Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul

Uzman boyacı ustası kadrosu ile anahtar teslim 1 günde boya, badana, dekorasyon hizmeti.

Category Boyacı Ustası Haberleri

Sıhhi Tesisat Hizmetleri . Sızdıran Musluktan Kırık Borulara Yardım Etmeye Hazırız! Su yalıtımı konusunda Alman Köster servisi. Yalıtım Ustası.

Su Hasarı Onarımı Hizmeti
5 (6)

Suyun verdiği hasarı gidermeniz gerekiyor mu?

Suyun giderilmesi ve nem ve sızıntıların arıtılması konusunda 35 yılı aşkın deneyime sahip lider bir şirketiz . Hem bina hem de inşaat işlerinde suyun giderilmesi ile ilgili iş ve projelere yaklaşıyoruz .

Nem ve sızıntılar

Nem ve su sızıntıları , bugün Bina’da teşhis edilen iddiaların yüzde 90’ından fazlasını oluşturuyor. Su sadece binaların sağlığını ve yaşanabilirliğini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda bütünlüğünü ve dayanıklılığını da etkiler.

Yeraltı sularının ortaya çıkışı, büyük ölçekli işlerin ve İnşaat Mühendisliği projelerinin uygulanmasını engelleyecek kadar ileri gitti. Zamanla sahiplerinin mahvolmasına neden olan endemik hastalıkların kökenidir.

Yapıda suyun oluşmasına neden olan şartlar bir an önce ve kesin bir şekilde çözülmelidir. “Su” dan başka bir şey olmayan yaralanmaların kaynağını ortadan kaldırmadan asla hasarı gizlemeye çalışmamalı veya etkilenenleri yenilememelisiniz . Meydana gelen hasarın tedavisi veya onarımı ve bunları üreten suyun ortadan kaldırılması, deneyim ve kapasiteye sahip profesyoneller tarafından multidisipliner bir görev gerektirir.

Arıtılmamış bir su sızıntısının sonunda tüm binanın yapısını yok edebileceğini biliyor muydunuz? Sadece ahşap yerine çelik ve betondan yapılan binalar bile. Profesyonel sıhhi tesisat hizmeti sağlayıcıları, su sızıntılarının bir binanın temeline kadar gittiğini keşfetti. Bu, bir binanın çatısına bir su borusu sızıyorsa, su bodrum katına kadar gidebilir. Artık herkes biliyor ki, bir bodrum su ile doluysa, işler hiç iyi olmaz ve acil durum su tesisatı hizmetleri tek çözüm olur.

En donanımlı ve deneyimli tesisatçılar bile bodrum su ile dolduğunda oluşan zararı gideremezler. Binanızda herhangi bir su sızıntısı olduğunu fark ederseniz veya bundan şüphelenirseniz , sızıntıyı zamanında araştırıp tespit edebilmesi ve kaynağından düzeltebilmesi için profesyonel bir su tesisatı şirketini aramalısınız . Bir sıhhi tesisat şirketiyle iletişime geçmekte tereddüt ederseniz veya çok uzun süre beklerseniz, aşağıdaki sorunlar açıkça ortaya çıkacaktır:

Yüksek Hizmet Faturaları

Dünya zamanla ilerledikçe su kıtlaşıyor. Su ve ilgili hizmet faturalarının maliyeti şimdiden önemli ölçüde artmıştır. Binanızda sızıntı olması durumunda israf edildikçe tüketiminiz kesinlikle artacaktır. Maddi durumunuzla mücadele ediyorsanız, hizmet faturaları artık bir acıya dönüşüyor. En kötü senaryo, karşılayamayacağınız ek bir su yalıtım uygulaması olabilir.

Yüksek Bakım Maliyetleri

Su sızıntıları, yollarına çıkan her şeyi etkiliyor, bu o kadar kötü. Su duvarların ve zeminin içine sızdığında, hasar geri döndürülemez. Yolunda teller varsa, potansiyel bir yangın tehlikesi riski olabilir. Sınırlı mali durumunuzu nereye harcayacağınıza karar vermeniz gerektiğinden, bu sizi bir paradoksa sokar. Su sızıntısı nedeniyle tehlikeye giren bir binanın bakımı, onsuz bir binaya göre çok daha yüksektir.

Su Isıtıcıları Verimliliği Kaybediyor

Sert soğuk hava, sürekli ılık suya erişim olmadan hayatta kalamaz. Binanızın borularında su kaçağı varsa şofbeniniz verimini kaybedecektir. Isıtıcının sıcaklığını yükseltseniz bile, sızan borulardan ılık su dışarı çıkacaktır. Yetersiz su ısıtıcısı performansı ve gereksiz yere daha yüksek elektrik faturaları ile sizi geride bırakıyor.

Yapıya Yönelik Risk

Su sızıntıları, betonun bile çelikle yapı yapısını bağlarını zayıflatır. Dahası, sürekli yüksek nem ve su basması çeliğin korozyonunu hızlandırabilir. Binada odun var, şişecek ve çürümeye başlayacak. Binanın bütünlüğünden ödün verildiğinde, ömrü önemli ölçüde kısalacaktır. Bu, güvenli olmayan bir yaşam ortamı yaratır ve şiddetli yağmurlar veya aşırı soğuk havalarda daha tehlikeli hale gelebilir.

Yaşam Kalitesini Düşürüyor

Su sızıntısı sorunu olan herhangi bir bina, gelişen küf ve küf oluşumunu destekler. Bina çürümeye başladığında oluşan farklı renkli lekelerdir. Çoğunlukla içlerinde su sızıntısı olan binaların bodrum katlarında bulunurlar. Lekeler görünür hale geldikten ve kontrol edilmeden bırakıldıktan sonra içlerinde bakteri oluşturmaya başlarlar. Bu bakteri daha sonra havaya zararlı toksinler salgılar. Bu tehlikeli hava, o binanın sakinlerinde diğer alerjilerin yanı sıra solunum problemlerine neden olur.

Sızıntı Sağlık Sorunlarına Neden Oluyor

Bir binadaki su sızıntılarının neden olduğu sağlık sorunlarının tek nedeni küf ve küf değildir. Su sızıntıları bir binadaki nem seviyesini yükseltir, binada halı varsa nemi emer ve ıslak hale gelir. Bu, konut sakinleri için büyük rahatsızlık yaratacak ve yine o binanın sakinleri için cilt problemleri ve solunum problemleri yaşanacaktır.

Su Hasarı Onarımı Hizmeti Şirketimiz, yerin üstündeki veya yer altındaki su sızıntılarını araştırma ve tespit etme konusunda uzmandır. İşimizin doğru şekilde yapıldığından emin olduğumuz için İstanbul’da gidilecek tesisat şirketiyiz. Web sitemizi ziyaret ederek veya bizi arayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinin, böylece sıhhi tesisat ve su sızıntısı sorunlarınızda size doğru yönde rehberlik edebiliriz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 6 Average: 5]
Hayalinizdeki beklentileri karşılamak için sadece evinizi veya ofisinizi boyamak ve yenilemek için değil, aynı zamanda "saygı" için buradayız .

Ofis Renklerine Dikkat
5 (7)

Ofis alanınız için doğru rengi seçmek çok önemlidir çünkü üretkenliği ve havayı etkileyebilir. Renk duyguları ortaya çıkarabilir, beyni kandırabilir ve tadı daha iyi ya da daha kötü hale getirebilir.

Herkes aynı renklerden aynı şekilde etkilenmez. Bununla birlikte, insanların çoğunda belirli bir psikolojik tepkiyi uyandırma eğiliminde olan bazı renkler vardır. İşletmelerin genellikle müşteri katılımını veya çalışan üretkenliğini artırmak için pazarlama ve dekorda kullandıkları bu renklerdir.

