Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul

Profesyonel güvenilir boyacı ustası kadrosu anahtar teslim ev, işyeri, 1 günde boya, mutfak dolabı, kapı, boyama, tadilat, dekorasyon işleri şirketi

Su yalıtımı , kompozisyonunuzun duvarlarına ve zeminine küf ve küf gibi mantarların girmesini önler. Bu nedenle, su yalıtımı gereklidir. Ustası

Su Yalıtımı Gerekli mi?
5 (14)

Terasın kış mevsiminde yakıcı güneş ışığı, ısı, rüzgar ve yoğun yağış gibi en aşırı atmosferik koşullara maruz kaldığını herkes bilir. Mimari tasarımlar, yağmur suyunun özel çıkışlara akışını sağlamak için gerekli adımları içerse de, bazen bu yeterli değildir.
Bir eve önemli ölçüde su hasarı vermek için bir kasırga veya kasırga gerekmez. Çoğu insan su yalıtımının kritik olduğunu anlasa da, hemen hemen herkes onu ihmal eder.
Çoğu zaman ciddi bir meseleden ziyade bir rahatsızlık olarak kabul edilir. Ancak bundan kaçınmak, sorunu artıracak ve duvarınızı sel altında bırakarak evinize korkunç bir görünüm kazandıracaktır.
Yapısal içerikleri, betonda ciddi yapısal hasara neden olabilecek ve hatta gömülü çeliği korozyona uğratabilecek su sızmasından korumak gerekir.
Su ayrıca çatlaklardan, yapısal kusurlardan veya yanlış tasarlanmış veya monte edilmiş bağlantı noktalarından girebilir.
Ayrıca şantiyede bulunan dış ve iç kimyasallardan betonda oluşabilecek bozulmaları önlemek için de su yalıtımı gereklidir.

Su Yalıtımı Nedir?

Su geçirmezlik, belirli koşullar altında sudan nispeten etkilenmeyecek veya su girişine karşı direnç gösterecek şekilde bir nesneyi veya yapıyı su geçirmez veya suya dayanıklı hale getirme işlemidir.
Bir su yalıtım sistemi, yapıya su girişinden koruma sağlar. Su sızıntısı küf oluşumuna yol açarak önemli hasarlara ve hava kalitesi sorunlarına neden olabilir.
Bozulmayı ve sızmayı önlemek için temel duvarlarının uygun şekilde su yalıtımı gereklidir.

Farklı Su Yalıtım Teknikleri

1. Sıvı Çatı Kaplama :

Sıvı Çatı Kaplama, özel bir sıvı çatı kaplamasının uygulanmasıyla bir çatının su geçirmez hale getirilmesi işlemidir.
Düz, eğimli ve kubbeli olmak üzere her türlü çatıya uygundur. Sıvı çatı kaplama, bir çatıya monolitik, tamamen bağlı, sıvı bazlı bir kaplamanın uygulanmasını içerir.
Kaplama kürleşerek kauçuk benzeri bir elastomerik su geçirmez zar oluşturur, esneyip orijinal şekline zarar vermeden geri dönebilir.
Bu tür kaplama sistemleri, ek gerilme mukavemeti sağlamak için genellikle cam takviyeli plastik gibi ikincil malzemelerle takviye edilir. 25 yıla kadar koruma sağlayabilen uygun maliyetli ve güvenilir bir yöntemdir.

2. Bitümlü Su Yalıtımı :

 

Bitümlü su yalıtım sistemleri, konut ve ticari binaları korumak için tasarlanmıştır. Bitüm (asfalt veya katranlı zift), oldukça yapışkan, viskoz ve su geçirmez organik sıvılardan oluşan karışık bir maddedir.
 Bu sistemler bazen çatı kaplama keçesi veya rulo çatı kaplama ürünleri şeklinde çatıları inşa etmek için kullanılır.

3. Bitümlü Kaplama :

 

Bitümlü kaplama, su yalıtımı için kullanılan ve esnek bir koruyucu kaplama çeşididir. Özellikle beton temeller gibi yüzeylerde mükemmel bir koruyucu kaplama ve su yalıtım maddesidir.

4. Poliüretan Su Yalıtımı :

 

Poliüretan, baz ve reaktör olmak üzere iki bileşenden oluşur. Poliol baz görevi görürken izosiyanür reaktör bileşenidir.
Bunların her ikisinin belirli bir tasarım oranında birleşimi, su yalıtım uygulamaları için sıvı bir kaplama oluşturur.
Poliüretan, kurulum kolaylığı nedeniyle oldukça popüler bir seçimdir.
Levha membranlar ve sıvı uygulanan membranlar gibi diğer su yalıtım sistemlerinden farklı olarak, bu poliüretan uygulaması nispeten daha az beceri ve denetim gerektirir.
Evinizi Su Yalıtımının Avantajları

1. İç Mekanları Koruyun :

 

Su yalıtımı yapının sağlamlığı için çok önemlidir. Bir kez hasar gördüğünde eski haline döndürmek imkansızdır.
Su yalıtımı ayrıca duvarlarınızın bir sızıntı oluşturmasını önlemeye yardımcı olur. Çatı sızıntıları tüm binaya yayılabilir ve elektrikli aletlere, ahşap mobilyalara zarar verebilir.

2. Sağlık Sorunları  :

 

Nem duvarlarınıza ve tavanlarınıza girdiğinde küf ve küf, mantar ve bakteri oluşumuna yol açar.
Bu tür mikroorganizmaların büyümesi, binada oturan veya çalışan insanlar için alerji reaksiyonlarına, astım ataklarına ve diğer tahrişlere veya enfeksiyonlara yol açan sağlık tehlikeleri oluşturabilir.
Sürekli su sızıntısının neden olduğu durgun su da sivrisinekleri besleyebilir ve dang humması gibi daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

3. Tasarruf edin :

Evinizi su geçirmez hale getirmek korkunç bir iş gibi görünse ve işlemin maliyeti cebinizde bir delik açacak gibi görünse de, uzun vadede su yalıtımı aslında uygun maliyetlidir. Söylediği gibi, önleme her zaman tedaviden daha iyidir. Maliyetlere şaşırmak yerine, gelecekte size daha fazla para kazandıracak bir yatırım olarak düşünün.
Doğru profesyonelleri seçmek, evinizi su geçirmez hale getirmek kadar önemlidir. Su Yalıtım Ustası olarak bizler, İstanbul’daki ve  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerindeki her yerindeki son derece yetenekli ve deneyimli en iyi su yalıtım uzmanlarından oluşan bir veri tabanı derlememizin nedeninin bu olduğunu biliyoruz.
Artık profesyonelleri aramak zorunda değilsiniz. Şehrinizdeki en iyi su yalıtım uzmanlarını bulmak için web sitemizde oturum açın veya 0216 449 94 01 numaralı telefondan bizi arayın .
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 14 Average: 5]
2021 ve 2022 yılları içerisinde ev tadilatı detayında mutfak tadilatı, banyo tadilatı ve komple tadilat ve boya işleriniz için tadilat ustası.

Eviniz İçin Tadilat
5 (7)

Yeni yıl için gayrimenkul kararlarınızdan biri evinizi tadilat yapmayı içeriyorsa, hangi projelerin size en fazla geri dönüşü sağlayacağı, hangi görevleri kendi başınıza kolayca halledebileceğiniz ve hangileri hakkında araştırma yapmak isteyebilirsiniz. muhtemelen profesyonel tadilat ustasına bırakılmalıdır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Tadilat Projeleri

Ev tadilatı konusunda bir hobiniz olmadıkça, tadilat projeleri üzerinde çalışmanın ana nedenlerinden biri muhtemelen tasarruf etmektir. Ve 800 TL’den  daha düşük bir fiyata baştan sona tamamlayabileceğiniz çok sayıda proje var. Yerel ev geliştirme mağazanızda kolayca bulabileceğiniz, yalnızca temel araçları ve kendin yap malzemeleri gerektiren bazı uygun fiyatlı fikirler.

Boya : Taze bir kat boya her alanı aydınlatır ve yorgun mutfak dolaplarını bile canlandırabilir. Evinizi yakında piyasaya sürmeyi planlıyorsanız , alıcıların çoğuna hitap edecek nötr tonları tercih edin ve mutfak ve banyo gibi yüksek trafik alan alanlara odaklanın. Ayrıca belirgin aşınma gösteren alanları yeniden boyamalısınız. Yüksek kaliteli boyaya yatırım yapmak ve bunu satış noktası olarak listelemek isteyebilirsiniz.

Yeni Donanım : Mutfaktaki aşınmış donanımın değiştirilmesi, mevcut dolapların yeniden yeni görünmesini sağlayabilir ve odada başka değişiklikler yaptıysanız uyumlu bir görünüm sağlamanıza yardımcı olabilir. Havlu çubuğunu, tuvalet kağıdı tutucusunu ve duş perdesi çubuğunu ve halkalarını değiştirmek kadar küçük bir şey bile banyonuzu güçlendirebilir. En iyi yanı, bazı inatçı vidalarla karşılaşırsanız, muhtemelen ihtiyacınız olan tek aletin bir tornavida ve muhtemelen bir akülü matkap olmasıdır .

Profesyonel Projeler

En iyi yatırım getirisini sağlayan ev tadilat projeleri ya evin dışını etkiler ya da mutfağa veya banyoya odaklanır. Bir garaj kapısının değiştirilmesi veya bir giriş kapısının çelik bir kapıyla değiştirilmesi dahil bazıları, kullanışlı ev sahipleri tarafından alınabilir. Evinizin dışına imal edilmiş taş kaplama eklemek de dahil olmak üzere diğerleri, muhtemelen ev geliştirme uzmanları tarafından ele alınmalıdır. Evinizin değerini artırmak istiyorsanız, bütçe ayırmayı düşünebileceğiniz diğer birkaç yenileme projesi.

Mutfak Tadilatı : Bu proje, dolap ve çekmece cephelerini değiştirmeyi, yeni donanım eklemeyi, bir kombinasyon ocak / fırın serisini ve sürgülü buzdolabını yeni enerji verimli modellerle değiştirmeyi, laminat tezgahı değiştirmeyi ve orta fiyatlı lavabo ve musluk. Tadilatçılar daha sonra kesmeyi yeniden boyar, duvar kaplaması ekler ve esnek döşemeyi kaldırır ve değiştirir. Maliyete Karşı Değer anketine göre, yükseltmeler ulusal ortalama yüzde 81,1 yatırım getirisi sunuyor.

Banyo Tadilatı : Bu proje mevcut bir banyoyu seramik karo zeminle güncellemeyi ve tüm armatürleri 30×60 inç çelik üzeri porselen küvet ile 4×4 inç seramik karo içerecek şekilde değiştirmeyi içerebilir. Yeni tek kollu duş kontrolü. Diğer seçenekler arasında armatürlerin standart beyaz klozet ile değiştirilmesi, sağlam yüzeyli makyaj tezgahı ve entegre lavabolar ve ışıklı gömme ecza dolabı yer alıyor. Maliyete Karşı Değer anketine göre, yeniden yapılanma ulusal ortalama yüzde 70,1 yatırım getirisi sunuyor.

İstanbul’da ev sahiplerine 7500 TL. ile 25000 TL. ve bir mutfağın yeniden modellenmesi için üç ila dört haftalık bir süreye mal oluyor. Bölgedeki bir banyoyu yeniden şekillendirmek için ortalama fiyat, iki ila üç haftalık bir proje zaman çizelgesi ile 9000 TL. ile 24000 TL. arasındadır . Ancak fiyat ve proje süresi, evinizin özelliklerine göre değişecektir. Yine de kesin olan bir şey var. En başarılı olanlar hariç hepsi, tezgahları ve dolapları kurmak ve her iki proje için diğer büyük işlerin çoğunu yapmak için profesyonellere güvenmelidir.

Bu nedenle, 2021’de bazı önemli tadilatlar yapmayı planlıyorsanız, şimdi para biriktirmeye başlamak isteyebilirsiniz. Ve, banka bakiyenizi oluşturana kadar, çok fazla ter veya malzeme parası gerektirmeyen bazı küçük görevlerin üstesinden gelmeyi deneyin.

Bir Profesyonel Tadilat Ustası Kiralamalısınız?

Ev tadilatı sizin hobiniz değilse, her zaman evinizi sorunsuz bir şekilde yenileyecek bir profesyonel bir tadilat ustası kiralayabilirsiniz. Ayrıca, hangi ev tadilatı projelerinin ilk olarak ele alınması gerektiğine karar vermenize yardımcı olabiliriz. Ev boyama konusunda en yüksek standartlarda ilk elden tavsiyeye ihtiyacınız olursa bizi 0216 449 94 01 numaralı telefonumuzdan hemen aramaktan çekinmeyin .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 7 Average: 5]
Tam Ev Tadilat Fiyatları - Fiyatları. Komple ev yenileme projeniz için bir şirket mi? Başka bir yere bakmayın. Profesyonel Ev Tadilatı Ustası

Profesyonel Ev Tadilatı Şirketi
5 (5)

Profesyonel Ev Tadilatı (Ev yenileme) , basit bir şekilde başlayabilen büyük bir projedir. Cumartesi sabahı halıların bir köşesini soyuyorsunuz ve kafanızda bir ampul patlıyor: Neden bu parke zeminleri yeniden yaptırmıyorsunuz?

