Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul

Uzman boyacı ustası kadrosu ile anahtar teslim 1 günde boya, badana, dekorasyon hizmeti.

Category Boyacı Ustası Haberleri

Kurumsal Dış Cephe Ustası.

Evinizin Dış Cephesi Boya İhmalinden Acı Çeker mi?
5 (1)

Evinizin dış cephe boyası rengi, dış kişiliğini misafirlere ve yoldan geçenlere tanımlar – ister muhafazakar renkli bir ton ister canlı bir cesaret patlaması olsun, evinizin dış cephe boyası evinizi dönüştürebilir, bu da kaldırım çekiciliğini, değerini ve değerini artırır. Peki, evinizin dış renginin solmaya, çatlamaya veya kırılmaya başladığını fark etmeye başladığınızda ne yaparsınız, bu da evinize mülke zarar verme olasılığını artırır?

 

Dış Cephe Boyasının Güzellikten Daha Fazlası Olduğunu Biliyor muydunuz?

 

İnsanlar, renkli peyzajlı çimlerle ve parlak boya rengiyle patlayan kapıyla evi hatırlama eğilimindedir. Bununla birlikte, dış cephe boyası görünüşten daha fazlasıdır, boya aynı zamanda evinizi yağmurdan, doludan, kuvvetli rüzgarlardan, kardan veya sadece soğuk ve kavurucu sıcaktan kaynaklanan hasarlara karşı korur.

Boya, nem ve çürüme nedeniyle evinizin dış cephesinin ve çerçevesinin bozulmasını da önleyebilir. Bu nedenle, buradaki küçük boya parçalarına ve buradaki çatlaklara dikkat etmek çok önemlidir, çünkü bunlar, bir dış cephe boyama işi için zamanın gelebileceğini gösteren anlatı işaretleridir.

Dış Cephe Boyama Ustası , evinizin dış cephe boyasını güncelleme zamanının geldiğine dair sizi uyaracak bir işaretler listesi hazırladı.

 

Evinizin Dışını Boyamak İçin İhtiyacınız Olan Dört İşaret

 

 1. Boya Soluyor

Güneşten gelen ultraviyole ışınlarını hiç duydunuz mu? Bu, evinizin dış görünüşünün en kötü kabusu olabilir. Ultraviyole ışınları sarı, mavi ve kırmızı gibi renklerin pigmentlerini bozabilir ve renksiz görünmelerine neden olabilir. Ek olarak, eviniz gölge yerine daha fazla güneş alırsa, bu da boyanızın solmasına neden olabilir. UV ışınlarını engellemek için UV korumalı boya veya bir UV sızdırmazlık maddesi kullanma hakkında uzmanlarımızla konuşmayı düşünün.

 

 1. Macun Çatlaması mı

Delikleri, boşlukları ve çatlakları uygun şekilde kapatmak, yalıtımı sağlamak ve boyanın sorunsuz bir şekilde sürmesini sağlamak için macun tabancası kullanılır. Macunun zararlıları ve suyu dışarıda tutmaya da yardımcı olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Macununuzun çatlamaya başladığını fark ederseniz, boyanızın da çatlamaya ve kırılmaya başlaması an meselesidir. Bu çatlaklar küf, böcekler, kemirgenler ve nem için yer bırakır, bu nedenle bu noktada yeni macunlama ve yeni bir boyama işi gereklidir.

 

 1. Küf ve Lekeleri Fark Etme

Evinizin dışında kırmızı, yeşil veya siyah lekeler fark ederseniz, bunlar küf, küf ve mantar belirtileridir ve bu ister soğuk ister sıcak bir iklimde olun olabilir. Dış cephe boyanızın küf veya küf nedeniyle güncellenmesi gerekiyorsa, Dış Cephe Boyacı Ustası durumu profesyonelce düzeltebilir ve size güzel bir görünüm verebilir.

 

 1. Ahşap Hasarları

Ahşabınızın kalktığını veya yüzeyin düzensiz veya pürüzlü olduğunu ve boyanın kalktığını ve soyulduğunu fark ederseniz, bu, evinize nem veya su damlalarının bir işaretidir. Bu tür boya hasarını onarmak için adımlar vardır ve gerekirse profesyonel boyacı ustasından bunu sizinle görüşecektir.

 

Evinizin dış cephesi yeni bir boya gerektiriyorsa veya konut, ticari veya devlet mülkünüzü boyamakla ilgili sorularınız varsa bugün bizimle 0216 449 94 01 numaralı telefondan iletişime geçin. Dış Cephe Boyama Ustalarımızda sizin için bir çözüm mutlaka var.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
En İyi Profesyonel Ev Boya Ustası Kim? sorusuna referanslarımızla bakmanızı istiyoruz? Ödüllü en iyi ev boyacısı İstanbul'da Boyacı Ustası

En İyi Profesyonel Ev Boya Ustası Kim?
5 (1)

Ailenizin evinin içini ve dışını boyamak söz konusu olduğunda, birinci sınıf boyacılar tarafından uygulanan en kaliteli boyalar sadece bir artı değil, bir zorunluluktur. Ama böylesine önemli bir göreve en çok kim güvenebilir?

En İyi Profesyonel Ev Boya Ustası Kim?, sorusuna Türkiye’deki, En İyi Profesyonel Ev Boya Ustası seçildi ve iki yıl üst üste kazandıkları bir unvan!

Neden bu kadar çok ihtiyaç duyulan boya işini ertelemeye devam edesiniz? En İyi Profesyonel Ev Boya Ustasını aradığınızda, ücretsiz bir teklif ve ücretsiz renk danışmanlığı alabilirsiniz. Tahminciniz 24 saat veya daha kısa sürede ayrıntılı bir tahminle size geri dönecektir.

İstanbul’da her müşteriye olan bağlılıklarını çok ciddiye alırlar ve projelendirirler. Her projenin, baştan sona denetleyecek ve zamanında bitmesini sağlayacak özel bir yöneticisi vardır. Kalite ve hizmette en yüksek standartlara sahip deneyimli En İyi Profesyonel Ev Boya Ustaları, boyama ihtiyaçlarınızı ellerine teslim eder.

Hassasiyet lisanslı ve sigortalıdır ve müşteri memnuniyeti onların bir numaralı önceliğidir.

Bununla birlikte, sadece basit bir kaplama yaptığınızda duvarları boyamak nispeten kolaydır. Ancak fark ettiğimizden daha fazla nüans gerektiren boyanacak yüzeyler var: Kapılar, kaplama ve kaplama kalıpları ve birkaç isim vermek gerekirse dolaplar. Ve sonra boyamayı seçtiğiniz odalara bağlı olarak, bu alanlara uygun farklı yüzeyler kullanmanız gerekecek.

 • Yatak Odası Boyası: Yatak odasından daha kişisel olamaz. Hayatımızın üçte birini geçirdiğimiz alan. Öyleyse neden hak ettiği sevgiyi ve boyayı vermiyorsunuz?
 • Banyo Boyama: Banyo, evlerimizdeki en küçük yerlerden biridir, yani dekorasyon yaparken genellikle onu unuturuz. Ama aynı zamanda biraz sevgi ve ilgiyi hak ediyor. Doğru boya sadece banyonuzu güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda daha uzun süre dayanmasını da sağlar.
 • Mutfak Boyama: Taze bir kat boya kadar basit bir şey mutfağınızda büyük bir fark yaratabilir. Boyuyor olsan da dolaplar veya duvarları tazelemek, mutfağınızı yenilemenin ekonomik bir yoludur.
 • Oturma Odası Boyama: Oturma odası, olması gerektiği gibi sıcak bir yer olması için biraz daha özen ve düşünce gerektirir. Bunu dekorun geri kalanıyla koordine etmek de önemlidir.
 • Koridor Boyama: Düşünürsek, koridorlarımızı evdeki diğer alanlardan daha fazla kullanabiliriz. Bu nedenle, tüm trafiği kaldırabilecek dayanıklı bir boya ile bir yükseltme yapın.
 • Giriş Yolu Boyama: Herkes giriş yolundan gelir, bu nedenle doğru boya rengiyle güçlü bir ilk izlenim yaratın.

En İyi Profesyonel Ev Boya Ustasının evin içini boyama hizmeti, boyama projenizi tamamlamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Evinizi boyamak bir angarya gibi gelmemelidir.

Bu nedenle En İyi Profesyonel Ev Boya Ustası, iç mekan boyamasını her zamankinden daha kolay hale getirmek için profesyonel boyama deneyimini basitleştirdi.

En İyi Ev boyacılarımız, ev boyama projenizin tüm lojistiğini halledecek ve bunun iyi yapılmış bir iş olduğundan emin olacaktır.

Yeni bir kat boya eklemenin bir evin iç mekanını tamamen dönüştürebileceği açıktır.

Dolayısıyla, ister aşınmayı ve yıpranmayı gizlemek için yeni bir kat boya isteyin, ister farklı boya renklerini keşfetmek ve yeni tasarım trendlerini benimsemek istiyorsanız, duvarlarınızı boyamak, alanınızı önemli ölçüde iyileştirebilir.

Birden fazla tahmini ele aldığınız ve vaktinizi En İyi Profesyonel Ev Boya Ustalarıyla birlikte adım adım ilerlemeye harcadığınız günler geride kaldı!

İşinizi çevrimiçi veya telefonla rezerve edebilirsiniz. Projenizle, sadece bir ev boyacısı değil, aynı zamanda özel bir Proje Yöneticisi de elde edersiniz.

Son dakika değişikliklerine ihtiyacınız olsun veya boya işinizle ilgili herhangi bir soruyu yanıtlamak için yardıma ihtiyacınız olsun, her adımda sizi desteklemek için 0216 449 94 01 numaralı telefonda hazır olacaklar.

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Açık mavi banyolar ve boz rengi oturma odaları , özellikle daha fazla paraya satılan evlerde popülerdi. Ev boyama ustası İstanbul boyacı.

Evi Boya ve Sat
5 (1)

Bir ev satmak ister tam zamanlı işiniz ister yarı zamanlı işiniz olsun – İstanbul’da bir evin piyasada ortalama oturma süresi yaklaşık 25 gündür. Eviniz ne kadar uzun süre boş kalırsa, müzakere zamanı geldiğinde alıcıların sahip olacağı güç o kadar artar. Satıcı olarak, değerin bir parçasını kaybetmemek için evinizin olabildiğince hızlı satılmasını istersiniz.

Alıcıları Çekmek İçin Bu Boya Renklerini Kullanın

Değeri artırmanın en iyi ve uygun maliyetli yollarından biri, evinizin rengini değiştirmek veya yükseltmektir. Ancak fikre dikkatle yaklaşmalısınız. Alıcının tercihleri ​​artık her zamankinden daha güçlü. Ev renkleri, ev satın alma yolculuklarında hayati önem taşıyan bir konu haline geldi. Bununla birlikte, satışa sunacağınız evin rengini seçmek söz konusu olduğunda güvenli tarafa yaslanmak önemlidir.

Satmadan Önce Neden Evinizi Yeniden Boyamalısınız?

Bir ev satmak söz konusu olduğunda, basit bir yeniden boyama taktiği, evinizin görünümü ve değerinde büyük bir fark yaratabilir. Evinizi yeniden boyamak, daha taze ve daha yeni görünmesini sağlar. Satmadan önce evinizi yeniden boyamayı düşünmeniz için beş neden daha:

1. Tutarsız Renkler

Bir evin içindeki tutarsız renkler, alıcıların ilgisini önemli ölçüde azaltır. Her odada farklı renklere, özellikle daha koyu gölgelere sahip olmak, alıcıların kendilerini havasız hissetmesine ve odayı olduğundan daha küçük yapmasına neden olabilir. Yeniden boyama, odaya alıcıları çekmek için ihtiyaç duyduğu doğru renkleri vermeye yardımcı olacaktır.

Emlakçılar ve tasarımcılar , evinizin içi için nötr renkler kullanmanızı tavsiye ediyor. Özellikle beyaz, bej ve gri renkler mükemmel seçimlerdir. Bir odanın neredeyse daha büyük görünmesini sağlar ve evdeki gölgeli alanları aydınlatmaya yardımcı olur.

2. Eve Yeni ve Temiz Bir Görünüm Verin

Alıcıların genellikle bir evde aradıkları ilk şeylerden biri temizliktir. Yeniden boyama, yıllar boyunca birikmiş olabilecek lekeleri ve kiri maskelediği için eve temiz bir his katacaktır . Duvarlarınızı boyamak da odayı aydınlatır, dolayısıyla evinize daha fazla ilgi çeker.

3. Evinizi Modernleştirin

Eski boya renkleri, dolaplar ve muşamba zeminler evinizin modası geçmiş görünmesine neden olabilir. Dolapları ve duvarları beyaz veya bej ile yeniden boyamak gibi basit iyileştirme dokunuşları, evinizin bütün görünümünü değiştirebilir.

4. Soyulan Duvar Boyasını Onarın

Zamanla boya çatlamaya ve soyulmaya başlayabilir. Sahipler için önemsiz görünse de, bu sorunlar alıcılar için önemli olabilir. Satıştan önce bu çatlak ve soyulmaları mümkün olduğunca onarın. Macunla düzeltebilirsiniz. Bununla birlikte, hasar daha büyükse, astar ve yeni bir kat boya uygulamadan önce yeni bir alçıpan monte etmek için bir tamirci kiralayabilirsiniz.

5. Çoğu Ev Alıcısı Yeniden Boyanmış Evleri Tercih Ediyor

Bu herkes için geçerli olmasa da, çoğu ev sahibi yeni boyanmış evleri satın almayı tercih ediyor. Bunun ana nedeni basittir: Taşındıkları zaman yapılacak şeylerin uzun listesinden bir görev çıkarır. Alıcılar üst düzey bir ev aramadıkça, evinizi yeniden boyamak evinizin yepyeni görünmesine neden olur, bu da olabilir potansiyel alıcılar için daha çekici .

Bir Ev Satmak İçin En İyi Boya Renkleri

Eğer düşünün ister evinizin görünümünü iyileştirmek daha hızlı veya pazar değerini artırmak için rengini değiştirerek satmak, sizin için bazı ipuçları var. Bir ev satmak için en iyi boya renklerinden bazıları:

Mutfak

Mutfağınızı yeniden biçimlendirmek evinizin değerini etkileyebilecek en büyük faktörlerden biridir. Mutfak, tüm sihrin gerçekleştiği yerdir. Aileler orada geçirdikleri onca zamanla, neden evin en güzel bölümlerinden biri olması gerektiği açık. Sınırlı bir bütçe üzerinde çalışıyorsanız, biraz yeniden boyama uzun bir yol kat edebilir. Bir araştırmaya göre , mutfaklarda tuğla veya ahır kırmızısı boya kullanmak, evinizin değerinde en az 4000 TL düşüşe neden olabilir.

Bu renkleri tercih etmek yerine mutfağınızda şu boya renklerini düşünün:

 • P

Mutfak gibi mekanlar için nötr bir renk seçerken, genellikle beyaz tonları yaygın bir tercihtir. Ancak, beyazın tüm tonlarının mutfağa uygun görünmeyeceği unutulmamalıdır. Örneğin, saf bir beyaz, tıp merkezlerindekiler gibi bir alanı klinik gösterebilir. Off-beyazlar, özellikle sarı bir alt tonları varsa, aynı titreşimi verebilirler.

Yumuşak krem, çok ışık alan mutfaklar için uygun bir seçim olabilir. Benjamin Moore Süper Beyaz veya Oxford Beyaz boya gibi gri alt tonlu beyaz tonları da seçebilirsiniz.

 • Grİ

Renklerin çoğu mutfak dolaplarından, zeminlerden ve tezgahlardan geleceği için mutfaklar dekore edilmesi en zor alanlardan biri olabilir. Gri, mutfağınız için gri veya bej seçmekten daha iyidir çünkü ikisinin de güzelliğini tek renkte ortaya çıkarır. Bej, mutfağa sıcaklık verirken gri, mekandaki nötr tonu verir. Gri, sıcak ve nötr arasındaki boşluğu dolduruyor.

Gri, daha modern bir görünüme ihtiyaç duyan evler için de mükemmel bir seçimdir. Bir kez yapıldığında, en mütevazı konutların mutfaklarına bile yüksek kaliteli ve modern bir görünüm kazandırır.

 • Boz kahverengi

Esasen, boz kahverengi bir beyaz alt tonlu açık kahverengi bir renk olarak tanımlanır. Siyah kahvenize krema eklemekten kaynaklanan renktir. Grimsi kahverengi bir renk olarak da tanımlayabilirsiniz.

Mutfaklar için mükemmeldir çünkü bölgeye uyumlu bir görünüm veren yumuşak bir toprak tonu olarak kabul edilir. Bunun yanı sıra, boz kahverengi genellikle evrensel bir boya rengidir, çünkü renk karışımının ezici olmasına izin vermeden alana (boz kahverengi dışında) renk eklemenize izin verir. Mutfağınızda olması durumunda renk, lekeli ahşap dolaplarla da iyi eşleşir.

Bazı boz kahverengi renklerin pembemsi veya sarımsı bir tonu vardır – bu nedenle, herhangi bir renkte olduğu gibi – boz tonunuzu tanımlayın.

Yatak odaları

Yatak odaları dinlenmeyi ve rahatlamayı teşvik eden bir yer olmalıdır. Aynı zamanda her güne başladığınız alandır. Bununla, boyamak için neden en iyi renkleri kullanmanız gerektiği konusunda son derece mantıklı. İşte kullanabileceğiniz renkler:

 • Beyaz

Zamansız bir görünüm arayan insanlar için beyaz her zaman gitmenin en iyi yoludur. Tamamen beyaz bir yatak odası sadece taze bir görünüm vermekle kalmaz, aynı zamanda sakinleri rahatlatan ve sakinleştiren sakin ve sakin bir atmosfer yaratır – sabah uyandığınızda veya kestirdikten sonra hissetmeniz gereken her şey. Bunun yanı sıra, evinizi beyaza boyamak da ilginç bir görünüm oluşturmak için farklı renkleri kolayca katmanlamanıza olanak tanır.

Dahası, beyaz boyayla gitmek, bir odayı daha büyük ve daha geniş göstermenin en yaygın püf noktasıdır.

 • Boz kahverengi

Evinizin tasarımı ister geleneksel ister yüzyıl ortası görünümüne yaslanmış olsun, duvarlarınızı boz kahverengi ile boyamak kesinlikle harika bir seçimdir. Bunun nedeni, boz kahverenginin sofistike ve çok yönlü bir renk olmasıdır. Yatağınız da dahil olmak üzere yatak odasının içindeki farklı mobilyalarla eşleştirmek kolaydır.

Diğer renklerde olduğu gibi, boz kahverengi farklı tonlarda gelir ve hepsi bir yatak odası için uygun olmayabilir. Genel olarak, daha soğuk bir boz kahverengi tonu hem eski hem de modern evlerde iyi çalışır. Özellikle yeşil alt tonlu , odaya sakinleştirici ve yatıştırıcı bir his katabilir, bu da onu yatak odaları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Yaşam alanı

Oturma odası, evinizi ev yapan alanlardan biridir. Ziyaretçilerinizi ağırladığınız ve ailenizle çok zaman geçirdiğiniz alandır. Bununla birlikte, oturma odasının davetkar bir atmosfer sunması gerekiyor.