Ofis Renk uzmanı Boyacı Ustası Hizmeti tarafından yürütülen araştırma, kanıtlanabilir bir dizi sonuçla sonuçlandı. Bir kişinin herhangi bir renge tepkisinin öznel kabul edilebileceği kabul edilirken, renk uyumunu psikolojiden zaten bildiklerimizle birleştirmek genellikle öngörülebilir ve doğru sonuçlar verir.

Hayvanlar aleminde, potansiyel olarak ölümcül birçok tür, “aposematizm” olarak tanımlanan bir şekilde evrimleşmiştir. Yırtıcılar parlak renkli bir yaratık gördüklerinde, onu av olarak görme olasılıkları daha düşüktür. Aslında, parlak renkli böceklerin veya hayvanların çoğunun ölümcül zehir salabileceği veya başka aktif savunma mekanizmalarına sahip olduğu doğrudur.

Boyacı Ustası Hizmeti’nin araştırmasını açıklamaya yardımcı olmak için tanımladığı özelliklerden biri, uçan böceklere atıfta bulunurken siyah üzerinde sarı şeritlerin varlığıdır. “Siyah veya lacivertse, muhtemelen küçük bir tahriş bulacağız, ancak sarı şeritleri varsa reaksiyonumuz farklı olacak – çoğumuz geri tepeceğiz.”

Bilimin renge tepkilerimizi doğru bir şekilde tahmin edebileceği pek çok alan var. Boyut, mesafe, kütle vb. Perspektifimiz genellikle renge göre belirlenir. Araştırmanın gösterdiği gibi, renklere nasıl tepki verdiğimiz de renk uyumları ve şemaları tarafından belirlenir. Peki, ofisinizde üretkenliği artırmak için rengi nasıl kullanabilirsiniz? Bu, ne üretmeye çalıştığınıza bağlı.

Mavi

İşletmeniz problem çözmeye ve mantığa odaklanmışsa, çalışanları dikkatli tutmak önemlidir. Mavi, iletişimi geliştirdiği, zihinsel yorgunluğu azalttığı ve sakinliği desteklediği için BT endüstrisindeki çalışanlar için harika bir renktir.

Kırmızı

Yüksek tempolu ve fiziksel yoğun işyerleri kırmızıdan faydalanabilir. Bu, fizikselliğin ve gücün rengidir ve çalışanlara zaten zorlu bir günün sonunda ekstra güç sağlayabilir. Bununla birlikte, ekibinizin daha rahat bir ortamda dinlenmek için zamanı olduğundan emin olun.

Sarı

Yaratıcılığa ilham vermek istiyorsanız, yumuşak sarıyı düşünün. Direksiyondaki en mutlu renklerden biri olan sarı, kötümserleri iyimserlere dönüştürür. Çalışanların sanat eserleri üretmek için motive olmalarına ihtiyaç duyduğunuzda, çalışma alanlarını sarı renkte dekore etmek her şeyin hafif ve havadar olmasını sağlar.

Yeşil

Bazı endüstriler fazla mesai talep eder ve bu da ofis ortamında ciddi göz yorgunluğuna neden olabilir. Yeşil – doğanın rengi – uzun vardiyalı işler için idealdir. Ayrıca yeşilin denge için harika çalıştığını göreceksiniz, özellikle de her gün meydana gelen olayların tahmin edilemez olma olasılığının olduğu yerlerde.

Mor

Mor seçerken dikkatli olun. Lüks ofis alanları üretmek için etkili bir renktir, ancak yanlış ton kullanılırsa çok kuvvetli olabilir. Maneviyata odaklanan işletmeler, ürünlerde, pazarlamada ve ziyaretçi alanlarında genellikle koyu mor kullanır. İşletmenize çekmek istediğiniz müşteri türlerinden emin değilseniz, denge için nötr bir ton seçin.

Turuncu

En güçlü renklerden ikisi (sarı ve kırmızı) bir araya gelerek turuncuyu oluşturur. Portakal seçmek, işletmenizin doğasına veya teşvik etmek istediğiniz ortamın türüne bağlı olabilir. Örneğin portakal, hem yaratıcılığa hem de tutkuya ilham verdiği için genellikle çalışma mutfaklarında kullanılır. Alternatif olarak, yüksek enerji ve eğlenceye yönelik bir ofis turuncudan yararlanabilir.

Gri

Herhangi bir alandaki en nötr renklerden biri gridir. Üretken alanlarda grinin kullanılması donuk ve cansız bir ortam önerebilir, bu da tam olarak motive edici değildir. Bununla birlikte, grinin muhafazakar kullanımı, yeterli ortam aydınlatması veya renk dengesi olması koşuluyla zarif işler veya müşteriye dönük alanlar üretebilir.

Renk ve Çocuklar

Yetişkinler, maruz kalmanın orta düzeyde olması koşuluyla, rengin psikolojik etkilerine karşı biraz duyarsızlaşır. Bununla birlikte, çocuklar disiplinsiz gözlerle renge tepki verirler. Çocuklar tarafından kullanılan iş alanlarında renk ilkelerini düşünürken, duyusal girdiye anında ve sınırsız bir yanıt bekleyin. Bunu göz önünde bulundurarak, en iyi sonuçlar için renkleri azaltın veya yoğunluğu artırın.

Ofisinize veya iş yerinize profesyonel bir göz atmak isterseniz, Ofis Boyama Şirketi yardımcı olabilir. Herhangi bir alandaki renk psikolojisini anlıyoruz. Profesyonel ofis boya ustası ekibinden oluşan ekibimiz, üretkenlikte minimum kesinti sağlayarak hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilir. Doğru ve uygun fiyatlı bir fiyat teklifi için bugün arayın .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 7 Average: 5]
Bir boyama şirketini istediğinizden emin misiniz? İşte bazı anahtar sorular için sormak için sırasında SİZİN! Boyacı Ustası, Boya Ustası.

BOYACI FİRMANIZA SORMANIZ GEREKEN 5 SORU
5 (12)

KİMİ İŞE ALDIĞINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?

Bir iş için bir hizmet şirketi veya müteahhit seçtiğinizde, birçok ev sahibi kararlarını fiyat teklifleri, yönlendirmeler, özel ürünler / indirimler veya kullanılabilirlik gibi kriterlere göre verecektir. Yeni başlayanlar için, en azından bunlar dikkate alınması gereken makul faktörlerdir. Ama işe aldığınız insanlar hakkında size yeterince bilgi veriyorlar mı?

Eviniz için bir boyama projesi için teklif alıyorsanız, evinize erişimi olan ve onu boyama sorumluluğu olan bir işletmeyi işe alacaksınız. Herhangi bir karar vermeden önce, daha sonra pişman olmayacağınız bilinçli bir seçim yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmalısınız.

Profesyonel ev boyama işi büyük ise bir projede, her zaman işlerin ters gitme veya komplikasyonların ortaya çıkma potansiyeli vardır. İşe başlamadan önce bu sorunların nasıl ele alınacağını bilmek sizi yolda çok fazla kederden kurtarabilir. Kimi işe aldığınızı, işe nasıl yaklaşacaklarını ve proje boyunca ve iş bittikten sonra onlardan ne bekleyebileceğiniz konusunda net bir anlayışa sahip olmalısınız .

BOYA FİRMANIZA SORMANIZ GEREKEN 5 SORU
 1. Kendi boyacınızı mı işe alıyorsunuz yoksa işi taşerona mı veriyorsunuz?

Müteahhit boyacı firmaları, genel giderlerini azaltmak için işi genellikle taşerona verir. İşi teslim ederek, sigorta ve araç bakımı maliyetlerinden kaçınabilirler ve fiili işi yapması için başka bir ekip için sabit bir ücret ödeyebilirler.

Evinizi boyamak için kiraladığınız boya ekibi, işi yapacak deneyime ve niteliklere sahip olmalıdır. Bu nitelikler, yalnızca kiraladığınız şirket tarafından kendi işe alımlarını yapıyorlarsa garanti edilebilir.