Altı ay sonra, bu sadece yeniden kaplama projesi duvarların yıkılmasına, döşeme tahtalarının kaldırılmasına ve yatak odalarının hizmet dışı bırakılmasına neden oldu. Ancak bunun diğer tarafı, yeni bir ev satın almanın maliyetinin bir kısmına muhteşem, yenilenmiş bir eve sahip olmanızdır.

Tam bir Profesyonel ev tadilatı oldukça farklı bir konudur. Halıyı çekerek başlamaz veya başlamamalıdır. Bu projenin ölçeği ve adanmış planlamayla ilgili gerçek dünya anlayışları ile başlamalıdır.

Çekiç almadan veya profesyonel ev tadilatı müteahhidini aramadan önce bu yedi noktayı göz önünde bulundurun.

1. Kendiniz Yapmaya veya Profesyonelleri İşe Almaya Karar Verin

İşi Profesyonel Ev Tadilatı ustalarını kiralayarak başlayabilirsiniz veya kendiniz yapacaksınız veya ikisinin bir kombinasyonunu yapacaksınız.

Bu tüm evi kapsayan bir yenileme olduğundan, muhtemelen tüm işi kendiniz yapmayacaksınız. En kararlı ev sahibi bile sıhhi tesisat ve elektrik gibi projeler için bir profesyonel ev tadilatı ustası çağırmak zorunda kalacak.

Profesyonel Ev Tadilatı ustası, pahalı müteahhitlerden alt yüklenicilere ve ağızdan ağıza veya sınıflandırılmış reklamlar aracılığıyla bulduğunuz tamircilere kadar uzanır. Tüm ev tadilatı ve yenileme projeleri eşit şekilde oluşturulmadığından, ev yenileme projesini kendiniz üstlenip üstlenemeyeceğinizi veya Profesyonel Ev Tadilatı ustasını işe almak isteyip istemediğinizi duruma göre değerlendirmek isteyeceksiniz .

Yine de, yüklenici tarafından yönlendirilen tadilatlarda maliyetleri düşürmenin bir yolunun, bazı projeleri kendi başınıza üstlenmek olduğunu bilmek güzel. Profesyonel Ev Tadilatı Şirketi özellikle “kendi insanları” haricindeki ehil olmayan ustaları kullanmayı sevmezler. Ancak bu “diğer kişi” sizseniz ve parçanız yeniden yapılanmanın ilerlemesini etkilemiyorsa, uygun olmalıdır (öneri: mutfağınızı boyamak gibi parçanızı sonuncusu için saklayın).

2. Profesyonel Ev Tadilatı Projenizi Finanse Etmek İçin Bir Plan Oluşturun

Evinizi yeniden şekillendirme projeniz, bildiğinizden daha pahalıya mal olacak. Bu nedenle, bir dizi finansman seçeneği bulmak en iyisidir. Finansman seçenekleri seçiminiz, basit ter özkaynaktan geleneksel ev özkaynak kredisine kadar değişebilir .

3. Profesyonel Ev Tadilatı ile Yeniden Satış Değerini Düşünün

Bugün İstanbullu ev sahiplerinin çoğu evlerini en az bir kez satıyor. Ev sahiplerinin 10 yıllık ipoteklerini sonuna kadar kullandığı günler geride kaldı. Evinizi sadece sizin için değil, gelecekteki alıcılar için de yeniliyorsunuz.

4. Profesyonel Ev Tadilatı Ustalarını ve Çalışma Ekiplerini Yönetme Konusunda Rahat Olun

Her şeyi kendi başınıza yapma konusundaki kaya gibi sağlam kararınıza rağmen, kaçınılmaz olarak kendinizi yardım edecek birini işe alırken bulacaksınız. Çalışma ekiplerini nasıl yöneteceğinizi bilmeniz gerekecek.

5. Yeniden Modelleme Maliyetlerinden Tasarruf için Plan Geliştirin

Tasarımcı ücretlerinden, müteahhit komisyonlarından ve kredi kartlarından: ev tadilatı, kumbaranızı olabildiğince hızlı bir şekilde boşaltmak için tasarlanmış gibi görünüyor. Ama denenmiş ve gerçek yolu her konuda, ev yenileme ve tadilat maliyetlerinden tasarruf etmek mutfağa için banyoya önem verin.

6. İzin ve İmar Sorunlarını Önceden Düşünün

İnşaat izinlerinin onaylanması çok uzun sürüyor. Yıkım veya bahçe, çatı. balkonda kapanacak alanlar için elektrik izinleri ve izinleri birkaç günden fazla sürmeyebilir, ancak bir ev ilavesi yapmak gibi imar içeren büyük ölçekli projeler haftalar veya aylar sürebilir.

7. Güvenliği ve Temizliği Ciddiye Alın

80 yıllık tırabzanı zımparalamadan önce kurşun bazlı boya gibi şeyleri düşünmek iyidir . Evinizin içini boyarken dağınıklıktan kaçınmak , evinizin temiz alanlarından tozu uzak tutmak için bir plan geliştirmek kadar önemlidir.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Average: 5]
Sıhhi Tesisat Hizmetleri . Sızdıran Musluktan Kırık Borulara Yardım Etmeye Hazırız! Su yalıtımı konusunda Alman Köster servisi. Yalıtım Ustası.

Su Hasarı Onarımı Hizmeti
5 (22)

Suyun verdiği hasarı gidermeniz gerekiyor mu?

Suyun giderilmesi ve nem ve sızıntıların arıtılması konusunda 35 yılı aşkın deneyime sahip lider bir şirketiz . Hem bina hem de inşaat işlerinde suyun giderilmesi ile ilgili iş ve projelere yaklaşıyoruz .

Nem ve sızıntılar

Nem ve su sızıntıları , bugün Bina’da teşhis edilen iddiaların yüzde 90’ından fazlasını oluşturuyor. Su sadece binaların sağlığını ve yaşanabilirliğini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda bütünlüğünü ve dayanıklılığını da etkiler.

Yeraltı sularının ortaya çıkışı, büyük ölçekli işlerin ve İnşaat Mühendisliği projelerinin uygulanmasını engelleyecek kadar ileri gitti. Zamanla sahiplerinin mahvolmasına neden olan endemik hastalıkların kökenidir.

Yapıda suyun oluşmasına neden olan şartlar bir an önce ve kesin bir şekilde çözülmelidir. “Su” dan başka bir şey olmayan yaralanmaların kaynağını ortadan kaldırmadan asla hasarı gizlemeye çalışmamalı veya etkilenenleri yenilememelisiniz . Meydana gelen hasarın tedavisi veya onarımı ve bunları üreten suyun ortadan kaldırılması, deneyim ve kapasiteye sahip profesyoneller tarafından multidisipliner bir görev gerektirir.

Arıtılmamış bir su sızıntısının sonunda tüm binanın yapısını yok edebileceğini biliyor muydunuz? Sadece ahşap yerine çelik ve betondan yapılan binalar bile. Profesyonel sıhhi tesisat hizmeti sağlayıcıları, su sızıntılarının bir binanın temeline kadar gittiğini keşfetti. Bu, bir binanın çatısına bir su borusu sızıyorsa, su bodrum katına kadar gidebilir. Artık herkes biliyor ki, bir bodrum su ile doluysa, işler hiç iyi olmaz ve acil durum su tesisatı hizmetleri tek çözüm olur.

En donanımlı ve deneyimli tesisatçılar bile bodrum su ile dolduğunda oluşan zararı gideremezler. Binanızda herhangi bir su sızıntısı olduğunu fark ederseniz veya bundan şüphelenirseniz , sızıntıyı zamanında araştırıp tespit edebilmesi ve kaynağından düzeltebilmesi için profesyonel bir su tesisatı şirketini aramalısınız . Bir sıhhi tesisat şirketiyle iletişime geçmekte tereddüt ederseniz veya çok uzun süre beklerseniz, aşağıdaki sorunlar açıkça ortaya çıkacaktır:

Yüksek Hizmet Faturaları

Dünya zamanla ilerledikçe su kıtlaşıyor. Su ve ilgili hizmet faturalarının maliyeti şimdiden önemli ölçüde artmıştır. Binanızda sızıntı olması durumunda israf edildikçe tüketiminiz kesinlikle artacaktır. Maddi durumunuzla mücadele ediyorsanız, hizmet faturaları artık bir acıya dönüşüyor. En kötü senaryo, karşılayamayacağınız ek bir su yalıtım uygulaması olabilir.

Yüksek Bakım Maliyetleri

Su sızıntıları, yollarına çıkan her şeyi etkiliyor, bu o kadar kötü. Su duvarların ve zeminin içine sızdığında, hasar geri döndürülemez. Yolunda teller varsa, potansiyel bir yangın tehlikesi riski olabilir. Sınırlı mali durumunuzu nereye harcayacağınıza karar vermeniz gerektiğinden, bu sizi bir paradoksa sokar. Su sızıntısı nedeniyle tehlikeye giren bir binanın bakımı, onsuz bir binaya göre çok daha yüksektir.

Su Isıtıcıları Verimliliği Kaybediyor

Sert soğuk hava, sürekli ılık suya erişim olmadan hayatta kalamaz. Binanızın borularında su kaçağı varsa şofbeniniz verimini kaybedecektir. Isıtıcının sıcaklığını yükseltseniz bile, sızan borulardan ılık su dışarı çıkacaktır. Yetersiz su ısıtıcısı performansı ve gereksiz yere daha yüksek elektrik faturaları ile sizi geride bırakıyor.

Yapıya Yönelik Risk

Su sızıntıları, betonun bile çelikle yapı yapısını bağlarını zayıflatır. Dahası, sürekli yüksek nem ve su basması çeliğin korozyonunu hızlandırabilir. Binada odun var, şişecek ve çürümeye başlayacak. Binanın bütünlüğünden ödün verildiğinde, ömrü önemli ölçüde kısalacaktır. Bu, güvenli olmayan bir yaşam ortamı yaratır ve şiddetli yağmurlar veya aşırı soğuk havalarda daha tehlikeli hale gelebilir.

Yaşam Kalitesini Düşürüyor

Su sızıntısı sorunu olan herhangi bir bina, gelişen küf ve küf oluşumunu destekler. Bina çürümeye başladığında oluşan farklı renkli lekelerdir. Çoğunlukla içlerinde su sızıntısı olan binaların bodrum katlarında bulunurlar. Lekeler görünür hale geldikten ve kontrol edilmeden bırakıldıktan sonra içlerinde bakteri oluşturmaya başlarlar. Bu bakteri daha sonra havaya zararlı toksinler salgılar. Bu tehlikeli hava, o binanın sakinlerinde diğer alerjilerin yanı sıra solunum problemlerine neden olur.

Sızıntı Sağlık Sorunlarına Neden Oluyor

Bir binadaki su sızıntılarının neden olduğu sağlık sorunlarının tek nedeni küf ve küf değildir. Su sızıntıları bir binadaki nem seviyesini yükseltir, binada halı varsa nemi emer ve ıslak hale gelir. Bu, konut sakinleri için büyük rahatsızlık yaratacak ve yine o binanın sakinleri için cilt problemleri ve solunum problemleri yaşanacaktır.

Su Hasarı Onarımı Hizmeti Şirketimiz, yerin üstündeki veya yer altındaki su sızıntılarını araştırma ve tespit etme konusunda uzmandır. İşimizin doğru şekilde yapıldığından emin olduğumuz için İstanbul’da gidilecek tesisat şirketiyiz. Web sitemizi ziyaret ederek veya bizi arayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinin, böylece sıhhi tesisat ve su sızıntısı sorunlarınızda size doğru yönde rehberlik edebiliriz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 22 Average: 5]
İstanbul'da en iyi anahtar teslimi komple ev ve iş yeri, apartman, okul, hastane, komple site tadilatı, dekorasyon işleri ustası firması.

En İyi Tadilat
5 (39)

En İyi Tadilat’dan birinci sınıf bir mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası, dinlenme odası, ofis, garaj ve diğer iç veya dış tadilat hizmetleriyle hayalinizdeki evi yaratın.

