı, esnek ve işlevsel olmaları da gerekir. Bu yüzeylerin bakımı, su, sabun ve kozmetik ve saç ürünlerinden kaynaklanan kalıntılara maruz kalacağından basit olmalıdır. Sabah ve akşam banyo rutinlerini tamamlamak için ne kadar çalışma alanı gerektiği de dikkate alınmalıdır.

İstanbul Tadilat Şirketleri gibi bir banyo tadilat müteahhidi  , tezgah alanını

maksimize etme veya depolamayı artırmak ve kişisel ihtiyaçları karşılamak için tezgahları ve dolapları yeniden yapılandırma konusunda uzmanlık sağlayabilir. 

Ayrıca ihtiyaçlara ve tasarım vizyonlarına uyan bir yüzey malzemesi önerebilir.

Pratik ve güzel tezgahlar için pek çok seçenek var, ancak banyonuz için en iyi tezgah hangisi? Her birinin periyodik olarak kapatılması gerekenden neredeyse hiç gerekmeyen kendi bakım seviyesi vardır. Bazıları daha gözeneklidir ve daha kolay lekelenir veya çizilir. Ve tabii ki bazıları kişisel bütçeye diğerlerinden daha iyi uyacaktır.

 • Granit
 • Kültürlü Mermer
 • Kireçtaşı
 • Kuvarsit
 • Katı yüzey kaplama
 • Laminat
 • Seramik karo
 • Porselen çini
 • Odun
 • Bardak
 • Somut

DÖŞEME

Bir banyo tadilatı için döşeme seçerken, bireyler tipik olarak zemine dikkat

çekmekle daha az ilgilenirler ve neme ne kadar iyi dayanacağına, gerekli bakıma ve çıplak ayak üzerinde nasıl hissettiğine daha çok odaklanırlar. 

Banyo zeminleri ıslak ayaklar, kozmetik kalıntılar ve hijyenik amaçlar için gerekli olan sık temizlik ile gerçekten dayak atabilir.

Döşeme seçenekleri, farklı renk, boyut ve dokulara sahip tasarımlar oluşturarak bir banyoyu özelleştirmeyi kolaylaştırır. Odanın çeşitli alanları, özellikle tuvaletlerin veya tuvalet masalarının önünde, karo ile bir “halı” oluşturularak kaydırılabilir. Duvarlar ve duşlar da uyumlu veya devam eden karo tasarımlarıyla doğrudan zemine dahil edilebilir.

Fayans genellikle banyo zeminleri için tercih edilen malzeme olsa da, banyoyu çekici ve şık hale getirecek çok sayıda seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerden bazıları diğerlerinden daha fazla bakım gerektirebilir, yani nem hasarına karşı yeniden sızdırmazlık veya zaman zaman harç değiştirme. Bu diğer seçenekler şunları içerir:

 • Odun
 • Lüks Vinil Karo
 • Vinil
 • Taş
 • Linolyum
 • mantar

Şu anda birçok banyoya monte edilen bir başka popüler seçenek de radyan ısıdır. 

Çoğu için lüks olarak kabul edilen ışıltılı zemin, banyo zeminini, özellikle

soğuk sabahlarda veya duştan çıktıktan sonra çıplak ayak için sıcak tutar. 

Ne kadar lüks olsa da, kurutma kabiliyetinde de işlevseldir ve kaymayı azaltmak için ıslak zeminleri daha çabuk kurutur.

İki tür radyan zemin ısısı vardır. Zeminin altındaki kauçuk borulardan zorlanan suyu ısıtmak için sıcak su ısıtıcısı kullanan Hydronic . İkinci biçim olan elektrik, zeminin altında ısıya dayanıklı tellere sahip bir elektrik paneli kullanır. Her ikisi de arzu edilen ısıyı sağlarken, elektrik daha ekonomik ve kurulumu daha basittir. Bununla birlikte, her ikisi de mevcut zeminlerin kaldırılmasını gerektireceğinden, yeniden modelleme planı yeni döşeme içermiyorsa bir seçenek olmayabilir.

Bu, bir evin banyosunu yeniden şekillendirmek söz konusu olduğunda değiştirilebilecek, değiştirilebilecek ve güncellenebilecek tüm olasılıklara sadece bir bakış. 

Tadilat projesi ister sadece bu özelliklerden birini değiştirmeyi içeriyor olsun, ister tüm banyonun sökülmesini ve zeminden yukarı yeniden inşa

edilmesini içeriyorsa, İstanbul Banyo Tadilat Hizmeti Ustalarımız banyo vizyonunuzu üstlenmeye hazırdır.