Proje süresince her gün evinize kimlerin geleceğini ve nasıl işe alındıklarını bilmelisiniz, bu da bizi sormanız gereken bir sonraki soruya götürür …

 1. Çalışanlarınızın geçmişini kontrol ediyor musunuz?

Kimi işe aldığınız konusunda asla çok dikkatli olamazsınız. Unutmayın, bunlar evinize gelecek ve boyama projesi boyunca mülkünüzün etrafında çalışacak kişilerdir. Saygın bir profesyonel boyacı ustası şirketi, çalışanlarının güvenilir ve güvende olmalarını sağlamak için yeni işe alınanları taramak için fazladan bir adım atacaktır.

 1. Siz ve çalışanlarınız sigortalı mısınız?

Bir işçinin kazara yaralanması veya mülkünüze zarar gelmesi fark etmeksizin, kiraladığınız şirketin gerekli teminatlara sahip olup olmadığını bilmelisiniz. Çalışanlar, kazaları karşılayacak işçi tazminatına sahip olmalıdır. İşletme, mülkünüzdeki herhangi bir hasarı karşılayacak yeterli sigortaya sahip olmalıdır.

 1. Bulduğunuz yapısal kusurlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Evinizin bir bölgesinin yeni bir kat boyadan daha fazlasına ihtiyaç duyma ihtimali her zaman vardır. Daha önce fark edilmeyen ve boyama işi sırasında keşfedilen bir şey. Yüklenicinizin, işin düzgün bir şekilde tamamlanabilmesi için sorunu düzeltebilecek personeli var mı?

 1. Ticaret odası akreditasyonunuz var mı?

Kiraladığınız şirketin müşteri şikayetlerinin çözümü dahil olmak üzere yüksek standartları koruduğunu söyler. Bu önemlidir, çünkü işle ilgili bir engel veya sorun varsa , memnuniyetinizi karşılamak için yapılması gerekeni yapacak saygın bir işle uğraştığınızı bilmek istiyorsunuz . 

BOYACI USTASI HİZMETİ ŞİRKETİ., GÜVENEBİLECEĞİNİZ İSİM

Evinizi boyaması için İstanbul Boyama Şirketini kiraladığınızda, köşeyi kesmeyen bir şirket elde edersiniz. Yeni işe alınan çalışanlarımız sıkı bir eğitim programından geçirilir ve tüm çalışanlarımıza İstanbul Boyama Şirketi ile kariyerleri boyunca sürekli beceri geliştirme eğitimi verilir. İşinizi üçüncü şahıslara taşerona vermiyoruz. Topluluğumuzda ve sektörde kazandığımız itibara değer veriyoruz. Bu, kendimizi yetiştirmediğimiz insanların eline bırakılması gerektiğine inandığımız bir şey değil.

İşe aldığınız kişilerin,% 100 memnuniyetiniz için verdiğimiz sözü yerine getirenler olacağından emin olabilirsiniz. Aynı kişilerin işle ilgili endişelerinizi veya sorunlarınızı takip edeceğinden de emin olabilirsiniz.

Üstlendiğimiz her projede sorumlu bir Proje Müdürü ve boyama ekibi için atanmış bir Süpervizör olacak. İşi denetleyecek ve kalite güvencesi için inceleyecekler.

İstanbul Boyama Şirketini işe aldığınızda , işimizin işimiz için isteğe bağlı 10 yıllık garanti kapsamına girdiğini bilmenin iç huzuru daha da artacaktır . Sonuçlarınızdan tamamen memnun kalmazsanız, bizi arayın ve düzeltmek için bir ekip gönderelim.

İstanbul Boyama Ustası Şirketi,  İstanbul’un tüm ilçelerinde  1 numaralı boyama şirketidir. Çevrimiçi olarak bir teklif isteyin veya İstanbul’daki en iyi konut veya ticari boya için bizi arayın.

Boyama zamanının gelip gelmediğinden emin değil misiniz? Bizi arayarak hemen öğrenin !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 12 Average: 5]
Ticari Binalar İçin Doğru Boya Rengi Nasıl Seçilir ? Düşünün. Yerel Çevreyi Dikkate Alın . Marka renkleri bulun. Ticari boya ustası şirketi.

Ticari Bina Boyama için Kesin Renk Kılavuzu
5 (12)

Bu, ticari işletmeler için renk seçmek, kişisel zevkinize göre hareket etmekten daha fazlası gerektiği anlamına gelir. Yanlış renk şemasını seçerseniz, müşterilerinize, müşterilerinize veya ziyaretçilerinize tamamen yanlış bir mesaj gönderebilir.

Bina Mimarisi

Ticari bir binanın mimarisi ve stili , en uygun renk şemalarını etkileyebilir. Bu, binanın yapımında kullanılan malzeme türlerini dikkate almayı içerir. Dikkate almanız gereken bir sonraki şey, binanın çevresine göre nerede oturduğudur. Örneğin, küçük bir arsa üzerinde büyük bir ticari bina, aşırı parlak renklerle boyandığında etkileyici görünebilir. Yapıyı daha koyu boyamak, bulunduğu ortamda daha iyi oturmaktır.

Diğer hususlar arasında, yıl boyunca çevre düzenlemesinin görünümü, kışın kar olasılığı, otoparklarda ve yürüyüş yollarında kullanılan renkler ve yakındaki binalarda kullanılan renk şemaları sayılabilir. Çoğu durumda, tarihi bir semtte yer alan binalar, boya kısıtlamaları nedeniyle resim söz konusu olduğunda önemli zorluklar ortaya çıkarır.

Marka Rehberi

İster işletmenizin sahibi olun, ister ticari bina daha büyük bir marka adının bir parçası olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olsun, bir marka kılavuzuna bağlı kalmak önemlidir. Renk örneği veya paleti içeren bir marka kılavuzu oluşturmak, tutarlı bir mesaj iletmenin harika bir yoludur. Bu marka renk kılavuzu, pazarlama materyallerini belirleyecektir. Bu logolara ve mümkünse ticari binalarınızı boyamak için kullandığınız renklere yansıtılmalıdır.

Renkle Çekin

Ortaya koyduğunuz şey, ticari bina renkleri söz konusu olduğunda genellikle geri aldığınız şeydir . Heyecan verici, parlak renkler seçmek, eğlence veya heyecan anlamına gelir. Bununla birlikte, geliştiriciler müşterileri ve işletmeleri bir arada çekmek isteyebilir, bu nedenle nötr renkler kullanmak daha iyi bir yoldur. Aynı tip müşterileri bir dizi ticari binaya çekmek istiyorsanız simetri de önemli bir faktördür.

Boyacılıktaki eğilimler sonsuza kadar değişiyor, bu nedenle ticari binanız için boyayı seçtiğinizde halkın algısının ne olduğunu düşünün. Her yeni trendle değiştirmeye çalışmadığınız sürece, sakinlerin ruh halini daha iyi yansıtmak için her zaman yeniden boyayabilirsiniz. Sürekli yeniden boyama müşterilerinizin kafasını karıştırır ve bir işletme olarak tutarlılığı teşvik etmez.

Renk Psikolojisi

Psikoloji, bir toplum tarafından hangi belirgin renklerin en olumlu şekilde alındığını belirlemede önemli bir rol oynar. Renk psikolojisi alanındaki birçok uzman, bu etkinin kuşaktan kuşağa bağlı olduğuna inanmaktadır. Örneğin Y kuşağı, huzur ve farkındalık gibi ideallere odaklanır. Ticari binanız milenyum kuşağına hitap ediyorsa, yumuşak yeşil veya sakin mavi gibi sıcak renklerle boyamak daha fazla müşteri çekecektir.