Uzmanlığımız tadilat olduğu için, bilgimiz kapsamlı ve benzersizdir. Tüm tadilat projelerimizde eğitim seviyemizi ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak artırmak için çalışıyoruz. Evinizi her zaman istediğiniz eve dönüştürmeye adadık. Ücretsiz bir teklif için bugün bizi arayın !
Tadilat Hizmetimizi Farklı Kılan Nedir?
İstanbul En İyi Tadilat, geçmişte duymuş veya birlikte çalışmış olabileceğiniz çoğu tadilat şirketinden farklıdır. Masaya getirdiğimiz şey; yaratıcılık, samimiyet, bütünlük, proje esnekliği, bütçe odaklılık, zamanında performans, kaliteli işçilik ve fikirlerinize, hayallerinize ve ihtiyaçlarınıza saygıdır.
Tadilat Projeniz İçin Neden En İyi Tadilat Hizmeti Yapısını Seçmelisiniz?
 • Modern tasarımlar ve inşaat
 • Kaliteli işçilik ve tasarım
 • Zamanında proje tamamlama
 • Rekabetçi fiyatlar ve ücretsiz danışmanlık ve tahmin
 • Ruhsatlı ve sigortalı
 • Bütçe dostu
Tüm Ev veya İşyeri Tadilatları

Bazen tüm evi veya işi yeniden biçimlendirmek taşınmaktan daha kolay ve daha ucuzdur. Tüm evi veya işi yeniden şekillendirmek, kat planlarınızı hedefinize ve vizyonunuza uyacak şekilde ayarlamayı gerektirir.

Baştan sona her adımda size yardımcı olabiliriz. İster bir oda, ister birden fazla oda veya tüm evi yeniden biçimlendirin, ne kadar küçük veya büyük olursa olsun projeyi gerçekleştirebiliriz.
Duvarı Kaldırma ve Alanın Yeniden Yapılandırılması

Evinizi daha büyük gösterecek ve bu açık konsept duygusunu yaratacak duvarları kaldırma ve iç mekanınızı yeniden yapılandırma konusunda uzmanız.

Giderek daha fazla aile açık alan kat planına yöneliyor. Yük taşıyıcı ve yük taşımayan duvarlarla çalışma konusunda ustayız. Sorun değil, hepsini halledebiliriz.
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 39 Average: 5]
Bir ana banyoyu yenilemek , normal bir banyo tadilatından daha maliyetli olabilir , bu yüzden size yardımcı olmak için Ev Tadilat Ustası.

2021’in En Popüler Olacak 3 Banyo Boya Rengi
5 (78)

Herkes banyosunu temiz tutmak ister. Bununla birlikte, bazen ara sıra yeni bir kat boya içerdiğini unutmak kolaydır! Yeni bir boya katı banyonuzu en son trendlere göre güncel tutmakla kalmaz, aynı zamanda çizgileri ve su hasarını da hafifletir.

Tuvaletinizi temiz, estetik açıdan hoş bir alana nasıl dönüştüreceğinizden emin değil misiniz? En iyi banyo boyası renk önerilerimizden bazılarına göz atın.

 

banyo boyası

1. Donanma Mavisi

Cesur hissediyorsanız, mavinin sinirli en iyi arkadaşı banyonuz için mükemmel bir seçim olabilir. Bu koyu renk tonu, size tenha ve huzurlu bir sığınak sağlarken hafif cihazların patlamasına izin verecektir.

1. Donanma Mavisi

2. Toz Mavi

Toz mavi, makyaj odanızda tam evinize bakacak! Duvarlarınızda ince bir renk dokunuşu kullanmak, dekorasyon seçeneklerinizi sınırlamadan bir alanı aydınlatacaktır.

2. Toz Mavi

3. Kırık Beyaz

Biliyoruz, ilk başta sıkıcı geliyor. Bununla birlikte, temel bilgilere bağlı kalmak, cihazlar ve aksesuarlar için renk şemalarını karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır. Duvarınızdaki bu basit kaplama, banyonuzun temiz ve klasik hissetmesini sağlayacaktır.

3. Kırık Beyaz

Boyama Projenizle Mücadele

Ne yazık ki banyolarda en büyük zorluk sadece mükemmel boyayı seçmek değildir. Garip bir şekilde yerleştirilmiş cihazlar ve armatürler, boyanızın tuvalinde gezinmeyi bir kabusa dönüştürebilir.

Neyse ki, Boyacı Ustalarımız profesyonellerimiz, projeleri hayata geçirme konusunda otuz yılı aşkın deneyime sahiptir. İstanbul Şehri  bölgesinde bulunan boyacı uzmanlarımız, konut boyama hizmetlerimizi evinize getirmeye hazır . Hangi rengi seçerseniz seçin, en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına ulaşırken duvarlarınıza ustalıkla boya uygulayacağız.

Konut boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya evinizin dönüşümünü planlamak için bugün bizimle iletişime geçin !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 78 Average: 5]
Tadilat ve Tadilat

Tadilat ve Tadilat Hizmeti
5 (51)

Evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız, karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Projelerinizin tamamlanmasına yönelik net bir yola sahip olmak istediğiniz için, tadilatlarla neyi başarmayı umduğunuza dair sağlam bir anlayışa sahip olmanız gerekir. Yenilemelerin yalnızca evinizi değil, aynı zamanda ailenizi ve bir bütün olarak toplumunuzu nasıl etkileyebileceğinin farkında olmak önemlidir. Bunu akılda tutarak, tadilatların İstanbul’daki evinizi dönüştürebileceği en önemli yollardan bazıları.

Tadilat ve Tadilat Hizmeti Size ve Ailenize Evinizin İdeal Versiyonunu Sağlayın

Bireylerin ve ailelerin evlerini yenileme kararı almalarının en büyük nedenlerinden biri, kişinin evinin en ideal halini yaratma arzusudur. Eski bir mutfağınız veya bitmemiş bir bodrum katınız varsa, tadilatlar evinizi kelimenin tam anlamıyla her zaman olmak isteyeceğiniz bir yere dönüştürebilir. Bir ev satın aldığınızda, kaçınılmaz olarak mülkünüzün onarmak, değiştirmek veya yenilemek isteyeceğiniz kısımları vardır. Evinizi yenileme kararını vermek, evinizi ideal halinize yaklaştırma fırsatı sağlar.

Tadilat ve Tadilat Hizmeti ile Evinizin Değerini Artırın

Evinizin mutfağının tadilatına karar vermek size pek çok fayda sağlayacaktır ve bunların çoğu başlangıçta sizin için fark edilmeyebilir. Elbette, evinizde iyileştirilmiş bir mutfağa sahip olmanın, aradığınız konforu ve rahatlığı size sunmasının keyfine varacaksınız. Ancak bunun ötesinde, potansiyel alıcılar yükseltilmiş mutfağınızı bir fayda olarak göreceğinden, yeni bir mutfak, evinizi satmaya karar verdiğinizde ciddi kazançlar da sağlayacaktır.

 

Tadilat ve Tadilat Hizmetinin Size ve Konuklarınıza Faydaları

Mülkünüzü yenileme kararını vermek, hem aileniz hem de misafirleriniz için anında bir fayda sağlayabilir. İyileştirilmiş bir mutfağa sahip olmak, daha açık bir mutfak düzenini tercih ettiğinizi varsayarak, daha fazla alana ve taşınacak alana sahip olacağınız için konuklarınızı eğlendirme becerinizi artırabilir.

Şu anda kullanılmayan bir alanı yenilemeye karar vermek, ister ikinci bir oturma odası ister bitmemiş alanlara inşa edilebilen yeni bir misafir odası olsun, size ikamet etmek için ek bir alan sunabilir. Tadilatlar, bir ev sahibine mevcut alanlarına kendi dönüşlerini koyma yeteneği sağlar ve kişinin eviyle olan bağlantısını arttırır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 51 Average: 5]
Garantili çatı tamiri, Kiremit yenileme maliyeti, tamiratı, ne kadar tutar, Apartman çatı SÖZLEŞMESİ örneği, Onarım ve bakım ustası

Çatı Su Yalıtımı Hizmeti
4.9 (57)

Yağmurlu bir günde, alçı tavanınızın içine damlayan bir ses fark ettiğinizde evinizde oturduğunuzu hayal edin. Zamanla duvarlar ve tavan kahverengiye dönmeye ve boya köpürmeye başlar.

Evinizin su yalıtımı bozulduğunda böyle olur.

Su yalıtımı, her evde önemli bir rol oynar. Suyun evinizin yüzeylerine sızmasını ve küf oluşumu ve mülkünüze zarar verme gibi büyük sorunlara neden olmasını önler.

Çok katlı bir apartman dairesinde veya apartman dairesinde yaşıyorsanız, su yalıtımı da suyun aşağıdaki üniteye sızmasını önler.

İçindekiler

 

Evinizin hangi alanlarında su yalıtımı gerekiyor?

Bir evin su yalıtımı gerektiren birden fazla alanı vardır. En hayati alanlar banyolar, çatılar / teraslar, su depoları, mutfaklar, balkonlar ve yüzme havuzları / göletlerdir.

Pencereler de su yalıtımı gerektirir. Bununla birlikte, bunlar pencerelerin etrafındaki contalar kullanılarak elde edilir ve bu makalede tartışılmamaktadır. Bunun yerine, sadece su ile temas eden yüzeye uygulanan su yalıtım yöntemlerini ele alacağız.

Bunlar iki kategoriye ayrılır ; doğrudan elementlere maruz kalan açık sistemler ve uygulama bittikten sonra genellikle maruziyetten gizlenen açıkta olmayan sistemler.

Su yalıtımı gerekip gerekmediğini nasıl anlarım

En belirgin işaret, yağmur fırtınası sırasında tavanınızın damlamaya başladığı zamandır.

Bir süre sonra evin çevresinde küf kokusu ve / veya sızıntının meydana geldiği duvarlarda veya zeminlerde küflü / kahverengi renkli lekeler olacaktır.

İşlem görmeden bırakılırsa, çatlak zeminler veya duvarlar, kabarma veya soyulma boya gibi daha fazla hasara neden olabilir. Sabit nem, metal mobilyalarınızın veya pencerelerinizin ve donanımınızın paslanmaya başlamasına bile neden olabilir.

Daha fazlasını okuyun: Üst kattaki komşudan sızıntı; sorumlu kim?

Üst kattaki komşudan sızıntı; sorumlu kim?

Muhtemelen sızdıran bir çatı veya su deposundan kaynaklanan su hasarı
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 57 Average: 4.9]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Komple Tadilat
5 (44)

İnsanların ellerinde gittikçe daha az zamanları oluyor ve ne zaman olurlarsa olsunlar, aileleri ve arkadaşları ile geçirmek istiyorlar.

Komple tadilat müşterilerimiz için çok zaman alabilir; anahtar teslimi yenileme hizmetimiz burada devreye giriyor, bu da böyle bir projenin hazırlanması ve yönetilmesinin yükünü hafifletiyor.

Anahtar Teslimi Proje Hazırlama

İlk adım olarak, iç mimar , müşterinin ihtiyaçlarını ve bütçesini anlamak için biraz zaman ayıracak ve son bir konsepte karar vermeden önce farklı seçenekleri keşfedecektir.

Bu dönem, anahtar teslimi bir yenileme projesinin başarısı için kritik öneme sahiptir, çünkü alınan kararların projenin geri kalanı üzerindeki etkisini doğru bir şekilde değerlendirmek istiyoruz.

Herhangi bir duvarın veya kanalizasyonun hareket ettirilmesi veya herhangi bir pencere veya kapının açılması veya hareket ettirilmesi, fizibiliteyi belirlemek için profesyonellerin katılımını gerektiren önemli sonuçlara sahip olabilir.

Bütçenize uymaya başlamadan önce mümkün olduğunca çok ayrıntıyı değerlendirmek ve herhangi bir maliyetli hatadan kaçınmak istiyoruz.

Tüm ana unsurlar ele alındıktan sonra, müşterinin herhangi bir iş başlamadan önce alanı hayal edebilmesi için hepsi 3 boyutlu olarak sunulan bitirme ile ilgili malzeme ve detayların seçimine geçebiliriz.

Her müşteriye özgü bir görünüm yaratmak için seçilen tüm unsurları aynı konsepte taşıdığımız için bu en heyecan verici adımdır. Anahtar teslimi yenileme hizmetimizin projenize göre özelleştirildiği yer burasıdır.

Artık iş başlangıç ​​tarihine yaklaşıyoruz ve son teklifin nihai konsepti yansıttığından ve müşterinin beklentilerini karşıladığından emin olmak istiyoruz.

 

Hazırlık Toplantısı

Anahtar teslimi yenileme projeniz üzerinde herhangi bir çalışma başlamadan önce, projenizden sorumlu ekip lideri ile teknik bir toplantı düzenleriz.

Bu, tasarımcının projeyle ilgili tüm bilgileri ekip lideri ile paylaşırken, gerektiğinde proje boyunca hazır kalacağı adımdır. Ekip lideri tadilat yapılacak daire veya binayı  tanımak ve en başından yönetilmezse zorluk oluşturabilecek kritik unsurları belirlemek isteyecektir.

Bu, bir üretim zaman çizelgesi belirlemesine ve müşteriye proje için bir hedef bitiş tarihi sunmasına olanak tanıyacaktır.

Projeyi doğru bir şekilde hayata geçirmek için kritik olan zaman çizelgelerine saygı duymaya büyük önem veriyoruz. Ve bununla, heyecan verici projenizi gerçekleştirmeye hazırız.