Ekip , ilk planlamadan tezgah ve döşeme üzerine öneriler sunmaya, projenin sonuna kadar  , banyoyu her zaman hayalini kurduğunuz alana dönüştürecektir. 

☎ 0532 158 75 34 numaralı telefondan bugün onlarla iletişime geçin

ve tasarladıkları ve yeniledikleri mekanların fikirleri ve fotoğrafları için banyo portföylerini ziyaret edin . 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 17 Average: 5]

Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti
4.9 (16)

KADIKÖY’DEKİ EVİNİZİ TAMAMEN YENİLEME KARARI VERMELİSİNİZ

Tam bir ev tadilatı stresli, pahalı ve lojistik açıdan zahmetlidir. Evin çoğu veya tüm alanlarında aynı anda aktif inşaat anlamına gelir, bu da onu haftalarca hatta aylarca yaşanmaz hale getirir. Açıkça görülüyor ki, bu kendi başına üstlenebileceğiniz bir iş değil. Kadıköy ve tüm mahallelerinde bir eviniz varsa ve tam bir ev tadilatı yapmayı düşünüyorsanız, bölgenin en iyi inşaat şirketi olan Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti‘ni işe almayı kendinize borçlusunuz!

KADIKÖY’ÜN KOMPLE EV TADİLATINDAKİ LİDERİ

Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, yaklaşık 20 yıldır İstanbul’da tüm evi kapsayan çarpıcı tadilatlar yaptı. Toplam ev yenileme hedefleriniz ne gerektirirse gerektirsin, bunu gerçekleştirecek deneyime ve kaynaklara sahibiz! İstanbul Kadıköy’deki ev sahiplerinin, aşağıdakiler dahil çeşitli nedenlerle evlerini tamamen yeniden şekillendirmelerine yardımcı olduk:

 • Kadıköy’deki Yeni Bir Evi Yeniden Modellemek: Çok az yeni ev gerçekten “taşınmaya hazırdır”. Bir “tamirci özel ürünü” satın almış olabilirsiniz veya sadece eve veya apartman dairesine kendi damganızı basmak isteyebilirsiniz. Motivasyonunuz ne olursa olsun, eksiksiz bir ev tadilatı, yeni satın alma işleminizi hayallerinizdeki özel eve dönüştürebilir.Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, müşterileri için yeni ev alımlarını tamamen yeniden şekillendirmek için Kadıköy’ün en iyi inşaat taşeronlarından bazılarıyla ortaklık kurdu.

 • Kadıköy’de Sevilen ama Modası geçmiş bir Evi Yenilemek: Çoğu insanın evlerine güçlü duygusal bağları vardır. Artık ihtiyaçlarınızı karşılamasa veya zevkinize uymasa bile evinize veda etmek zor olabilir. Tam bir ev tadilatına yatırım yapmak mükemmel bir çözümdür! Düzenini, stilini ve olanaklarını güncellerken ve özelleştirirken sevgili evinizi korumanıza olanak tanır. Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, evlerinin tam potansiyelini eksiksiz bir tadilatla gerçekleştirmek için sayısız Kadıköy bölgesi ev sahibi ile birlikte çalıştı.

 • Kadıköy’de Bir Evi Satmak İçin Tamir Etmek : Diğer taraftan Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, onları İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy konut pazarına hazırlamak için eksiksiz ev tadilatları gerçekleştirdi. Belki de evinizi yakında satmayı planlıyorsunuz, ancak görünüşünün ve kolaylık olmamasının değerini düşüreceğinden endişeleniyorsunuz. Evinizin içini veya dışını elden geçirmek için eksiksiz bir ev yenileme, değerini anında artıracak ve potansiyel alıcıları şaşırtacak!

 • Kadıköy’deki Evinizi Yerinde Yaşlanacak Güvenli Hale Getirme: Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti Kadıköy’deki birçok yaşlı ev sahibi, altın yıllarında bağımsızlıklarını sürdürme konusunda endişeleniyor. Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti’de herkesin kendi evlerinde zarif bir şekilde yaşlanma seçeneğine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle , İstanbul Ticaret Odası üyesiyiz . Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, evleri daha yaşlı sakinler için güvenli ve rahat hale getirmek için tamamen yeniden modellendi ve aşağıdaki gibi iç ve dış değişikliklerle:
  • Koridorları ve kapıları genişletmek
  • Yatak odalarının birinci kata taşınması
  • Esnek, kaymaz zemin döşemesi
  • Dolapları ve tezgahı indirme
  • Hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar için banyo aksesuarlarının takılması
  • Dış merdivenlerin rampalarla değiştirilmesi
  • Ve dahası! Yaşlandıkça evinizi daha güvenli bir şekilde gezinebilmeniz hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, lütfen şirketimizin ☎ 0532 158 75 34 numaradan iletişime geçin. .
KADIKÖY’DE GÜVENEBİLECEĞİNİZ DENEYİMLİ ALT YÜKLENİCİLER

 Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti Kadıköy’deki diğer inşaat şirketleri, inşaatı gerçekleştirmek için genel müteahhitler istihdam ederken,  Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti üstün “tüm alt” yaklaşımını kullanıyor. Kadıköy’ün kendi alanlarında iş yapma lisansına ve sertifikasına sahip en iyi taşeronlarından oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Sonuç, daha iyi kalite, daha hızlı inşaat ve ilk seferinde doğru yapılan işlerdir. Tüm ev tadilatınız veya tadilatınız için ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir ticarette alt yüklenicilerimiz mevcuttur;

 • Mimari Planlama
 • Dolap
 • Marangozluk
 • Halı Montajı
 • Çimento ve Beton
 • Özel Klozet Çözümleri
 • Güverte / Teras Kurulumu ve Onarımı
 • Kapı ve Pencere Montajı
 • Elektriksel
 • Eskrim Kurulumu
 • Döşeme Montajı
 • Temel Onarımı
 • HVAC
 • İç dizayn
 • Çevre düzenleme
 • Duvarcılık
 • Boyama
 • Alçı ve Alçıpan
 • Sıhhi tesisat
 • Döşeme
 • Çatı kaplama
 • Su yalıtımı
KADIKÖY’DE KOMPLE EV TADİLATINIZA BUGÜN BAŞLAYIN

İstanbul Kadıköy’de bulunan evinizi eksiksiz bir yeniden modelle dönüştürmesine izin verin! Ücretsiz danışmanlığınızı planlamak için mal sahibi ve proje yöneticisi Alparslan Usta ile ☎ 0532 158 75 34iletişime geçin. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 16 Average: 4.9]

İstanbul Ev Tadilat Hizmetleri
5 (22)

Tamirci arayan ev sahipleri için İstanbul merkezli ev ve iş yeri tamirci profesyoneller, mevsimlik, bakım, ticari ve konut hizmetleri gibi eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar.

Ev veya ofis projelerinize bakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamirci Hizmetlerimiz ile hayatınız makul bir fiyata minimum kesinti ile karşı karşıya kalacaktır. Büyük veya küçük tüm işler, siz uzaktayken bile hızlı ve akıllı bir şekilde tamamlanacaktır.

Yetenekli profesyonellerimiz dekorasyon, boyama, marangozluk, sıhhi tesisat, çevre düzenlemesi ve bahçecilik konularında yardımcı olacaktır. Bir ampul armatüründeki küçük bir sorundan büyük yenilemelere kadar her şey bizim işimiz.

Yardımcı olabileceğimiz konular:

 • Boyama ve Süslemeler
 • Tamirci Hizmet, Kapılar ve dolap ayarları
 • Mutfak üniteleri onarımı
 • Duvar ve zemin döşeme
 • Elektrik sorunları
 • Sıhhi tesisat ve Merkezi ısıtma
 • Bahçe ve Peyzaj
 • Zemin Kaplaması ve Eskrim

Herhangi bir ev veya ofis projesi kabul edilir! Tüm hizmetlerimiz profesyonel, tamamen sigortalı ve ekonomiktir.

İç mekan boyama ve dekorasyon hizmetlerimiz arasında yüksek kaliteli iç boyama, duvar kağıdı ve ilgili tüm marangozluk ve sıva işleri bulunmaktadır. Ustalarımız işlerinden büyük gurur duyuyorlar ve iyi görünmeye devam edecek en ince son işlemleri yapıyorlar. 

İstanbul’da en kaliteli iç cephe boyama ve dekoratör Hizmetleri sunuyoruz

 • iç mekan boyama
 • duvar kağıdı
 • sprey boyama (Portafleck, Aquatech ve diğer benek kaplamalar dahil)
 • marangozluk (ucuz, gömme dolaplar ve raflar, iş istasyonları, kitap rafları vb. dahil)
 • sıva onarımları
 • dış cephe boyama
 • Ticari ve konut

Başa çıkması kolay ve profesyonel kullanım. Boyacı Ustası Ev Tamir Hizmeti ile emin ellerdesiniz

Ayrıca şu konularda uzmanız:
 • pencere ve kapı onarımları
 • Pencere sistemleri™ onarımları
 • Çinko,Tahta,Taş™ çatı onarımları
 • onarımlar yapmak
 • cam

Çatı kaplama işleri, kurşun işleri vb. Bir sözleşmenin parçası olarak dahil edilebilir.