Yolculuk tutkusu veya seyahat etme arzusu, insanları renklendirmeye çeken başka bir itici güçtür. Okyanusa yakın olma hissini uyandıran renkler veya zengin toprak renkleri, turistleri veya gezginleri cezbetmek isteyen işletmeler için idealdir. Yumuşak yeşiller ve kahverengi tonlu okyanus mavileri, işletmenin ana odağının seyahatle ilişkili olduğu ticari binalar için idealdir.

Son renk grubu, teknolojiye ilgi duyanlarla ilgilenir. Genel olarak konuşursak, teknoloji en çok Z kuşağıyla bağlantılıdır. Faydalanabilecek işletmeler, kolaylık ve teknoloji seven müşterilere veya müşterilere hitap edenleri içerir. Yeşil, turuncu, menekşe veya sulu mavilerin canlı tonları, bu nesil için doğru mesajı iletmede özellikle başarılıdır.

Ticari Bir Boya Şirketi Araştırma

Tüm şirketler, ticari binaları etkili bir şekilde boyamak için donanımlı değildir. İstanbul veya çevresinde bir işletmeye sahipseniz veya bir iş kuruyorsanız, doğru boyama şirketini seçmek büyük bir fark yaratacaktır. İstanbul  Boyama Şirketi, ticari binanızın doğru şekilde öne çıkmasını sağlamak için ihtiyacınız olan deneyime, araçlara ve tekniklere sahiptir.

Ticari bina girişiminizde başarılı olmak için hangi renklerin en uygun olduğu konusunda uzman tavsiyesi sağlayabiliriz. İster işletme sahibi ister geliştirici olun, müşteriler veya müşterilerle doğru notu vurmak önemli bir ilk adımdır. Renk şemaları, ticari binanızın ziyaretçilere nasıl görüneceği ve nasıl hissedileceği konusunda önemli bir etkendir. Yanlış anlarsanız, işletmenizin sürdürülebilirliğini etkileyebilir.

Her projenin zamanında ve mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için ticari bina sahipleri ve geliştiricilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bir boya şirketine ihtiyacınız varsa, ilk seferinde ve her seferinde doğru yapacağınıza güvenebilirsiniz, Ticari Boyama Şirketi sizi yarı yolda bırakmaz.

İstanbul’da veya çevresinde ticari bina boyama için fiyat teklifi almak isterseniz bugün Ticari Boyama Şirketini arayın .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 12 Average: 5]
Sultanbeyli Boya ustası, Sultanbeyli Tadilat Ustası, Apartman boyama, iç cephe ve dış cephe, boya gibi tüm genel yenileme sorunlarınızı çözer.

Sultanbeyli Boya
5 (15)

Sıcak Sultanbeyli güneşi altında dış cephe boyası özellikle yorucu – ve sadece boyacı için değil.

İşi doğru yapmak ve yeni boyanızın sürmesini sağlamak için özel bir uzmanlık gereklidir.

Sultanbeyli’deki mükemmel ev boyama projesi için bazı ipuçları.

Sultanbeyli Dış Cephe Boyama Koşulları

Sultanbeyli’deki evinizin dışını boyarken göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, hava koşullarıyla ilgili koşullardır.

 

Boyanızın nasıl sertleşeceği, dış cephe boyası kullanıyor olsanız bile, büyük ölçüde bağıl ısı ve nem tarafından belirlenir. Çok hızlı kurumasına izin verilen bir yüzey, basınç altında çatlayabilir.

En iyi sonuçlar için, Sultanbeyli’de dış cepheleri boyarken sıcaklık 25 ila 35f derece arasında olmalıdır.

Yüzde 50’den daha düşük nem de tavsiye edilir.

Boyanacak yüzeyde 20 derecelik ek bir ısıyı hesaba katmanız gerekeceğini unutmayın.

Projenizi asla doğrudan güneş ışığı altında boyamayacak şekilde planlayın.

Ne yazık ki Sultanbeyli’deki dış cephe boyasının tek düşmanı güneş değil . Olası yağmur için hava tahminini kontrol edin; Yağıştan hemen sonra veya yağıştan önce boyamak istemezsiniz.

Yağmurdan sonra yüzeyin tamamen kuruması için bol bol zaman verin ve sonraki 48 saat içinde yağmur yağma ihtimali varsa boyamaktan kaçının.

Son olarak, yüksek rüzgar tahmini olduğunda boyamaktan kaçının çünkü bu, yeni boyanmış yüzeylere sıçrayan kir miktarını önemli ölçüde artırır.

Kaliteli Malzemeler

Daha ucuz malzemeler satın alarak tasarruf etmeyi düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

Amacınız bir teneke boya için daha az para ise boyanızın ömrü olumsuz etkilenir – ve bu da boyanın ilk etapta doğru şekilde gerçekleşmesi durumunda.

“Tüm hava koşullarına uygun” boyalar en iyisidir ve kaliteli ürünler size teneke başına en az 25 Tl’ye  mal olacaktır.

Aynı prensip, ağır hizmet tipi ve dış cephe boyası için uygun olması gereken fırça ve rulo gibi boya malzemeleri için de geçerlidir.

Sultanbeyli’deki iç cephe ve dış cepheyi boyamadan önce yüzeyin her köşesine ulaşabileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu, işe uygun merdivenler satın almak anlamına gelir.

Merdivenler söz konusu olduğunda, her zaman güvenliğin çok önemli olduğunu unutmayın. Boyamak için merdiven kullanırken asla fazla uzatmayın. Her zaman üç temas noktasının korunduğundan emin olun.

Sultanbeyli’de Boya Hazırlama

Yüzeylerinizi boyamadan önce hazırlamazsanız asla mükemmel bir sonuç elde edemezsiniz. Bu, özellikle sıva boyaması söz konusu olduğunda geçerlidir.

Uygun olan her yüzeyde tazyikli su ile yıkadığınızdan emin olun. Örneğin, su basıncı çok yüksekse, güçlü yıkama siding malzemeleri yüzeye gerçekten zarar verebilir.

Güvenli ve etkili sonuçlar için güçlü yıkama ekipmanınızın talimatlarını kontrol edin.

Küflü yüzeyler için, 1/3 fincan deterjan ve 10 kilo su başına bir litre çamaşır suyu karışımı kullanarak naylon bir fırçayla fırçalamanız gerekecektir.

Yüzey küf içermiyorsa, ağartıcıyı karışımdan çıkarabilirsiniz. Kaliteli boya kullanıyorsanız ince çatlaklar iyi olmalıdır, ancak tırnağınızı sıkıştırabileceğiniz her şey boyamaya geçmeden önce onarılmalıdır.

Sultanbeyli’deki Evinizin Dışını Boyamak

Astarınızı kovaya koymadan önce biraz buz ekleyerek boyanın soğuk kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu, boyanın sıcaklıkta kalınlaşmasını önleyecektir.

Doğrudan güneş ışığı altında boyamaktan kaçınmak için, projeye mülkün güney tarafında başlayın. Ardından, örtü için mevcut herhangi bir gölgeyi kullanarak yolunuzu çalışabilirsiniz.

Sultanbeyli’de aşırı sıcakla uğraşırken, ek kat eklemeden önce kuruma süresi için önerileri ikiye katlamak genellikle en iyisidir.

Sonuç, eğer yapmazsanız, potansiyel olarak soyulma ve sıkı çalışmanızı mahvetme potansiyeli olan ilk kattır. Akşamları da çok geç boyamak istemezsin.

Boyalı bir yüzeyde hızlı soğutma etkilerini önlemek için gün batımından en az iki saat önce bitirin. Sıva boyarken, boyamak için daima bir rulo veya sprey kullanın ve asla fırçalamayın.

Profesyonel bir Sultanbeyli Boya Ustası İşe Alın

En iyi planlanmış planlarda bile, Sultanbeyli’de evinizin dış mekanlarını boyarken mükemmel bir sonuç elde etmek zor olabilir. Profesyonel bir şirket ile çalışmak, İstanbul güneşine kendiniz göğüs germekten kaynaklanabilecek stresi, teri ve olası gözyaşlarını ortadan kaldıracaktır. Güvenebileceğiniz profesyonel bir boya ustasına ihtiyacınız varsa, Sultanbeyli Boyama Şirketi yardım etmek için sizi bekliyor.