Tesisat, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, alçı levha işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş, parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon aydınlatması, mobilya işleri vb. yapmaktayız.

İş

Çalışma, oluşturulan ayrıntılı zaman çizelgesine göre başlayabilir. Uygulama boyunca, kalite kontrol sağlamak için müşteri ve ekip lideri ile takvimde planlanan planlı toplantılar olacaktır.

 

Bu toplantılar çok önemlidir ve zaman çizelgesini bu karşılaşmalar sırasında alınan kararlara uyacak şekilde ayarlamamıza izin verir. Bir projenin yürütülmesi söz konusu olduğunda, hiçbir şeyi şansa bırakmayız. İşin onaylanması için bitiş çizgisine geldiğimizde, müşteriler için büyülü bir andan başka bir şey değil.

 

Amaçladığımız sonuçta karşılığını veren tüm yukarı akış çalışmalarına tanık olmanın memnuniyetini küçümsemek mümkün değil. Bu sonuç, size beklentilerinizi aşan anahtar teslimi tadilat ve bir yenileme projesi sağlayan ekip çalışmasından gelir.

 

Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon çalışmalarımız ile sorunsuz, zamanında, ekonomik ve kişisel olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tesisat, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, alçı levha işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş, parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon aydınlatması, mobilya işleri vb. yapmaktayız.

Tüm uygulamalar tecrübeli ekibimiz ile yapılmaktadır. Boyacı Ustası Hizmetinde şimdiye kadar yapılan komple tadilat projeleri ve başarılarımız hakkında daha fazla bilgiyi iletişim telefonumuzdan edinin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 44 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Sıva Onarım Hizmeti
5 (45)

Boyacı Ustası Hizmeti, herhangi bir binanın ayırt edici görünmesini sağlar. Dayanıklı, çekici ve hava koşullarına dayanıklıdır. Boyacı Ustası Hizmeti, duvarlarınızdaki herhangi bir hasarı veya çirkin kusurları gizler. Geleneksel olarak, sıva kireç taşı ve sudan yapılmıştır, ancak bugün çimento gibi modern malzemeler kullanıyoruz.

Peki sıvanızın tamire ihtiyacı olduğunda ne olur? Çoğu insan için bunaltıcı ve kafa karıştırıcı olabilir. Endişelenmeyin — Boyacı Ustası Hizmeti burada devreye giriyor.

Uzman ekibimiz, sıva onarımının tüm yönleri konusunda tam eğitim almıştır.

Sıva kaplamanızda çatlaklar, delikler veya dalgalanmalar fark ederseniz, bunu görmezden gelmeyin. Binanız kötü uygulanmış veya çatlamış sıva sıva sorunu yaşıyor olabilir. Nem hasarı en yaygın sorunlardan biridir. Yeraltı suyu veya drenaj sorunları, sıvanın çatlamasına ve parçalanmasına neden olabilir. bu ciddi bir mesele. Bu şekilde ne kadar uzun süre kalırsa, sorun o kadar kötüleşir.

Hasarın kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Sıva kaplamanızla ilgili herhangi bir sorun fark ettiğiniz anda Boyacı Ustası Hizmetini arayın. Tekrar yeni gibi yapabiliriz. Ve en önemlisi, hasarın yeniden oluşmamasını sağlayacağız. Sıva onarım hizmetlerimizle, binanız yıllarca hava şartlarına karşı dayanıklı olacaktır.

Boyacı Ustası Hizmeti işini her zaman biliyor. Yıllara dayanan tecrübemiz bize her türlü sıva problemini anlama ve onarma becerisi verir. Bize bir sorunla geldiğinizde, hasarı değerlendirmek için uzmanlığımızı kullanacağız ve ardından size bir onarım işi hakkında adil bir tahmin vereceğiz. Bazen tek gereken küçük bir yamadır. Bazı çatlak onarım sorunları daha ciddidir. Hasar ne olursa olsun, onu çözeceğiz ve sıva onarım maliyetiniz için size her zaman adil bir tahmin vereceğiz. Sorularınızdan herhangi birini yanıtlamaktan ve fikirlerinizi ve endişelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 45 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Kurumsal Alçıpan Ustası
4.9 (42)

Alçıpan oldukça hijyenik, doğaya ve insana zararı olmayan bir yapı malzemesidir. Bu nedenle alçıpan kullanımı ev iş yerleri içerisinde alçıpan bölme duvar, knauf bölmeler, alçıpan duvarlar ve alpıçan tavanlar gibi birçok şekilde uygulanmaktadır.

Alçıpan esnek yapıya sahip olduğu için deprem gibi sarsıntılarda yıkılmaz ve patlama riski oluşturmaz. Alçıpan maddesinin ph değeri ile insan vücudunun ph değeri aynı olduğundan bakteri üretimine neden olmaz. Özellikle sağlığa zararı olmadığı için tercih sebebidir.

KURUMSAL ALÇIPAN USTALARIMIZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA YENİ MEKANLAR OLUŞTURUR.

Alçıpan bölme duvar ev ve iş yerlerinde ki alanların daha verimli kullanılması adına uygulanan bir uygulamadır. Bir ofis ortamında sayısı oldukça fazla kişinin masa başı çalıştığı alanda bölmeler kullanılarak çalışma alanları ayrılabilir ve mekan daha kullanışlı bir hale gelebilir.

Aynı şekilde evlerde Amerikan mutfak modellerin de salon ve mutfak ayrımı yapmak içinde alçıpan bölme duvar kullanımı oldukça yaygındır. Büyük odaların bölme duvar ile ayrılarak küçük iki oda haline getirilmesi işlemleri içinde kullanılarak kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Alçıpan yapısının yangına dayanıklı olması tercih edilme sebeplerinden biridir Ayrıca alçıpan bölmeleri diğer uygulamalardan klasik tuğla örme işlemlerinden daha düşük maliyetlidir.

Alçıpan tuğla ağırlığının 9’ da 1 ‘i kadara daha hafif olduğundan yaşanabilecek olumsuz durumlarda yaralama riski çok düşüktür. Bu olumlar yönleri değerlendirildiğinde bölme işlemi için alçıpan bölme duvar yapılır.

Alçı bölme duvarlar ev iş yerinde alandan tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra ısı ve ses yalıtımını da sağlayarak her bölmenin ayrı bir oda olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Alçıpan bölme duvar montajların da alan içerisinde yer kaybı yaşanmamaktadır.

Kısa sürede uygulanabildiği için işçilik ücretleri yüksek değildir, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Alçıpan bölme duvar yapımı sonrasında oluşabilecek yer değiştirme işlemleri için de oldukça ideal bir malzemedir çünkü; ek yapılabilir, bölme daraltılabilir veya genişletilebilir.

Bölme duvar işlemleri için herhangi bir inşaat işi yapan firma ile çalışmak bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Çünkü bölme alçıpan işleri bu konuda tecrübeli ve bu alçıpan bölme duvar yapan usta tarafından yapılmalıdır.

Herhangi bir kurumsal alçıpan ustasının alçıpan işlemlerinizi yapmasına izin vermeniz durumunda uygulama bittikten sonra bazı

sorunlar yaşayabilir ve bu iş için kullandığınız bütçeyi yeniden farklı bir kurumsal alçıpan ustasına yaptırmak için tekrar harcayabilirsiniz.

Bu nedenle konusunda tecrübeli ve bilgili kurumsal alçıpan ustaları ile çalışmanız çok önemlidir. Ev ve iş yerinizde yaptıracağınız bu

işlemler bir süre evinizin ya da iş yerinizin kullanılmaması anlamına gelmektedir. Tekrar tadilat işleri yaptırmak alanın kullanımı açısından ve maddi açıdan zahmetli olacaktır.

Konusunda tecrübeli ve bilgili, sektörde bu tip uygulamaları yapan referansları olan alçıpan bölme duvar yapan firma ile iletişime geçerek alandaki keşif çalışmasının ardından alçıpan bölme duvar fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 42 Average: 4.9]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Tadilat Boyama Hizmeti
5 (41)

Evi yenilemek, çok fazla sabır, hazırlık ve sıkı çalışma gerektiren karmaşık bir süreçtir. Evinizi veya çevirmeyi düşündüğünüz bir evi yenilemenin en iyi yollarından biri yenileme boyamadır.

 Yenileme boyama, bir ev sahibi olarak veya evi satmayı düşünüyorsanız,

emlak piyasasındaki potansiyel alıcılara çekici gelecek yeni ve yeni bir ev görünümü verebilir.

 Yenileme boyamasının devam eden bir ev tadilatına nasıl yardımcı

olacağına ve profesyonel bir yenileme boyama hizmetinin ne gerektirdiğine daha yakından bakalım.

 

Neden İstanbul Tadilat Boyama?

Zamanla, boyanın içindeki kimyasalların parçalanması, kire maruz kalma,

dumana maruz kalma, ayrıca tabloyu donuk ve yıpranmış gösteren çizikler ve diğer döküntüler nedeniyle evinizin duvarları renklenmeye başlayacaktır. 

Yeni boyanmış duvarları içeren tadilatlar yıpranacak, estetiği yıpratacak ve ona yeni bir hayat verecektir.

Profesyonel Yenileme Boyası: Faydaları

Evinizi yeniliyorsanız, boyayı profesyoneller tarafından yaptırmanız en iyisidir. Profesyonel yenileme boyama, kendi başınıza yapılan bir boyama işinden daha uzun süre dayanır ve daha iyi görünür.

 Renovasyon boyama hizmetleri, sadece boyama hizmetleri değildir. 

Yenileme boyama hizmetleri, eski duvar kağıdının kaldırılması, pencerelerin boyanması, patlamış mısır tavanının çıkarılması, çatlakların

ve deliklerin onarılması ve evinizdeki duvarların ve tavanların görünümünü yenilemek için yapılması gereken diğer her şeyi içerir.

 Çoğu boyama şirketi yenileme hizmetleri sunmadığından, paketlerinin bir parçası olarak özellikle yenileme boyama hizmetleri sunan birini aramak önemlidir.

Evin içinde veya dışında profesyonel tadilat boyası yapılabilir; her şey, evde ne yapılması gerektiğine göre duruma göre değişir. 

Duvarlarınız veya tavanlarınız yenilenmeden önce, profesyonel bir ekip ilk olarak uzman boyacıların taze, pürüzsüz bir yüzeyle başlayabilmelerini sağlayarak alanı hazırlayacaktır. 

Bu, pürüzlü alanların zımparalanacağı, deliklerin ve oyukların

doldurulacağı ve duvar veya tavan döşemesindeki tüm boşlukların düz bir yüzey oluşturmak için doldurulacağı anlamına gelir. 

Bu hayati hazırlık çalışması, birçok insanın gözden kaçırdığı bir şeydir, bu

nedenle boyama tadilatları için profesyonel bir ekip işe almak çok önemlidir.

Profesyonel yenileme boyama hizmetlerini getirmenin bir başka yararı da, kendi başınıza hazırlık veya temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacağınızdır. 

İşe aldığınız ekip, herhangi bir hazırlık çalışması veya boyama yapılmadan önce mobilya ve diğer değerli eşyaların kaplanmasıyla ilgilenecektir; ve iş bittiğinde, tüm çöplerini, enkazlarını kaldıracaklar ve evinizi geldiklerinde olduğu gibi temiz bırakacaklar.

Evinizi yeniliyor ve duvarlarınızı güncellemeyi planlıyorsanız, duvarlarınıza her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayacak yeni ve

yeni bir görünüm kazandırmak için profesyonel yenileme boyama hizmetlerini işe alarak işleri bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 41 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

MUTFAK VE BANYO TADİLATI HİZMETİ
5 (35)

Doğru mutfak, fayans veya banyo tadilat ustasını bulmak söz konusu olduğunda, deneyim anahtardır. Bir banyo tadilatı veya mutfak fayansı ustasını ararken önemli olan sadece deneyim değil, aynı zamanda müteahhitlik deneyiminin türü de önemlidir. 

Ticari binaların yeni inşasında geniş deneyime sahip bir usta seçmek, usta otuz yıldır iş yapıyor olsa bile, genellikle size yüksek kalitede yeniden tasarlanmış bir banyo veya mutfak vermeyecektir. 

 

MUTFAK VE BANYO TADİLATI HİZMETİ

Bunun yerine banyo tadilatı ve mutfak fayansı işlerinde engin deneyime sahip bir usta bulun. Bazı insanlar kendileri usta olarak hareket etmeyi seçerler ve bu normalde bir nedenden ötürü büyük bir hatadır, deneyim eksikliğinden dolayı.

 Profesyonel bir banyo ve mutfak fayansı ustası kullanmak aynı prensibi izler. Banyoları ve mutfakları yeniden modelleme konusunda deneyimsiz olan bir usta, kullanılacak en iyi teknikleri veya eski evlerdeki mutfak ve banyoları yeniden modellemeyle ilgili sorunları anlamayabilir. 