İşte kullanabileceğiniz en iyi renklerden bazıları:

 • Beyaz

Oturma odanıza en uygun boya renginden şüphe duyduğunuzda, tamamen beyaz yapmayı tercih edin. Ev satın alanlara yeni bir evde temiz bir sayfa üzerinde yeni bir hayata başladıkları hissini veriyor. Ayrıca, odayı daha büyük göstermenin yanı sıra, taze, temiz ve daha parlak bir görünüm de sağlar.

Çok yönlülük arıyorsanız beyaz da harika bir seçimdir. Beyaz, diğer renklerle iyi uyum sağlayarak ev sahiplerinin oturma odaları için dekorasyonları seçmelerini kolaylaştırır. Örneğin, beyaz duvarlar ve tavanlarla, bej rengi mobilyaları kolayca seçebilir veya alanda dekore etmek için parlak renkli eşyalara gidebilirsiniz.

 • Bej

Tamamen beyazlaşmaya o kadar hevesli değilseniz, bej, dikkate alınması gereken başka bir renktir. Bej, oturma odanız için rahat ve davetkar bir görünüm yaratır. Bahsetmiyorum bile, minimalist görünümlü bir ev arayan insanlar için kullanmak için harika bir renk.

Beyaz boya, oturma odası çok fazla alıyorsa çok fazla güneş ışığını emer. Öte yandan bej, beyaz kadar ışığı emmez. Ancak odanın iyi aydınlatılmış ve rahat olmasını sağlayacak kadar doğal ışığı yansıtır.

 • Gri

Gri aynı zamanda birçok ev sahibi için yeni nötr hale geldikçe daha popüler hale geliyor. Evdeki hemen hemen her oda için uygun olmasına rağmen, esas olarak oturma odası için iyi bir boya rengidir. Gri duvarlar bir odaya klasik ve zarif bir görünüm verir ve renk modern veya klasik olsun hemen hemen her tür mobilyayla eşleştiğinden, yeni ev sahiplerinin yaşam alanlarını dekore etmelerini kolaylaştırır.

Gri bir oturma odasına sıcak ve davetkar bir görünüm verir ve bir odanın daha büyük ve ferah görünmesine de yardımcı olabilir. Pek çok iç tasarımcının evler için, hatta kendilerininki için bile olumlu bakmasının nedeni budur. Ayrıca, vurgu olarak daha koyu bir gri tonu kullanarak oturma odanıza bir renk patlaması da ekleyebilirsiniz.

Banyolar

Banyolar çok kişisel bir alan olabilir. Mümkün olduğunca, tıpkı bir spada olduğu gibi, temiz, dingin ve sakinleştirici hissetmek ve görünmek istersiniz. İşte evinizin piyasadan daha hızlı çıkmasına yardımcı olacak renkler:

 • Soluk ve Açık Mavi

Birçoğu mavi kullanmanın riskli olabileceğini düşünüyor. Ancak, emlakçılar ve iç mimarlar aslında bu rengi banyonuzda ana gölge olarak kullanmanızı tavsiye ediyor. Soluk ve açık mavi renkler, spa benzeri bir his verdiği için banyolar için harikadır. Mavi, beyaz banyo karoları ve beyaz dolaplar için mükemmel bir eştir.

Eğlenceli gerçek: Bir araştırma, daha açık mavi tonlu banyoların bir evin değerini 35000 TL.  ve daha fazla artırma olasılığının daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Bu, satıcıları banyolarının rengini daha açık mavi tonlarına dönüştürmeye ikna etmek için yeterli bir sebep.

 • Kremsi beyaz

Banyonuz için parlak beyaz rengi sevmiyorsanız, bunun yerine kremsi beyaz boyayı düşünün. Kremsi beyaz duvar rengi, soğuk banyolara biraz sıcaklık verir. Açık pembe, lavanta veya daha koyu renk gibi vurgu renkleriyle de kolayca eşleştirebilirsiniz. Klasik bir renk ama kesinlikle sıkıcı değil.

Dış Cephe Boyama

Evinizin en önemli özelliklerinden biri, temyiz başvurunuzdur. İnsanlar satın almak için bir ev aradıklarında çoğu zaman görecekleri ilk şey dış cephedir. Oradan, içeriye bakıp bakmayacaklarına karar verecekler. Hangi boya renklerinin alıcıların dikkatini çekeceğini görmek için okumaya devam edin:

 • Nötr Renkler

Bej, fildişi, gri ve beyazın tonları gibi nötr renkler genellikle göze hoş gelir. Ev alıcıları bunu gördüklerinde, özellikle temiz bir şekilde boyandığında, evin içinde ne olduğunu merak etme şansı büyüktür. Nötr renkler aynı zamanda ev alıcılarının kendilerini evde yaşarken resmetmelerine olanak tanıyan nötr bir fon sağlar. Beyaz aynı zamanda bir ev satmaya gelince kesinlikle yardımcı olan parlak ve sıcak bir atmosfer yaratır.

 • Gri

Bej ve grinin bir kombinasyonu olan Gri, sofistike görünümü nedeniyle evler için de popüler bir dış cephe rengi haline geldi. Renklerin birleşimi, evin dış cephesinin zarif ve heyecan verici görünmesini sağlar. Grimsi tonu, aynı zamanda bir evi alıcılar için daha çekici kılan klasik bir görünüm verir.

 • Yumuşak Kahverengi

Dış cephedeki yumuşak kahverengi gibi sıcak, toprak renkleri eve sıcak bir atmosfer verebilir. Doğayla iyi uyum sağlar ve bir evin peyzajı ile kolayca vurgulanabilir. Yeşil yapraklar veya bakımlı ve bakımlı bir çim, evin rengini ortaya çıkarabilir, bu da evinizin öne çıkmasını sağlayabilir ve potansiyel ev alıcılarının ilgisini çekebilir.

Evinizi Boyarken Hızlı İpuçları

Yeni bir kat boya tokatlamak, evinizin güzelliğini içte ve dışta geri kazanmanın en iyi yoludur. Aslında boyama, doğru renkleri seçtiğinizde% 100’ün üzerinde yatırım getirisine yol açabilecek ucuz bir ev geliştirme projesidir. Bir evi satmak için en iyi boya renklerini seçmenin yanı sıra, daha hızlı satış yapmanıza yardımcı olacak aklınızda bulundurmanız gereken diğer hızlı ipuçları:

 • Kapınıza da biraz boya yaptırmayı düşünün. 2018’de yapılan bir boya analizi, siyah veya odun kömürü ile boyanmış ön kapıların evin değerini 48000 TL. artırdığını gösteriyor . Kapınızı boyamak, binlerce yatırım getirisi oluşturabilecek en ucuz ev geliştirme projesidir.
 • Trendleri kontrol edin. Şu anda popüler olan boya renkleri ile gitmek, evinizin çekiciliğini en üst düzeye çıkarmanın en iyi yollarından biridir.
 • Dış cephenizin rengini değiştirirken çatınızı boyamayı unutmayın. Genel olarak, açık gri ve beyaz dış cephe, kömür siyahı çatılarla uyumludur. Öte yandan, kahverengi ve ten rengi çatılar en iyi bej veya krem ​​rengi bir dış cepheyle eşleştirilir.
 • Değerini artırmak ve satılma şansını artırmak için evinizde başka ne gibi ucuz ev iyileştirmeleri yapabileceğinizi anlamanıza yardımcı olması için emlak komisyoncunuzla konuşun. Ayrıca, emlakla ilgili çok fazla bilgi birikimine sahip oldukları için, evinizi satmak için hangi boya renklerini kullanmanız gerektiğine karar verirken konuşabileceğiniz en iyi insanlardan biridir.
Eviniz İçin En İyi Boya Rengi ile Anlaşma Sağlayın

Ev satışı, özellikle bu konuda çok az deneyiminiz varsa, hayatınızda yapmanız gereken en zorlu şeylerden biri olabilir. Eviniz iyi korunmadıkça ve mevcut trendlere uyacak şekilde düzenli olarak güncellenmedikçe, küçük bir ev geliştirme çabası göstermeden evinizi piyasadan çıkarmak zor olabilir.

Duvarlarınızı yeniden boyamak gibi basit bir görev bile hem satış hızı hem de evinizin değerini artırma konusunda harikalar yaratabiliriz. Evin temiz, taze ve taşınmaya hazır görünmesini sağlayacak ve bu da çoğu ev alıcısı için anlaşmayı imzalayacaktır. Ev boyama konusunda profesyonel boyacı ustalarımızla çalışmak için 0216 449 94 0 1 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Sıhhi Tesisatçı Hizmeti Muslukçular, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Pimaş Açma,Tamiri, Su Kaçağı, Pis Su Gideri Açma, Tıkalı Boru Açma Ustası.

Sıhhi Tesisatçı Hizmeti
5 (1)

Tesisatçılar, evlerde ve ticari mülklerde ve cihazlarda veya demirbaşlarda boruları ve drenaj sistemlerini onarır ve kurar. Sızdıran bir musluğunuz veya banyo tadilatınız olsun, hazırda güvenilir bir profesyonele sahip olmak size zaman ve para tasarrufu sağlayabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yerel ve ulusal hizmet sağlayıcı varken, projeniz için tesisatçı bulma süreci korkutucu görünebilir.

Kiraladığınız herhangi bir Sıhhi Tesisatçı Ustası Hizmeti gibi, bir tesisatçı tutmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta vardır. İhtiyaçlarınız için doğru profesyoneli seçmenizi sağlamak için sorulacak soruların yanı sıra bir tesisatçının işi bitirmesi için ihtiyaç duyduğu temel nitelikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tesisatçı Nitelikleri

Tesisat sorunları, daha maliyetli sorunlarla karşılaşmadan önce hızlı işlem yapılmasını gerektirir. Kış sıcaklıkları su hatlarının donmasına neden olarak evinizin duvarına veya tavanına zarar verebilir. Yedeklenmiş kanalizasyon hatları tuvaletinizi kullanışsız hale getirecek veya daha da kötüsü zemine veya evinizin temeline zarar verecektir. Bunlar, kişi listenizde neden her zaman bir tesisatçı bulundurmanız gerektiğine dair sadece birkaç örnektir.

Ancak, en iyi tesisatçıyı nasıl seçersiniz ve hizmetleri ne kadara mal olur? Bir tesisatçı ücreti, bir profesyonel seçerken denklemin yalnızca bir kısmıdır. Tahmin istemeye başlamadan önce, saygın bir tesisatçının aşağıdaki becerilere ve niteliklere sahip olacağını düşünün.

Eğitim

Sıhhi tesisat endüstrisinde bir üniversite diploması gerekli değildir. Bununla birlikte, birçok tesisatçı ticareti çıraklık veya ticaret okulları aracılığıyla öğrenir. Çıraklar, bir kalfanın veya usta bir tesisatçının rehberliğinde eğitim alırlar. Çıraklık sırasında kurs vardır ve programların tamamlanması genellikle üç ila beş yıl sürer.

Ruhsat

Tesisatçılar, Türkiye Cumhuriyeti Devletinde en çok düzenlenen mesleklerden biridir. Çoğu il, tesisatçıların ruhsat almasını şart koşar. Her ilin kendi lisanslama gereksinimleri vardır ve lisansı veren devlet kurumu ilden ile değişir. Ruhsat almak için bir tesisatçının tecrübeli olması, sürekli eğitim alması ve sıhhi tesisat endüstrisindeki güncel eğilimlerden haberdar olması gerekir. Geçerli bir lisans, sıhhi tesisat uzmanının aynı zamanda devlet tarafından zorunlu kılınan sigorta ve sigorta yaptırdığı anlamına gelir. Bu, evinizin her türlü sıhhi tesisat aksaklıklarına veya sıhhi tesisat onarımı sırasında meydana gelen hasarlara karşı korunmasını sağlar.

Sigorta

Tesisatçının genel sorumluluk sigortası, tesisatçının kazara mülke zarar vermesi veya iş sırasında yaralanması durumunda evi veya iş sahibini sorumluluktan korur. Bir tesisatçı tutmadan önce, sigorta kanıtlarını isteyin. Tüm tesisatçılar, mülkünüzdeyken meydana gelebilecek kazaları karşılamak için yeterli sorumluluk sigortasına sahip olmalıdır.

Bazı ev sigorta poliçeleri , kırık bir borudan veya başka bir boru arızasından kaynaklanan ani ve beklenmedik su hasarının neden olduğu tesisat sorunlarını kapsayacaktır. Bununla birlikte, çoğu politika, yavaş, sürekli bir sızıntı gibi kademeli hasarların yanı sıra bölgesel selden kaynaklanan hasarları hariç tutar.

Usta Tesisatçı

Bu profesyoneller, kalfalık olarak beş yıl boyunca çalışırlar, ek eğitim ve öğrenim görürler ve bu sertifikayı almak için başka bir sınava girerler. Usta Tesisatçı testi, İstanbul’daki mesleki eğitim  düzenlemelerinin, bina kurallarının ve gelişmiş sıhhi tesisat becerilerinin hakim olmasını sağlar. Sertifikasyon daha fazla zaman ve para gerektirir, ancak aynı zamanda tesisatçının çeşitli sıhhi tesisat işleri için yüksek vasıflı olmasını sağlar. Usta tesisatçılar, gelişmiş becerileri nedeniyle saat başına daha fazla ücret alırlar ve yetenekli bir el gerektiren karmaşık işler için ekstra maliyete değebilir.

Tesisatçı Teklifleri

Tesisatçılar, konut ve ticari mülklerde bulunan çok sayıda boru sistemi kurar ve bakımını yapar. Bir tesisatçının tipik sorumlulukları, belirli projeye bağlıdır. Tüm tesisatçılar, planları takip etmeli, sıhhi tesisat aletleriyle çalışmalı, güçlü matematik becerilerine sahip olmalı ve her iş için ne tür malzemeler gerektiğini bilmelidir. Giderleri ve tuvaletleri tamir etmek bir tesisatçı işinin sadece bir kısmıdır. İşte tesisatçıların sunduğu bazı hizmetler:

 • Kanalizasyon / su hattı değişimi
 • Boru tamiri ve değişimi
 • Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kurutucu tesisatları
 • Drenaj temizleme
 • Çöp imha hizmetleri
 • Şofben tamir hizmetleri
 • Kanalizasyon / septik onarım
 • Demirbaşların montajı, muayenesi ve değiştirilmesi
Tesisatçı Nasıl Kiralanır

Bir tesisatçı seçmenin anahtarı, hem ulusal hem de yerel şirketleri araştırmak, incelemeleri okumak ve geçmişte kiraladıkları saygın tesisatçılar için aile ve arkadaşların tavsiyelerini istemektir. Ayrıca, İstanbul’da Çalışma Bakanlığı veya eşdeğeri aracılığıyla bir tesisatçının ruhsat ve sigorta bilgilerini de araştırabilirsiniz. Seçiminizi daralttıktan sonra, bir telefon görüşmesi ile başlayabilir ve ücretler, nitelikler ve deneyim gibi konuları tartışabilirsiniz.

Bir Tesisatçıya Sorulacak Sorular
 • Ruhsatlı ve sigortalı mısınız?
 • Saatlik mi yoksa sabit ücret mi alıyorsunuz?
 • Referans verebilir misiniz?
 • Bu tür bir işte deneyimli misiniz?
 • Ödeme beklentileriniz nelerdir?
 • Yazılı olarak bir teklif alabilir miyim?
Doğru Tesisatçıyı Seçmek

Çoğu profesyonel tesisatçı onarımınızı halledebilse de, güvenilir ve elinizdeki iş için en uygun olanı bulmanız gerekir. Doğru olanı seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları:

 • Bölgenizdeki diğer ev sahiplerinin yorumlarını ve tahminlerini kontrol edin.
 • Rakiplerine göz atın. Mümkünse ücretsiz bir tahmin almak için diğer tesisatçıları arayın.
 • Bol soru sorun. Ne kadar çok soru sorarsanız, işin özellikleri ve makul bir fiyat teklifi alıp almadığınız hakkında o kadar fazla bilgi edinirsiniz.
 • Teklifinizi yazılı olarak alın. Profesyonel bir tesisatçı, herhangi bir şartı kabul etmeden önce sözleşmeyi gözden geçirmenize izin verecektir.
 • Profesyonel bir tesisatçı ustasına ihtiyacınız varsa hemen 0216 449 94 01 numaralı telefondan ücretsiz teklif alabilir tesisat ustasını çağırabilirsiniz.
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Bir boya rulosu kullanmak için boyanızı sığ kaba dökün, silindiri suyla nemlendirin ve boyayla eşit şekilde yüklemek için tavada yuvarlayın.

Rulo ile Nasıl Boyanır
5 (1)

Bir odanın boya rengini değiştirmek, hem görünümünü hem de hissini tamamen değiştirmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Boya uygulamanın (püskürtme, fırçalama ve yuvarlama dahil) birkaç farklı yöntemi olsa da, duvarlar gibi geniş alanları hızla kaplamak istediğinizde rulo en iyi seçimdir.

Bu projeyi tamamlamak için sarf malzemesi anlamında fazla bir şeye ihtiyacınız olmayacak. Başlamak için boyaya, ruloya, boya tepsisine, boya fırçasına ve yerel nalburdan bulabileceğiniz birkaç başka düşük maliyetli ürüne ihtiyacınız olacak.

Dağınıklığı önlemek için damla bezleri ve ressam bandını ve boya dumanlarına karşı koruma için bir yüz maskesini hatırladığınızdan emin olun.

Rulo ile Ne Zaman Boyamalı

Duvarları veya tüm odaları boyamayı planlıyorsanız, rulo en iyi seçeneğinizdir. Merdaneler, önemli miktarda boya tutacak şekilde tasarlanmıştır, bu da geniş alanları yalnızca bir fırçayla yapılabileceklerden daha kolay ve çok daha hızlı kaplamalarına olanak tanır.

Rulo ve Şekerleme Uzunluğu Seçimi

Silindir Uzunluğu

Sarf malzemesi satın alırken, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı boya rulosu uzunlukları olduğunu göreceksiniz. İhtiyacınız olan uzunluk, boyamak istediğiniz alanın boyutuna bağlı olacaktır.

Bir silindir için standart uzunluk dokuz inçtir, ancak daha küçük alanlar için 4 inç ve 7 inçlik silindirler de mevcuttur. Duvarları ve zeminleri boyamak gibi geniş alan projeleri için 14 ve 18 inç silindirler de satın alınabilir. Duvarları veya diğer yüksek alanları boyuyorsanız, merdivene ihtiyaç duymadan duvarların üst ve köşelerine ulaşmanıza yardımcı olmak için silindire bir uzatma direği ekleyebilirsiniz.

Şekerleme Uzunluğu

Farklı boyuttaki projeleri barındırmak için farklı silindir uzunlukları mevcut olduğu gibi, silindir kapakları da farklı boyama yüzeylerini barındırmak için farklı malzemelerden üretilir. Bunlara şekerleme denir.

