Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul

Profesyonel güvenilir boyacı ustası kadrosu anahtar teslim ev, işyeri, 1 günde boya, mutfak dolabı, kapı, boyama, tadilat, dekorasyon işleri şirketi

Category Bahçelievler Boyacı Ustası

Bahçelievler boyacı ustası, Çobançeşme boyacı ustası, Kocasinan boyacı, Yenibosna boyacı ustası, Şirinevler boyacı ustası, Soğanlı boyacı usta,Bahçelievler boyacı, Bahçelievler boya ustası, Bahçelievler dekorasyon, Bahçelievler bir günde boya, Bahçelievler badana ustası, Bahçelievler dekorasyon

Bahçelievler Boyacılık Sunar
4.9 (30)

Kimi zaman yaşam alanı kimi zaman işlerimizi gördüğümüz bir ofis kimi zaman da kendimizi geliştirmek için aldığımız eğitimlerin tek adresi. Bunların hepsi bir aslında bizlerin hayatını şekillendiren ve yaşamımızı sürdürebilmek için ihtiyaç duyduğumuz binalardan ibaret.

Hayatımızda bu denli önemli yer işgal eden binalarla ne kadar çok ortak özelliğe sahip olduğumuzu hiç düşündünüz mü?

Bu ortak özelliklerin bir tanesi de her ikimizin de yaşlandıkça makyaja ihtiyaç duymamız.

Özellikle de İstanbul gibi metropol bir kentte yaşıyorsak, evlerimiz/ofislerimiz gereğinden fazla ve hızlı bir şekilde yaşlanıyor ve yıpranıyor.

Egzoz ve fabrika dumanı derken bir de belli belirsiz yağmurlar sonucu solan bir çiçek gibi eski renklerini kaybediyorlar.

Bu durumlarda yapacağınız ilk ve tek şey bir boyama firmasıyla iletişime geçmek olacaktır.

Firmamız işin boyutundan önce nasıl bir hizmet istediğinizi soran ve

İstanbul’ un Bahçelievler ilçesinde en işlek semtlerde bile sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sağlar.

Gelin bu hizmetleri birer semt örneği ile daha açık bir şekilde anlatalım.

Çobançeşme semtinde oturduğunuz kiralık bir apartman dairesi… Önceki daire kullanıcısı eve pek de iyi davranmamış.

Evinizde daha ferah bir oturum ortamı oluşturmak için internet sitemize davet ediyoruz sizleri. Daire boyama seçeneğine tıklayarak gerekli bilgileri aldıktan sonra ücret konusunda size en uygun paketi sunuyoruz.

En kısa zamanda bina yöneticisinin de izniyle bir keşif ziyaretine geliyor,

ardından uzman kadromuz tarafından seçilmiş, evde yapılacak işlemlere en uygun kalifiye elemanları sizlere yöneltiyoruz.

Bu sefer Şirinevlerde şirin bir müstakil eviniz olsun. Ev yeni yaptırılmış ve badana işlemleri için müteahhitle tartışmışsınız.

Ardından badana ihalesi sizin üstünüze kalmış.

Asla endişelenmeyin çünkü firmamız badana hizmetleriyle ve alanında uzman badana ustası ekibiyle her zaman yanınızda. 7/24 hizmete açık olan internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçin ve size en uygun hizmet konusunda bilgilendirelim.

Aklınızdaki her projeye uygun fikirler sunarak ortaklaşa bir plan belirleyelim ve her şey sizin istediğiniz gibi olsun!

Şimdi de Soğanlı’ da bir iş ofisi açtığınızı düşünelim. Ofisi açtınız ama müşterilerin ilgisini çekebilmek için ofis tasarımı için profesyonel bir dokunuşa ihtiyacınız var.

1 günde boya hizmetimizle bu da bizim için çocuk oyuncağı!

Ekibimiz tarafından sizin için belirlediğimiz renk ve duvar kağıdı seçenekleriyle aracımıza atlayıp anında kapınızın zilini çalıyoruz.

Usta boyacı ile fikir alışverişinizi tamamladıktan sonra aklınıza en yatkın

proje için yapabileceğimiz proje taslağını size sunuyor, kabul etmeniz durumunda bekleme yapmadan anında işleme geçiyoruz.

Son olarak Yenibosna sularında bir küçük işletme kurmaya karar verdiniz diyelim. Fakat işe başladığınız bu ufak dükkanda üstesinden gelemeyeceğiniz kadar çok eksik var.

Boyaları kalkmış, badanası eskimiş ve neredeyse bir tarihi eser niteliğinde. Üzülmenize gerek yok.

Sizin için gerekli eğitimleri tamamlamış ve bu işte yıllarını harcamış onlarca boyacı ustası bulabileceğiniz kadar büyük bir şirketiz.

Bizimle irtiabata geçtikten sonra istediğiniz işlemleri yapar ve temizlik kurallarına aykırı hiçbir aşırı davranış sergilemeyiz.

Şirket olarak yılalrdan gelen engin tecrübemiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde İstanbul’ da alanında en kaliteli işleri veren bir şirketiz.