Sultanbeyli’de boya yapmanın zorluklarını anlamakla kalmıyoruz, deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz rüya gibi bir bitiş için tüm çözümlere sahip. İçin bir teklif almak projeniz için veya temsilcilerimizden biri bugün Sultanbeyli Boyama Şirketi, çağrı ve konuşmasını işe yararları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizle iletişim kurun.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 15 Average: 5]
Grafiti yeni boya çalışmalarıyla yeniden ortaya çıkabilir. Graffiti'nin bulunduğu yüzey boyama ve Graffiti duvar, metal Graffiti Boyacı Ustası

GRAFFİTİ NASIL KALDIRILIR VEYA BOYANIR
5 (13)

“İyi” bir bölgede yaşıyor olsanız bile, grafiti mülkünüzü lekeleme riskiniz var. Gördüğünüzde, ilk içgüdünüz onu nasıl kaldıracağınızdır. İşte grafitiden kurtulmak istediğinizde, üzerini boyayarak veya kaldırarak bilmeniz gerekenler.

AraştırmaGrafiti kaldırmaya zaman ayırmadan önce, bunun gerçekten sizin işiniz olup olmadığını kontrol edin ve görün. Ev sahipleri için grafiti kaldırma, yerel yönetiminiz veya Ev Sahipleri Derneği  tarafından sağlanan bir hizmet olabilir. Siz kaldırmaya başlamadan önce vandalizmi fotoğraflamak ve belgelemek isteyebileceklerinden, grafitiyi yerel kolluk kuvvetlerine de bildirmek isteyebilirsiniz.

Grafiti Kaldırma

Kaldırdığınız yüzeye bağlı olarak nalburdan temin edilebilen çeşitli grafiti temizleyicileri ve çözücüleri vardır. En iyi sonuçları almak için grafitiyi 24-48 saat içinde silmeye başlamak isteyeceksiniz. Grafiti temizleyicilerle çalışırken, çevre düzenlemesi sert kimyasallardan zarar görebileceğinden çevreye dikkat edin. Çözücü ekleyerek sorunu daha da kötüleştirmediğinizden emin olmak için önce küçük bir yamayı test etmeyi deneyin. Ayrıca, her zaman uygun göz korumasını kullandığınızdan, bir maske taktığınızdan ve zemini muşamba veya çöp torbalarıyla kapladığınızdan emin olun.

PÜRÜZSÜZ YÜZEYLER İÇİN İPUÇLARI
 • Metal – grafitiyi önce bir tiner veya hafif nüfuz eden bir yağla silmeyi deneyin, ardından işe yaramazsa az miktarda grafiti temizleyiciye geçin. Yüzeyi çizmemeye dikkat ederek hafifçe ovalamak için bir çelik yün topu kullanın. Boyalı metal yüzeyler, orijinal boya işi çözücü altında kabarcıklar ve çatlaklar oluşturacağından, grafiti çıkarması en zor olanlardır.
 • Bardak – sadece sabun ve ılık suyla başlayın. Çoğu durumda, lateks boya ıslatılıp sonra kazınarak sert kimyasallara olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir.
 • Plastik – buna metale benzer şekilde yaklaşın ancak tinerden kaçının çünkü bu plastiği yumuşatabilir ve yüzeyde kalıcı yapışkanlığa neden olabilir.
GÖZENEKLİ VE PÜRÜZLÜ YÜZEYLER
 • Ahşap – ahşap mühürlenmişse, grafitiyi mineral ruhlarla silerek çıkarmaya çalışın. Ahşap sızdırmaz değilse, kimyasallar ahşap tarafından emileceğinden bunu yapmayın. Bunun yerine, boyayı tahtadan çıkarmak için bir elektrikli yıkayıcı kullanın.
 • Diğer gözenekli yüzeyler (tuğla, beton, vb.) – yüzey için özel olarak yapılmış bir çözücü kullanın ve herhangi bir hasara neden olmadığınızdan emin olmak için yüzeyi sık sık kontrol ederek bir tel fırça ile ovalayın. Solventin birkaç dakika çalışmasına izin verdikten sonra, tüm kalıntıları gidermek için bir güçlü yıkayıcı kullanın.
Yeniden boyama

Yukarıdaki temizleme yöntemlerinden hiçbiri işe yaramazsa, grafitiyi kaplamak için yüzeyi yeniden boyamak en kolayı olabilir. Bu, yüzeye en az zararı verebilir. Tam bir renk eşleşmesi elde etmek zordur, bu nedenle, yüzeyi orijinal olarak boyadığınızda kalan boyanız varsa faydalıdır. Aksi takdirde, grafiti alanını kaplamak için tüm yüzeyi yeniden boyamanız gerekebilir.

Grafiti kaldırarak veya yeniden boyayarak bunalmış hissediyorsanız, İstanbul Boyama Şirketi size yardımcı olabilir! Güçlü yıkama, grafitli yüzeylerin tamiri ve boyanması dahil hizmetler sunuyoruz. Evinizi veya ticari binanızı güzel görünüme kavuşturmak için bugün bizi arayın!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 13 Average: 5]
Tasarım söz konusu olduğunda , mükemmel renk kombinasyonunu bulmak , göz alıcı bir tasarıma sahip olmanın kazanan sırrınız olabilir. Boyacı

Doğru Renk Kombinasyonlarını Bulmak
4.9 (13)

Dürüst olun, yaşam alanlarınızın şu anki görünümünden rahat mısınız? Yoksa biri ön kapıdan girer girmez “80’lere hoş geldiniz” diye mi bağırıyor? Durum buysa, muhtemelen duvarların üzerine boyanmış o mavi, sarı, yeşil veya pembe hakkında bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir. Durum böyle olmasa bile, iki rengin basit bir şekilde değiştirilmesiyle evinizdeki herhangi bir yaşam alanını dönüştürebilirsiniz. Odanızı “Eskiden” den “Yeniye” taşıyın.

Gerçekle Yüzleşmek

2021, hayatımızda işaret ettiğimiz ve “Çocuklar, o yıl kendim değildim” dediğimiz yıl olabilir. 2021’in getirdiği her şeye rağmen, herkese bir nevi iyilik yaptı. Herkesi o kadar uzun süre evlerine kilitledi ki, yeryüzündeki herkes aniden yaşam alanlarında beğenmediği şeyleri fark etti ve onu sallamaya karar verdi. Google Trendler’e göre, “boya” ve “yeniden modelleme” terimleri, arama hacminde önceki yılların aynı zaman dilimlerine göre% 100’ün üzerinde artış gösterdi. Evinizin görünüşünün değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz! Bununla birlikte, insanlar genellikle büyük oda değişikliklerinin büyük nakit harcama gerektirdiğini varsayarlar. İstanbul Boyama Şirketi, durumun böyle olmadığını göstermek için burada ve odalarda yapılan bu köklü değişiklikler, boyadan başka bir şey harcamadan yapılabilir.

Farka Odaklanın

Bu ucuz dönüşümlere başlamanın en iyi yolu , evde sık kullanılan bir oda seçmektir . Bu apaçık görünebilir, ancak zaman harcamak istemedikleri ve asla bitiremeyecekleri bir odada bir ev projesi başlatan insanların sayısını görmek şaşırtıcı. Her gün vakit geçirdiğiniz bir odayı seçmek, elinizi o odayı olabildiğince çabuk bitirmeye zorlar. Aynı zamanda muhtemelen zaten üzerinde çalışılmış bir alan, bu yüzden çok fazla şey satın alınması veya taşınması gerekmiyor. Sırf uğruna değiştirmek için bir oda seçmek, yeni mobilyalar, duvar dekorları ve bir salgın sırasında veya başka herhangi bir zamanda kesinlikle ihtiyaç duyulmayan diğer şeyleri satın almakla sonuçlanabilir. Oda seçildikten sonra, eğlenceli kısım renk kombinasyonlarını seçerek başlayabilir.