Tamirci ve ekibi, ulaşması çok kolay ve randevularına uyuyorlardı. Gizli ekstralar yok. 

Ayrıca İç Mekan Boyacısı ve Dekoratör hizmetlerimizi inceleyin:

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 22 Average: 5]
Komple Ev Yenileme, ☎ 0532 158 75 34 Profesyonel Tadilat Ev Ustası,Banyo yenileme,Boyacı,Kartonpiyer, Alçıpan Ustası, Ofis, Şirket, Apartman, Duvar Yenileme, Uygun Kurumsal Şirket

Profesyonel Tadilat Hizmeti
5 (35)

EV, İÇ MEKAN BOYAMA VE TADİLATI

Bir odaya veya evinizin tüm içini boyamaya ihtiyacınız varsa, İProfesyonel Tadilat Hizmeti sizin için mükemmel bir iş çıkaracaktır. 

Uzun süredir ihmal edilmiş bir odaya yeni bir ceket giydirip mucizeler yaratabiliriz. Yeni bir kat boya , piyasaya sürülmek üzere olan bir eve de değer katacaktır .

 Daha önce bir odadaki renkleri değiştirmeye çalıştıysanız veya bir duvarı boyamaya çalıştıysanız ve istenen sonuçları elde edemediyseniz,

Profesyonel Tadilat Hizmeti yükleniciniz olarak evinizin boya işini gerçekleştirmenize yardımcı olacak uzmanlığa sahip olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Siz bunu hak ediyorsunuz.

BİNA DIŞ CEPHE BOYAMA VE TADİLATI

Çoğu insan gibiyseniz, eviniz muhtemelen en değerli varlığınızdır. Pek çok insan, gerçek bir sorun haline gelene kadar evlerinin dışını boyamayı erteler. 

Evinizi korumak için çok uzun süre beklemek , gelecekte size daha pahalıya mal olabilir. Ahşabın çürümesini veya evinizin dış cephesinde çatlakların oluşmasını beklemeyin. 

Her türlü dış yüzeyi boyamanın nüanslarına aşinayız. En değerli yatırımınızı korumak için bugün Profesyonel Tadilat Hizmeti’ni ☎ 0532 158 75 34 numaradan hemen arayın .

TİCARİ BİNA BOYAMA VE TADİLATI

Bir mülk yöneticisi, ev sahipleri derneği, kat mülkiyeti derneği veya bir ofis binanız veya ofis alanınız varsa, Profesyonel Tadilat Hizmeti güvenebileceğiniz bir ortaktır. 

Biz ticari boya yüklenicileriyiz ve birçok farklı ticari proje üzerinde çalışmaya alışkınız. Zamanınızı, bütçenizi ve diğerlerinin üzerinde durma ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak işleri sizin için kolaylaştıracağız.

 İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti , İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir konut ve ticari müşteriler arasında benzersiz bir Ticari üne sahiptir.

Uygun bir fiyatla optimum kaliteyi sağlıyoruz ve bu bizi rakiplerimizden ayıran bir şey. Müşterilerimize değer veriyor ve onlar için optimum memnuniyet sağlıyoruz. Sadece en yenilikçi tekniklerimiz ve stillerimizle harmanlanmış yüksek kaliteli boyama malzemeleri kullanıyoruz.

İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti, evinize veya iş yerinize taze, yeni, yenilikçi, modaya uygun ve sofistike bir görünüm kazandırabilir. İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti ile yeni bir kalite ve müşteri hizmeti seviyesini yaşayın! Bugün ☎ 0532 158 75 34‘ü arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 35 Average: 5]

Tuvalet Tadilatı Hizmeti
5 (35)

Paket 1: TSE BELGELİ Tuvalet Zemin Kaplama 

Mevcut lekeli veya kaygan yer karolarınızda görünümü iyileştirmek için basit bir tadilat yapmak, ayrıca klozet ve lavaboyu değiştirmek istiyorsanız bu paket tam size göre.

Bu tür bir tuvalet yenilemesi, herhangi bir bilgisayar korsanlığı çalışması yapılmadan hızlı bir şekilde yapılabildiğinden, minimum kesinti süresi vardır. Fayansların kaplanması TSE onaylı’dır ve yepyeni bir görünüm için güvenli ve uygun maliyetli bir yöntemdir!