1 günde boya sloganıyla çıktığımız bu yolda sizler için çalışan boya ustası ve ekibiyle eksiksiz olarak hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Siz varsanız biz de varız. Varsın evinizin boyası solsun hallederiz yeter ki kalpler bir olsun, asla solmasın…

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 30 Average: 4.9]
Bahçelievler boyacı ustası, Çobançeşme boyacı ustası, Kocasinan boyacı, Yenibosna boyacı ustası, Şirinevler boyacı ustası, Soğanlı boyacı usta,Bahçelievler boyacı, Bahçelievler boya ustası, Bahçelievler dekorasyon, Bahçelievler bir günde boya, Bahçelievler badana ustası, Bahçelievler dekorasyon

Bahçelievler boyacı ustası
5 (28)

İstanbul’un en özel ve güzel semtleri arasında yer alan Bahçelievler, nüfus yoğunluğu bakımından ise tüm İstanbul genelinde 6.sırada bulunuyor. 630 bin üzerinde nüfusa sahip olan ilçe gün geçtikçe gelişmeye ve büyümeye de devam ediyor. İstanbul’un her geçen gün göç almasından ve sürekli yeni yapılar inşa edilmesinden dolayı birçok tamirat ve tadilat işi bulunuyor. Bu işlerden bir tanesi de boya işleri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dairelerinizi ve ofislerinizi, mağaza ve dükkanlarınızı boyatacak iyi bir boyacı,

Kurumsal bir şirket ve kaliteli bir işçilik arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Ekibimiz :

Plastik boya, sedef boya, astar boya, saten boya, akrilik boya, yağlı boya ve dış cephe boyaları konusunda son derece uzman

Daha önce de bu alanlarla ilgili büyük deneyim ve referanslara sahip bir firma olarak karşınıza çıkıyor.

Ayrıca tüm İstanbul geneline servis ağımız mevcut olup, hangi semtte olursanız olun ustalarımızın sihirli dokunuşlarını sizlere ulaştırabiliyoruz.

Tadilat işlerinizde uzman boyacı ustası bulmakta zorluk çekiyorsanız,

Yapılacak işi her ustaya teslim etmek istemiyor ve oldukça titiz davranıyorsanız,

Ekibimizde yer alan ustaların boya ve boyacılık ile ilgili 15 yıl üzeri büyük bir deneyime sahip olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

Zamanın sizin için her şeyden önemli olduğunu da bilerek, yapılarınızı bir günde boya ve badana işleri bitecek şekilde boyuyoruz. Sabah saatlerinde teslim almış olduğumuz dairelerinizi veya ofisinizi akşam saatlerinde temizlenmiş bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Ekonomik durumların da sizler için son derece önemli olduğu bilincinde çalışan bir firmayız

Bu yüzden hesaplı boyacı ustası hizmetini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

kullandığımız boyalardan, kullanılan fırça vb. malzemelere kadar en kalitelisini kullanarak kusursuz bir işçilik sunmayı hedefliyoruz.

Ekonomik hizmet sunmaya çalışırken kaliteden asla ödün vermiyoruz,

Daire boya ustası bulmak oldukça zor bir durum. Her işi daha ekonomik fiyatlara maal edeceğini ve daha daha iyi yapacağını söyleyen birilerini bulabilirsiniz. Fakat her işi ehline vermek gerekir.

Sosyal medya platformlarından araştırıp bulduğunuz daha önce boya ve boyacılık ile ilgili herhangi bir bilgisi olmaya,

işinizi yapmaya talip adaylardan kaçının.

Bu iş son derece detay ve ince işçilik, ustalık isteyen bir iştir. Ekonomik fiyata dairemi, ofisimi boyatacağım derken cebinizden bir o kadar ekstradan para çıkabilir.

Bulmuş olduğunuz ustanın yapacağı hataları düzeltmek uzun zaman alabilir, temiz ve özenli çalışmaması sizlere tekrar bir boya işçiliği çıkarabilir.

Bizler firma olarak öncelikle boya yapılacak alanda fizibilite çalışması gerçekleştirerek,

Boya yapılacak yüzeydeki kusur ve eksikleri gözden geçiriyor, öncelikli olarak bu alanların tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Ardından duvarlarınızda:

Çivi ve dübel boşlukları varsa bunlar alçı ile doldurarak üzerine zımpara atıp kusursuz bir forma sokarak boya aşamasına hazırlıyoruz.

Sizlerde Bahçelievler boya ustası konusunda bir arayış içerisindeyseniz

Uzman bir ekiple çalışmak istiyor, dairenizin ve ofisinizin (yapılarınızın) kusursuz görünmesini istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Uzman ekibimize ulaşarak, yapılarınız hakkındaki bilgileri bizlerle paylaşırsanız,

Anında keşif ekibimiz yönlendirilerek yapınızın incelemesi gerçekleştirilecek ve boya yapılacak olan alan incelendikten sonra fiyat teklifimiz oluşturulacaktır.

Yapılarınızda boya işlemi sürerken son derece titiz davranıyoruz,

Eşyalarınıza ve yüzey zeminlere zarar gelmemesi için naylon örtüler kullandığımızı ve boya öncesi tüm eşyalarınızı müsait bir alana taşıdığımızı bilmelisiniz.

Boya işleminizin ardından:

Naylon örtüler kaldırılıp alan temizlenerek, eşyalarınız da eski yerine yerleştirilerek yapılarınız ter temiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Kaliteli ve kusursuz bir hizmet almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 28 Average: 5]
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.