Boya Kombinasyonları

İki renk , bir odanın hissini tamamen değiştirebilir, ancak iki renk rastgele seçilemez ve seçilmemelidir. Herkes istediği her şeyi yapabilir, boya tercihlerinden sonra pişman olabilirler. Önce hakkında yazılan gibi burada, bir mekanda Renk seçenekleri anlamıyla odasında olan her şeyi performansını etkileyebilir. Ofis alanının değiştirme  ihtiyacı varsa, stresi azaltan ve odaklanmayı teşvik eden bir alan için yumuşak toprak renkleri kullanmayı düşünün. Bir yatak odası için yumuşak tonlar rahatlamayı teşvik edecek ve zihnin sakinleşmesini sağlayacaktır. Ofis, yatak odası ile aynı havaya sahip olmamalıdır. İki uygun renk seçildikten sonra boyamaya hazır olun!

Bitmiş ürün

Unutmayın, doğru renk kombinasyonları tüm bir yaşam alanını değiştirebilir. İşe yarayan yaklaşımlar, bitişik duvarları zıt renklere boyamak veya hatta üç duvarı bir renk boyamak ve ardından dördüncü duvarı bir vurgu duvarı olarak bırakmaktır. Yaşam alanının ihtiyaç duymadığı şeylere fazla takılmayın, bunun yerine seçtiğiniz iki rengin mobilya ve döşemeyi nasıl tamamladığına odaklanın. Bu işlemi doğru yapmak, harika görünen bir odaya mutlu uyanmanızı sağlayacaktır. Fiyat? İki teneke boya. Paranın karşılığı  hakkında konuşalım, değil mi? Kolay fikirler, hızlı bir arama motoru uzağınızda ve hala emin değilseniz, bize sorun!  Bunu profesyonel boyacı ustasına bırakmak, görevin doğru bir şekilde yapılmasını sağlar ve sahip olabileceğiniz diğer projeler için size daha fazla zaman sağlar.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 13 Average: 4.9]
Pencereleri boyamak, bir kat boyaya vurmaktan daha fazlasıdır. Pencereleri bir profesyonel gibi boyayın veya pencere boya ustasını arayın.

PROFESYONEL PENCERE BOYAMA
5 (14)

Başlangıçta boya uygulamaya mükemmel bir şekilde katkıda bulunan birkaç pencere çerçevesi vardır ve ardından parçalar arasında boya kurumasından dolayı hareket eden pencere parçalarının yapışması sorunu vardır.

Daha da kötüsü, siz veya bir başkası geçmişte pencereleri boyamanın önündeki engellere karşı düştüyse, daha başlamadan pencereyi açmanız zor olabilir. Bu sorunun en olası nedeni, pencerenin boyanmış olmasıdır.

Pencereler kontrol ediliyor

Kendinizi çok fazla rahatsızlıktan kurtarmak için, bir fırça bile almadan pencerelerin hareketlerini kontrol etmeniz önemlidir. Üreticinin istediği şekilde her bir pencerenin tamamen açılabildiğinden emin olun.

Pencere tam olarak açılmazsa veya hiç açılmazsa, sorunu tanımlamanız gerekecektir. Çoğu durumda, kurumuş boyanın pencerenin sıkışmasına veya hiç açılmamasına neden olduğunu göreceksiniz. Bu sorun, pencere ile çerçeve arasındaki boya contasını kırmak için bir macun bıçağı kullanılarak kolayca düzeltilebilir.

Pencere ve çerçeve arasına her taraftan bir macun bıçağı sürmek, kurumuş boyayı böler ve pencerenin normal şekilde açılmasını sağlar. Çerçeveye zarar verebileceğiniz için jilet gibi keskin bir bıçak kullanmamanız önemlidir.

Açılmasını engelleme, bir pencerenin açılmasını engelleyebilecek başka bir sorundur. Kurumuş lateks boya kendine yapışma eğilimindedir ve bu da pencerenin sıkışmasına veya açılmamasına neden olur. Pencereyle ilgili bir dizi sorun için kullanabileceğiniz birkaç ürün var. Kurumuş lateks boya için, pencerenin hareketli parçaları ile çerçeve arasına az miktarda uygulayabilirsiniz. Ayrıca, izlenen veya kanatlı pencerelerde bulunanlar gibi sert hareketli parçalarla ilgili sorunları da çözecektir.

Çalışma Alanınızı Optimize Etme

Belirtildiği gibi, birçok pencerenin hareketli parçaları ve mekanizmaları vardır. Bu parçaların çoğu pencerenin etkili bir şekilde çalışması için gerekli olsa da, boyama sırasında bunları çıkarmak isteyebilirsiniz. Pencereyi yine de güvenli bir şekilde boyayabileceğinizden emin olmanız önemlidir, bu nedenle güvenliğinizi tehlikeye atacak herhangi bir parçayı çıkarmayın.

Mümkün olduğunda, pencere kaldırılarak bir pencereyi boyama görevi çok daha kolay hale getirilir. Bunun alternatifi, sırtınız için asla iyi olmayan doğal olmayan açılarla çalışmaktır. Pencereyi kaldıracaksanız, üzerinde çalışmak için güvenli bir yüzeye ihtiyacınız olacaktır. Yanlışlıkla camı kırmak, cama zarar vermek veya ciddi yaralanmalara neden olmak istemezsiniz.

Pencerenizi Hazırlamak

Boyanızı uygulamadan önce yapmanız gereken iki temel hazırlık vardır. Öncelikle boyayacağınız yüzeyleri zımparalamanız gerekecek. İkinci olarak, boya katlarınızı uygulamadan önce yüzeylerin astarlanması gerekecektir.

Pencerenin çerçeveye uyduğu yerde, boya yerine bir conta kullanacaksınız. Bu yüzeylerin boyanması, pencerelerin yapışmasının ana nedenidir. Pencerenin çerçeve içinde nefes alma yeteneğini tehlikeye atmak için tek bir kat boya bile yeterlidir.

Güçlü cam için, yüzeyi korumak için maskeleme bandı kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, camı bir jilet ile kazımalısınız. Kazınması gereken alanı nemlendirin ve kazıma sırasında çok hafif basınç kullanmaya dikkat edin. Cam eski veya dayanıksızsa, kazıma riskini almayın ve bunun yerine maskeleme bandı kullanın.

Boyama

Artık tüm zor işler yapıldığına göre, ana katlarınızı uygulamaya başlamanın zamanı geldi. Yüksek kaliteli boya kullanın ve katlar halinde uygulayın. Tüm köşelere ve oluklara girmeyi kolaylaştırmak için çeşitli farklı boyutlarda fırçalar kullanmalısınız. Acele etmeyin ve en iyi sonuç için katlarınızın eşit şekilde uygulandığından emin olun.

Bir yan not olarak, pencere boyanızı havanın kuru kalması muhtemel olduğunda planlamaya çalışmak isteyeceksiniz. Boya kururken kirleticilerin içine girmesini önlemek için adımlar atmak da önemlidir, bu nedenle pencereyi dışarı çıkarmak her zaman en iyi seçenektir.

Pencere Boyama Şirketi

Pencere Boyama Şirketi, mükemmel pencere boyama projesini tamamlamanıza yardımcı olabilir. İşi tamamlayacak deneyime ve uzmanlığa sahibiz ve sizi pencereleri boyamaktan kaynaklanan çeşitli sorunlarla uğraşma zahmetinden kurtarıyoruz.