Daha eski kablolama ve borularla ilgili sıhhi tesisat veya elektrik sorunları olabilir ve bu tür işleri yapmak için yıllarını harcamamış bir yüklenici usta için daha aşina olan teknolojidir.

Mutfağınız veya banyo tadilat yükleniciniz söz konusu olduğunda deneyimin bir başka yararı da iletişim ağıdır. 

Sadece uzun yıllar meslekte olmak ve daha fazla projeyi denetlemek, deneyimli bir banyo veya mutfak tadilat yüklenicisinin, belirli

sorunlar veya gereksinimler ortaya çıktığında güvenmek için daha geniş bir yelpazede ve sayıda profesyonel bağlantıya sahip olacağı anlamına gelir. 

Bu, elektrikçiler, tesisatçılar, marangozlar, çerçeveciler, son işlemciler, montajcılar ve alçıpan ustası profesyonellerini içerebilir. 

Bu kapsamlı ağ, diğer profesyonelleri bekleyen uzun gecikmelere karşı zamanında biten bir iş ve yeni banyonuz için daha kaliteli bir sonuç anlamına gelir.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 35 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Kurumsal Tadilat Hizmeti
5 (43)

Emlak, müteahhitlik ve iç tasarım söz konusu olduğunda, ” yenilemek ” ve ” yeniden şekillendirmek ” kelimeleri genellikle birbirinin yerine kullanılır. 

Bununla birlikte, bu endüstrilerden birinde veya daha fazlasında çalışan profesyoneller için bu terimler aslında iki çok farklı şeyi gerektirir.

Esasen, aralarındaki fark, bir yenilemenin bir şeyi önceki bir duruma geri yüklemeyi, bir yeniden modelin ise yeni bir şey yaratmayı ifade etmesidir.

Konut Tadilatı: Gerçekten Ne Anlama Geliyor?

Görebileceğiniz gibi, en geniş anlamıyla, “yenilemek” yeniden yeni yapmak, yeniden canlandırmak anlamına gelir . 

Bu tanımı ev inşaatı dünyasına uyguladığınızda, “canlandırma”, kabinlerin yeniden boyanması ve yenilenmesinden yeni aydınlatma armatürleri takmaya ve diğer kaplamalar ve armatürler eklemeye kadar her şey anlamına gelebilir. 

Eldeki görev ne olursa olsun, orijinal tasarım asla önemli ölçüde değiştirilmez. Bunun yerine, yeni veya revize edilmiş bir standardı karşılamak için basitçe güncellenir veya ince ayar yapılır.

Örneğin, özel bir yenileme sadece bir odayı daha çekici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda hoş bir kişiselleştirme duygusu da ekler. Mutfağınızı yenilemek, yaşam tarzınıza göre daha kişisel hissettirerek ona rahat ve sade bir ortam sağlar.

 Bu arada, bir odanın rengini değiştirmek veya evinizi piyasaya sürmeden önce eski pencereleri değiştirmek gibi daha küçük ve daha ucuz tadilatlar , başarılı bir yeniden satış şansını büyük ölçüde artıracak ve aynı zamanda çok güzel bir yatırım getirisi sağlayacaktır.

Konut Tadilatı Nedir?

Şimdi, sözlüğün “yapısını değiştirmek” anlamına gelen “yeniden modelleme” tanımına bir göz atın. 

Önceki durumun “yeniden canlandırılması” olan yenilemelerin aksine, bir odayı yeniden biçimlendirmek tam bir “yeniden yapım” dan daha fazlasıdır.

Bu nedenle, bir odanın düzenini, yapısını ve tarzını tamamen değiştiren bir projeyi üstlendiğinizde, onu yeniden şekillendiriyorsunuz. 

Başka bir deyişle, yalnızca güncellemek veya ince ayar yapmakla kalmayıp, alanının görünümünü ve düzenini kesin olarak değiştiriyorsunuz.

 Aynı şekilde, bir ev kat planını yeniden yapılandırmak gibi bir şey yapmak istiyorsanız, aynı zamanda yeniden modelliyorsunuz!

Örneğin, daha çağdaş ve açık konsept bir düzen yaratmak için mutfağınızı oturma odanızla birleştirmeye karar verebilirsiniz . Eğer yaparsanız, bir tadilat değil, tadilat planlıyorsunuz! 

Benzer şekilde, daha işlevsel bir pişirme alanı yaratmak için bir mutfak adası kurmak istiyorsanız, bir odayı da yeniden şekillendiriyorsunuz.

Esasen, proje tamamen yeni bir görünüm ve his verirken içine yeni bir soluk getiren bir mekanın sert bir şekilde değiştirilmesini içeriyorsa, bunun bir tadilat değil , tadilat olduğuna bahse girebilirsiniz !

Hangi Maliyet Daha Fazla: Tadilat mı, Yenileme mi?

Bir tadilat projesi neredeyse her zaman bir tadilattan daha pahalıya mal olacaktır. Bunun nedeni, yeniden modellemenin tipik olarak çok daha karmaşık tasarım hususlarının yanı sıra çok sayıda inşaat, elektrik ve sıhhi tesisat masraflarını içermesidir. İstanbul’da bir tadilat planlıyorsanız,  BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİN .

İstanbul alanında konum Ayrıca, her iki tadilat maliyetleri nasıl bilmek önemlidir. Bu nedenle Türkiye’nin diğer alanlara göre çok daha yüksek olacaktır, bu önemli projenize fazla dahil olmadan önce müteahhit veya mimar Sonuçta, bir odayı yenilemek veya yeniden biçimlendirmekle ciddi olarak ilgileniyorsanız, projenizin ilk seferinde doğru şekilde yapıldığından emin olmak kesinlikle işe yarar .

Sonraki Adıma Geçmeye Hazır mısınız?

Artık yeniden modelleme ve yenileme arasındaki farklar açıklandığına göre, bir sonraki adım seçim yapmaya karar vermektir: yenilemeye karşı yeniden modelleme. Merak ediyorsanız , ihtiyaçlarınıza en uygun proje

türünün yanı sıra bütçenizi en iyi şekilde nasıl tahsis edeceğinizi, yeniden şekillendirilecek en popüler odaları ve yeniden modellemek veya yenilemek için en iyi zamanları öğrenebilirsiniz.

Bir tadilat veya yenileme projesi hakkında sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Profesyonel ekibimiz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar. 

Son olarak, tamamladığımız son tadilat ve yenileme projelerinden bazılarını keşfetmek için biraz zaman ayırabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 43 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

istanbul Banyo Tadilatı
5 (39)

istanbul’da banyo tadilatı ve Ev tadilatları söz konusu olduğunda, banyo

tadilat projeleri genellikle birçok istek listesinin başında bulunur, ikincisi yalnızca mutfak tadilatlarından sonra gelir. 

Tipik olarak evdeki en küçük odalardan biri olsa da, en büyük tadilat projelerinden biri olma eğilimindedir. Açıktır ki, birçok bileşeni ve armatürü nedeniyle, ihtiyaç duyduğu ekstra sızdırmazlık, sıhhi tesisat ve havalandırmadan bahsetmiyoruz bile.

Banyo tarzlarındaki trendler sürekli gelişiyor ve birçok ev sahibi sadece

odanın tasarım estetiğini güncellemeye değil, aynı zamanda yaşam tarzlarına uyması için daha kullanışlı ve işlevsel bir alan haline getirmeye hazırdır. 

Bu, birkaç basit yükseltmeden armatürlere ve duvarlara, yeni dolaplar,

tezgahlar, yeni zeminler ve yeniden tasarlanmış bir duşla tüm oda tadilatına kadar her şey anlamına gelebilir.

Müşterilerimizin hayallerindeki uzaya banyo yenilemeye yardımcı olmak istiyoruz. 

Banyoları için kişisel tercihleri ​​ve vizyonları tartışmak ve aynı zamanda en

güncel tasarım trendleri hakkında ayrıntılar sunmak için her biriyle oturuyoruz. 

Deneyimli yüklenicilerimiz ve tasarımcılarımız, proje süresince yalnızca en kaliteli malzemeleri kullanmaya ve mükemmel, uygulamalı hizmet sağlamaya adamıştır.

Aşağıdaki kılavuz, bir tadilat sırasında genellikle en çok dikkat çeken banyonun beş ana bölümü hakkında bazı bilgiler vermektedir. 

İster bu alanlardan biri olsun isterse hepsi iyileştirilmesi gereken birkaç

temel değişiklik sadece banyonun konforunu artırmakla kalmaz, aynı zamanda evin değerine de katkıda bulunur. 

Tadilat Müteahhitlerinde bir Tadilat Uzmanı, mükemmel bir banyo

tadilatını devam ettirmek için bu alanların herhangi birini veya tümünü tartışmaktan mutluluk duyacaktır.

DUŞ / KÜVET

Belki de çoğu banyonun ana odak noktası olan duş, küvet veya duş / küvet

kombinasyonu, evdeki en az bir banyoda sadece bir gereklilik değil, aynı zamanda sahibinin kişisel tarzının bir yansıması da olabilir.

 Bazıları için duş hızlı ve basit olmalıdır, bu nedenle drenajlı ve kapılı basit bir kiremitli köşe yeterlidir. Diğerleri, uzun süre ıslanmanın lüksü ve belki biraz masaj jetleri için ayrı bir küvet ile birlikte bir duşu tercih ediyor.

Duşlar, tek duş başlıklı basit cam kapı ünitesinden veya tek duş başlıklı ve

plastik perdeli porselen küvetten çok yol kat etti.

 Bir duş ve küvet seçerken artık olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Seçim büyük ölçüde bütçeye, alana ve ne kadar yenileme yapılması gerektiğine bağlı olacaktır. 

Kendilerine şunu sorarak başlamalıyız, “En iyi duş türü nedir?” veya “Evim için en iyi küvet hangisi?”. Bu genellikle, alanınızla başarmaya çalıştığınız şey tarafından yanıtlanır. Aşağıda seçeneklerden sadece birkaçı bulunmaktadır:

KÜVETLER:

 • Duşlu porselen
 • Girdap
 • Sonsuzluk küveti
 • Serbest duran
 • Pençe ayağı
 • Bakır

DUŞLAR:

 • Cam karo
 • Seramik karo
 • Kapısız L şeklinde
 • Eğimli perde çubuğu
 • Çift duş başlıkları
 • Yağmur duş başlıkları
 • Vücut spreyleri
 • Yerleşik raflar ve banklar

Bir müteahhit veya tasarım uzmanı, bir banyoda en iyi şekilde çalışacak

duş veya küvet türü ve sıhhi tesisatın boyutu veya konumu ile kişisel bir seçimin bir olasılık olup olmadığı hakkında değerli bilgiler sağlayabilir. 

Tadilat sırasında bir küveti kaldırmayı düşünürken, evde küvetli en az bir banyo bulundurmayı unutmamalısınız.

LAVABO

Lavabo, banyonun bir diğer önemli odak noktası ve aynı zamanda tasarım açısından önemli ölçüde gelişen bir özelliktir. Bireyler alanı açmaya, depolamayı artırmaya veya odanın tarzını değiştirmeye çalıştıklarından, bir banyo tadilat projesinde en çok değiştirilen unsurlardan biridir.

istanbul Banyo Tadilatı Tasarım ekibimiz, size çok sayıda tedarikçimizde

ve tedarikçimizde bulunan seçenekleri göstererek karar verme sürecinde size rehberlik edecek bilgiye sahiptir. 

Dikkate alınacak diğer hususlar, kullanılacak bataryanın türü, lavabonun

tek başına mı yoksa bir dolaba entegre edilmesi mi gerektiği ve lavaboyu kimin kullanacağıdır. 

Bazı stiller, özellikle çocuklar için işlevsel ve kullanımı kolay değildir. Lavabonun dayanıklı ve leke tutmaz olması da önemlidir.

Birkaç lavabo seçeneği şunları içerir:

 • Gemi: Bir tezgahın üstüne oturur. Genellikle kase şeklindedir ve porselenden cama, bakırdan paslanmaz çeliğe kadar çeşitli malzemelerden üretilir. Daha yükseğe oturur ve popüler bir banyo trendidir.

 

 • Kaide: Havza geniş ve derin iken taban dar olduğu için yerden tasarruf etmek için idealdir. Altında herhangi bir depolama alanı içermez. Benzersiz bir stil sağlar.

 

 • Duvara monte: Yerden tasarruf etmek isteyen tadilatlar için en iyi seçenek. Ayak veya tezgah gerektirmeden tamamen duvar tarafından desteklenir. Boruların görünmesine izin verir, ancak kolayca kapatılabilir.

 

 • Konsol masası: Duvara monte lavabo ile makyaj masası arasında bir karma. Bu tür, yerden tasarruf sağlar, ancak altında biraz depolama alanı bulunur. Lavabo tipik olarak bir masanın üzerine veya bir raflı dört ayak üzerine oturur.