TUVALET İçin uygun:

 • Mevcut herhangi bir sızıntı sorunu olmayan çoğu TSE BELGELİ / Apartman tuvaleti

Apartman dairesi

* Nakliyat & enkaz bertaraf duş ekranları, marangozluk ve diğerleri için ayrı ayrı ücret alınır.
* tuvalet için kontör Can kabine ile lavabo

Paket 2: TSE BELGELİ Tuvalet Paketi 

Tuvalet zemininde mevcut bir sızıntı sorunu varsa, tuvalet zeminini kesmeniz ve su yalıtımını yeniden yapmanız gerekebilir. Tuvalet başına 2-4 gün kapalı kalma süresi vardır

 • Mevcut sızıntı sorunları olan TSE belgeli tuvalet malzemeleri.

Paket 3: TSE BELGELİ Tuvalet Duvarı ve Yer Paketi 

Duvar karoları dahil tüm tuvaletiniz için yepyeni bir görünüme sahip olmak isterseniz, sizin için bir tuvalet yenileme paketimiz var. Tuvalet duvar karolarını yapmak, yeniden döşemeden önce banyodaki tüm demirbaş ve aksesuarların çıkarılmasını içerir. Tuvalet başına yaklaşık 5 iş günü sürer ve yeni aksesuarların satın alınması gerekir. Fayans kaplaması ve yepyeni bir görünüm için güvenli ve uygun maliyetli bir pakettir!

Uygun : Mevcut herhangi bir sızıntı sorunu olmayan çoğu TSE belgeli tuvalet

Lütfen kılavuz olarak kaba fiyatlandırmamıza ve iş kapsamımıza bakın.

Fayans İşleri

 1. Tavan Yüksekliğine Kadar Kaplamalı Duvar Karosu – 700 TL – 1150 TL. (Boyut ve Karmaşıklığa Bağlı Olarak)
 2. Tuvalet İçin Yer Karosu Tedarik ve Kaplama – 700 TL – 1250 TL

Sıhhi Tesisat  İşleri

 1. Tedarik ve Kurulum 01 Takım Klozet ve Klozet için Bide Sprey – 520 – 650 TL (Modele Bağlı)
 2. Tedarik ve Kurulum 01 set Musluklu Lavabo – 650 TL – 820 TL (Modele Bağlı)
 3. Tuvalet için Paslanmaz Çelik Boru Tedarik ve Değiştirme – 450 – 800 TL (Sıcak / Soğuk’a Bağlı)

Nakliye ve Bertaraf

 1. Oluşan Enkazın Taşınması ve Bertarafı – 250 – 400 TL

Satın Alınacak Ürünler

 1. Tuvalet i için Yeni Musluk / Duş Seti ve Aksesuarların Satın Alınması – 500 – 900 TL ve üzeri

Tahmini Maliyet: Tam duvar ve yer karoları kaplama işi için 3xxx TL ve üstü
Tahmini Geri Dönüş Süresi : 5-6 İş Günü

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 35 Average: 5]
Banyonuzdan sıkıldınız mı? Banyonuzu yenilemek,tadilat yaptırmak,fiyat almak,örnekleri görmek için banyo tadilat ustasını arayın

Banyo Tadilatı ve Tamiratı Hizmeti
5 (40)

Eski, modası geçmiş banyonuzu temiz, huzurlu bir alana dönüştürün .

 •  1 günde taze, yeni banyo ve duşlar kuruyoruz.
 •  Sofistike stiller, renkler ve tasarımlar.
 •  Mükemmel uyum için özel yapım.

Neden Diğer Tadilatçılardan Daha Uygunuz

Şimdi ve gelecek yıllarda aileleri gülümseten banyolar yaratıyoruz . 

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteye bağlılık gerektirir .

 •  Görünenden daha fazlası – duşları değiştirebiliriz, küvetleri dönüştürebiliriz ve daha fazlasını yapabiliriz!
 • Stresi ve karışıklığı minimumda tutuyoruz .
 • Ömür boyu garanti ve para iade garantisi veriyoruz.

Yıldırım Hızında Duş ve Banyo Tadilatları

Banyonuzu çok hızlı yeniden yapabiliriz? Bizim lisanslı profesyonel ustalarımız banyonuzu olduğu gibi 1 gün’de komple tadilat gerçekleştirir.

 • Küvetinizi veya duşunuzu değiştirebiliriz
 • Küvetinizi duşa dönüştürebiliriz .
 • Haftalar değil, günler içinde tertemiz bir banyo veya duşun keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstün Kalite Garantili

Küvetinizi dönüştürmeniz veya duşunuzu yenilemeniz gerekip gerekmediğini , projenizi yöneten sektördeki en güçlü ömür boyu garanti veren bir usta ve marka  biriyle desteklenmektedir.