Şekerleme uzunluğu, boyamak istediğiniz yüzeyin dokusuna göre belirlenir. Alçı duvarlar ve metal kapılar gibi çok pürüzsüz yüzeylerden beton bloklar gibi son derece pürüzlü yüzeylere kadar, projeniz için en iyi olan rulo kapağı seçebileceksiniz.

Güvenlik Hususları

Göre Ulusal Başkenti Zehir Merkezi’ne , pozlama çözücü boyalar dumanları baş dönmesi, baş ağrısı ve mide bulantısına neden olabilir boyamak için. Bu sorunların en çok havalandırması zayıf olan bir odayı boyarken ortaya çıkması muhtemeldir.

Bunun olmasını önlemek için, kapıları ve pencereleri açık tutarak odayı havalandırın. Ek olarak, yüz maskesi gibi kişisel koruyucu ekipman kullanmak, aşırı boya dumanının solunmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Araçlar

 • Boya rulosu
 • Boya fırçası
 • Boya tepsisi
 • Boya karıştırıcı
 • Uzatma direği
 • Damla bezler
 • Yüz maskesi

Malzemeler

 • Boyacı bandı
 • Boya

Talimatlar

1. Kendinizi ve Bölgeyi Koruyun

Boyama işlemine başlamadan önce, sizin ve bölgenin korunduğundan emin olarak başlayın. Boyayacağınız odadaki tüm mobilyaları çıkarın ve zemini korumak için örtüler koyun. Düzgün havalandırma sağlamak için çalışacağınız odadaki tüm kapıları ve pencereleri açın. Ek olarak, çalışmaya başlamadan önce bir yüz maskesi ve isteyebileceğiniz diğer kişisel koruyucu malzemeleri taktığınızdan emin olun.

2. Bantlamayı Unutmayın

Çok yetenekli bir ressam olsanız bile, temiz tutmak istediğiniz alanlarda yüksek kaliteli ressam bandı kullanmanızı öneririz. Sıçrama olması durumunda, boyacı bandı süpürgeliklerinizi, kapı çerçevelerinizi, denizliklerinizi, tavan pervazlarınızı, lambri kaplamanızı, ışık anahtarlarınızı veya uyguladığınız odanın diğer alanlarını korumaya yardımcı olacaktır.

3. Boyayı ve Tepsiyi Hazırlayın

Boya tepsisini hazırlamak kolaydır, ancak hatırlamanız gereken önemli bir adım vardır. Boya tepsisine aktarmadan önce kovadaki boyayı iyice karıştırın. Karıştırıldıktan sonra tepsinin derin tarafına dökün ve boyamaya başlamaya hazırsınız.

4. Kenarların Etrafını Boyayın

Bir boya fırçası kullanarak duvarın tüm kenarlarının etrafına 3 ila 4 inç genişliğinde bir çevre çizerek odanın çerçevesini kırparak başlayın. Boya işinin bu kısmı kesinlikle mükemmel olmak zorunda değildir, ancak bu alanları boya birikintisi oluşturmadan bir rulo kullanarak boyamak zordur, bu nedenle bunu önceden bir fırça ile boyamak size yardımcı olacaktır.

5. Boyayı Silindire Uygulayın

Silindiri boyaya daldırın ve tamamen kaplanana kadar birkaç kez ileri geri yuvarlayın. Silindir örtülmeli, ancak damlamamalıdır. Boya işiniz süresince rulo tepsisinin yakınlarda ve erişilebilir olduğundan emin olun, böylece silindire her boya boya yüklemeniz gerektiğinde odanın diğer köşesine yürümek zorunda kalmazsınız.

6. Boyamaya Başlayın

Hafif ve eşit bir basınçla, duvarın kenarından yaklaşık 12 inç içeriden başlayarak boyamaya başlayın. Duvarın üstüne veya altına doğru başlamak yerine, silindirinizle bölümün ortasından başlayın ve aşağı ve yukarı vuruşlarda boyayı geriye doğru kaydırarak boyayın.

Şimdilik, kenarlardan ve köşelerden kaçının. Birkaç yukarı ve aşağı geçişten sonra, bu harekete devam edin, hem sola duvarın kenarına, hem de duvarın boyanması gereken geri kalan yönünde sağa doğru hareket edin.

7. Gidin ve Devam Edin

İlk birkaç vuruştan sonra, rulo daha az boya içerecektir, böylece artık birikme oluşturmadan kenarlara, köşelere ve duvarın üstüne ve altına mümkün olduğunca yakın yuvarlayabilirsiniz.
Oradan, aynı işlemi boyadığınız ilk bölümden yaklaşık 6 inç sonra tekrarlayın ve tekrar yukarı ve aşağı hareketlerle önceden boyanmış bölüme doğru ilerleyin. Zaten boyanmış bölüme ulaştığınızda, kontur işaretlerini önlemek için bölümlerin birleştiği yerde yeniden rulo yapın. Bu işleme duvar kapanıncaya kadar devam edin ve katlar arasında tamamen kurumasını bekleyin.

8. Eşit Bir Son Kat Sağlayın

Son kat için, başladığınız duvarın kenarına geri dönün. Duvarın altından başlayarak, yukarı doğru yuvarlayın, sonra boyadığınız şeyin üzerinden geri dönün. Her dibe inişinizde, silindiri duvardan kaldırın, ardından bir sonraki bölüme geçin. Bitişi yumuşatmaya yardımcı olacağından, her yeni vuruş bir öncekiyle örtüşmelidir.

9. Bitir ve Temizle

Duvarlar tamamen kuruduktan sonra ressamın bandını yavaşça ve dikkatlice çıkarın. Çok hızlı veya zorlayarak kazımak, yeni boyama işinizde istenmeyen hasara neden olabilir. Oradan, damla örtüleri çıkarın, mobilyaları değiştirin ve yeni boyanmış odanızın keyfini çıkarın.

Bir Uzmanı Ne Zaman Aramalı?

Çok az alet gerektirdiği için boyama, kendi boyama işini kendisi yapanlar için çok basit bir proje gibi görünebilir. Bununla birlikte, diğer birçok projenin gerektirmediği yüksek düzeyde sabır ve hassasiyet gerektirir. Zamanınız kısaysa, aceleniz varsa veya özellikle sabit bir eliniz yoksa, sizin için boyayı yapması için 0216 449 94 01 numaralı telefondan bir profesyonel bir boyacı ustası çağırmayı düşünün.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
İstanbul Banyo Tadilatı Hizmetleri. Banyo Döşeme, Küvet Yenileme, Banyo Fayans, Yer Karosu Yenileme, Profesyonel Banyo Tadilatı Ustası.

Banyo Tadilatı Hizmetleri
5 (1)

Banyonuzun yenilenmesini istemenizin farklı nedenleri vardır. Sonuç olarak, çoğu ev sahibi üç ana nedenden dolayı banyoyu yeniden şekillendirmeye giderdi.

 • Konfor ve güvenliği artırmak
 • Estetiği geliştirmek
 • Bir evin yeniden satış değerini artırmak

Ancak bu projeyi yapmak parkta bir yürüyüş değil. Banyonuzu yeniden şekillendirmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var ve bütçe, üstesinden gelinmesi en zor kısımlardan biridir. Daha ileri gitmeden önce, her zaman kendinize sorun, “yeniden biçimlendirmenin temel amacı nedir?”.

Dikkate almanız gereken ikinci şey, profesyonel bir tasarımcının gerekliliğidir. Tipik olarak, çoğu ev sahibi onları işe alır, ancak ücretlerden tasarruf etmek için bazı görevleri yerine getireceklerdir.

Banyo tadilatı hakkında daha iyi rehberlik için, bu makalenin son bölümüne kadar okumaya devam edin.

ORTAK BANYO TADİLAT SORULARI
 • 1. Bir banyoyu yeniden şekillendirirken nereden başlamalı?
 • 2. Banyo yenileme ne kadar sürer?
 • 3. Bir banyoyu yeniden yapmanın en ucuz yolu nedir?
 • 4. Banyo yenilemeleri evinizin değerini nasıl artırır?
 • 5. Hangi banyo güncellemeleri bir evin satılmasına yardımcı olur?
 • 6. Küçük bir banyo nasıl makyaj yapılır?
 • 7. Bir banyoyu yeniden tasarlamak için müteahhit nasıl bulunur?
 • 8. Bir banyoyu yeniden biçimlendirmenin maliyeti nedir?
Bir banyoyu yeniden şekillendirirken nereden başlamalı?
Küçük, orta veya büyük bir banyo tadilatına giderseniz gidin, yapmanız gereken ilk önemli şey planlama yapmaktır. Bu proje için istediğiniz tasarım ve bütçeyi planlamanız gerekiyor. Ayrıntılı planı tamamladığınızda, işleri aşamalı olarak eyleme geçirebilirsiniz.
banyo-tadilatı
1. Kapsamlı bir plan hazırlayın

İster bir banyonun tadilatı isterse başarmanız gereken başka şeyler olsun, planlama başarısı için kritik bir faktördür. Planınızı oluştururken, banyonuzun tahmini bütçesi ve tasarımı, dikkate alınması gereken en önemli iki değişkendir.

Toplam yaklaşık bütçenizi ve dökümünü belirlediğinizde, tüm projenin tamamlanması için çok fazla harcama şansınız daha düşüktür. Aynı şekilde, yeni banyonuzun tasarımı da büyük olasılıkla proje için beklenen bütçeden etkilenecektir.

Banyo Tasarımında Dikkate Alınması Gereken Faktörler
Renk

Modern banyoların çoğu, dinginliği ve saflığı teşvik etmek için daha açık bir renk tonuna sahiptir. Mevcut banyo düzeninize uyabilecek birçok fikir arasından seçim yapabilirsiniz.

Fikstür

Dikkate almanız gereken tipik armatürlerden bazıları lavabo, musluk, duş başlığı ve küvet içerir. Özellikler yüksek teknoloji özelliklerine sahipse ve makul fiyatlandırılırsa, bu, yeniden satış değerini artırmak için iyi bir varlıktır.

Saklama Bölmeleri

Eğer sizin banyo alanı artan maliyetli olacaktır, en iyi alternatif çözüm kendi akıllı depolama bölmeleri artmaktadır. İstiflenebilir cam / akrilik kavanozlar, ipli kovalar, uzun köşe dolaplar ve daha fazlası gibi birçok seçenek vardır.

Bu akıllı depolama fikirleri, genel yeniden satış değerini artırabilecek hem işlevsellik hem de estetik sağlar.

Sıhhi Tesisat ve Kablolama

Banyo alanınızın kesintisiz ve şık görünmesini istiyorsanız, güvenlik ve bakımdan ödün vermeden bu boruları ve elektrik kablolarını gizlemekte iyi olmanız gerekir.

2. Banyo tadilat hizmetine ihtiyacınız var mı?

İstanbul  banyo tadilatcısını işe almak, tadilat projeniz için en iyi sonuçları alma şansını artıracaktır. Neden? Çünkü profesyonel banyo tadilatınız için gerekli olan doğru ve güvenilir hizmeti sağlayacak becerilere, deneyime ve profesyonel teknisyenlere sahibiz.

Bununla birlikte, ücretlerden tasarruf etmeniz için, yeniden modelleme projesindeki bazı görevleri yine de yapabilirsiniz. Tipik olarak, tasarım ücretleri toplam bütçenin% 4 ila% 7’sini oluştururken, kurulum maliyeti yaklaşık% 20’dir.

3. Projedeki Rolünüz İçin İhtiyaç Duyacağınız Araçları Hazırlayın
İstanbul banyo tadilatçılarınızdan ücretlerden tasarruf etmeniz için, yenileme için bazı görevleri yapın. Sıralı olarak, görevleri yapmak için bu araçlardan ve malzemelerden bazılarını hazırlayabilirsiniz.
 • Eldivenler
 • Gözlük
 • Mezura
 • Boyama tabancası
 • Tek kullanımlık yüz maskeleri
 • Silikon dolgu macunu
 • Çekiç
 • Elektrikli el matkabı
 • Keski
 • Tornavida
 • İngiliz anahtarı
 • Islak / kuru vakum
 • Yörüngeli zımpara

4. Banyo Yıkımı

İnşaat aşamasında, öncelikle değiştirilmesi gereken armatürleri ve alçıpanı yıkmanız gerekir. Bu, herhangi bir profesyonel banyo tadilat projesi için mevcuttur. İşte banyonuzun içini boşaltmak için bazı ipuçları.
  • Atık sıvılarının dökülmesini önlemek için önce tuvaleti boşaltın
  • Küvetinizi çıkarmadan önce üzerini örtün. Ardından, kiremitleri saplamalarından çıkarın. Mevcut sıhhi tesisat işlerini bozmamaya dikkat edin, böylece yeni küveti kolayca yeniden bağlayabilirsiniz.
 • Pistonlu testere kullanarak duvar yalıtımınızı güvenle kaldırın. Bu iş için asla çekiç kullanmayın. Bu görev için gözlüklerinizi, yüz maskenizi ve eldivenlerinizi takın.
  • Tuvaletinizin içinde değiştirilmesi gereken diğer şeyleri çıkarın. Bunlar makyaj dolapları, aynalar, banyo yer karoları ve diğerlerini içerebilir.
 • Süpürgelikleri de çıkarabilir, böylece hasar görmez ve daha sonra tekrar takabilirsiniz.
5. Yepyeni Küvet veya Duş Montajı

Yıkım işlerinizi tamamladıktan sonra artık yeni küvet veya duş başlığınızı takabilirsiniz. Küvetinizi duşa dönüştürmeyi planlıyorsanız, duşakabin modeli yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu, özellikle engelli kişiler için kolay erişim sağlar. Aynı şekilde, yerden tasarruf sağlayan özellikleri ile şık ve modern bir görünüme sahiptir.

Farklı Montaj Türleri Küvet
Oyuk

Bu tipin teknesi üç duvar arasına yerleştirilmiştir ve dördüncü tarafı açık alan görevi görür. Dördüncü taraf, pürüzsüz bir yüzeye sahip tek taraf olacaktır. Bu tarz için bir musluk ve duş başlığı da takabilirsiniz.

Köşe Küvetler

Küçük bir banyo alanınız olduğunda bu sizin en iyi seçiminizdir. Üç tarafı vardır ve banyonuzun köşesine monte edilmiştir. Yanlarından ikisi duvar boyunca monte edilir ve üçüncü tarafı açık bırakır. Benzer şekilde, yalnızca bir taraf pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve kullanıcıya açılır.

Bağımsız

Bu köşe küvetlerin tam tersidir çünkü geniş bir banyo alanı için idealdir. Ayaklı bir küvete veya küvetin tüm ağırlığını güçlü bir şekilde destekleyen bir tabana sahip olabilirsiniz. Bu tarz, herhangi bir modern banyo tasarımı için daha fazla şıklık sağlar.

Gömme Lavabo

Bu tarz bir gömme küvete paraleldir, ancak güverteyi çevreleyen kenarın altına yerleştirilir. Küvetin kendisi banyo zemini tarafından desteklenmektedir. Çevreleyen , kesintisiz ve kendiliğinden bir tasarım akışı oluşturmak için genellikle banyo zemininin tasarımıyla eşleşir.

Bırakma

Bu, alttan montajlı bir küvete benzer, ancak kenarı yüzeye monte edilmiştir. Küvetin toplam ağırlığı, ağırlığın zemine eşit olarak dağıtıldığı alt montajdan farklı olarak, kenarı tarafından çok daha fazla desteklenir.

Duş Türleri

Banyo tadilat hizmetiniz için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duş çeşidi bulunmaktadır . Nihai karar, büyük ölçüde yenileme projenizin tasarımına ve finansmanına bağlı olacaktır.

Dijital Duş

Bu, kurulum için oldukça modern ve pahalıdır, ancak banyonuzun yeniden yapılandırılması için daha iyi rahatlık ve estetik sağlar. Duş alanından 10 metre uzaklıkta bir kontrol paneline sahiptir. Duş alanına girmeden önce suyun sıcaklığını ve akışını girmeniz yeterlidir.

Eko Duşlar

Bu modern duş, akış hızını tasarruf ve enerji tasarrufu için kolayca ayarlayabilen akıllı özelliklere sahiptir. Bu tip aynı zamanda hem bataryalı hem de elektrikli duşlar için mevcut olabilir.

Mikser Duş

Bu tip, duş başlığından aşağı inmeden önce sıcak ve soğuk su karışımına izin verir. Bu tip bir duş sistemi için evinizde büyük bir sıcak su deposu bulundurmanız gerekir.

Elektrikli Duş

Bunun için büyük bir kazan tankına ihtiyacınız yok. Kaynağından kolayca soğuk su pompalar ve ısıtma elemanından geçerken yavaşça ısıtır. Bununla, her seferinde sıcak bir banyo yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Termostatik

Bu, çok soğuk su nedeniyle donmayı önleyerek tam bir gönül rahatlığı sağlar. Tek yapmanız gereken su sıcaklığını ayarlamaktır ve karıştırıcı, istenen sıcaklığı elde etmek için sıcak ve soğuk suyu kolayca karıştıracaktır.

banyo tadilat uzmanı

6. Banyo Armatürlerini Yükseltme

Banyo armatürleriniz için iki ana seçeneğiniz var, ya geri dönüştürebilir ve tamir edebilir ya da yükseltme için yeni bir tane satın alabilirsiniz. Banyo yenilemesi geldiğinde, yükseltebileceğiniz ana armatürler arasında lavabo, duş başlığı, küvet ve musluk bulunur.

Duş armatürleri
Genel olarak, piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz dört tip duş başlığı vardır. Bu duş başlığı stilleri arasında yağmur duş başlığı, el tipi, vücut spreyleri ve duvara montaj stili bulunur.
Yağmur duş başlığı

Bu, rahatlatıcı banyonuzu alırken size bir şelalenin doğa hissini verir.

Vücut püskürtücü

Bu tarz duşunuza monte edilebilir ve vücudunuzda ve başınızda masaj hissi verir. Ayrıca banyo yaparken sis benzeri bir ortam oluşturur.

Elde taşınır

Bu, pratikliği ve işlevselliği nedeniyle çoğu evde tipik olarak görülür.

Duvara montaj

Bu, çoğu evde standart duş başlığı tarzıdır. Çoğu zaman, bununla benzersiz bir şey yoktur, ancak diğer stillere kıyasla uygun bir fiyat sunarsa.

Lavabo Armatürleri

Banyo lavaboları, tuvalette tazelenme süreniz için büyük bir amaca hizmet eder. Doğru tasarımla, makyaj tezgahınızla iyi bir şekilde tamamlayabilir ve banyonuzun yeniden şekillenmesinde odak noktası olabilir.

Emaye dökme demir, vitrifiye, cam, akrilik, taş, ahşap gibi banyo lavabolarında kullanılan farklı malzemeler bulunmaktadır. Banyonuzun estetiğini büyük ölçüde artırabilecek çeşitli şekiller, renkler ve stiller arasından seçim yapabilirsiniz.

Gemi lavabolar

Makyaj tezgahınız pudra ve makyaj için olduğunda bu tarz idealdir. Bununla birlikte, standart alttan montajlı lavaboya kıyasla daha sığ olduğu için bu, tam boyutlu bir banyo için daha az pratik hale gelir.