 

 • Vanity: Lavabo, altında geniş depolama alanı olan bir tezgahın içine yerleştirilmiştir. Borular görünmez ve dolaplar çeşitli boyutlarda gelir. 

 

 • Lavabolar, lavabo ile tezgah arasında kenarları veya dikişleri görünmeyen sağlam bir yüzey olarak veya lavabonun etrafındaki bir
 •  
 • çemberin tezgahın üstüne oturduğu ve mevcut yüzeylere kolayca eklenebilen bir damla olarak monte edilebilir.

AYDINLATMA

Banyo tadilatı sırasında genellikle gözden kaçan önemli bir husus aydınlatmadır. Bir tadilat düşünüldüğünde, odanın her bir alanının aydınlatması değerlendirilmelidir. 

Küçük banyolar, doğru aydınlatma türüyle daha büyük görünecek şekilde

yapılabilirken, büyük banyolar, her alanın işlevsel olması için çeşitli aydınlatma türlerine ihtiyaç duyacaktır. 

Aydınlatmayı tasarım estetiğine uydurmak gerekliyken, aynı zamanda yaşamın tüm günlük işlevlerine yönelmek için uygun ışığı sağlamak da gereklidir.

Çoğunlukla “görev aydınlatması” olarak adlandırılan, banyoyu aydınlatırken başlamak için iyi bir yer, farklı işlerin veya görevlerin yapılacağı çeşitli alanları düşünmektir. Bu alanların her biri – makyaj masası veya lavabo, duş ve / veya küvet ve tuvalet – kendi odaklanmış aydınlatmasına sahip olmalıdır. 

Daha büyük bir banyo için, özellikle sık kullanılan veya dinlenme yeri

olarak kullanılacak olan bir banyo için, tüm alanı aydınlatmak için bazı temel ortam aydınlatması gerekli olabilir.

Bu alanlar için aşağıdaki aydınlatma türlerini düşünün:

Makyaj masası veya lavabo: Bir aynanın her iki tarafında duvara monte armatürler. Buradaki fikir, tıraş etme, makyaj yapma veya saç şekillendirme gibi görevleri tamamlarken yüzdeki gölgeleri azaltmaktır. Aynanın üzerinde veya üzerinde şerit aydınlatma da seçeneklerdir.

Tuvalet: Basit gömme kutu ışıkları, genellikle odanın geri kalanından bir

duvar, yarım duvar veya dolap ile ayrılan bu alanı aydınlatmak için yeterlidir.

Duş veya küvet: Islak, nemli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ışıkları kullanın. Gömme aydınlatma en iyi sonucu verir ve tıraş ve temizlik görevlerini tamamlamak için yeterince parlak olmalıdır. Bir jakuzili küvetin üzerinde drama veya rahatlatıcı bir aura yaratmak için karartma anahtarları takmayı düşünün.

Tüm oda: Odanın ortasına monte edilen basit bir tavan lambası işe yaramalı. Belirli bir temada dekorasyon yapıyorsanız, bir avize, aplik veya sarkıt ışık tasarıma katkıda bulunacaktır.

TEZGAH ÜSTÜ

Tezgahlar, herhangi bir banyoda son derece önemli bir başka armatürdür. Sadece şık ve odanın tasarımına uymaları değil, aynı zamanda dayanıklı, esnek ve işlevsel olmaları da gerekir. Bu yüzeylerin bakımı, su, sabun ve kozmetik ve saç ürünlerinden kaynaklanan kalıntılara maruz kalacağından basit olmalıdır. Sabah ve akşam banyo rutinlerini tamamlamak için ne kadar çalışma alanı gerektiği de dikkate alınmalıdır.

İstanbul Tadilat Şirketleri gibi bir banyo tadilat müteahhidi  , tezgah alanını

maksimize etme veya depolamayı artırmak ve kişisel ihtiyaçları karşılamak için tezgahları ve dolapları yeniden yapılandırma konusunda uzmanlık sağlayabilir. 

Ayrıca ihtiyaçlara ve tasarım vizyonlarına uyan bir yüzey malzemesi önerebilir.

Pratik ve güzel tezgahlar için pek çok seçenek var, ancak banyonuz için en iyi tezgah hangisi? Her birinin periyodik olarak kapatılması gerekenden neredeyse hiç gerekmeyen kendi bakım seviyesi vardır. Bazıları daha gözeneklidir ve daha kolay lekelenir veya çizilir. Ve tabii ki bazıları kişisel bütçeye diğerlerinden daha iyi uyacaktır.

 • Granit
 • Kültürlü Mermer
 • Kireçtaşı
 • Kuvarsit
 • Katı yüzey kaplama
 • Laminat
 • Seramik karo
 • Porselen çini
 • Odun
 • Bardak
 • Somut

DÖŞEME

Bir banyo tadilatı için döşeme seçerken, bireyler tipik olarak zemine dikkat

çekmekle daha az ilgilenirler ve neme ne kadar iyi dayanacağına, gerekli bakıma ve çıplak ayak üzerinde nasıl hissettiğine daha çok odaklanırlar. 

Banyo zeminleri ıslak ayaklar, kozmetik kalıntılar ve hijyenik amaçlar için gerekli olan sık temizlik ile gerçekten dayak atabilir.

Döşeme seçenekleri, farklı renk, boyut ve dokulara sahip tasarımlar oluşturarak bir banyoyu özelleştirmeyi kolaylaştırır. Odanın çeşitli alanları, özellikle tuvaletlerin veya tuvalet masalarının önünde, karo ile bir “halı” oluşturularak kaydırılabilir. Duvarlar ve duşlar da uyumlu veya devam eden karo tasarımlarıyla doğrudan zemine dahil edilebilir.

Fayans genellikle banyo zeminleri için tercih edilen malzeme olsa da, banyoyu çekici ve şık hale getirecek çok sayıda seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerden bazıları diğerlerinden daha fazla bakım gerektirebilir, yani nem hasarına karşı yeniden sızdırmazlık veya zaman zaman harç değiştirme. Bu diğer seçenekler şunları içerir:

 • Odun
 • Lüks Vinil Karo
 • Vinil
 • Taş
 • Linolyum
 • mantar

Şu anda birçok banyoya monte edilen bir başka popüler seçenek de radyan ısıdır. 

Çoğu için lüks olarak kabul edilen ışıltılı zemin, banyo zeminini, özellikle

soğuk sabahlarda veya duştan çıktıktan sonra çıplak ayak için sıcak tutar. 

Ne kadar lüks olsa da, kurutma kabiliyetinde de işlevseldir ve kaymayı azaltmak için ıslak zeminleri daha çabuk kurutur.

İki tür radyan zemin ısısı vardır. Zeminin altındaki kauçuk borulardan zorlanan suyu ısıtmak için sıcak su ısıtıcısı kullanan Hydronic . İkinci biçim olan elektrik, zeminin altında ısıya dayanıklı tellere sahip bir elektrik paneli kullanır. Her ikisi de arzu edilen ısıyı sağlarken, elektrik daha ekonomik ve kurulumu daha basittir. Bununla birlikte, her ikisi de mevcut zeminlerin kaldırılmasını gerektireceğinden, yeniden modelleme planı yeni döşeme içermiyorsa bir seçenek olmayabilir.

Bu, bir evin banyosunu yeniden şekillendirmek söz konusu olduğunda değiştirilebilecek, değiştirilebilecek ve güncellenebilecek tüm olasılıklara sadece bir bakış. 

Tadilat projesi ister sadece bu özelliklerden birini değiştirmeyi içeriyor olsun, ister tüm banyonun sökülmesini ve zeminden yukarı yeniden inşa

edilmesini içeriyorsa, İstanbul Banyo Tadilat Hizmeti Ustalarımız banyo vizyonunuzu üstlenmeye hazırdır.

Ekip , ilk planlamadan tezgah ve döşeme üzerine öneriler sunmaya, projenin sonuna kadar  , banyoyu her zaman hayalini kurduğunuz alana dönüştürecektir. 

Telefondan bugün onlarla iletişime geçin

ve tasarladıkları ve yeniledikleri mekanların fikirleri ve fotoğrafları için banyo portföylerini ziyaret edin . 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 39 Average: 5]
istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti
5 (67)

KADIKÖY’DEKİ EVİNİZİ TAMAMEN YENİLEME KARARI VERMELİSİNİZ

Tam bir ev tadilatı stresli, pahalı ve lojistik açıdan zahmetlidir. Evin çoğu veya tüm alanlarında aynı anda aktif inşaat anlamına gelir, bu da onu haftalarca hatta aylarca yaşanmaz hale getirir. Açıkça görülüyor ki, bu kendi başına üstlenebileceğiniz bir iş değil. Kadıköy ve tüm mahallelerinde bir eviniz varsa ve tam bir ev tadilatı yapmayı düşünüyorsanız, bölgenin en iyi inşaat şirketi olan Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti‘ni işe almayı kendinize borçlusunuz!

https://youtu.be/efRj0NL_Ric
KADIKÖY’ÜN KOMPLE EV TADİLATINDAKİ LİDERİ

Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, yaklaşık 20 yıldır İstanbul’da tüm evi kapsayan çarpıcı tadilatlar yaptı. Toplam ev yenileme hedefleriniz ne gerektirirse gerektirsin, bunu gerçekleştirecek deneyime ve kaynaklara sahibiz! İstanbul Kadıköy’deki ev sahiplerinin, aşağıdakiler dahil çeşitli nedenlerle evlerini tamamen yeniden şekillendirmelerine yardımcı olduk:

 • Kadıköy’deki Yeni Bir Evi Yeniden Modellemek: Çok az yeni ev gerçekten “taşınmaya hazırdır”. Bir “tamirci özel ürünü” satın almış olabilirsiniz veya sadece eve veya apartman dairesine kendi damganızı basmak isteyebilirsiniz. Motivasyonunuz ne olursa olsun, eksiksiz bir ev tadilatı, yeni satın alma işleminizi hayallerinizdeki özel eve dönüştürebilir.Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, müşterileri için yeni ev alımlarını tamamen yeniden şekillendirmek için Kadıköy’ün en iyi inşaat taşeronlarından bazılarıyla ortaklık kurdu.

 

 • Kadıköy’de Sevilen ama Modası geçmiş bir Evi Yenilemek: Çoğu insanın evlerine güçlü duygusal bağları vardır. Artık ihtiyaçlarınızı karşılamasa veya zevkinize uymasa bile evinize veda etmek zor olabilir. Tam bir ev tadilatına yatırım yapmak mükemmel bir çözümdür! Düzenini, stilini ve olanaklarını güncellerken ve özelleştirirken sevgili evinizi korumanıza olanak tanır. Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, evlerinin tam potansiyelini eksiksiz bir tadilatla gerçekleştirmek için sayısız Kadıköy bölgesi ev sahibi ile birlikte çalıştı.

 

 • Kadıköy’de Bir Evi Satmak İçin Tamir Etmek : Diğer taraftan Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, onları İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy konut pazarına hazırlamak için eksiksiz ev tadilatları gerçekleştirdi. Belki de evinizi yakında satmayı planlıyorsunuz, ancak görünüşünün ve kolaylık olmamasının değerini düşüreceğinden endişeleniyorsunuz. Evinizin içini veya dışını elden geçirmek için eksiksiz bir ev yenileme, değerini anında artıracak ve potansiyel alıcıları şaşırtacak!

 

 • Kadıköy’deki Evinizi Yerinde Yaşlanacak Güvenli Hale Getirme: Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti Kadıköy’deki birçok yaşlı ev sahibi, altın yıllarında bağımsızlıklarını sürdürme konusunda endişeleniyor. Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti’de herkesin kendi evlerinde zarif bir şekilde yaşlanma seçeneğine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle , İstanbul Ticaret Odası üyesiyiz . Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti, evleri daha yaşlı sakinler için güvenli ve rahat hale getirmek için tamamen yeniden modellendi ve aşağıdaki gibi iç ve dış değişikliklerle:
  • Koridorları ve kapıları genişletmek
  • Yatak odalarının birinci kata taşınması
  • Esnek, kaymaz zemin döşemesi
  • Dolapları ve tezgahı indirme
  • Hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar için banyo aksesuarlarının takılması
  • Dış merdivenlerin rampalarla değiştirilmesi
  • Ve dahası! Yaşlandıkça evinizi daha güvenli bir şekilde gezinebilmeniz hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, lütfen şirketimizin İLETİŞİM numaradan iletişime geçin. .
KADIKÖY’DE GÜVENEBİLECEĞİNİZ DENEYİMLİ ALT YÜKLENİCİLER

 Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti Kadıköy’deki diğer inşaat şirketleri, inşaatı gerçekleştirmek için genel müteahhitler istihdam ederken,  Kadıköy Ev Tadilatı Hizmeti üstün “tüm alt” yaklaşımını kullanıyor. 