Banyonuzu Şimdi Bozulmamış Bir İnziva Yerine Dönüştürün!

☎ 0532 158 75 34

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 40 Average: 5]
6 metrekare banyo tadilat fiyatları, hesaplama,Kaça mal olur 2020?, Küçük YENİLEME ,Tuvalet Tadilat Fiyatları, Örnekleri banyo tadilat ustası

Banyo Tadilatı Hizmeti
5 (39)

Banyo tadilatı ile mutfaktan daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha fazla banyo ekleyerek veya mevcut olanları yükselterek, diğer yenileme projelerinden daha yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz. Bunun nedeni, banyoların tüm evin işlevselliğini etkilemesidir.

Banyo tadilatı yaparken akılda tutulması gereken hedefler şunlardır:

 • Daha iyi bir cephe oluşturmak için yüzeyleri yeniden boyayın
 • Enerji verimliliğini artırın
 • Yeni sıhhi tesisat armatürleriyle genel görünümü iyileştirin
 • Makyaj masası, dolaplar ve lavabolar için iyileştirmeler yapın
 • Zemin alanını artırın veya stilini değiştirin

Banyo tadilatları, 10 üzerinden 9,6’lık yüksek bir keyif puanı çekiyor. Ayrıca, bir evin genel değeri üzerindeki etkilerini de yüksek oranda değerlendiriyorlar. Orijinal yatırımınızın% 60 ila% 70’ini telafi edebilirsiniz.

Yeni bir banyo ekleyerek,% 80 ile% 130 arasında büyük getiri elde edebilirsiniz. Yeni bir banyo için alan, fazladan odaları, dolapları, merdivenlerin altındaki boşlukları ve kullanılmayan diğer alanları dönüştürmekten gelebilir.

6 metrekare banyo tadilat fiyatları, hesaplama,Kaça mal olur 2020?, Küçük YENİLEME ,Tuvalet Tadilat Fiyatları, Örnekleri banyo tadilat ustası

En İyi Banyo Yenileme Fikirleri

 • Yeniden boyama : Su ve küf kaynaklı hasar belirtileri, herhangi bir banyonun çekiciliğini ve değerini düşürür . Yeni bir kat boya bunu düzeltebilir ve bunu kendiniz yapmak kolaydır.
 • Gösterişli yükseltmeler : Bu yükseltme, dolapların, lavaboların ve muslukların değiştirilmesini gerektirir. Tek tip bir tasarımın elde edilmesine yardımcı olacaktır. Projenin maliyeti mermer, granit, fayans veya laminat kaplamanın kullanılmasına bağlıdır.
 • Döşeme: Değişen yer döşemesi, en dramatik banyo dönüşümünü sağlar. Seramik ve porselen malzemeler kullanılarak ucuza yapılabilir. Taş ve ahşap kullanmak daha yüksek getiri sağlar, ancak daha pahalıdır. Isı yayan elektrikli paspaslar, bir banyonun işlevselliğini büyük ölçüde geliştiren bir eklentidir.
 • Enerji açısından verimli güncellemeler : Enerji açısından verimli güncellemeler, düşük akış için optimize edilmiş duşlar, lavabolar ve tuvaletleri içerir. Ayrıca şık görünen ve çok az enerji tüketen LED armatürler içerirler.
 • Duşlar ve küvetler : En az bir küvete sahip evler, daha fazlası için satılır. Küvet ile birlikte bir duşakabin dahil edilmesi, evi daha da çekici hale getirecektir. Bununla birlikte, her ikisine de sahip olmak mümkün değilse, duşakabin tek başına yeterli olacaktır.

Sonuç olarak

Artık banyo ve mutfak yenileme projelerinin evinizin değerini nasıl etkileyebileceğini biliyorsunuz ve nereden başlayabileceğinize dair bir fikriniz var!

Daha fazla soru için bugün bizimle ☎ 0532 158 75 34 numaradan iletişime geçin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 39 Average: 5]
Mutfak tadilat ve boya ustası hizmeti mi arıyorsunuz?, Yenilemek mi istiyorsunuz? Modern mutfak yenileme örenekleri, fiyatları ustası kim?

Mutfak Tadilatı Ev Değerini Nasıl Etkiler?
5 (37)

Bir eviniz varsa, muhtemelen her zaman değerini ve görünümünü iyileştirmenin yollarını ararsınız. Bunu yapmanın bir numaralı yolu, kısmen veya tamamen yenilemektir. En beğenilen tadilat projeleri banyo ve mutfak tadilatıdır. En yüksek yatırım getirisini sağladığına inanılıyor.