Gömme lavaboları

Bu, standart ve büyük boyutlu banyo alanı için tipik seçimdir. Makyaj tezgahınızda iyi bir odak noktası olmak için yeterli derinliğe ve güzelliğe sahiptir. Kullanımı basit bir musluk ile en iyi şekilde eşleşir.

Ayaklı lavabolar

Ayaklı bir lavabo, banyo zemininden aşağıya doğru uzanan uzun ve ince bir gövdeye sahip bir lavabo çanağına sahiptir. Bu tarz, küçük banyo alanı için tam bir yer tasarrufu sağlar. Kasesi dikdörtgen, oval veya dikdörtgen şeklinde olabilir.

Konsol

Bu stilde, lavabo çanağını üstte destekleyen ayak çerçeveleri vardır. Ayaklar arasındaki boşluk raflar, sepetler ve havlu çubukları yerleştirmek için kullanılabilir.

Musluk Armatürleri
Yükseltme için kurabileceğiniz farklı kaplama ve renklere sahip çeşitli armatür stilleri vardır. Seçim yaparken, banyonuzun renk tonuyla pratikliği, işlevselliği ve tasarım uyumluluğunu göz önünde bulundurmanız gerekir.
Köprü

Bu, size modern teknolojinin bir dokunuşuyla o klasik görünümü verir. Üç delik yerine, makyaj tezgahınızda sadece iki deliğe ihtiyaç duyar. Tasarımlarının çoğu zaten paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Tek kulplu

Bu aynı zamanda tek kollu musluk olarak da adlandırılır, burada su sıcaklığı ve akış hızı tek bir kolla kontrol edilir.

Yayılmış uyum

Bu stilde ağzı ve kolları birbirinden uzakta, yaklaşık 10 inç mesafede bulunur. Bu, makyaj tezgahınızın sıhhi tesisat sistemi karmaşık ve sıkı olduğunda idealdir.

Duvara montaj

Bu modern tarz, makyaj tezgahınızda o temiz ve kusursuz görünümü sağlar. Musluğu lavabo tezgahınıza monte etmek yerine duvara delikler açılarak musluk oraya monte edilir.

7. Yeni Banyo Katı

Banyo armatürleri, küvet ve duşla işiniz bittiğinde, göz önünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey banyo zeminlerinizi yenilemektir. En iyi banyo zemin malzemesini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken üç şey vardır. Bu faktörler görünüm, suya dayanıklılık ve dayanıklılığı içerir.

İşte banyo zemini tadilatınızı renklendirebilecek bazı fikirler

Halı karoları

Banyo alanınızda ekstra sıcaklık sağlar. Islandığında endişelenmenize gerek yok, karoları kolayca çıkarabilir ve kurumasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yaşam alanınıza benzer rahatlık hissi sağlar.

Laminat

Taşların ve parkenin doğal güzelliğini taklit ederken neme karşı iyi direnç sağlar. Aynı şekilde diğer banyo zemin malzemelerine göre ekonomiktir.

Linolyum

Klasik veya çağdaş banyo tadilatınıza uyabilecek çok çeşitli renkler ve tasarımlar sunar. İyi bir dayanıklılık faktörü ile vinile iyi bir alternatif olarak hizmet eder.

Vinil karolar

Düşük temizlik ve bakım sağlar. Birkaç vinil karo, banyo estetiğini artırmak için harika olan doğal taş ve parkenin güzelliğini taklit eder. Üstelik banyo zeminleriniz için uygun fiyatlı bir malzemedir.

Doğal Taş Fayans

Bu doğal taş karolar granit, kireç taşı, arduvaz, mermer ve travertenden yapılabilir. Doğal damarı ve deseni, banyo alanınızda zamansız bir şıklık sağlar. En büyük dezavantajı fiyattır.

Porselen karolar

Bu taş iyi leke önleyici özelliklere sahiptir ve piyasada uygun fiyatlıdır. Dayanıklıdır ve ısıya karşı direnci iyidir. Porselen karolar, banyo alanınızda sıcaklığı artırır.

Seramik karolar

Düşük temizlik gereksinimleri sağlarken doğal taşların zarafetini taklit eder. Banyo zemininiz için bu malzemeden seçebileceğiniz çok sayıda tasarım ve boyut vardır. Kaymayı önlemek için pürüzlü bir doku elde etmenizi öneririz.

8. Yükseltilmiş Alçıpanı kurun ve boyayın

Eski alçıpanı aldıktan sonra, yeni yedek parçaları asın ve canlı renklerle boyayın. Alçıpanın renginin de banyonuzun zemini ile aynı olması en iyisidir. Aynı şekilde, tüm alçıpan levhaların sıkıca çakıldığından emin olun.

Küvetiniz veya duş duvarınız için daha iyi dayanıklılık için alçıpan yerine çimento levha kullanabilirsiniz. Çimento levhanızı su sızdırmazlık kaplamalarıyla kaplayarak su geçirmezlik yeteneklerini artırabilirsiniz.

0216 449 94 01 numaralı telefondan banyo tadilat ustalarımızla hemen iletişime geçin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Kapsamlı Ev Boyama Hizmetleri İstanbul ve tüm ilçelerinde ev boyama, ev tadilatı, banyo tadilatı, iç cephe boyama ve dış cephe boyama ustası.

Kapsamlı Ev Boyama Hizmetleri
5 (1)

Tüm ev boyama hizmetleriniz için Kapsamlı Ev Boyama Hizmetlerini seçtiğinizde istediğiniz görünümü, hak ettiğiniz müşteri hizmetini ve seveceğiniz bir fiyatı alın. 15 yıldan fazla bir süredir, İstanbul’da müşterilerimize olağanüstü iç ve dış ev boyama hizmetleri sunarak müşterilerimizin hizmetimizin her yönünden yüzde 100 memnun olmalarını sağladık. Uygulamalı danışmanlıklar ve kapsamlı proje planlamadan özelleştirilmiş boya oluşturma ve kapsamlı garantilere kadar, ev boyacılarımız, ev boyama projenizde olağanüstü sonuçlar için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Ücretsiz ev boyama danışmanlığınızı planlamak için bugün bizi arayın! (0216) 449 94 01 

Projeniz için doğru boyayı seçmek, doğru ev boyacısını seçmek kadar önemlidir – ve biz de bu konuda yardımcı oluyoruz! Vizyonunuzu, hedeflerinizi ve bütçenizi tanımlamak için kapsamlı bir izlenmeye ek olarak, sizi iç ve dış ev boyama projeniz için doğru renkleri seçmenize yardımcı olacak bir boya uzmanı ile birlikte ayarladık. Amacımız, profesyonel ev boyama deneyiminizin her yönünü sevmenizi sağlamaktır ve başardığımızdan emin olmak için yukarıda ve öteye gidiyoruz.

 • Ev boyama projeleriniz için Kapsamlı Ev Boyama Hizmetleri ile çalışmayı seçtiğinizde programa ve bütçenize uyun. Ekibimiz, işin kararlaştırılan zaman diliminde tamamlanmasını sağlarken aynı zamanda minimum kesintiye neden olmak için kullanılabilirliğiniz etrafında çalışır.

 • Kapsamlı Ev Boyama Hizmetlerinin yardımıyla özel renk eşleştirme ve seçimin keyfini çıkarın. Bir danışman, iç ve dış cephe boyama projeniz için doğru renkleri seçmenize, mevcut boyanıza uygun renkleri seçmenize veya tarzınıza daha iyi uyması için yükseltme yapmanıza memnuniyetle yardımcı olacaktır.

 • Projenizin her adımında doğrudan lisanslı ve sigortalı bir Kapsamlı Ev Boyama Hizmetleri Şirketi ile çalışın. Sonuçları sevmenizi sağlamak için vizyonunuzu, hedeflerinizi ve bütçenizi anlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

 • İç ve dış boyama çalışmalarımızın kapsamlı bir iki yıllık garanti kapsamında olduğunu bilerek içiniz rahat olsun. Herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, bize bildirin, biz de düzeltelim.

Ücretsiz ev boyama danışmanlığınızı planlamak için bugün bizi arayın! 0216 449 94 01
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Boyalı bir duvar nasıl boyanır? Evinizdeki duvarları boyamadan önce mutlaka yapılması gerekenleri unutmayın. Ev Boyama boyacı ustası işdir.

BOYALI DUVAR NASIL BOYANIR?
5 (1)

 Yeterince basit geliyor, değil mi? Duvar bir kez boyanacak kadar iyiydi – Tekrar boyamak o kadar da zor olmamalı. Bu boya tavsiyesi makalesi, birkaç yaygın durumu ortadan kaldıracak ve daha önce koyu renkle boyanmış olsalar bile duvarlarınızı boyamanıza yardımcı olacak basit çözümler sunacaktır.

ADIM 1: DUVARLARINIZ VARSA

Aynı Renk – İyi Durum 

Yeni kaplama eski boya ile aynı türdeyse, muhtemelen astar boyaya ihtiyacınız yoktur. Örneğin, her ikisi de yağ bazlıdır. İstediğiniz boya rengini seçip devam edebilirsiniz.

Mevcut duvar da pürüzsüz ve temizse, doğrudan boyaya yönelebilirsiniz.

ADIM 2: DUVARLARINIZ VARSA

Aynı Renk – Kötü Durum

Ya delikleri doldurmanız, macunla ve kumlamanız gerekirse, hatta mevcut duvara yeni bir alçıpan parçası bile kesmeniz gerekirse? 

En iyi bahsiniz, renkli boya için düzgün, tutarlı bir taban katmanı sağlamak için iyi bir astar katmanı kullanmaktır . Bu durumda, astarınız gizlemeye çalıştığınız kusurların çoğunu maskeleyecektir. Bunu ele aldıktan sonra, bir sonraki adıma geçin.

3. ADIM: DUVARLARINIZ BOYANMIŞSA

Lateks Boya Bazlı Yağ Bazlı

Bir lateks boyayı yeni, yağ bazlı bir boya ile kaplıyorsanız, bir astar kullanmak isteyeceksiniz.

Yağlı boya, mevcut lateks boya katmanınıza yapışmayacağından, bir tür aracı oluşturmanız gerekir. 

Yeni boyanızla birleşmek üzere özel olarak formüle edilmiş, iyice uygulanmış (2 kat iyi bir fikirdir) astar, yeni boyanızın duvara düzgün bir şekilde yapışmasını sağlayacaktır. 

ADIM 4: DUVARLARINIZ OLSAYDI

Zıt Renk Tonlarıyla Boyanmış

Duvar iyi durumdaysa ve boyalar kimyasal olarak aynıysa (örneğin her ikisi de lateks), yeni boya eski boyanın zıt tonu olduğunda birkaç seçeneğiniz vardır.

 • Eski rengi iyice kaplamak için bir astar kullanabilir , ardından yeni boyadan 1 veya 2 kat uygulayabilirsiniz. 
 • Tek boyada boya ve astar, durumunuz için ideal olabilecek ve hatta projeyi kısaltabilecek daha yeni bir seçenektir.

Fiyatları karşılaştırın ve bütçenize uygun olan seçeneği seçin.

ADIM 5: GEREKİRSE NE YAPMANIZ GEREKİRSE

Koyu Duvarlara Açık Bir Boya Rengi Boya

Koyu bir boya rengini daha açık bir boya rengiyle kaplamak, birden fazla kat yeni boya gerektirecektir.

Eski rengi, boyanızdan daha ucuz olan bir astarla kaplamak daha mantıklı olabilir . Bu şekilde, sadece yeni 1 ila 2 kat boya gerekecektir.

Seçim, sizi (ve bütçenizi) rahat ettiren şeylere bağlıdır. Boyacı ustalarımız Ev Boyama Hizmetleri, bu rengi evinize her zamankinden daha kolay hale getirir.

Boyacı Ustası Hizmeti, her müşteriyi yerel bölgelerinden sigortalı, profesyonel bir boya ekibiyle eşleştirerek boyacı ustasının beceri setinin işlerinin benzersiz ayrıntılarıyla eşleşmesini sağlar.

Platformdaki her boya yüklenicisinin geçmişi kontrol edilir ve kalite ve uzmanlık açısından incelenir , böylece emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz. Herhangi bir son dakika değişikliğine ihtiyacınız olsun veya boya işinizle ilgili herhangi bir soruyu yanıtlamak için yardıma ihtiyacınız olsun, Boyacı Ustası Hizmeti’nin ev boyama ekibinin bir üyesi size  0216 449 94 01 numaralı telefondan her adımda destek olacak.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Boyama Evi Nasıl Değiştirir? İddia ediyoruz bunu ancak biz yaparız. İstanbul'da en iyi Ev boyama, tadilat, alçıpan, boyacı ustası firması.

Boyama Evi Nasıl Değiştirir?
5 (1)

Duvarlarınızdaki boya rengi bir evin boyutunu fiziksel olarak değiştiremezken, bir evin boyutunu nasıl algıladığınızı önemli ölçüde değiştirebilir.

Doğru, bir evdeki odaların rengi size odanın daha büyük, daha küçük, daha geniş, daha uzun vb. Olduğunu hissettirmek için size oyun oynayabilir.

Belirli bir alan için doğru boya rengini seçerken dikkate alınması gereken birçok faktör vardır.  İstanbul’daki uzman boyacılar, mekanınız için en mantıklı renkleri seçebilmeniz için size bazı ev içi boya fikirleri vermek için buradalar !

Daha çok alan

Pek çok insan bir evi nasıl daha büyük gösterebileceklerini merak ediyor. Kısa cevap, onu açık bir renge, özellikle de beyaza boyamaktır. Ek olarak, duvarları boyayın ve aynı rengi kesin.

Karanlık zeminleriniz varsa, sorun değil! Boşluğa hafif bir alan halısı ekleyin.

Koyu zeminler, daha açık renkli duvarlarla hoş bir kontrast oluşturabilir ve açık tonlara sahip olduğunuz sürece, daha geniş bir oda illüzyonunu yaratmaya devam edeceksiniz.

Yükseklik Ekle

Bir evdeki tavan yüksekliğini gerçekte olduğundan daha uzun hissettirmek için, tavanda bir ışık (beyaz tonu) ve duvarlarda orta ila koyu renkler kullanın.

Koyu renkler gözlerinizi geri çektiğinden, açık renkli tavan doğal olarak gözlerinizi yukarı çeker.

Rahat Hisset

Alanı daha samimi hissettirmek mi istiyorsunuz? İşte profesyonel bir ipucu: tavanı ve bir duvarı açık bir tonda ve duvarların geri kalanını daha koyu olan başka bir renge boyayın.

Vurgulu duvardan çok daha koyu olması gerekmez, ancak dört duvardan üçünü başka bir renk yaparak odanın size “kucaklaştığı” efekti yaratacaksınız.

Daha Küçük Hissedin

Bir evi daha küçük yapmakla ilgileniyor musunuz? Bu, gerçekten büyük bir odada veya çok aydınlık bir odada bir sorun olabilir.

“Mağara benzeri” bir etki yaratmak için tüm odayı (tavan dahil) aynı renge boyayın. Ne kadar karanlık o kadar iyi! Bu efekt kütüphaneler için harika.

Tavanı Aşağı Getir

Yüksek tavanı olan bir evdeki odayı boyuyorsanız ve odanın daha alçak görünmesini istiyorsanız, duvarları açık renge, tavanı karanlık boyayın. Tavanı boyamak bir ifadedir.

Aklınıza gelen ilk düşünce olmasa da, mantıklı olan ve gerçekten göze hoş görünen bir alan yaratabilen bir fikirdir.

Alanı Genişletin

Alanın olduğundan daha uzun görünmesini istiyorsanız, tavanı ve bir duvarı koyu renge, diğer duvarları daha açık bir ton veya hatta beyaza boyayın.

Açık tonlu duvarlar odayı uzatırken, göz karanlık duvarların oluşturduğu uzun çizgiyi takip ediyor.

Yatay Bir Efekt Yaratın

Bu, başarılması gereken daha zor etkilerden biridir, ancak yapılabilir.

Bir odanın daha geniş görünmesi için tavanı ve ilk yarısını (zeminden duvarın ortasına kadar) beyaza boyayın ve duvarın ikinci yarısı için daha koyu bir ton kullanın.

Yatay şeritler takmaya benzer şekilde, esas olarak oluşturduğunuz şerit nedeniyle oda daha geniş görünecektir.

Evinizin gerçek yapısını değiştirmeden evdeki odalarınızın boyutunu değiştirmek mi istiyorsunuz? Uzman boyacı ustası ve renk danışmanlarından oluşan ekibimiz yıllar boyunca binlerce alanda çalıştı ve sizi doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olabilir!

Bilgili temsilcilerimizden biriyle konuşmakla ilgileniyorsanız, bugün bizi 0216 449 94 01 numaralı telefondan arayın veya ücretsiz bir teklif planlamak için web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin . Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
İç Kapıların Boyanması ve Donanımın Değiştirilmesi. Ahşap iç kapı boyama, metal kapı boyama, demir kapı boyama, kapı boyacı ustası hizmeti.

İç Kapıların Boyanması
5 (1)

Bir kapı boyama projesi nasıl kurulur ve yürütülür

Bir evin iç dekorunu güzelleştirmenin birçok yolu vardır. Ancak, bazı ev projeleri çok fazla zaman alır. Ayrıca, genellikle harcayacağımızı düşündüğümüzden daha fazlasını oluşturan birçok kaynağa ihtiyaç duyma eğilimindedirler. İç mekanınıza büyük bir değişiklik sağlamanın kolay ve verimli bir yolu,  iç kapıları boyamaktır . Konu bir alanı dönüştürmek olduğunda basit bir boya renginin yaratabileceği farka şaşıracaksınız.

 

Hazırlık

 

Önce evinizde boyanacak kapıyı seçin. Birine karar verdikten sonra, kapının boyanacak durumda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecek  . Kapıda şu anda bir su tabanı kullanılıyorsa, yeni renginizle üzerini boyayabilirsiniz. Kapı üzerine boya astarlandığında, son rengi uygulamadan önce o boya katmanını kaplamak için bir miktar astar satın almanız gerekecektir. 

 

Eski bir kapıyı yeniden boyuyorsanız, atmanız gereken birkaç adım daha vardır. Kapıda geniş çatlaklar veya kusurlar varsa, bunları ahşap dolguyla doldurduğunuzdan emin olun. Doldurulduktan sonra, kapıyı zımparalayın, böylece yüzey pürüzsüz ve kapının geri kalanıyla aynı seviyede olur. 

Kapı 80’lerden daha eskiyse ve üzerinde boya varsa, zımparalamadan veya üzerinde herhangi bir çalışma yapmadan önce bir kurşun test kiti satın almanızı öneririz. 80’lerden önce, evlerin içini ve kapılarını boyamak için kurşun kullanıldı. 

Evlerdeki bu kurşunlu boya insanlar için zehirli hale geldi ve bugün artık boyada kullanılmıyor. Kapınız kurşun için negatif test yaparsa, zımparalayın ve hazırlayın. Olmazsa, profesyonel boyacıları aramanızı ve ilgilenmelerine izin vermenizi öneririz.

 

Tasarım ve Stil

 

Kapınız hazırlandıktan sonra, bir stil  seçip üzerini boyamaya hazırsınız  . Bir stil ve renge karar vermeden önce, kapının nerede olduğunu ve etrafındaki boşluğun ana tasarım yapısını düşünün.