Kadıköy’ün kendi alanlarında iş yapma lisansına ve sertifikasına sahip en iyi taşeronlarından oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Sonuç, daha iyi kalite, daha hızlı inşaat ve ilk seferinde doğru yapılan işlerdir. Tüm ev tadilatınız veya tadilatınız için ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir ticarette alt yüklenicilerimiz mevcuttur;

 • Mimari Planlama
 • Dolap
 • Marangozluk
 • Halı Montajı
 • Çimento ve Beton
 • Özel Klozet Çözümleri
 • Güverte / Teras Kurulumu ve Onarımı
 • Kapı ve Pencere Montajı
 • Elektriksel
 • Eskrim Kurulumu
 • Döşeme Montajı
 • Temel Onarımı
 • HVAC
 • İç dizayn
 • Çevre düzenleme
 • Duvarcılık
 • Boyama
 • Alçı ve Alçıpan
 • Sıhhi tesisat
 • Döşeme
 • Çatı kaplama
 • Su yalıtımı
KADIKÖY’DE KOMPLE EV TADİLATINIZA BUGÜN BAŞLAYIN

İstanbul Kadıköy’de bulunan evinizi eksiksiz bir yeniden modelle dönüştürmesine izin verin! Ücretsiz danışmanlığınızı planlamak için mal sahibi ve proje yöneticisi  ile iletişime geçin. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 67 Average: 5]

İstanbul Ev Tadilat Hizmetleri
5 (41)

Tamirci arayan ev sahipleri için İstanbul merkezli ev ve iş yeri tamirci profesyoneller, mevsimlik, bakım, ticari ve konut hizmetleri gibi eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar.

Ev veya ofis projelerinize bakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamirci Hizmetlerimiz ile hayatınız makul bir fiyata minimum kesinti ile karşı karşıya kalacaktır. Büyük veya küçük tüm işler, siz uzaktayken bile hızlı ve akıllı bir şekilde tamamlanacaktır.

Yetenekli profesyonellerimiz dekorasyon, boyama, marangozluk, sıhhi tesisat, çevre düzenlemesi ve bahçecilik konularında yardımcı olacaktır. Bir ampul armatüründeki küçük bir sorundan büyük yenilemelere kadar her şey bizim işimiz.

Yardımcı olabileceğimiz konular:

 • Boyama ve Süslemeler
 • Tamirci Hizmet, Kapılar ve dolap ayarları
 • Mutfak üniteleri onarımı
 • Duvar ve zemin döşeme
 • Elektrik sorunları
 • Sıhhi tesisat ve Merkezi ısıtma
 • Bahçe ve Peyzaj
 • Zemin Kaplaması ve Eskrim

Herhangi bir ev veya ofis projesi kabul edilir! Tüm hizmetlerimiz profesyonel, tamamen sigortalı ve ekonomiktir.

 

İç mekan boyama ve dekorasyon hizmetlerimiz arasında yüksek kaliteli iç boyama, duvar kağıdı ve ilgili tüm marangozluk ve sıva işleri bulunmaktadır. Ustalarımız işlerinden büyük gurur duyuyorlar ve iyi görünmeye devam edecek en ince son işlemleri yapıyorlar. 

İstanbul’da en kaliteli iç cephe boyama ve dekoratör Hizmetleri sunuyoruz
 • iç mekan boyama
 • duvar kağıdı
 • sprey boyama (Portafleck, Aquatech ve diğer benek kaplamalar dahil)
 • marangozluk (ucuz, gömme dolaplar ve raflar, iş istasyonları, kitap rafları vb. dahil)
 • sıva onarımları
 • dış cephe boyama
 • Ticari ve konut

Başa çıkması kolay ve profesyonel kullanım. Boyacı Ustası Ev Tamir Hizmeti ile emin ellerdesiniz

Ayrıca şu konularda uzmanız:
 • pencere ve kapı onarımları
 • Pencere sistemleri™ onarımları
 • Çinko, Tahta, Taş™ çatı onarımları
 • onarımlar yapmak
 • cam

Çatı kaplama işleri, kurşun işleri vb. Bir sözleşmenin parçası olarak dahil edilebilir.

Tamirci ve ekibi, ulaşması çok kolay ve randevularına uyuyorlardı. Gizli ekstralar yok. 

Ayrıca İç Mekan Boyacısı ve Dekoratör hizmetlerimizi inceleyin:

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 41 Average: 5]
Boyacı Ustası,Profesyonel ev boyama ustası hizmeti, Duvar kağıdı ustası hizmeti, profesyonel, kurumsal boyacı ustası, tamirat, sıva, duvar, banyo tamirat, tuvalet tamirat, duvar kağıdı,dekorasyon, , badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, boyacı ustası,boya ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Profesyonel Tadilat Hizmeti
5 (53)

EV, İÇ MEKAN BOYAMA VE TADİLATI

Bir odaya veya evinizin tüm içini boyamaya ihtiyacınız varsa, Profesyonel Tadilat Hizmeti sizin için mükemmel bir iş çıkaracaktır. 

Uzun süredir ihmal edilmiş bir odaya yeni bir ceket giydirip mucizeler yaratabiliriz. Yeni bir kat boya , piyasaya sürülmek üzere olan bir eve de değer katacaktır .

 Daha önce bir odadaki renkleri değiştirmeye çalıştıysanız veya bir duvarı boyamaya çalıştıysanız ve istenen sonuçları elde edemediyseniz,

Profesyonel Tadilat Hizmeti yükleniciniz olarak evinizin boya işini gerçekleştirmenize yardımcı olacak uzmanlığa sahip olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Siz bunu hak ediyorsunuz.

BİNA DIŞ CEPHE BOYAMA VE TADİLATI

Çoğu insan gibiyseniz, eviniz muhtemelen en değerli varlığınızdır. Pek çok insan, gerçek bir sorun haline gelene kadar evlerinin dışını boyamayı erteler. 

Evinizi korumak için çok uzun süre beklemek , gelecekte size daha pahalıya mal olabilir. Ahşabın çürümesini veya evinizin dış cephesinde çatlakların oluşmasını beklemeyin. 

Her türlü dış yüzeyi boyamanın nüanslarına aşinayız. En değerli yatırımınızı korumak için bugün Profesyonel Tadilat Hizmeti’ni iletişim numaralarından hemen arayın .

TİCARİ BİNA BOYAMA VE TADİLATI

Bir mülk yöneticisi, ev sahipleri derneği, kat mülkiyeti derneği veya bir ofis binanız veya ofis alanınız varsa, Profesyonel Tadilat Hizmeti güvenebileceğiniz bir ortaktır. 

Biz ticari boya yüklenicileriyiz ve birçok farklı ticari proje üzerinde çalışmaya alışkınız. Zamanınızı, bütçenizi ve diğerlerinin üzerinde durma ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak işleri sizin için kolaylaştıracağız.

 İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti , İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir konut ve ticari müşteriler arasında benzersiz bir Ticari üne sahiptir.

Uygun bir fiyatla optimum kaliteyi sağlıyoruz ve bu bizi rakiplerimizden ayıran bir şey. Müşterilerimize değer veriyor ve onlar için optimum memnuniyet sağlıyoruz. Sadece en yenilikçi tekniklerimiz ve stillerimizle harmanlanmış yüksek kaliteli boyama malzemeleri kullanıyoruz.

İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti, evinize veya iş yerinize taze, yeni, yenilikçi, modaya uygun ve sofistike bir görünüm kazandırabilir. İstanbul Profesyonel Tadilat Hizmeti ile yeni bir kalite ve müşteri hizmeti seviyesini yaşayın! Bugün bizi arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 53 Average: 5]

Tuvalet Tadilatı Hizmeti
5 (51)

Paket 1: TSE BELGELİ Tuvalet Zemin Kaplama 

Mevcut lekeli veya kaygan yer karolarınızda görünümü iyileştirmek için basit bir tadilat yapmak, ayrıca klozet ve lavaboyu değiştirmek istiyorsanız bu paket tam size göre.

Bu tür bir tuvalet yenilemesi, herhangi bir bilgisayar korsanlığı çalışması yapılmadan hızlı bir şekilde yapılabildiğinden, minimum kesinti süresi vardır. Fayansların kaplanması TSE onaylı’dır ve yepyeni bir görünüm için güvenli ve uygun maliyetli bir yöntemdir!

TUVALET İçin uygun:
 • Mevcut herhangi bir sızıntı sorunu olmayan çoğu TSE BELGELİ / Apartman tuvaleti

Apartman dairesi

* Nakliyat & enkaz bertaraf duş ekranları, marangozluk ve diğerleri için ayrı ayrı ücret alınır.
* tuvalet için kontör Can kabine ile lavabo

 

Paket 2: TSE BELGELİ Tuvalet Paketi 

Tuvalet zemininde mevcut bir sızıntı sorunu varsa, tuvalet zeminini kesmeniz ve su yalıtımını yeniden yapmanız gerekebilir. Tuvalet başına 2-4 gün kapalı kalma süresi vardır

 

 • Mevcut sızıntı sorunları olan TSE belgeli tuvalet malzemeleri.
Paket 3: TSE BELGELİ Tuvalet Duvarı ve Yer Paketi 

 

Duvar karoları dahil tüm tuvaletiniz için yepyeni bir görünüme sahip olmak isterseniz, sizin için bir tuvalet yenileme paketimiz var. Tuvalet duvar karolarını yapmak, yeniden döşemeden önce banyodaki tüm demirbaş ve aksesuarların çıkarılmasını içerir. Tuvalet başına yaklaşık 5 iş günü sürer ve yeni aksesuarların satın alınması gerekir. Fayans kaplaması ve yepyeni bir görünüm için güvenli ve uygun maliyetli bir pakettir!

Uygun : Mevcut herhangi bir sızıntı sorunu olmayan çoğu TSE belgeli tuvalet

Lütfen kılavuz olarak kaba fiyatlandırmamıza ve iş kapsamımıza bakın.

Fayans İşleri

 1. Tavan Yüksekliğine Kadar Kaplamalı Duvar Karosu – 700 TL – 1150 TL. (Boyut ve Karmaşıklığa Bağlı Olarak)
 2. Tuvalet İçin Yer Karosu Tedarik ve Kaplama – 700 TL – 1250 TL

Sıhhi Tesisat  İşleri

 1. Tedarik ve Kurulum 01 Takım Klozet ve Klozet için Bide Sprey – 520 – 650 TL (Modele Bağlı)
 2. Tedarik ve Kurulum 01 set Musluklu Lavabo – 650 TL – 820 TL (Modele Bağlı)
 3. Tuvalet için Paslanmaz Çelik Boru Tedarik ve Değiştirme – 450 – 800 TL (Sıcak / Soğuk’a Bağlı)

Nakliye ve Bertaraf

 1. Oluşan Enkazın Taşınması ve Bertarafı – 250 – 400 TL

Satın Alınacak Ürünler

 1. Tuvalet i için Yeni Musluk / Duş Seti ve Aksesuarların Satın Alınması – 500 – 900 TL ve üzeri

Tahmini Maliyet: Tam duvar ve yer karoları kaplama işi için 3xxx TL ve üstü
Tahmini Geri Dönüş Süresi : 5-6 İş Günü

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 51 Average: 5]
Banyonuzdan sıkıldınız mı? Banyonuzu yenilemek,tadilat yaptırmak,fiyat almak,örnekleri görmek için banyo tadilat ustasını arayın

Banyo Tadilatı ve Tamiratı Hizmeti
5 (55)

Eski, modası geçmiş banyonuzu temiz, huzurlu bir alana dönüştürün .

 •  1 günde taze, yeni banyo ve duşlar kuruyoruz.
 •  Sofistike stiller, renkler ve tasarımlar.
 •  Mükemmel uyum için özel yapım.
Neden Diğer Tadilatçılardan Daha Uygunuz

Şimdi ve gelecek yıllarda aileleri gülümseten banyolar yaratıyoruz . 

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kaliteye bağlılık gerektirir .

 •  Görünenden daha fazlası – duşları değiştirebiliriz, küvetleri dönüştürebiliriz ve daha fazlasını yapabiliriz!
 • Stresi ve karışıklığı minimumda tutuyoruz .
 • Ömür boyu garanti ve para iade garantisi veriyoruz.
Yıldırım Hızında Duş ve Banyo Tadilatları

Banyonuzu çok hızlı yeniden yapabiliriz? Bizim lisanslı profesyonel ustalarımız banyonuzu olduğu gibi 1 gün’de komple tadilat gerçekleştirir.

 • Küvetinizi veya duşunuzu değiştirebiliriz
 • Küvetinizi duşa dönüştürebiliriz .
 • Haftalar değil, günler içinde tertemiz bir banyo veya duşun keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstün Kalite Garantili

Küvetinizi dönüştürmeniz veya duşunuzu yenilemeniz gerekip gerekmediğini , projenizi yöneten sektördeki en güçlü ömür boyu garanti veren bir usta ve marka  biriyle desteklenmektedir.