İstanbul Mutfak Yenileme işleri yapan şirketimiz, popülaritelerinin ana nedeninin potansiyel alıcıların mülk hakkındaki görüşlerini nasıl etkilediklerinden kaynaklandığını açıklıyor . Sık sık “mutfaklar ev satar!” derler. Ayrıca hem mutfakların hem de banyoların bir ev sahibine en büyük mutluluğu sunduğu bilinmektedir.

Mutfaklar evinizin merkezindedir. Yemeklerin hazırlanıp paylaşıldığı ve ziyaretçilerin kabul edildiği yerdir.

Bir mutfağı iyileştirmenin çok büyük bir maliyet olması gerekmez. Büyük revizyonlar maksimum 15000 TL’ye kadar mal olsa da, kendi başınıza yapabileceğiniz küçük yükseltmeler vardır. İster küçük ister büyük yenileme yapmayı tercih edin, hepsi için aşağıdaki aşağıdaki seçenekleri yapması gerekir:

 • Mutfağın görünümünü ve hissini iyileştirin
 • Alanın işlevini artırın
 • Hasarlı, solmuş ve eski alanları kaldırın
 • Daha fazla zemin alanı yaratın ve havalandırmayı iyileştirin

Yenilemenin kapsamına bağlı olarak, maliyetlerinizin% 60 -% 80’ini telafi etmeyi bekleyebilirsiniz. Ama ne tür mutfak tadilatları yapabilirsiniz?

Küçük Mutfak Tadilatları:

Bu düşük bütçeli projeler, sizi bankaya gitmeye zorlamadan harika getiri sağlar:

 • Mutfak dolabının yeniden boyanması : Modern renklerle yeniden boyanması ve yeniden cilalanması bir mutfağı tamamen değiştirecektir.
 • Mutfak dolabına yeniden bakın : Yeniden yapılandırılmış dolaplara, özellikle yavaş kapanan kapılar eklendiğinde, yüksek etkili başka bir düşük bütçeli yenilemedir.
 • Seramik ve Kalebodur değişimi: Yeni karolar bir mutfağın renk paletini dönüştürecek. Üstelik bu proje sadece birkaç yüz liraya mal oluyor.
 • Döşemenin iyileştirilmesi: Ucuz vinil döşeme, gerçek parke veya arduvaz zeminler kadar çekici olmayabilir, ancak bu yüksek kaliteli malzemelere yakın bir bitiş sağlar.

Orta Sınıf ve Büyük Mutfak Tadilatları

Orta ölçekli ve büyük mutfak tadilatları genellikle yeni su tesisatı oluşturmayı, eski su tesisatı yeniden yönlendirmeyi ve izin gerektiren ve evinizi ne kadar hızlı satabileceğinizi geciktiren ev iyileştirmeleri olan büyük döşeme iyileştirmelerini gerçekleştirmeyi içerir .

Orta düzey yenileme 15.000 ila 20.000 TL arasındadır. Büyük tadilatların maliyeti 30.000 TL üzerindedir.

Aralarındaki fark, kullanılan malzemelerin ve kaplamaların kalitesindedir.

Bu kategorideki en popüler tadilatlar:

 • Daha iyi işlevsellik için mutfak düzenini yeniden düzenlemek. Bu genellikle hareketli duvarları içerir.
 • Bir bölüm oda eklemek ve yeni bir tezgah kurmak.
 • Yarı özel ve özel ahşap dolapların eklenmesi.
 • Döşemenin elden geçirilmesi ve mevcut sıhhi tesisatın değiştirilmesi veya yeniden yönlendirilmesi.
 • Enerji tasarruflu cihazların ve aydınlatmanın kurulması.

Lüks tadilatlarda taş tezgahlar, ithal seramik / cam karo ve seramik’ler, yüksek kaliteli özel dolaplar, birinci sınıf cihazlar, su filtrelemeli musluklar ve kabin altı aydınlatma kullanılmaktadır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 37 Average: 5]

İstanbul Ev Tadilat Hizmetleri
5 (42)

Eviniz, yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Bu nedenle, yaşamaktan mutlu ve gurur duyduğunuz bir yer olduğundan emin olmalısınız. Eviniz tam olarak hayal ettiğiniz gibi değilse, ev tadilat ihtiyaçlarınız için Boyacı Ustası Hizmetine şans verin. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veriyoruz ve ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir tadilat projesine yardımcı olabiliriz.