 60-30-10 tasarım kuralını düşünün.

 Bu kural, bir alandaki rengin yüzde 60’ının temel renk, yüzde 30’unun tamamlayıcı veya ikincil renk olması ve yüzde 10’unun odanın vurgusu olması gerektiğini söylüyor.

Kapının etrafındaki boşluğu incelerken, kapının hangi kategoriye en uygun olduğunu görün. Tüm oda ve mobilyalar beyazsa, kapı için beyazdan farklı bir renk seçebilirsiniz.

 

Odanın iyi bir tabanı ve ikincil rengi varsa, kapı oda için iyi bir vurgu olabilir. Ancak, odadaki tek aksan parçası olmasına izin vermeyin. Kapının odadaki her şeyden farklı bir renk olmasına karar verirseniz, boyadıktan sonra aynı renkten birkaç vazo veya havlu eklemeyi düşünün. Bu, odadaki renk dağılımını dengeleyecektir.

 

Kapıyı Boyamak

 

Başlamak için, boyamaya başlamadan önce kapıyı menteşesinden ayırmanızı öneririz. Kapıyı boyamak için kapı kollarını ve kolları çıkarmak, bantlamak ve etraflarını boyamaktan çok daha kolaydır. 

 

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, tüm kapılar aynı şekilde tasarlanmamıştır ve bir kapının boyanma şekli çok önemlidir. Çoğu, aralarında iki uzun dikdörtgen olan dört küçük, kare panele sahiptir. 

Yakından bakarsanız, bu kapıların üst ve alt kısımlarında yatay olarak uzanan olukların, orta kısımların ise dikey olarak hareket ettiğini fark edeceksiniz. 

Bu olukların çalıştığı şekilde fırçalamanızı ve okşamanızı öneririz. Yatay olarak uzanan bölümleri aşağı yukarı boyamaya çalışmak  , kapıda çirkin görünümlü fırça darbeleriyle sonuçlanacaktır.

 Herhangi bir boyama projesinde olduğu gibi, ikinci bir kat boya eklemeden veya diğer tarafı boyamak için çevirmeden önce kapının tamamen kuru olduğundan emin olun. Sonuç, yaşam alanınız için ferahlatıcı bir görünüm sağlayan pürüzsüz, temiz ve göz alıcı bir kapı olmalıdır. 

 

Yardım Etmek İstiyoruz!

 

İç kapıları kendiniz boyamak kadar basit, bazen hala yardıma ihtiyacımız var. Herhangi bir noktada ne yapacağınızdan veya nasıl ilerleyeceğiniz konusunda emin değilseniz, bizi  0216 449 94 01 numaralı telefonumuzdan hemen arayın! Her türlü iç ve dış boya projelerinde uzmanız. 

Müşterilerin hayallerindeki alanları yaratmalarına yardımcı olmak için kapı boyama, renk seçimi, boya hazırlama ve proje yürütmeye yardımcı oluyoruz. 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Boyama için odalara nasıl öncelik verilir? Ev boyama'da boyacı ustaları hangi odayı önce boyamalı? hangi boyayı kullanmalı? Ev Boyacı Ustası

Boya için odalara nasıl öncelik verilir?
5 (1)

Tüm evinizin iç mekanlarını boyamayı mı planlıyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Sorunsuz ve sorunsuz bir ev boyama deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için yapılacaklar listenize öncelik vermenize yardımcı olalım .

 

Yeni bir eve yeni geçmiş olsanız da, tüm evi boyamak istiyorsanız, yine de önce hangi odalarla başlamanız gerektiğine karar vermelisiniz. Aklınızda net bir plan olmadan, proje başlangıçta planladığınızdan daha uzun sürebilir.

Önce hangi odaların boyanacağına karar vermeden önce, boyama işinin gün içinde en az yoğun saatlerde yapıldığından emin olun.

Hangi odanın birinci, ikinci, üçüncü vb. Boyanması gerektiği, boya renklerinin alınması kadar özneldir. Bunu aklınızda tuttuğunuzda, sizin için en önemli olan odayla başlayın. İyi çalışabilmek için en çok kullanılan ve bu boyama projesinden çok fazla taviz verilmeyen bir oda seçin.

Her odayı dolaşın ve günlük rutininizde ilerlediğinizi hayal edin Bu küçük egzersiz, hangi odayı en önemli gördüğünüzü ve hangisinin önce boyanmasını istediğinizi belirlemenize yardımcı olacaktır. En çok vakit geçirdiğiniz odaya öncelik verin.

Yatak odası – Normal hayatınızı hızlı bir şekilde yaşayabileceğiniz için önce yatak odanızın boyanması ile başlamak harika bir fikirdir. Yatak odasını tamamladığınızda, uyuyacak bir yeriniz ve kullanabileceğiniz banyo olanaklarınız olacak, böylece kamp yapan biri gibi hissetmeyeceksiniz.

Bu odaya öncelik vererek, evin geri kalanı boyanırken rahat edeceksiniz. Ancak yatak odasında duvar boyasına başlamadan önce tüm mobilyaları duvardan uzaklaştırmanız gerekir.

Yatak odasındaki mobilyalar, ağır çerçeveli ve şifonyerli yatak gibi en ağır olma eğiliminde olduğu için külfetli olabilir.

Bununla birlikte, boyama işinizi profesyonellere emanet ederseniz, mobilyaların taşınmasını ve kaplamasını üstlenirler ve tam bir gönül rahatlığı sağlarlar.

Yatak odası resmini düşünürken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus da, gün içinde mümkün olduğunca erken yapılması ve boya dumanlarının tüm gün boyunca dağılmasına izin vermesidir.

boyama sırasında ve sonrasında havalandırılır ve yeni boyanmış duvarlara doğrudan güneş ışığı düşmez.

Sert güneş ışığı boyanın çok çabuk kurumasına ve boyanın zarar görmesine neden olabilir.

Banyo – Banyo ayrı bir odaysa ve yatak odanıza bağlı değilse, ne olursa olsun her gün düzenli olarak kullanacağınız bir oda olduğu için bir sonraki odayı boyamaya geçebilirsiniz.

Mutfak – Tüm evi bir kerede boyamayı planlıyorsanız, mutfak da başlamak için harika bir yerdir, çünkü mutfak çalışmazsa, hayatınızın geri kalanı durabilir.

Sağlıklı yemekler yiyemeyeceksiniz ve sonunda yemek paketlerine çok para harcayacaksınız veya bir restorana gideceksiniz.

Ayrıca, mutfağınız ne kadar uzun süre erişilemez kalırsa, yiyecek ürünlerinizin yok olma olasılığı o kadar artar.

Bu nedenle, oturma odasına geçmeden önce, mutfaktan başlamak iyi bir fikirdir, çünkü bu şekilde hızlı bir şekilde tekrar kullanıma ve günlük yaşamınızın rotasyonuna geri getirebilirsiniz.

mutfak boyama, mtfak tadilat ustası

Oturma odası – Birçok profesyonel boyacı, boyama işine en son oturma odasında başlamanızı önerir, çünkü burası en kolay ve muhtemelen boyaması en uzun zaman alan bir odadır. ev, onu boyamak için alacağı süre için zihinsel olarak hazırlanman gerekecek. Mobilyaları evin diğer odalarına taşımanız gerekecek.

oturma odası boya, oturma odası tadilat

Yemek odası – Pek çok evde yemek odası olmadığı için, bu odaya öncelik vermenize gerek yoktur. Bu oda, öncelikler listenizin daha altına kaydırılabilir.

yemek odası dekorasyon, yemek odası tadilat, yemek odası boyacı ustası

Çamaşır odası – Evinizde bir çamaşır odası varsa, onu son olarak saklamanızda bir sakınca yoktur. Çamaşır odasını en son boyamak, kötü kokuyu kıyafetlerinizden uzak tutacaktır. Ayrıca bu odada boya işine başlamadan önce çamaşırların yıkanması en iyisidir.

çamaşır odası boyama, çamaşır odası tadilatı, çamaşır odası dekorasyon

Siz veya aile üyeleriniz boya kokularına duyarlıysanız, taze boyayla ilişkili kokuları azaltacak veya ortadan kaldıracak düşük kimyasal içeren boyalar seçebilirsiniz.

Ayrıca, bir oda söz konusu olduğunda boyama işinin yukarıdan aşağıya başlaması da eşit derecede önemlidir, çünkü damlamaları veya akıntıları görmeye ve düzeltmeye yardımcı olur.

Ayrıca önce tavanın, ardından duvarların boyanması tavsiye edilir. Önce geniş alanların, ardından süslemelerin boyanması tavsiye edilir.

Bunun dışında tavanları boyarken avize ve sarkıt gibi armatürleri çıkarmayı unutmayın.

Boyama sırasında engeller ne kadar az olursa sonuç o kadar iyi olur.

Her seferinde bir odayı boyayarak, farkına varmadan bitirmiş olacaksınız. Kusursuz bir boyama deneyiminin keyfini çıkarmak için bu kılavuzu izleyin.

Her zaman olduğu gibi, Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul’daki uzmanlar, tüm boyama ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için buradalar.

İçin en kaliteli boyacı ustalarıyla, en kaliteli boya kullanarak ev boyama  ve  hakkında herkese anlatmak için sabırsızlanıyoruz o sorunsuz deneyimine bir baş ağrısı adresinin proje gitmesine yardımcı olacaktır.

Uzmanlarımız, süreci daha rahat ve stressiz hale getirecek şekilde boyanacak doğru odaları önceliklendirerek bu süreci sizin için kolaylaştıracaktır.

Boya işini en etkili ve kolay hale getirmek için öncelik verilecek odalarla ilgili olarak izlenecek yaklaşımı anlamak için bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umuyoruz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
En Popüler İç Cephe Boya Renkleri Nelerdir? Hangi iç cephe renkleri seçilmelidir? İç cephe boyama, iç cephe boya ve tadilat ustası hizmeti.

En Popüler İç Cephe Boya Renkleri Nelerdir?
5 (1)

Muhteşem yeşillerden ateşli kırmızılara kadar, işte dünyanın dört bir yanındaki insanların doyamayacağı en iyi iç duvar boyası renkleri. İlham almaya hazır olun!

 

İç tasarım boyaları için, odanın ambiyansını ve ruh halinizi kolaylıkla yükselttiği kanıtlanmış popüler ve modaya uygun boya renklerini tercih etmenizi öneririz.

Eviniz için hangi boya renklerinin en çok işe yarayacağı, herhangi bir odada sohbet başlatan görsel ilgi yaratmak için renk fikirleri boyamak için denemek için en iyi 8 boya rengi fikrini alın.

Yeşil bir dokunuş için YAPRAK İHTİŞAMI
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Sızdıran, hasarlı çatınızın onarılmasına mı ihtiyacınız var ? Çatı Ustası, kaliteli çatı onarımları ve bakımı sağlar . İstanbul Çatı Tamiri.

Ev Tamiri İçin Maliyeti
5 (1)

İstanbul’daki profesyonel bir tamirci , evdeki tipik bir iş için ortalama 170 TL / saat ücret alıyor . Bununla birlikte, gerçek fiyatların yapılması gereken işin türüne bağlı olarak değişebileceğini unutmayın. Görev minimum çaba gerektiriyorsa, tamirci hizmetlerini 160 TL / saat bütçe oranında alabilirsiniz . Ancak iş daha yüksek bir beceri seviyesi gerektiriyorsa, 240 TL / saat’lik bir prim oranı ödemeyi bekleyin.

Ortalama Tamirci Çağrı Ücretleri

Evde tamirci (veya el işçisi) hizmetleri için standart işçilik ücretlerine ek olarak, tamircileriniz evinize seyahat maliyetini ve süresini ve benzin gibi araç masraflarını karşılamak için büyük olasılıkla bir çağrı ücreti talep edecektir. En yaygın olarak, çağrı ücreti, işçilik ücretinin 1-1,5 saatlik eşdeğeri arasında değişecektir, bu nedenle yaklaşık 240-300 TL. arasında değişebilir. Yolculuk süreleri 1 saatten az olsa da, çağrı ücreti aynı zamanda işe gelme ve işi inceleme zamanlarını karşılamak için de kullanılır – bazen bir sorunun çözümü çok hızlı bir şekilde çözülebilir (dakikalar içinde) – bu nedenle bir çağrı ücreti, işe aldığınız tamircinize en azından evinize gelmesi için minimum bir süre ödenmesini sağlar.

Toplam maliyette: gerçekten önemli olan faktörler

Bir tamircinin hizmetinin maliyetini belirleyen çeşitli şeyler vardır. Tabii ki, yapılması gereken işin türü önemli bir faktör, ancak fiyatları etkileyebilecek başka şeyler de var.

İşin boyutu önemli bir husustur. Resimleri asmak veya ışık anahtarlarını değiştirmek gibi küçük işler yalnızca birkaç saat veya daha kısa sürer. Bunlar ayrıca basit araçlar ve daha az malzeme gerektirir, bu nedenle bütçenizin büyük bir bölümünü onlar için ayırmanız gerekmez. Öte yandan, büyük işler iki güne kadar sürebilir ve bu da daha yüksek genel maliyetlerle sonuçlanır.

Tamircinin konumunu düşünmek neden bir zorunluluktur?

İstanbul sakinleri, Türkiye genelinde ev işçiliği için en düşük fiyatı ödediği için şanslı. Ortalama olarak, İstanbul’daki tamirciler 170 TL. / saat ücret almaktadır. Bu, Güney İstanbul’daki 130 TL.  / sa oranından yalnızca biraz daha düşük.

Öte yandan, en pahalı tamirci hizmetleri İstanbul’da 460 TL. / saat fiyatla bulunabilir. Bu arada, Batı İstanbul’daki tipik bir tamirci işi yaklaşık  390 TL. / saattir.

İstanbul’un Merkezi Bölgesi ve Şişli’deki fiyatlar, yelpazenin ortasındadır. Şişli’deki ev sahipleri, bir tamirci hizmeti için 230 TL. / saat ödemeyi bekleyebilirken, Kadıköy’deki müşteriler bir tamirci işe alırken yaklaşık 190 TL. / saat ödemek zorunda kalacaklar.

Fiyatlandırma bilgileri Ocak 2021 itibarıyla doğrudur.

Yakınınızda pek çok güvenilir tamirci bulunabilir. İstanbul gibi bu büyük şehirlerdeki en yüksek puanlı ev işi uzmanıyız bizimle 0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen iletişime geçebilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Boya Markası Maliyeti Etkiler mi? İç cephe veya dış cephe boyamada bir boyacı ustası her zaman kaliteli boya seçmelidir. Boyacı Maliyeti.

Boya Markası Maliyeti Etkiler mi?
5 (1)

Tüm boyaların eşit yaratıldığı, boya endüstrisinde yaygın bir yanılgıdır. Ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Piyasada bulunan boya ürünlerinin kalitesi ve maliyetinde geniş bir yelpaze vardır ve kullandığınız ürün projenizin maliyetini büyük ölçüde etkileyebilir. 

Bu, evinizin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağını belirlerken önemli bir faktördür. Örneğin; Ekonomik boyaların maliyeti galon başına daha düşük olacaktır, ancak genellikle doğru kaplama ve kalınlığı elde etmek için daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. 

Çizgi üstü bir boya teneke başına daha yüksek bir fiyatı olacak, ancak çok daha üstün kapsama ve uzun ömür sağlayacaklar. Bu nedenle, bir ekonomik boya size para kazandıracak, ancak daha kısa sürede yeniden boyayacaksınız, hatta en üst boyanın maliyeti daha ön plana çıkacak, ancak önemli ölçüde daha uzun sürecek.

Boyamaya Maliyet Katan Faktörler
 1. Evde kaç renk var?  Bir evde kullanılan her renk için, boyacılar veya boya yeni rengi sunmadan önce tüm ekipmanlarını temizlemelidir. Ek renkler ayrıca daha fazla maskeleme gerektiği anlamına gelir ve bu da işçiliği ve malzemeleri artırır. Çoğu şirket, izin verdikleri standart sayıda renge sahiptir ve ardından her ek renk için renk başına bir ücret alır. Kişisel olarak 4 renge kadar izin veriyoruz ve ardından dörtten fazla her ek renk için 1200 TL. / renk alıyoruz.
 2. Kaç pencerenin maskelenmesi gerekiyor? Maskeleme, herhangi bir boya projesinin büyük bir parçasıdır ve genellikle gözden kaçar. Plastik ve kağıt her işte önemli miktarda eklenir ve boyamaya hazırlanmak çok zaman alır. Pencereleri temiz tutmak ve korumak için her pencerenin maskeleme filmiyle tamamen maskelenmesi gerekir.
 3. Ahşap pencereleriniz var mı? Vinil veya fiberglas pencerelerin aksine ahşap pencereler, boyama söz konusu olduğunda biraz daha fazla TLC gerektirir. Her pencereye yağ bazlı bir astar uygulanmalı ve daha sonra elle boyanmalıdır. Sahip olduğunuz ahşap pencere sayısına bağlı olarak, projenize eklenen 1500-2000 TL. arasında herhangi bir yerde görmeyi bekleyebilirsiniz.
 4. Etrafta çalışmak için zorlu bir çevre düzenlemesi var mı? Eğimli araziye inşa edilmiş üç katlı yürüyüş yolları ve evler, son derece zorlu erişim sorunlarına sahip olabilir. Eviniz ek ekipman veya güvenlik önlemleri gerektiriyorsa, çoğu boyacı ek bir maliyet ekleyecektir.
 5. Ev ne kadar uzun? Tahmin edebileceğiniz gibi, 95 metre kare bir evi boyamak, 3 metrelik bir evi boyamaktan daha zordur. 3 katlı evleri boyamak için gerekli olan merdivenler daha büyük, daha ağır ve kullanımı daha tehlikelidir. Tipik olarak, 3 katlı bir evi boyarken, boyama işinin harika görünmesini sağlamak için birden fazla merdivenin kurulması ve hızla taşınması gerekir.
 6. İş ne kadar ayrıntılı? Bu, ne kadar kesim ve kaç rengin mevcut olduğu ile örtüşüyor ama bu şekilde düşünün; büyük boş bir duvarı boyamak, çok sayıda şekil, dönüş ve kesit içeren bir şeyi boyamaktan daha kolaydır.
 7. Boyanan alt tabaka nedir? Alt tabaka, evinizin yanında olduğu malzemedir. Orada çok çeşitli alt tabakalar var, ancak birkaç örnek sedir kaplama, sert tahta, MDF, sıva ve tuğla olabilir. Alt tabaka, projenizde ne kadar boya kullanılacağını belirleyecektir. Örneğin; ham tuğla, önceki boyalı tuğladan daha fazla boya kullanacaktır. Bunun nedeni, tuğlanın oldukça gözenekli olmasıdır, bu yüzden onu ilk kez boyadığınızda, o boyanın çoğunu emecek ve bu da eşit bir kaplama elde etmek için daha da fazla boya kullanma ihtiyacı doğuracaktır. Sıva bu şekilde tuğlaya benzer, ancak aslında tuğladan daha fazla boya emecektir. Daha fazla boya, sıva, beton ve tuğlaya ihtiyaç duymanın yanı sıra, boyayı yüzeye bastırmak ve uygun yapışma ve dayanıklılığı sağlamak için bir arka rulo da gerektirir.
 8. Kapı önü veya çit boyama dahil mi? Kapı önü ve çitinizin, evinizin boyanmasıyla birlikte boyanmasını istediğinizde bunlara tam hizmet projeleri diyoruz. Güvertenizin veya çitinizin boyutuna ve durumuna bağlı olarak, ek bir toplam maliyete bakacaksınız.
 9. Değiştirilmesi gereken ahşap var mı? Ahşap işleri, genel boya projenizin maliyetini önemli ölçüde değiştirebilecek başka bir faktördür. Dış cephe kaplaması ve döşeme tahtaları arızalandığında, değiştirilmeleri gerekir. Bir evin bakımı yıllar boyunca düzgün bir şekilde yapılmamışsa, ahşap işleri hızla artabilir, bu nedenle her zaman çürümüş tahtaların üzerinde kalmanızı ve bunları mümkün olduğunca çabuk değiştirmenizi veya mühürlemenizi öneririz. Tüm boya şirketleri ahşap değiştirme hizmeti sağlamaz, bu nedenle onaylamak için doğrudan boyacınıza danışın. Ahşap değişimine ihtiyaç duyan çoğu müşteri, bu iş için ek olarak 1600-4500 TL daha görecektir. Tam yeniden tarafların tamamen farklı bir fiyat noktasına sahip olduğunu unutmayın.
 10. Evde kurşun boya var mı? Kurşunlu boyanın ek maliyetine girmeden önce, boyacınıza kurşun sertifikalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İstanbul’da kurşun sertifikalı çok az boya şirketi var, bu yüzden evinize liderlik edecek bir boyacı seçmek söz konusu olduğunda araştırma yapıyor musunuz? 1978’den önce, kurşun boya hala konutlarda kullanılıyordu. Açıkçası, o zamanlar bilmediğimiz şey, kurşun boyanın toksik ve çocuklar ve hayvanlar için potansiyel olarak zararlı olduğuydu. Bunu akılda tutarak, bir kurşun evi boyarken en önemli şey kontrol altına almaktır. Kurşun boya, timsah derisine benzeyen, evin alt tabakasını çatırdatmaya ve patlamaya meyillidir. Bu, evi hazırlamak için içeri girip bu alanları kazımaya başladığınızda, epeyce kurşun boya parçasına sahip olacağınız anlamına gelir. Kurşun boyanın ele alınması söz konusu olduğunda, bunları plastik olarak toplamak ve uygun şekilde atmak temel güvenlik önlemidir. Ekstra kalın maskeleme plastiği, solunum maskeleri ve tulumlar, kurşun boyayla ilişkili ek maliyetlerden sadece birkaçıdır.
Ev Boyama için Ortalama Maliyet Nedir?