Banyonuzu Şimdi Bozulmamış Bir İnziva Yerine Dönüştürün!
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 55 Average: 5]
6 metrekare banyo tadilat fiyatları, hesaplama,Kaça mal olur 2020?, Küçük YENİLEME ,Tuvalet Tadilat Fiyatları, Örnekleri banyo tadilat ustası

Banyo Tadilatı Hizmeti
5 (57)

Banyo tadilatı ile mutfaktan daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha fazla banyo ekleyerek veya mevcut olanları yükselterek, diğer yenileme projelerinden daha yüksek yatırım getirisi elde edebilirsiniz. Bunun nedeni, banyoların tüm evin işlevselliğini etkilemesidir.

Banyo tadilatı yaparken akılda tutulması gereken hedefler şunlardır:

 • Daha iyi bir cephe oluşturmak için yüzeyleri yeniden boyayın
 • Enerji verimliliğini artırın
 • Yeni sıhhi tesisat armatürleriyle genel görünümü iyileştirin
 • Makyaj masası, dolaplar ve lavabolar için iyileştirmeler yapın
 • Zemin alanını artırın veya stilini değiştirin

Banyo tadilatları, 10 üzerinden 9,6’lık yüksek bir keyif puanı çekiyor. Ayrıca, bir evin genel değeri üzerindeki etkilerini de yüksek oranda değerlendiriyorlar. Orijinal yatırımınızın% 60 ila% 70’ini telafi edebilirsiniz.

Yeni bir banyo ekleyerek,% 80 ile% 130 arasında büyük getiri elde edebilirsiniz. Yeni bir banyo için alan, fazladan odaları, dolapları, merdivenlerin altındaki boşlukları ve kullanılmayan diğer alanları dönüştürmekten gelebilir.

6 metrekare banyo tadilat fiyatları, hesaplama,Kaça mal olur 2020?, Küçük YENİLEME ,Tuvalet Tadilat Fiyatları, Örnekleri banyo tadilat ustası
En İyi Banyo Yenileme Fikirleri
 • Yeniden boyama : Su ve küf kaynaklı hasar belirtileri, herhangi bir banyonun çekiciliğini ve değerini düşürür . Yeni bir kat boya bunu düzeltebilir ve bunu kendiniz yapmak kolaydır.
 • Gösterişli yükseltmeler : Bu yükseltme, dolapların, lavaboların ve muslukların değiştirilmesini gerektirir. Tek tip bir tasarımın elde edilmesine yardımcı olacaktır. Projenin maliyeti mermer, granit, fayans veya laminat kaplamanın kullanılmasına bağlıdır.
 • Döşeme: Değişen yer döşemesi, en dramatik banyo dönüşümünü sağlar. Seramik ve porselen malzemeler kullanılarak ucuza yapılabilir. Taş ve ahşap kullanmak daha yüksek getiri sağlar, ancak daha pahalıdır. Isı yayan elektrikli paspaslar, bir banyonun işlevselliğini büyük ölçüde geliştiren bir eklentidir.
 • Enerji açısından verimli güncellemeler : Enerji açısından verimli güncellemeler, düşük akış için optimize edilmiş duşlar, lavabolar ve tuvaletleri içerir. Ayrıca şık görünen ve çok az enerji tüketen LED armatürler içerirler.
 • Duşlar ve küvetler : En az bir küvete sahip evler, daha fazlası için satılır. Küvet ile birlikte bir duşakabin dahil edilmesi, evi daha da çekici hale getirecektir. Bununla birlikte, her ikisine de sahip olmak mümkün değilse, duşakabin tek başına yeterli olacaktır.
Sonuç olarak

Artık banyo ve mutfak yenileme projelerinin evinizin değerini nasıl etkileyebileceğini biliyorsunuz ve nereden başlayabileceğinize dair bir fikriniz var!

Daha fazla soru için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 57 Average: 5]
Mutfak tadilat ve boya ustası hizmeti mi arıyorsunuz?, Yenilemek mi istiyorsunuz? Modern mutfak yenileme örenekleri, fiyatları ustası kim?

Mutfak Tadilatı Ev Değerini Nasıl Etkiler?
5 (52)

Bir eviniz varsa, muhtemelen her zaman değerini ve görünümünü iyileştirmenin yollarını ararsınız. Bunu yapmanın bir numaralı yolu, kısmen veya tamamen yenilemektir. En beğenilen tadilat projeleri banyo ve mutfak tadilatıdır. En yüksek yatırım getirisini sağladığına inanılıyor.

İstanbul Mutfak Yenileme işleri yapan şirketimiz, popülaritelerinin ana nedeninin potansiyel alıcıların mülk hakkındaki görüşlerini nasıl etkilediklerinden kaynaklandığını açıklıyor . Sık sık “mutfaklar ev satar!” derler. Ayrıca hem mutfakların hem de banyoların bir ev sahibine en büyük mutluluğu sunduğu bilinmektedir.

Mutfaklar evinizin merkezindedir. Yemeklerin hazırlanıp paylaşıldığı ve ziyaretçilerin kabul edildiği yerdir.

Bir mutfağı iyileştirmenin çok büyük bir maliyet olması gerekmez. Büyük revizyonlar maksimum 15000 TL’ye kadar mal olsa da, kendi başınıza yapabileceğiniz küçük yükseltmeler vardır. İster küçük ister büyük yenileme yapmayı tercih edin, hepsi için aşağıdaki aşağıdaki seçenekleri yapması gerekir:

 • Mutfağın görünümünü ve hissini iyileştirin
 • Alanın işlevini artırın
 • Hasarlı, solmuş ve eski alanları kaldırın
 • Daha fazla zemin alanı yaratın ve havalandırmayı iyileştirin

Yenilemenin kapsamına bağlı olarak, maliyetlerinizin% 60 -% 80’ini telafi etmeyi bekleyebilirsiniz. Ama ne tür mutfak tadilatları yapabilirsiniz?

Küçük Mutfak Tadilatları:

Bu düşük bütçeli projeler, sizi bankaya gitmeye zorlamadan harika getiri sağlar:

 • Mutfak dolabının yeniden boyanması : Modern renklerle yeniden boyanması ve yeniden cilalanması bir mutfağı tamamen değiştirecektir.
 • Mutfak dolabına yeniden bakın : Yeniden yapılandırılmış dolaplara, özellikle yavaş kapanan kapılar eklendiğinde, yüksek etkili başka bir düşük bütçeli yenilemedir.
 • Seramik ve Kalebodur değişimi: Yeni karolar bir mutfağın renk paletini dönüştürecek. Üstelik bu proje sadece birkaç yüz liraya mal oluyor.
 • Döşemenin iyileştirilmesi: Ucuz vinil döşeme, gerçek parke veya arduvaz zeminler kadar çekici olmayabilir, ancak bu yüksek kaliteli malzemelere yakın bir bitiş sağlar.
Orta Sınıf ve Büyük Mutfak Tadilatları

Orta ölçekli ve büyük mutfak tadilatları genellikle yeni su tesisatı oluşturmayı, eski su tesisatı yeniden yönlendirmeyi ve izin gerektiren ve evinizi ne kadar hızlı satabileceğinizi geciktiren ev iyileştirmeleri olan büyük döşeme iyileştirmelerini gerçekleştirmeyi içerir .

Orta düzey yenileme 15.000 ila 20.000 TL arasındadır. Büyük tadilatların maliyeti 30.000 TL üzerindedir.

Aralarındaki fark, kullanılan malzemelerin ve kaplamaların kalitesindedir.

Bu kategorideki en popüler tadilatlar:

 • Daha iyi işlevsellik için mutfak düzenini yeniden düzenlemek. Bu genellikle hareketli duvarları içerir.
 • Bir bölüm oda eklemek ve yeni bir tezgah kurmak.
 • Yarı özel ve özel ahşap dolapların eklenmesi.
 • Döşemenin elden geçirilmesi ve mevcut sıhhi tesisatın değiştirilmesi veya yeniden yönlendirilmesi.
 • Enerji tasarruflu cihazların ve aydınlatmanın kurulması.

Lüks tadilatlarda taş tezgahlar, ithal seramik / cam karo ve seramik’ler, yüksek kaliteli özel dolaplar, birinci sınıf cihazlar, su filtrelemeli musluklar ve kabin altı aydınlatma kullanılmaktadır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 52 Average: 5]

İstanbul Ev Tadilat Hizmetleri
5 (59)

Eviniz, yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Bu nedenle, yaşamaktan mutlu ve gurur duyduğunuz bir yer olduğundan emin olmalısınız. Eviniz tam olarak hayal ettiğiniz gibi değilse, ev tadilat ihtiyaçlarınız için Boyacı Ustası Hizmetine şans verin. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veriyoruz ve ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir tadilat projesine yardımcı olabiliriz.

Ev Tadilat Hizmetlerimiz

Herhangi bir ev tadilat çalışmanızda yardımcı olmak için bizi işe aldığınızda, deneyimli ve profesyonel bir ekip işe alırsınız. Aşağıdakiler dahil her türlü yeniden modelleme hizmetini gerçekleştirebiliriz:

 • – Banyo tadilatı : Tüm banyonuza hak ettiği makyajı verebiliriz. Fayansları duvarlar veya zemin için değiştirebilir, aydınlatma üzerinde çalışabilir ve size yeni sıhhi tesisat ve armatürler verebiliriz. Yeni bir tuvalet, makyaj masası veya duş kabini istiyorsanız, sizi teminat altına aldık.
 • – Mutfak tadilatı : Ekibimiz mutfağınızın tadilatının tüm yönleriyle yardımcı olabilir. Fayans zeminler , ahşap veya laminat zeminler ekleyebilir, yeni aydınlatma üzerinde çalışabilir ve tesisat hatlarınızı yeniden şekillendirebiliriz.

Profesyonel boyacılar, fayans katmanları ve kurulum uzmanlarından oluşan ekibimizle birlikte marangozlar, çerçeveciler ve alçıpan profesyonelleriyle çalışıyoruz. Bu nedenle, bizi işe aldığınızda, tüm ev tadilat projenizi halledeceğimizden emin olabilirsiniz.

Tarihimiz ve Tecrübemiz

Boyaciustasihizmeti.com Boyama ve Tadilat, müşterilerimizin her birine odaklanan, tamamen lisanslı, gümrüklü ve sigortalı bir şirkettir. Yaklaşık 23 yıldır buralardayız, ancak ekip üyelerimiz ev tadilatı sektöründe daha da birleşik deneyime sahiptir.

Kendimizi evinize adadık ve işimizden% 100 memnun kalacağınızdan eminiz. Ücretsiz bir tahmini bütçe için bugün bizi  arayın veya çevrimiçi  iletişim formumuzu doldurun . Aşık olmadığınız bir evde yaşamayın. Evinizi yeni bir modelle canlandırmak için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 59 Average: 5]
Komple ev boya ve tadilatı ne kadar tutar? 2020-2021 ,Tadilat ustası,Dekorasyon, Komple ev tadilatı için yardım istiyorum, Ev Tadilatı işleri

İstanbul Boya ve Tadilat Ustası
5 (52)

Bir ev onarımını tamamlamayı ne sıklıkla erteliyorsunuz ve bunu “yapılacaklar” listenize ekliyorsunuz? Birçoğu halihazırda bir boya projesinin parçası olan birçok ev tadilat projesiyle ilgilenebiliyoruz.

Evinizi tahmini için gözden geçirdiğimizde, evinizin içinde ve dışında yapılması gereken onarımları not edeceğiz. Ekibimiz, kabin montajı, alçıpan tamiri ve evinizin su yalıtımı konularında geniş deneyime sahiptir.

Onarımlarınızı hızlı bir şekilde tamamlamaları ve boya projesini programa uygun tutmaları için uygun ekip personelini göndereceğiz.

 
Su Yalıtım

İç veya dış projeler ekibimiz tarafından ele alınmaktadır. Su yalıtımı, sunduğumuz ve evinizin dış etkenlerden korunmasını sağlamak için döşeme onarımı, kalafatlama ve sızdırmazlığı içeren talep üzerine bir hizmettir. 

Isıtma faturalarınız normalden yüksek mi? Kışın soğuk hava akımı mı hissediyorsunuz? Ekibimiz, genellikle evinize soğuk hava sızıntılarının nedeni olan kırık contalar, ahşap çürüklüğü ve su hasarı için evinizin dışını inceleyecektir. Su yalıtımınız bunları kapatacak ve evinizin koruyucu mühürlerini eski haline getirecektir.

Bir sonraki ev tadilat işinizi gerçeğe dönüştürebilecek deneyimli boya ve tadilat ustalarından oluşan ekibiz. Garaj kapılarınızdaki çatlak boyayı tamir edebiliriz. Donuk ön kapınızı püskürtebilir veya dış cephenize rötuş yapabiliriz. 

Müşterilerimize saygı duyuyoruz ve yüksek bir müşteri dönüş oranına sahibiz. Bölgedeki güvenilir iş bitirici hizmet veren şirket olarak itibarımızın arkasındayız. Çok çalıştık ve kaliteli işler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizi korumaya ve memnun etmeye çalışıyoruz. Memnuniyetiniz bizim garantimiz. 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 52 Average: 5]
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.