Ekibimiz, baştan sona süreç boyunca size rehberlik ederek olağanüstü müşteri hizmetleri sunar. Müşterilerimize hem yüksek kaliteli ürünler hem de işçilik sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ücretsiz danışmanlık için bizi arayın ve uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşun. Herkes için karşılanabilir bir maliyetle yüksek kaliteli bir boyama işi garanti ediyoruz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 14 Average: 5]
Boya'ya çok fazla para harcamayı bırakın . Kolay ipuçları alın tasarrufu yaparken paradan kazanın ve evinizi boyayın, En İyi Boyacı Ustası

Boyalardan Nasıl Tasarruf Edilir
5 (13)

Sonunda ev tadilatı boyasına veya estetik amaçlı yeni bir boya yapmaya karar verdiyseniz, zamanınızı ve paranızı boyamaya ayırmadan önce aşağıdaki yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenin.

Yapılacaklar
 1. Örnek Bir teneke Satın Almadan Önce Bir Boya  Alın – Evinizi yarım veya bir düzine teneke boya adamadan önce bir veya daha fazla rengi deneyin. Tercihiniz, kişisel inançlarınız veya yapısal gereksinimleriniz için hangi rengin en iyi olduğunu bulun. Boya yüklenicileri, temel (kırmızı, yeşil, Mavi) veya (Camgöbeği, Macenta, Sarı ve Siyah) gelen çeşitli tonları gösterebilen renk örnek paletlerine sahiptir.
 1. Boyamadan Önce Astar Kullanın – Başarılı boyama sonuçları için boyaları uygulamadan önce yüzeyleri astarlayın. Astarlar, 1. kaplama için özel olarak formüle edilmiş boyalardır. Ayrıca son kaplama için ek koruyucu ve temel görevi görür. Astarlar olmadan, son boya kaplamaları soyulmaya, kabarmaya, çatlamaya karşı daha hassastır ve muhtemelen daha uzun sürmez.
 1. Başlamadan Önce Boyama Alanını Hazırlayın – Boyanabilir olmayan yüzeyleri kirleten boya damlalarını veya izlerini önlemek için boya örtüleri, paspaslar ve zemin kaplaması kullanın. Hazırlık çalışması yapılmaması, cam ve döşeme gibi boyanamayan yüzeylerin boyanmasına neden olacaktır. Boyacı ustası ne kadar profesyonel olursa olsun, boya dağınıklığı veya kazalar her zaman ve her gün olabilir.
 1. En İyi Boya Ustasını Bulun – Boyama işini güvenilir bir boyama şirketine emanet edin. İş ruhsatına, etik iş uygulamalarına, iyi müşteri geri bildirimlerine ve makul fiyat tekliflerine sahip olduklarından emin olun.
 1. Aynı Boya Konturunu İzleyin – Tutarlı boya kontur desenleri, tek tip boya deseni sonuçları ve kolay kontur uygulamaları sağlar. Ayrıca, tek tip boya desenleri daha fazla boya tasarrufu sağlar ve uygulaması kolaydır.
Yapılmayacaklar
 1. Kullanılmış veya Kalan Boyaları İhmal Etmeyin – Fazla veya artakalan boyaları hayır kurumlarına bağışlayın veya boya geri dönüşüm tesisine veya yükleniciye gönderin. Onları sadece kanala, arka bahçeye veya çöplüklere atmayın.
 1. Boyaları son derece yanıcı nesnelerin veya fırın, ısıtıcı ve soba gibi cihazların içinde tutmayın. Uçuculuğu yüksek boyalar gibi yağ bazlı boyalar, içerdiği alkol, petrol ve yanıcı inert maddeler sayesinde kolaylıkla alev alabilir.
 1. Cıva ve kurşun gibi zehirli kimyasallarla dolu boyalar satın almayın.
 1. Evinizde asbest bulunduğundan şüpheleniyorsanız, profesyonel asbest temizleme isteyin.
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 13 Average: 5]
Bahar, ertelediğiniz pencere tadilatına nihayet başlamak için mükemmel bir zamandır. Pencereleri Yenilemek, Pencere Onarım ve Tamir Ustası., Pencere değiştirme ve pencere yenileme

Pencere Tadilatı
5 (16)

Kışın kar, buz ve dondurucu soğukları nihayet ülkenin çoğunun gerisinde kalırken (parmaklar çaprazlanmış), ülkenin dört bir yanındaki ev sahipleri şüphesiz pencerelerini açmaya ve tüm o taze bahar havasını ve güneş ışığını solumaya hevesli.

Büyük soru şu: Pencereleriniz hazır mı?

Kış boyunca, pencere çerçeveleriniz boyunca süzülen hava akımlarını hissetmiş, camın içinde yoğunlaşmayı fark etmiş veya ısınız her soğukta kaçarken enerji faturalarının yükseldiğini görmüş olabilirsiniz.

Bahar, ertelediğiniz pencere tadilatına nihayet başlamak için mükemmel bir zamandır.

Pencere tadilatına / değişimine ihtiyacınız olan işaretler nelerdir?

Bir pencere yenileme veya değiştirme zamanının geldiğini nasıl anlarsınız ?

Öncelikle, tam bir değişim değil, yalnızca onarım gerektiren, aşınmış hava koşullarında soyulma veya hatalı mandallar gibi görünür hasarları arayın. Ancak boyanın soyulduğunu, eğrildiğini, çürdüğünü, sudan zarar gördüğünü veya sisli yoğunlaştığını görürseniz, büyük olasılıkla tam bir pencere değişimine yatırım yapmanız gerekecektir.

Ardından, pek görünmeyen işaretlere dikkat edin. Belki kapalı bir pencerenin yakınında bir hava akımı hissettiniz veya dışarıdaki seslerin içeriden güçlü bir şekilde duyulabildiğini fark ettiniz. Benzer şekilde, pencerelerinizi açıp kapamakta zorlanıyorsanız, bu, eskime ve nemin pencerelere artık çalışamayacak kadar zarar verdiğinin ve değiştirilmesi gerektiğinin bir işareti olabilir.

Son olarak, enerji faturalarınız yıl boyunca yüksekse, şimdi bir profesyonel tarafından monte edilen enerji tasarruflu pencereleri kullanarak bir pencere yenileme zamanı. Türkiye Enerji Bakanlığı’na göre  , konut ısıtma ve soğutma enerjisi kullanımının% 25 ila% 30’undan pencerelerden ısı kazanımı ve ısı kaybı sorumludur.

Mevcut pencereleri  sertifikalı pencerelerle değiştirmek , potansiyel olarak önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayabilir. Bununla birlikte, pencerelerin denklemin yalnızca bir parçası olduğunu unutmayın. Çatınız, cephe kaplamanız ve kapılarınız gibi diğer faktörler de enerji verimliliği ve tasarrufunda rol oynar!

Pencere yenileme işleminin başlatılması.

İstanbul bölgesinin ev geliştirme ve pencere değiştirme uzmanlarındanız. İşçilik ve malzeme üzerinde ömür boyu garantisi ile tüm İstanbul metro bölgeleri boyunca yüksek kaliteli pencereleri yeniden yaptık veya yeniledik.

Pencere seçenekleriniz.

pencere tamiri

Dışarıda çok çeşitli pencere seçenekleri var, ancak endişelenmeyin: Pencere uzmanınız, ev içi pencere yenileme danışmanlığınız sırasında bunların hepsinde gezinmenize yardımcı olacaktır. Bilmeniz gereken birkaç şey:

Malzemeler: Pencere çerçeveleri, hepsi farklı avantajlar sunan birkaç farklı malzeme türünden yapılabilir.

 • Alüminyum: Hafif, dayanıklı, özel şekiller oluşturması kolay
 • Ahşap: İyi yalıtkan, harika estetik
 • Vinil: Düşük bakım, dayanıklı, iyi izolatör, en uygun fiyatlı pencere seçeneği
 • Kompozit: Yeniden kullanılan talaş (“yeşil” faktör), boyanabilir ve / veya ahşap gibi görünmesi için yapılabilir
 • Hibrit : Farklı ürünlerin en iyilerini birleştirin

Cam: Piyasada dört temel tip işlenmiş pencere camı vardır: Tekli, ikili, üçlü veya dörtlü camlı. Bu terimler, çerçeve içine yerleştirilmiş bölmelerin sayısını ifade eder.