Gördüğünüz gibi, bir evin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağını belirlerken bakılması gereken birçok öğe var. Sonuçta, her ev benzersizdir ve farklı unsurların ele alınması gerekecektir. Yine, çoğu proje için 15000 ila 24000 TL. arasında harcamayı beklemelisiniz. Bununla birlikte, evinizin şu anda hangi durumda olduğu hakkında iyi bir fikir edinmek ve oradan beklentiler belirlemek için evinizin etrafında bir yürüyüş yapmanızı öneririz.

Evinizin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağı hakkında sorularınız varsa, doğru bir teklifte bulunmanızı ve oradan yola çıkmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için 0216 449 94 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
En Ucuz Boyacı Fiyatlarına bakarken boya ustasının ve firmasının mutlaka incelenmesi gerekir. En Ucuz Boyacı Fiyatları etkeni işçilik ve boya.

En Ucuz Boyacı Fiyatları
5 (1)

İster satmak ister sadece görünümünü tazelemek ve modernleştirmek isteyin, evinize yeni bir soluk getirmenin en kolay ve en uygun maliyetli En Ucuz Boyacı Fiyatları bu yollardan biridir.

Yeni bir raporlara göre, açık mavi veya soluk mavi / gri tonlarında boyanmış odaları olan evler, beklenenden 45000 TL. daha fazla satabilir . ‘

Amacınız ne olursa olsun, bu fiyatlandırma kılavuzunda, ev boyama projenizi planlarken ve En Ucuz Boyacı Fiyatlarına bakarak profesyonel bir boyacı  tutarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Ayrıca, ev boyama maliyetlerini hesaplamak için farklı yaklaşımlar göreceksiniz.

Başka bir deyişle, bu ayrıntılı kılavuzda aşağıdaki temel bilgileri bulacaksınız:

 • En Ucuz Boyacı Fiyatları oda başına ne kadar ücret alıyor?
 • En Ucuz Boyacı metrekare başına Fiyatları maliyeti nedir?
 • En Ucuz Boyacı ev için saat başına ne kadar ücret alıyor?
 • En Ucuz Boyacılar günde ne kadar ücret alıyor?
 • En Ucuz Boyacının Tipik boyama işleri ve ortak maliyetleri nelerdir?
 • En Ucuz Boyacı ile boyama iyi bir yatırım mı?
 • Profesyonel bir En Ucuz Boyacıyı işe almadan ÖNCE hangi planlama kararlarını vermelisiniz?
 • En ucuz ev boyacısını İstanbul’da tutabilir misiniz?
Bir evi profesyonelce En Ucuz Boyamanın maliyeti nedir?

Bir evi En Ucuz Boyacı ile boyama maliyetini ve karşılık gelen fiyatları hesaplamak için farklı yaklaşımların hızlı bir özeti geliyor.

En Ucuz Boyacı maliyeti nedir?
Oda başına En Ucuz Boyacı ortalama Fiyatları   1800 – 3500 TL
Metrekare başına En Ucuz Boyacı maliyetİ 80 – 480 TL
Saat başı En Ucuz Boyacı Fiyatları 250 – 370 TL.
Günlük En Ucuz Boyacı Fiyatları  1900 – 2800 TL.
Dış cephe En Ucuz Boyacı ortalama maliyeti 24000 TL.
İç mekan 3 yatak odalı ev boyasının ortalama maliyeti 14000 TL.

Şimdi, en ucuz maliyetleri ve onları etkileyen faktörleri daha derinlemesine incelemeye hazırlanın

En Ucuz Boyacılar Oda Başına Ne Kadar Alıyor?

Boyaciustasihizmeti.com’a gönderilen fiyat tekliflerine göre, oda başına en ucuz ev boyama için ödenen ortalama fiyat , boya ve malzeme maliyeti dahil 1900-3200 TL.  arasında değişiyor .

Genelde oda başına maliyet, tek bir işte boyama gerektiren daha fazla odayı azaltır. Örneğin, tüm odalarında boyama gerektiren 5 yatak odalı bir evin, sadece 2 oda boyama işinden daha düşük oda başına maliyeti olacaktır.

En Ucuz Boyacı Fiyatları

Bununla birlikte, çeşitli faktörler etkilediğinden, oda başına En Ucuz Boyacı Fiyatları iç ev boyamasının maliyetini tahmin etmek biraz zor olabilir , örneğin:

 • Odanın kare görüntüsü ile aynı OLMAYAN boyanabilir yüzeyin boyutu,
 • boyanın gerekli miktarı, kalitesi ve fiyatı,
 • seçtiğiniz rengin parlaklığı,
 • duvarların durumu ve dokusu,
 • işi bitirmek için gereken zaman / emek,
 • İster sadece bir odayı, ister birden çok odayı, ister tüm evi ve diğer birçok faktörü boyuyor olun.

Neyse ki, hesaplayıcımız, evinizde tek bir odayı boyamanın tam olarak ne kadara mal olduğunu bulmanızı kolaylaştırıyor.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
ev boyama, ev tadilat, ev dekorasyon

Tatil Öncesi Ev Boyama
5 (1)

Büyük tatiller yaklaşırken, aileniz ve arkadaşlarınız sizi kutlamak için ziyaret ettiğinde evinizin en iyi şekilde görünmesini istediğinizi biliyoruz. Hızlı hareket etmeniz gerekse de tatil için dekorasyon yapmadan önce evinizi boyamak için hala zamanınız var.

Tatil Öncesi Boyama Projeniz İçin İpuçları

Evinize yakından bakın. Konuklarınızın eviniz hakkında ilk izlenimlerini aldıkları koridorunuzla başlayın. Hoş görünüyor mu, yoksa yeni bir kat boya kullanabilir mi? Yemek odanızı, oturma odanızı, mutfağınızı, banyonuzu ve makyaj odalarınızı da dikkatlice inceleyin ve durumlarını dürüstçe değerlendirmeye çalışın. İç mekanınızın yeniden boyama istediğini anlarsanız, hızlı hareket etmelisiniz – dekorasyon, hediye alışverişi, yemek hazırlama ve diğer bayram işleri zamanınızı almaya başlamalıdır.

Tazeleme gerektiren alanların bir listesini yapmak, süreci daha hızlı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Konuklarınızın burada geçirmesini beklediğiniz süreye göre bu alanlara öncelik verin ve tam olarak neyin yeniden boyanması veya onarılması gerektiğini dikkatlice not edin. Bir defter ile evinizde dolaşırken, bu alanlar için tercih ettiğiniz renkleri de görselleştirmek ve bunları bir yere yazmak isteyebilirsiniz.

Tatil Öncesi Tadilatınız İçin Boya Ustasını Seçmek

Evinizi boyaması için bir boyacı ustası tutmayı planlıyorsanız, listenizi alır almaz müsait olduklarından emin olmak için onları arayın. Bununla birlikte, çoğu insan tatil mevsiminde evlerini boyamaktan başka şeyler hakkında düşünme eğilimindedir, bu nedenle boya ustanız büyük olasılıkla evinizi yenilemenize yardımcı olmak için hazır ve heyecanlı olacaktır. Bir boya ve tadilat ustası tutmanın bir başka yararı da, bu süre zarfında oranlarının muhtemelen daha düşük olmasıdır.

Evinizi kendiniz boyamak

Evinizi kendiniz boya yapmayı ve yenilemeyi seçerseniz, yüzeyleri temizleyerek ve tamir ederek başlayın. İşiniz bittiğinde, heyecan verici kısım gelir – eviniz için boya rengini seçme. Son dakika boyalarını yaparken aceleci kararlar vermemenizi öneririz. Bunun yerine, mobilyalarınız ve dekorasyonlarınızla uyumlu olan daha güvenli, daha nötr bir palet seçin. Bununla birlikte, evinizde gerçekten bir şeyler renklendirmek istiyorsanız, devam edin ve bayram mevsiminin renklerini seçin. Misafirlerinize kesinlikle bir izlenim bırakacaklardır.

Yeni boyanızı aldıktan sonra, eşyalarınızı korumayı, tablo ve dekorları kaldırmayı ve mobilyalarınızı duvardan uzaklaştırmayı unutmayın. Yaz’dan hemen önce kanepenizi kırmızı bir boya sıçramasıyla mahvetmenizi istemiyoruz.

Profesyonel Ev Boyama Ustaları Size Yardımcı Olmaya Hazır

Ailenizin ve arkadaşlarınızın taze iç mekanınızdan çok etkileneceğinden ve güzel evinizde harika, unutulmaz bir kutlama yapacağınıza eminiz. İç mekan boyamanızla ilgili profesyonel yardım almak isterseniz, lütfen Boyacı Ustası Hizmeti  ile 0216 449 94 01 numaralı telefondan iletişime geçmekten çekinmeyin . Nazik ve deneyimli ekibimiz, evinizi hızla geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Çocuk Odasını Boyarken Yetişkin Kuralları Uygulanmaz. Çocuk odası tadilat, çocuk odası dekorasyon, boyama, çocuk odası tadilat ustası İstanbul

Çocuk Odasını Boyarken Yetişkin Kuralları Uygulanmaz
5 (1)

Evlerimizin içini boyarken, kişiliğimizi yansıtan sofistike bir renk şemasını dikkatlice arama eğilimindeyiz. Yine de bir çocuk odasını boyamak tamamen farklıdır. Sürecin kendisi daha heyecan verici ve sonuç, küçük çocuğunuz için enerjik, canlı ve ilham verici bir oda olmalıdır.

Yaratıcı olun ve eğlenin

Çocuklarla ilgili en ilham verici şey, onların yalnızca kendi hayal güçleriyle sınırlı olmalarıdır – neyin en iyi neyin gittiğini düşünmeden yaratırlar. Ve siz de kural kitabınızı pencereden atmanız ve çocuğunuzun odası için renkleri seçerken oyun oynamanız gerekebilir. Küçük çocuğunuz için odayı boyarken hayal gücünüzü serbest bırakın ve eğlenin. Herhangi bir renk buraya gider ve çocuklarınız sadece onlar için yaratılmış parlak iç mekana bayılacak.

En iyi boya renkleri

Çocuğunuzun odasını boyamaya bakmanın bir yolu, renk seçimiyle çıldırmaktır. Gök mavisi, bebek pembesi, eflatun, lavanta, elma yeşili, turkuaz, mandalina… Ve kendinizi sadece duvarlar için bir renk ve süs için başka bir renkle sınırlamayın. Çocuk bu kuralları umursamıyor. Bir duvarı farklı bir gölgeye, diğerini süsleyebilir, tavanı beyazdan başka bir şeye boyayabilir ve zemine çıldırabilirsiniz. Neredeyse her şey buraya gelir, sadece çocuklarınıza sorun. Sana söyleyecekler.

Buna bakmanın başka bir yolu da küçüğünüzle birlikte büyüyen bir renk seçmektir. Çocuksu paletlerin çok hızlı yaşlandığını düşünüyorsanız, her zaman daha nötr ve daha sofistike bir iç renklendirmeyi tercih edebilirsiniz, parlak ve mutlu görünen ama büyüdükçe çocuğunuza uyan bir şey. Beyaz, bir çocuk odasında harika görünen ve bebek eşyalarında ve oyuncaklarında bulunan tüm sıcak renkli vurgular ve şeker benzeri renklerle harika görünen bir seçenektir. Yumuşak nane yeşili, parlak vurgular ve ahşap mobilyalarla eşleştirildiğinde çocuğunuzla birlikte büyüyebileceği için mükemmel bir seçimdir.

Duvar süsleri

Küçük çocuğunuzun odasına duvar kağıdı eklemek istemiyorsanız, piyasada çok çeşitli çıkartmalar ve diğer çıkarılabilir duvar süslemeleri bulunmaktadır. Çizgi film karakterleri ve süper kahramanlar, karanlık ayrıntılarda parıldıyor, herhangi bir geometrik desen – bunların çoğunun takılması (ve çıkarılması) kolaydır ve çocuğunuzun odasını hayal edebileceğiniz herhangi bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Ve büyüdükçe, tam bir yeniden boyama projesi üstlenmek zorunda kalmadan dekorasyonları değiştirebileceksiniz.

Çocuklarınızı renk seçimine dahil edin

Çocuklarınızı, odalarının ne renk olması gerektiği konusunda fikirlerini ifade etmeye davet edin. Tüm odayı parlak kırmızıya boyamanıza gerek yok, eğer seçtikleri buysa, sadece nötr renkli bir duvarda bir vurgu. Bir başka harika fikir de üç duvarı nötr renklerle ve dördüncüsünü çocuğunuzun seçtiği renkle boyamaktır. Bu onların kişiliklerini ifade etmelerine ve size harika puanlar kazanmalarına izin verecektir.

Bir çocuk odasını boyuyorsanız, minik kişisel renk danışmanınız henüz size en sevdiği rengi söyleyemez, bu nedenle kendiniz yaratıcı olmanız ve en iyi çalışacağını düşündüğünüz renkleri seçmeniz gerekir. Ama utanmayın ve çocuğunuzun büyümekten mutlu olacağı güzel ve aydınlık odayı yaratın.

Profesyonel Boyacılar

Çocuğunuzun odasını kendiniz boyayacak vaktiniz yoksa veya çocuğunuzun odası için mükemmel renkleri seçme konusunda uzman tavsiyesi almak istiyorsanız, Profesyonel çocuk odası boyama ustaları her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Ücretsiz teklifiniz için bizi 0216 449 94 01 numaralı telefondan arayın ve konuşalım!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Boyacı Ustası Olun... ne dersiniz? Evinizin içini boya yapmaya kalkmadan önce mutlaka okumanız gereken faydalı bir boya dekor makalesi. Boyacı

Boyacı Ustası Olun
5 (1)

Boyacı Ustası Mutlaka olun dediğimizde; İç duvarları boyamak gibi büyük ev projelerini üstlenmeyi düşünmek ezici bir panik duygusu uyandırabilir; ama bunun sizi başlamaktan caydırmasına izin vermeyin. Aslında, sevdiğiniz bir ev tasarımı için bu enerjiyi yaratıcılığa dönüştürün. Bunu mümkün kılmak için bilerek organize olun; Evinizi boyamak için nasıl hazırlanacağınızı öğrenin, hangi dekor fikirlerini seçmeniz gerektiğini öğrenin ve ortamlarınızı öğrenin.