Ev Tadilat Hizmetlerimiz

Herhangi bir ev tadilat çalışmanızda yardımcı olmak için bizi işe aldığınızda, deneyimli ve profesyonel bir ekip işe alırsınız. Aşağıdakiler dahil her türlü yeniden modelleme hizmetini gerçekleştirebiliriz:

 • – Banyo tadilatı : Tüm banyonuza hak ettiği makyajı verebiliriz. Fayansları duvarlar veya zemin için değiştirebilir, aydınlatma üzerinde çalışabilir ve size yeni sıhhi tesisat ve armatürler verebiliriz. Yeni bir tuvalet, makyaj masası veya duş kabini istiyorsanız, sizi teminat altına aldık.
 • – Mutfak tadilatı : Ekibimiz mutfağınızın tadilatının tüm yönleriyle yardımcı olabilir. Fayans zeminler , ahşap veya laminat zeminler ekleyebilir, yeni aydınlatma üzerinde çalışabilir ve tesisat hatlarınızı yeniden şekillendirebiliriz.

Profesyonel boyacılar, fayans katmanları ve kurulum uzmanlarından oluşan ekibimizle birlikte marangozlar, çerçeveciler ve alçıpan profesyonelleriyle çalışıyoruz. Bu nedenle, bizi işe aldığınızda, tüm ev tadilat projenizi halledeceğimizden emin olabilirsiniz.

Tarihimiz ve Tecrübemiz

Boyaciustasihizmeti.com Boyama ve Tadilat, müşterilerimizin her birine odaklanan, tamamen lisanslı, gümrüklü ve sigortalı bir şirkettir. Yaklaşık 23 yıldır buralardayız, ancak ekip üyelerimiz ev tadilatı sektöründe daha da birleşik deneyime sahiptir.

Kendimizi evinize adadık ve işimizden% 100 memnun kalacağınızdan eminiz. Ücretsiz bir tahmini bütçe için bugün bizi ☎ 0532 158 75 34 numaralı telefondan arayın veya çevrimiçi  iletişim formumuzu doldurun . Aşık olmadığınız bir evde yaşamayın. Evinizi yeni bir modelle canlandırmak için bugün bizimle iletişime geçin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 42 Average: 5]
Komple ev boya ve tadilatı ne kadar tutar? 2020-2021 ,Tadilat ustası,Dekorasyon, Komple ev tadilatı için yardım istiyorum, Ev Tadilatı işleri

İstanbul Boya ve Tadilat Ustası
5 (35)

Bir ev onarımını tamamlamayı ne sıklıkla erteliyorsunuz ve bunu “yapılacaklar” listenize ekliyorsunuz? Birçoğu halihazırda bir boya projesinin parçası olan birçok ev tadilat projesiyle ilgilenebiliyoruz.

Evinizi tahmini için gözden geçirdiğimizde, evinizin içinde ve dışında yapılması gereken onarımları not edeceğiz. Ekibimiz, kabin montajı, alçıpan tamiri ve evinizin su yalıtımı konularında geniş deneyime sahiptir.

Onarımlarınızı hızlı bir şekilde tamamlamaları ve boya projesini programa uygun tutmaları için uygun ekip personelini göndereceğiz.

Su Yalıtım

İç veya dış projeler ekibimiz tarafından ele alınmaktadır. Su yalıtımı, sunduğumuz ve evinizin dış etkenlerden korunmasını sağlamak için döşeme onarımı, kalafatlama ve sızdırmazlığı içeren talep üzerine bir hizmettir. 

Isıtma faturalarınız normalden yüksek mi? Kışın soğuk hava akımı mı hissediyorsunuz? Ekibimiz, genellikle evinize soğuk hava sızıntılarının nedeni olan kırık contalar, ahşap çürüklüğü ve su hasarı için evinizin dışını inceleyecektir. Su yalıtımınız bunları kapatacak ve evinizin koruyucu mühürlerini eski haline getirecektir.

Bir sonraki ev tadilat işinizi gerçeğe dönüştürebilecek deneyimli boya ve tadilat ustalarından oluşan ekibiz. Garaj kapılarınızdaki çatlak boyayı tamir edebiliriz. Donuk ön kapınızı püskürtebilir veya dış cephenize rötuş yapabiliriz. 

Müşterilerimize saygı duyuyoruz ve yüksek bir müşteri dönüş oranına sahibiz. Bölgedeki güvenilir iş bitirici hizmet veren şirket olarak itibarımızın arkasındayız. Çok çalıştık ve kaliteli işler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizi korumaya ve memnun etmeye çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim garantimiz. 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi ☎ 0532 158 75 34 arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 35 Average: 5]