Boyacı Ustası Evinizi Boyamaya Nasıl Hazırlanacak Öğrenin

Şefler, yemek pişirmeye hazır olduklarını açıklamak için “mise en place” veya “her şey yerinde” terimini kullanırlar. Bu, gerekli tencere setinden her malzemeye kadar her şeye sahip oldukları anlamına gelir, sistematik bir şekilde, başladıktan sonra pişirme sürecini kesintiye uğratmamak için düzenlenmiştir. “Mise en place” resim için de mükemmel bir kuraldır. Evinizi renklendirmeden önce “mise en place” elde etmek için:

 • İşi tek başına halledebilir mi bil. Bu ciddi bir çalışma gerektirir, bu nedenle bu adımda, işi boyacı ustası  halledip yapamayacağınıza veya bu süreçte size yardımcı olacak saygın profesyoneller  gerekip gerekmediğine karar verin .
 • Bütçenizi bilin. Hayalinizi sadece ceplerinizin o iddialı renk kombinasyonlarını tutamayacağını bulmak için boya ilhamlarından tasarlamak, projenizin geri kalanında koyu bir ton oluşturacaktır.
 • İhtiyacınız olan zamanı kendinize yeterli bir şekilde tahmin etmek için evinizin büyüklüğünü bilin ve bu projenin gerektirdiklerine dair bir çerçeve oluşturun. 11 ‘x 12’ boyutundaki bir yatak odasını düzgün bir şekilde boyamanın yirmi dakikadan iki saate kadar sürdüğünü tahmin ediyor; bu referansı kendi ölçümlerinize uygulayın.
 • İç duvarlarınızı boyamadan önce odalardaki her şeyi kaldırmayı bilin. Bu bize, “boyanın ulaşamayacağı” ortada bile büyükannemin antika gardırobunu neden bırakmak istemediğimizi anlatıyor.
 • Boyama projenize başlamadan önce yarım kalmış uçları düzeltmeyi öğrenin. Örneğin, bir kitap rafının arkasına gizlenmiş bir delik bulursanız, devam etmeden önce alçıpan onarımını yapmanız gerekir.
 • Görevi kendiniz üstlenmeye karar verirseniz hangi araçlara ihtiyacınız olacağını bilin. Tüm boya fırçaları eşit yaratılmamıştır. Ve aslında, bazı tasarım trendleri, silindirler, süngerler, süpürgeler ve tüy silindiri gibi fırçasız aletler gerektirir!
Hangi Dekor Fikirlerini Seçmeniz gerektiğini Bilin

Pinterest’e hızlı bir tıklama sizi evinizin dekoru için bir dizi olasılığa götürecektir. Projenin ortasında bir kasırga girmek istemezsiniz, bu nedenle başlamadan önce tasarım trendlerini araştırın ve yaratıcı fikirlerinizi yapılandırın. Planınızı düzenlemek için:

 • Eviniz için ne istediğinizi bilin. Ana odalarda sıcak renk kombinasyonları, ardından küçüklerin odalarında cesur ve parlak renkler ile rahat bir aile hissi mi istiyorsunuz? Ya da belki evinizin her yerinde cesurca vurgulanmış bir sanatçı motifini hayal ediyorsunuz. Seçeneklerinizi keşfedin.
 • İlhamınızı nereden alacağınızı bilin. Bu yaratıcı enerjinin çiçekler veya bir kutu gibi nereden ortaya çıkarılacağına dair bazı benzersiz fikirler sunabilir. Bununla eğlenin ve beklenmedik yerlerde ilhamınızı bulun, evinizin içinde bir duygu yaratmak için.
 • Yardım için kimi arayacağınızı bilin. Tıpkı boyanın kendisinde olduğu gibi, bir tasarım seçme iş yükü sizi zihinsel olarak yorgun bırakabilir. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiye isteyin ve parçalanmış düşüncelerinizi planlara dönüştürebilecek bir stiliste ulaşın!
Boyanacak Ortamlarınızı Tanıyın

Terimin sizi yanıltmasına izin vermeyin: boyalar söz konusu olduğunda ortamlar yelpazenin her yerine düşer. Hangi ortamı seçeceğiniz, maliyetten görünüşe ve iş yüküne kadar her şeyi belirleyecektir. Boyanızı seçmeden önce:

 • Parlamak isteyip istemediğinizi bilin. Boya fırçalarında daha önce bahsedildiği gibi, acı çekecek çok sayıda ortam vardır. Bir zorunlu seçenek parlatmak ya da parlatmamaktır. Görünüşte basit olan bu seçim, bir duvarı rustik İtalya’dan bir şekerci dükkanına değiştirecek.
 • Astarınızı bilin. İç cephe tasarımda yeniyseniz, kaplamasız yüzeylere astar uygulamanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Ancak astarlar bile birbirinden farklıdır. Yağ bazlı bir astar dayanıklılık sağlarken, su bazlı astarlar daha sorunsuz bir şekilde kaplanır.
 • Hangi ceketi giyeceğinizi bilin. Pekala, umarım duvarlarınız sizden daha fazla yıpranır, ancak daha ucuz boyanın size daha az kaplama bırakabileceğini ve daha fazla çalışma gerektirebileceğini bilin.
Profesyonel İç ve Dış Cephe Boya Önerileri

Artık hazır olduğunuza göre,  veya boyacı ustası olmak istemediğinize göre bununla eğlenin. Ne de olsa boyadığın yer gibisi yok. Karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa veya evinizi boyamak için yeterli zamanınız yoksa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Boyama işinizi eğitimli profesyoneller tarafından yapın, ücretsiz teklif için bugün bizi 0216 449 94 01 numaralı telefondan arayın 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Ev Boyama İpuçları İstanbul boyacılarımız tarafından verildi. Ama siz ev boyama veya ev tadilatı bana göre değil derseniz sizin için buradayız

Ev Boyama İpuçları
5 (1)

Ortalama bir insan, alçıpan tamiri , elektrikli yıkama, yer döşemesinde epoksi kaplamanın değiştirilmesi, duvar kağıdının çıkarılması veya takılması veya sahte ve dekoratif yüzeylerin eklenmesi gibi ev yenileme projelerinin bir uzmanın eğitimli, kalifiye eline ihtiyaç duyduğunu anlamaz.

Evinizle ilgili yeni bir fikriniz olduğunda, lisanslı, yetenekli profesyonel boyacılar bulmak , bir ev geliştirme projesine başlamadan önce en iyi seçenektir, ancak boya konusunda deneyimli bir otorite bulamıyorsanız, işte size yardımcı olacak bazı ev boyası lisanslı boyacı ustalarından ipuçları:

Projenizdeki tüm Stil Öğelerini Düşünerek Zaman Harcayın

Birçok amatör boyacı, bir ev boyama projesine başlamadan önce, duvarların rengi gibi büyük bir değişiklik yapmadan önce evdeki diğer estetiği dikkate almazlar. Tadilatçılar, mevcut ahşap lekeleri , dış duvarlar, dolaplar veya tadilat için odaya veya odalarda bulunan mobilyalara uyacak mükemmel özel boya rengini bulmak için zaman harcamak isteyeceklerdir . Duvar renginin odanın diğer iç tasarım unsurlarını tamamlamasını sağlamak için farklı renk ve stilleri örneklemek önemlidir. Bu, yolda daha fazla zaman ve çaba tasarrufu sağlayacaktır.

Sadece En Kaliteli Boyaları Kullanın

Bazı işlerini kendi yapanlar, daha ucuz boya markasını satın almanın onlara para kazandıracağını düşünüyor. Aslında, tam tersi doğrudur. Marka adı, yüksek kaliteli boyalar tutarlı sonuçlar verecektir. Pazarlık markaları bir anlaşma gibi görünebilir, ancak kaçınılmaz olarak daha fazla mont gerekiyor ve bu sadece zamanı değil parayı da boşa harcıyor.

Yaratıcı Olmaktan Korkmayın

En yetkin, yetenekli ev boyacıları, bir şeyleri karıştırmanın evinize ciddi bir tarz katabileceğini bilir. Profesyoneller, hayatınızın size fikirler için ilham veren kısımlarına bakmanızı tavsiye ediyor. Bir öneri, farklı duvar renkleri, tasarımları ve hatta dokuları denemektir.

Uzmanlar, ister elle uygulanmış, ister püskürtülmüş boya kaplamaları olsun, çeşitli uygulama teknikleri hakkında bilgi edinmek için zaman ayırmayı, uygulama sürecini öğrenmeyi ve yaratıcı görünümlerle deneyler yapmanın evinizi gerçekten öne çıkarabileceğini önermektedir.

Projeniz İçin Yeterli Zaman Ayırdığınızdan Emin Olun

Ev boyama işlerinin yaygın hatalarından biri, ortalama bir yenileyicinin, boyama projelerinin harcadığı zamanı büyük ölçüde küçümsemesidir. Kariyerli boyacılar, evinizde ortalama büyüklükte bir odayı tamamlamak için tam 8 saat ayırmanızı önerir. Yeterli zaman ayırmak, bir ev yenileme işinin stresini azaltacaktır.

Boya İşinizi Boya Uzmanlarına Yaptırın

Ev tadilatı, kişiliğinizi ifade etmenin ve evinize tam anlamıyla baştan yaratmanın eğlenceli bir yolu olabilir. Temiz bir boya işi, bir eve yeni bir soluk getirmenin kolay ve ekonomik bir yolu olabilir.

Boya uzmanlarından en iyi tavsiye, son derece yetkin ve etkili bir işgücü işe alarak tadilatınızın zorluklarını ve baş ağrısını gidermektir. Bir kendin yap projesini tamamlamak için can atıyorsan, sadece profesyoneller tarafından belirlenen yönergeleri takip etmeli veya Ev Boyama İpuçları bana göre değil diyorsanız hemen 0216 449 94 01 numaralı telefonu arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
2021 ve 2022 yılları içerisinde ev tadilatı detayında mutfak tadilatı, banyo tadilatı ve komple tadilat ve boya işleriniz için tadilat ustası.

Eviniz İçin Tadilat
5 (1)

Yeni yıl için gayrimenkul kararlarınızdan biri evinizi tadilat yapmayı içeriyorsa, hangi projelerin size en fazla geri dönüşü sağlayacağı, hangi görevleri kendi başınıza kolayca halledebileceğiniz ve hangileri hakkında araştırma yapmak isteyebilirsiniz. muhtemelen profesyonel tadilat ustasına bırakılmalıdır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Tadilat Projeleri

Ev tadilatı konusunda bir hobiniz olmadıkça, tadilat projeleri üzerinde çalışmanın ana nedenlerinden biri muhtemelen tasarruf etmektir. Ve 800 TL’den  daha düşük bir fiyata baştan sona tamamlayabileceğiniz çok sayıda proje var. Yerel ev geliştirme mağazanızda kolayca bulabileceğiniz, yalnızca temel araçları ve kendin yap malzemeleri gerektiren bazı uygun fiyatlı fikirler.

Boya : Taze bir kat boya her alanı aydınlatır ve yorgun mutfak dolaplarını bile canlandırabilir. Evinizi yakında piyasaya sürmeyi planlıyorsanız , alıcıların çoğuna hitap edecek nötr tonları tercih edin ve mutfak ve banyo gibi yüksek trafik alan alanlara odaklanın. Ayrıca belirgin aşınma gösteren alanları yeniden boyamalısınız. Yüksek kaliteli boyaya yatırım yapmak ve bunu satış noktası olarak listelemek isteyebilirsiniz.

Yeni Donanım : Mutfaktaki aşınmış donanımın değiştirilmesi, mevcut dolapların yeniden yeni görünmesini sağlayabilir ve odada başka değişiklikler yaptıysanız uyumlu bir görünüm sağlamanıza yardımcı olabilir. Havlu çubuğunu, tuvalet kağıdı tutucusunu ve duş perdesi çubuğunu ve halkalarını değiştirmek kadar küçük bir şey bile banyonuzu güçlendirebilir. En iyi yanı, bazı inatçı vidalarla karşılaşırsanız, muhtemelen ihtiyacınız olan tek aletin bir tornavida ve muhtemelen bir akülü matkap olmasıdır .

Profesyonel Projeler

En iyi yatırım getirisini sağlayan ev tadilat projeleri ya evin dışını etkiler ya da mutfağa veya banyoya odaklanır. Bir garaj kapısının değiştirilmesi veya bir giriş kapısının çelik bir kapıyla değiştirilmesi dahil bazıları, kullanışlı ev sahipleri tarafından alınabilir. Evinizin dışına imal edilmiş taş kaplama eklemek de dahil olmak üzere diğerleri, muhtemelen ev geliştirme uzmanları tarafından ele alınmalıdır. Evinizin değerini artırmak istiyorsanız, bütçe ayırmayı düşünebileceğiniz diğer birkaç yenileme projesi.

Mutfak Tadilatı : Bu proje, dolap ve çekmece cephelerini değiştirmeyi, yeni donanım eklemeyi, bir kombinasyon ocak / fırın serisini ve sürgülü buzdolabını yeni enerji verimli modellerle değiştirmeyi, laminat tezgahı değiştirmeyi ve orta fiyatlı lavabo ve musluk. Tadilatçılar daha sonra kesmeyi yeniden boyar, duvar kaplaması ekler ve esnek döşemeyi kaldırır ve değiştirir. Maliyete Karşı Değer anketine göre, yükseltmeler ulusal ortalama yüzde 81,1 yatırım getirisi sunuyor.

Banyo Tadilatı : Bu proje mevcut bir banyoyu seramik karo zeminle güncellemeyi ve tüm armatürleri 30×60 inç çelik üzeri porselen küvet ile 4×4 inç seramik karo içerecek şekilde değiştirmeyi içerebilir. Yeni tek kollu duş kontrolü. Diğer seçenekler arasında armatürlerin standart beyaz klozet ile değiştirilmesi, sağlam yüzeyli makyaj tezgahı ve entegre lavabolar ve ışıklı gömme ecza dolabı yer alıyor. Maliyete Karşı Değer anketine göre, yeniden yapılanma ulusal ortalama yüzde 70,1 yatırım getirisi sunuyor.

İstanbul’da ev sahiplerine 7500 TL. ile 25000 TL. ve bir mutfağın yeniden modellenmesi için üç ila dört haftalık bir süreye mal oluyor. Bölgedeki bir banyoyu yeniden şekillendirmek için ortalama fiyat, iki ila üç haftalık bir proje zaman çizelgesi ile 9000 TL. ile 24000 TL. arasındadır . Ancak fiyat ve proje süresi, evinizin özelliklerine göre değişecektir. Yine de kesin olan bir şey var. En başarılı olanlar hariç hepsi, tezgahları ve dolapları kurmak ve her iki proje için diğer büyük işlerin çoğunu yapmak için profesyonellere güvenmelidir.

Bu nedenle, 2021’de bazı önemli tadilatlar yapmayı planlıyorsanız, şimdi para biriktirmeye başlamak isteyebilirsiniz. Ve, banka bakiyenizi oluşturana kadar, çok fazla ter veya malzeme parası gerektirmeyen bazı küçük görevlerin üstesinden gelmeyi deneyin.

Bir Profesyonel Tadilat Ustası Kiralamalısınız?

Ev tadilatı sizin hobiniz değilse, her zaman evinizi sorunsuz bir şekilde yenileyecek bir profesyonel bir tadilat ustası kiralayabilirsiniz. Ayrıca, hangi ev tadilatı projelerinin ilk olarak ele alınması gerektiğine karar vermenize yardımcı olabiliriz. Ev boyama konusunda en yüksek standartlarda ilk elden tavsiyeye ihtiyacınız olursa bizi 0216 449 94 01 numaralı telefonumuzdan hemen aramaktan çekinmeyin .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Tavan Boya ve tadilatı içi İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Tavan Duvar Ustası, Boya ve Tadilat Şirketimiz En İyi Boyacı Ustası

Tavan Boyamanın En İyi Yolu Nedir?
5 (1)

Birçoğumuz için boya yapmak, profesyonel bir boyama hizmeti gerektirmeden bağımsız olarak üstesinden gelebileceğiniz kolay bir ev projesidir.

Doğru araç ve gereçlerle, bir hafta sonu kendinizin yapabileceği projesi isteğinizi üstlenmenin harika bir yoludur ve çoğu insan için güzel bir sonuç verir.

Peki ya tavanınızı boyamaya gelince? Ulaşılması daha zor, genellikle farklı bir renk ve bazen karmaşık bir şekilde tasarlanmış olduğundan, onu üstlenmeden önce biraz daha incelik ve planlama gerektirir.

Tavanınızı bir profesyonel gibi nasıl boyayacağınızı öğrenmenize yardımcı olması için bu yaygın soruların çözümlerini kullanın:

Tavanımı boyamaya nasıl hazırlarım?

Tıpkı duvarlarınızı boyamaya hazırlarken önceden bazı işler yapmanız gerektiği gibi, aynı şey tavanınız için de geçerlidir. Başlamadan önce biraz zaman ayırın tavanı temizleyin, kirleri temizleyin ve ardından düz olduğundan emin olarak zımparalayın.

Bu, aynı zamanda, soyulan tavanınızı boyamaya nasıl hazırlayacağınız konusunda fazladan iş yapmanız gerekebileceğinden, sızan tavan veya boyayla ilgili sorunları ele almak için iyi bir zamandır.

Hangi fırça ve boyayı kullanmalıyım?

Artık tavanınız hazır olduğuna göre, alışverişe çıkıp ekipmanınızı satın alma zamanı. Tepsili bir rulo ana aracınız olacak ve pratikle onu kullanmada verimli olacak ve rulo izleri olmadan tavanı nasıl boyayacağınızı öğreneceksiniz.

Tavanın duvarla birleştiği köşeler için, duvara boya tutmadan başarılı bir şekilde kesmenizi sağlayacak açılı bir fırça satın almak isteyeceksiniz. Boya satın almaya gelince, tipik olarak düz veya mat bir akrilik boya tavsiye edilir ve altına döşemek için damla bezleri bırakmayı unutmayın.

Önce duvarları veya tavanı boyamalı mıyım?

Sadece tavanı değil, tüm odayı yeniden boyuyorsanız, önce neyle uğraşacağınızı merak ediyor olabilirsiniz: duvarlar veya tavan. Çoğu profesyonel boyacı ustası , önce tavanı ve ardından aynı silindiri kullanarak boyamanızı önerir .

Bir rulo ile bir duvarı eşit şekilde nasıl boyayacağınızı hızlı bir şekilde anlayacak ve odanın geri kalanını tamamlayabileceksiniz.

Yüksek bir tavanı boyamanın en iyi yolu nedir?

Ve eğer yüksek tavanlarınız varsa veya büyük bir tavanı nasıl boyayacağınıza dair en iyi yolu öğrenmeye çalışıyorsanız, emin olabilirsiniz ki birkaç ekstra hususla bu bölümü kendiniz de yapabilirsiniz!

Tavanınızın elektrikli bir asansöre ihtiyaç duyacak kadar yüksek olmadığını ve düz bir zemine sahip olduğunuzu varsayarsak, istediğiniz yüksekliğe ulaşmanızı ve işi tamamlamanızı sağlayacak bir merdiven kullanabilirsiniz.

Bunu yaparken uygun güvenlik önlemlerini aldığınızdan emin olun.

İster sadece tavanı ele alıyor olun, ister tüm odayı ele alıyor olun, resim yapmak ilk başta zor olabilir, ancak kesinlikle kendi başınıza üstlenebileceğiniz bir şey. Yardıma ihtiyacınız varsa veya başka sorularınız varsa, her zaman bir profesyonel tavan boyama ustasına 0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz . Bu arada, renklerinizi seçin ve harekete geçin!

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Kadıköy'deki evinizi veya işyerinizi boya ve tadilat yapmadan satmayın. Boya ve tadilat evinizin değerini artırıp katkı sağlar. Boyacı Kadıköy

Boyacı Ustası Kadıköy
5 (1)

Kadıköy’deki evinizi satmak ve Kadıköy’deki evinizi veya iş yerinizi boyamayı düşünmek endişe uyandırabilir. Satmanın sebebi ne olursa olsun, aslında bir süredir yaşadığın evi bırakıyorsun.

Ve bu sadece evinizden ayrılmanın stresi değil, aynı zamanda mümkün olan en kısa sürede satmayı düşünmeniz gerekecek, böylece evi satılabilecek en yüksek değerden satma endişenizi uzatmayacaksınız.

Satıcıların Kadıköy’deki evlerinin değerini artırmasının bir yolu , Kadıköy’deki evin hem içini hem de dışını yeniden boyamaktır.

Kadıköy’de evinizi boyamak, evinizin estetik çekiciliğini önemli ölçüde artırır. Bu yüzden Kadıköy’deki evinizi boyamak iyi bir fikirdir eğer satmayı düşünüyorsanız.

Bu, evin taze ve temiz görünmesini sağlar. Bunun dışında, Kadıköy’deki alıcılar genellikle bir an önce içinde yaşanabilecek bir ev almayı tercih ederler.

Sırada, maksimum değer ve daha hızlı satış için evinizi satışa çıkarırken izlenmesi gereken bazı ipuçları var.

Kadıköy’deki Evinizi Satmak İçin Boyarken Bazı İpuçları;

Kadıköy’de evinizi satmak için yeniden boyarken, eve verdiğiniz boya işiyle çıldırmamalısınız. Evde yapacağınız boya işine karakterinizi eklemek cazip geliyor ancak evde yaşayan kişi olmayacağınızı unutmayın.

Bu noktada, bir sonraki evde oturan kişinin neyi sevip neyi sevmediğini henüz bilmiyorsunuz.

Alıcılar sizinle aynı renk zevkine sahip olmayabilir ve bu nedenle, renklere karşı cesur davranmak bazı alıcıları evinizi seçmekten alıkoyabilir.

Bunun yerine, daha geniş bir kitleye hitap edecek nötr bir renk seçin. Bu şekilde daha büyük bir alıcı-alıcı havuzuna sahip olursunuz ve seçici bir satıcı olmayı göze alabilirsiniz.

Akılda tutulması gereken bir diğer şey, evinizin hem içini hem de dışını boyamaktır. Evinizin dışı, potansiyel alıcılara ilk izlenimlerini verecek ve bu, hangi evi alacaklarına karar vermelerine büyük katkı sağlayacaktır.

Aynı şekilde evin iç mekanı da daha temiz ve parlak görünmesini sağlayacaktır.

Evi boyamaktan vazgeçerseniz, evinizi yalnızca yeterince büyük veya yeterince temiz görünmediği için satın almamaya karar verecek birçok potansiyel alıcı olacaktır.

Kadıköy’deki ev ve işyerlerinizin boyama işi için yeni bir renge karar veremiyorsanız, duvarlar için gri-mavilere ve vurgular için lacivertlere sadık kalın veya Kadıköy Boya ve Tadilat Ustasını tavsiye alın..

Grimsi renklere sahip evlerin diğerlerine göre daha hızlı satıldığı bilinmektedir.

Oturma odasında mavi tonların boyandığı zamanlar hariç. Mavinin tonlarına boyanmış oturma odalarının çok fazla satmadığı bildirildi.

Sakınmak isteyeceğiniz diğer renkler mutfakta sarı, banyoda beyaz ve yemek odasında kırmızıdır.

Kadıköy’deki Mülkünüzü Satmadan Önce

Evi Boyamak Her Zaman İdeal Değildir.

Evinizi boyamak ucuz bir başarı değildir. Birkaç yüz ila binlerce liraya mal olabilir. Bu nedenle, aldığınız boya işinin uygun maliyetli olduğundan emin olmak çok önemlidir. Bir ev boyama projesine başlamadan önce, boya işinin evinize ne kadar değer katacağını düşünün.

Bazı durumlarda, boya işinden sonra eviniz için orantılı olarak daha büyük bir değer elde edemeyecekseniz, para harcamaya değmeyebilir.

Bu, özellikle tamircileri tercih eden alıcıların çoğunluğunun olduğu ev pazarları için geçerlidir. Bazı alıcılar için yeni bir ev almak, onların karakterlerini evin fiziksel görünümüne katmaları için bir şanstır.

Bazı durumlarda, konut piyasası patlama yaşıyor olabilir ve bu nedenle evinizi satmadan önce boyayıp boyamamanız önemli değildir. Ev aynı şeyi satacak. Bu durumda, evinizi boyama konusunda endişelenmemelisiniz, yoksa sadece para yakıp zaman kaybedersiniz.

Evinizi Satmadan Önce Yapmanız Gereken Diğer Şeyler
 • Temiz ve düzenli görünmesini sağlayın

Kimse kirli bir evde yaşamak istemez, özellikle de yeni ev için çok para ödemişlerse. Müstakbel alıcı bir gezintiye çıktığı anda evinizi temiz ve düzenli tutarak evin en iyi halini görebilir.

Evinizin temiz ve düzenli görünmesi için yapabileceğiniz birkaç şey, evde kullanmadığınız her şeyi çöpe atmaktır. Bu, yeni bir yere taşınmadan önce gereksiz şeylerinizden kurtulmaya başlamanın mükemmel bir yoludur.

Ayrıca, tezgahlarınızın ve masalarınızın olabildiğince dağınık olması gerektiğini unutmayın. Evinizin iç tasarımına çekicilik katabilecek birkaç süs eşyası dışında tezgâhlara eşya bırakmayın.

 •   Mutfağınızı ve banyonuzu güncelleyin

Güncellenmiş bir mutfak ve banyo, alıcılara bu odaları kullanmanın kendileri için uygun olacağını hissettirirken, eski mutfak aletleri alıcıları ya yeni mutfak ve banyo ekipmanı satın almak zorunda kalacaklarını ya da eski ekipmanların rahatsızlığından yaşayacaklarını düşünmelerine yol açacaktır. .

Yine de, mutfağı ve banyoyu yenilemek için harcadığınız miktarın, evinizi satarak elde edebileceğiniz kârı ortadan kaldıracak kadar olmadığından emin olun.

 • Evinizden bazı mobilyaları kaldırın 

Bu, evinizdeki diğer dağınıklıklar için de geçerlidir. Bu, alıcıların odaya neyin eklenebileceğini düşünmeleri için alan olması açısından önemlidir. Bu şekilde, evdeki odaların karakterlerini daha fazla yansıtmasını sağlamanın ve onlara ev gibi bir his vermenin yollarını hayal edebilirler.

 • Kaldırımın çekiciliğini artırın

Evin dışını boyamak alıcılara iyi bir ilk izlenim vermesi gibi, evin dış cephelerini de iyi durumda tutmanız gerekir. Örneğin, çitiniz artık o kadar çekici olmayabilir; dolayısıyla onu yeniden boyamak veya tüm çiti yeniden yapmak isteyeceksiniz.

Uygun fiyatlı bir proje, çimleri biçmek ve yeri canlandıracak bazı bitkiler eklemek olacaktır. Alıcılara mekanın hayat dolu olduğu sinyalini veriyor, mekân hakkında olumlu duygular uyandırıyor.

Kadıköy’deki evinizi Ne Zaman Satmalısınız?

Piyasaları, diğer piyasa türlerinde olduğu gibi, yıl boyunca ve hatta yıldan yıla fiyatlarda dalgalanma gösterir. Ev satmak için acele etmiyorsanız, evlerin dalgalı piyasa fiyatını sizin için bir avantaj olarak kullanmak için bir süre beklemek iyi bir fikir olabilir.

Kadıköy boya ve tadilat ustası hizmeti uyarıyor; Kadıköy’deki evinizi satmak için yılın en iyi zamanı ilkbahardır .

Bu satıcı için avantajlıdır çünkü şu anda evinizin dışını güzelleştirmek için harcadığınız tüm çalışmalar karşılığını alacaktır.

Evinizi boyadıysanız, çimlerinizi temizlediyseniz ve biraz çiçek diktiyseniz, bahar mevsimi evinizin daha da canlı görünmesini sağlayacak ve böylece evinizin kaldırım çekiciliğini artıracaktır.

Evinizi Mayıs ayının ilk on beş gününde, tercihen Cumartesi günleri yayınlanacak ilanlarda listelemek iyi bir fikirdir, böylece daha hızlı ve daha yüksek bir değerde satılır.

Çoğu alıcının, hafta içi günlerini meşgul eden geleneksel bir işe sahip olacağını varsayarak ev arama fırsatına sahip olduğu zamandan beri, evinizin Cumartesi günü yayınlanacak bir listede olmasını isteyeceksiniz.

Özetlemek gerekirse, evinizi satmayı düşündüğünüzde, evinizin görünümünü ve hissini tazelemek ve güncellemek için biraz çalışmanız iyi bir fikirdir.

Bu, evi veya bazı bölümlerini yeniden boyayarak, alanı temizleyerek ve çimleri bakımlı tutarak yapılabilir. Konut piyasasındaki fiyat eğilimini en üst düzeye çıkarmak için satışın zamanlaması da önemlidir.

Bu şekilde, yoğun olmayan sezonda satış yaptığınız zamana kıyasla evi daha fazla kar için satacaksınız. Buna ek olarak, bahar mevsimi, evinizi satışa hazırlarken birçok fayda da sağlar.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Ataşehir ve çevresinde bir Ev Boyama Şirketine ihtiyaç duyduğunuzda firmamız ev, daire, villa ve tadilatı, boyama işleri yapıyoruz. Boyacı.

Ataşehir Ev Boyama Şirketi
5 (1)

Ataşehir Ev Boyama Şirketi ile Evinizi Yenileyin

Yani, evinize yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsunuz, ancak bunu nasıl yapacağınızdan emin değilsiniz. Herkes bir evi yeniden biçimlendirmenin veya yeniden döşemenin pahalı ve zor olduğunu bilir. Bazıları için imkansız. Ama umutsuzluğa kapılmayın. Evinizi yenilemenin daha kolay bir yolu var: yeni bir boya işi. Mülkünüze yeni bir soluk getirmenin etkili ve verimli bir yoludur. Bu kadar önemli bir karar vermeden önce, temelleri bilmelisiniz. Size bunların üzerinden geçmemize izin verin.

Hayalinizdeki Evi Ataşehir Ev Boyama Şirketine Bırakın

Eviniz bir binadan daha fazlasıdır; bu kim olduğunuzun bir yansımasıdır. İçi ve dışı güzel bir eve ihtiyacınız var. Ve onu güzelleştirecek bir konut boyama şirketine ihtiyacınız var. Bu Ataşehir Ev Boyama Ustaları Boyacı Ustası Müteahhitleri. Evinizi bir güzel boyanmış eve dönüştürecek deneyime, beceriye ve yeteneğe sahip profesyonel boyacılardan oluşan bir ekibiz.

İster çok sayıda gri ve beyazın bulunduğu şık ve modern bir ev hayal edin, ister çok renkli bir harikalar diyarı hayal edin, biz bunu gerçekleştireceğiz. Vizyonunuzu dinleyeceğiz, öneriler ve geri bildirimler sunacağız ve hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Herkes hayallerini yaşamayı hak ediyor. Projeyi bitirdiğimizde, eviniz hayalinizdeki evi andıracak.

En İyi Ataşehir Ev Boyama Şirketiyiz

Profesyonel bir Ataşehir ev boyama şirketi tutmanın birçok nedeni vardır. Bazı insanlar evlerinin yeniden satış değerini artırmak ister. Diğerleri eski bir mülkü yenilemek istiyor. Şimdi, sizin gibi ev sahipleri her zamankinden daha fazla profesyonel boyama hizmetlerini kullanıyor.

 Günümüz piyasasında, modern ev sahipleri profesyonel çalışmanın değerini biliyor. Karmaşık bir kendin yap işi veya dağınık amatör boyama yerine, iş için en iyi profesyonelleri seçin: Ataşehir ev boyama şirketimizi seçin. Ataşehir Ev Boyama Şirketimizde, dürüstlüğe, sıkı çalışmaya ve iyi yapılan bir işten gelen memnuniyete değer veriyoruz. İşimizde gösterdiğine inanıyoruz ve yaptığımız her şeyin arkasında duruyoruz.

Ataşehir Ev Boyama Şirketi Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, onları doldurmanın bir yolunu bulacağız. Önde gelen yerel Ataşehir ev boyama şirketi olarak, seçeneklerin önemini anlıyoruz. Bu nedenle iç ve dış olmak üzere çeşitli Ataşehir ev boyama ustası hizmetleri sunuyoruz.

İç cephe boyama ustalarından oluşan ekibimiz, birçok iç mekan çalışmasında iyi eğitilmiştir. Duvar boyama, mutfak dolapları boyama ve dokulu boya uygulama konusunda tecrübemiz var.

Dış hizmetlerimiz, tuğla boyamadan boyama ve daha fazlasına kadar aynı derecede kapsamlıdır. Birçok konut hizmetimize genel bir bakış için web sitemize göz atabilirsiniz. İster rötuş ister komple ev makyajına ihtiyacınız olsun, hiçbir iş çok büyük veya küçük değildir.

Profesyonel Ataşehir Ev Boyama Hizmeti, Profesyonel Boyacılar

Yakınınızdaki en iyi boyama şirketini arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Ataşehir Ev Boyama Şirketini  seçtiğinizde bir hizmetten fazlasını alıyorsunuz.

Nitelikli boyacılardan en kaliteli Ataşehir ev boyama hizmeti şirketi alıyorsunuz. Personelimiz, yılların tecrübesine sahip yüksek vasıflı işçilerle doludur. Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin – soruları yanıtlamaktan, önerilerde bulunmaktan veya geri bildirim vermekten her zaman mutlu oluruz. Ev dönüşümü hayalleriniz gerçekleşmek için 0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen iletişime geçin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Dış Cephe Kaplama ve dış cephe boyama şirketimiz İstanbul'da en iyi dış cephe boyama, kaplama, giydirme şirketidir. Dış Cephe Boyama Şirketi.

Dış Cephe Boyama Şirketi
5 (1)

Evinizin dışı, dünyaya sunduğunuz yüzdür. Bununla gurur duymalısınız. Yontulmuş, solmuş veya soyulmuş boya çekici değildir ve utandırıcıdır. Evinize hak ettiği muameleyi yapma zamanınız geldi. Dış cephe boyama işi, gururunuzu geri kazanacak ve evinizin yeniden yeni görünmesini sağlayacaktır. Dış cephe boyama şirketi‘ne bırakın. Yılların tecrübesine sahip, yüksek eğitimli Dış cephe boyama uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Evinizi güzelleştirmek için bilgi ve becerilerimizi kullanacağız.

En İyi Dış Cephe Boya Ustaları

Böylesine önemli bir iş için doğru boyama firmasını seçmek zor. Sonuçta, evinizin dışı sizin ve aileniz hakkında çok şey söylüyor. Ne kadar önemli olduğunu anlayan bir şirket istiyorsunuz – işte biziz. Dış cephe boyama şirketi olarak  yerel değerlere sahip İstanbul dış cephe boyama ekibinden oluşan gururlu bir ekiptir. Dost komşular olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Evinizi güzelleştireceğiz ve her zaman çevrenizdeki mülkünüze saygı göstereceğiz.

Dış Cephe Boyama işiniz Doğru Yapıldı mı?

Doğru rengi seçmek yeterince zordur. Ama kendi evini mi boyuyorsun? Bu dağınık, zor, maliyetli ve zaman alıcıdır. Amatörlere göre bir iş değil. Zorluğu atlayın ve Dış cephe boyama işini profesyonel dış cephe boyama ve tadilat şirketi olan bize verin. Ekipman satın almak veya kiralamakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yalnızca en kaliteli boyayı, aletleri ve ekipmanları kullanıyoruz ve her zaman profesyonel ve verimliyiz.

Dış Cephe Boyamada Hava koşullarına dayanıklılık

Evinizin dış görünümü harika görünmeli ve hava şartlarına dayanmalıdır. Dış cephe boyanızın yıllarca dayanmasını sağlayacağız. Bunu yapmanın en iyi yolu, kar, yağmur ve hatta aşırı sıcağa dayanacak şekilde tasarlanmış kaliteli boyadır. Dış cephe boyama Uzmanları olarak her tür boya ve bunların nasıl uygulanacağı konusunda bilgi sahibiyiz. Eviniz için en iyi boyalar ve bitirmek için size danışacağız. Sorularınızdan herhangi birine cevap vermekten mutluluk duyarız.

Harika İş, Harika Fiyatlar

Evinizin dışını boyama maliyeti, evinizin boyutuna, malzemelerine ve yapısına bağlı olarak değişebilir. Bir konsültasyon sırasında size bir tahmin sunacağız, böylece başlamadan önce ayrıntıların üzerinden geçebiliriz. Size uygun fiyatlarla harika işler vereceğimize söz veriyoruz.

Sizde İstanbul’da dış cephe boyama şirketine ihtiyaç duyuyorsanız hemen 0216 449 94 01 numaralı telefondan dış cephe boyama şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
NİSAN 2021 Boya Rengi - AQUAMARINE boya fiyatları, boya seçenekleri, dekorasyon örnekleri, ev ve işyeri boya, badana ve tadilat ustası hizmeti, NİSAN 2021 - AQUAMARINE . "Akuamarin Renk Örnekleri".

NİSAN 2021 Boya Rengi – AQUAMARINE
5 (1)

İlkbahar Mart ayında resmi olarak gelişini sağlayabilirken, sezonun Nisan ayına kadar canlanacağını gerçekten göremiyoruz. Her zaman, dünya bir kış uykusundan uyanıyormuş ve onunla bir dizi parlak renk getiriyormuş gibi hissediyor. Bu güneşli bahar günleri, Nisan Ayının Boya Rengi seçimimize ilham veren şey oldu: Akuamarin! 

 

Akuamarin!

Akuamarin, açık bir bahar yeşili tonuna sahip muhteşem bir mavi tonudur ve renk çarkında camgöbeği ve yeşil arasında bulunabilir. Bunu Mart ayının doğum taşı olarak da biliyor olabilirsiniz, ancak bu güzel renk tonunun baharın özünü mükemmel bir şekilde yakaladığını ve Nisan için de mükemmel olduğunu düşünüyoruz! 

“Akuamarin” kelimesi, “su” ve “deniz” için Latince kelimelerden gelir. Bu ışıltılı taşın mükemmel bir açıklaması. Taşın kendisi, yumuşak yarı saydam maviden daha turkuaz bir gölgeye kadar değişen bir dizi gölgeye sahip olabilir. Bu durumda, sadece bir miktar yeşil ile daha parlak bir maviden bahsediyoruz. 

Dekorda, akuamarin, herhangi bir odaya bir sakinlik unsuru getirmek için mükemmel bir renktir. Kumsal bir havanın peşindeyseniz, kum ve berrak beyaz gibi yumuşak nötrlerle güzelce eşleşir. 

Okyanusun tonlarını taklit etmek için birkaç mavi ve yeşil tonu ekleyerek havalı bir monokromatik görünüm de yaratabilirsiniz. 

Daha tropikal bir his için, vurgu renkleri olarak bazı canlı pembe, şeftali ve turuncuyu ekleyebilirsiniz. Daha sakin bir sahil evi havasını tercih ediyorsanız, doğal hafif ahşap vurgular ve bazı soğuk, sıkıntılı beyaz mobilyalar, suyun yanında yatıştırıcı bir his yaratır. 

Veya daha modern, sofistike bir görünüm peşindeyseniz, onu kömür, parlak beyaz ve daha koyu ahşap vurgularla eşleştirin. 

Doğaldan parlak ve canlıya kadar çeşitli tonlarla çok iyi çalıştığı için üzerinde çalışmak eğlenceli bir vurgu rengidir. Bununla birlikte, gerçekten göze çarpan bir görünüm için harika bir duvar rengi oluşturur. 

Aynı zamanda evinizin dışında öne çıkarılması eğlenceli bir renk! Sadece bir renk tonu için, bir ön kapıda veya döşeme veya pencere kepenklerinde bir vurgu olarak mükemmel olurdu. 

Ya da gerçekten göze çarpan bir görünüm istiyorsanız, neden dış görünümünüz için baştan aşağı bir renk olarak seçmiyorsunuz? Temyiz konusunda konuşun! 

Ancak bu muhteşem rengi evinize getirmeyi seçerseniz, Boyacı Ustası Hizmeti bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar! Aquamarine’i denemeye hazırsanız 0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen bizi arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]