Ayrıca yaz ve kış aylarında ısıyı dışarıda tutmak için cam ve kaplama uygulanır. Bu malzemeler aynı zamanda ultraviyole ışınlarını da bloke ederek, doğrudan ışığın evdeki döşeme ve diğer eşyalar üzerindeki etkisini azaltır. Daha fazla cam genellikle daha fazla enerji verimliliği anlamına gelir.

Pencere camlarını işlemek için sıklıkla kullanılan üç tip kaplama, düşük emisyonlu (düşük e), yansıtıcı ve spektral olarak duyarlıdır.

Stil: Piyasada çok daha fazla seçenek var, ancak işte en yaygın beş pencere türü.

 • Çift Açılan: En popüler seçenek. Bir seferde pencerenin yarısının açık olmasına izin veren, yukarı ve aşağı hareket eden iki kanattan oluşur.
 • Kanat: Diğer bir popüler seçenek olan kanatlı pencereler, bir kapı gibi açılıp kapanmak için dikey olarak menteşelenmiştir. Bunlar genellikle bir krank veya tutacakla çalıştırılır.
 • Tente:  Kanatlı pencerelere benzer, ancak yatay olarak menteşelidir. Açıldıklarında bir tente şekline benzerler.
 • Kayar: Bu pencereler açılır, üst ve alt raylar üzerinde hareket eder. Bir buçukta açılırlar ve dikey bir toplantı rayına sahiptirler.
 • Pruva ve Bölme: Genellikle daha büyük olan bu pencereler, bir dış duvardan dışarıya doğru çıkıntı yapacak şekilde yapılmıştır. Pencereler, odada bir “bölme” oluşturarak “eğilir”.
Evinizin görünümü ve hissiyle nasıl eşleşirsiniz.

Her evin benzersiz bir mimari tasarımı olduğu gibi, pencereleriniz de öyle olmalıdır. Evinizin farklı tarzına sadık kalan yeni pencereler seçmek önemlidir .

Mimarlar pencereler üzerine şöyle yazıyor : “Farklı pencere stilleri hem geleneksel hem de modern farklı mimari dönemleri kaçınılmaz olarak çağrıştırıyor, bu nedenle evinizin tarzıyla çelişmek yerine tamamlayıcı pencereler seçmek önemlidir .

Örneğin, Eski tarza sahip bir eviniz varsa, çift kanatlı pencereleri tercih edebilirsiniz. Daha modern tarzı bir evin sürgülü cam pencereler olmadan düşünülemez olduğunu ve neredeyse tüm dönem canlanma ev stillerinde kanatlı tarzı bir pencere bulunabileceğini belirtiriz.

Boyaciustasihizmeti.Com , “İster tavandan tabana cam pencerelere ve kapılara sahip modern ve çağdaş bir eviniz olsun, ister klasik elmas şeklindeki dikmelerle geleneksel Tudor tarzı bir eviniz olsun, rehberlik için evinizin mimari tarzına uygulayalım” diyor.

Yeni pencerelerin faydaları.

yeni pencerelerin faydaları

Bir pencere yenileme projesinin, görünüşte sıradan olanlardan (yeni pencerelerin temizlenmesi daha kolaydır) daha ezoterik olanlara (evinizin görünümünü ve konforunu iyileştiren) birçok faydası vardır.

Ayrıca, yeni pencerelerin enerji verimliliği açısından size para tasarrufu yapma ve hatta satmaya karar verdiğinizde evinizin değerini artırma potansiyeli olduğu gerçeği var. Yeni pencereler, halıya ve mobilyalara zarar veren zararlı UV ışınlarını da engelleyerek, bu değiştirme maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlar.

Son olarak, eski, hatalı pencereler suçluların evinize girmesini kolaylaştırabileceğinden , yeni pencerelerin de güvenliği ve güvenliği artırdığı gerçeği var .

Pencerelerinizi değiştirme zamanı geldi mi? 

Pencereleriniz cereyanlı, sisli, hasarlıysa veya artık düzgün çalışmıyorsa, enerji açısından verimli, güvenli ve güzel olan yeni yedek pencereleri düşünün. Ücretsiz bir değerlendirme için  Pencere Tadilatı Hizmeti ile iletişime geçin veya çevrimiçi ücretsiz bir fiyat teklifi isteyin .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 16 Average: 5]
Değişiklik istiyorsanız, yeni yer karolarına para harcamayın. Onları boyayabilirsiniz. Yer karolarını ve fayansları boyamak. Fayans Boyacısı

Fayans Boyama
4.9 (19)

Mevcut yer karo veya fayans döşemelerinizden sıkıldıysanız ve bir değişiklik istiyorsanız, yeni yer karolarına yüzlerce veya binlerce dolar harcamanıza gerek yok. Onları boyayabilirsiniz. 

Fayans boyası

Çini boyama bugün popülerlikte bir canlanma yaşıyor olabilir, ancak bu hiçbir şekilde yeni bir fenomen değildir. Elde boyanmış Boyalı Karolara göre  , kilden yapılmış yer karoları, Orta Çağ’da kullanılmadan önce elle boyanmış, astarla doldurulmuş ve sırlanmıştır.  Bu çiniler pahalı olduğu için, çoğunlukla zengin ve güçlülerin evlerinde, camilerde veya kurumsal binalarda kullanıldılar.

Sanayi devrimi, döşeme endüstrisini değiştirdi. Pahalı el yapımı pişmiş toprak yer karolarından seri üretilen seramik veya porselen karolara geçtik. Ucuz fabrika fayansları artık her yerde mevcuttur ve bu nedenle geleneksel banyo fayansı boyaması eskisinden biraz daha az yaygındır.

                                                                                Yüzlerce yıldır karolar boyanmaktadır.

Fayans boyası artıları ve eksileri

Fayansların üzerine boyamanın kendi yararları ve dezavantajları vardır. Bu artılar ve eksiler, Kendinizin yapacağı  karo boyasının sizin için doğru çözüm olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.

Fayans Boyamanın Artıları
 • Banyo karolarınızı tamamen istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.
 • Yeni gibi hissetmek için çirkin veya modası geçmiş döşemeleri değiştirebilirsiniz .
 • Boyanmış karo dayanıklı olabilir ve mağazadan satın alınan karolar gibi normal aşınma ve yıpranmaya dayanabilir.
 • Banyonuzu tamamen yeniden döşemekten daha az zaman ve para gerektirir.
Fayans Boyamanın Eksileri
 • Bir kendinizin yapacağı proje olarak, oldukça büyük bir girişim; tüm tasarımı, hazırlık çalışmalarını ve gerçek boyayı yapmanız gerekecek.
 • Boyama ve kurutma arasında banyo fayansı boyama işinin tamamlanması bir hafta kadar sürebilir.
 • Yanlış yapılırsa, boyanmış Fayans, Karo kırılabilir veya soyulabilir.

 

 Değişiklik istiyorsanız, yeni yer karolarına para harcamayın. Onları boyayabilirsiniz. Yer karolarını ve fayansları boyamak. Fayans Boyacısı

                                                              Fayansları boyamak için iyice hazırlamanız gerekecek.

Fayans boyama için bir usta kiralamak mı?

Kendin-yap ev tadilatı, tüm avantajları için herkes için geçerli değildir. Özellikle banyo tadilatı, kendine güvenen ev yapıcılar için bile oldukça göz korkutucu bir iştir.

Sıhhi tesisat, elektrik işleri ve daha fazlası gibi eğitim, ekipman ve beceri gerektiren daha karmaşık işler için profesyonellerden yardım almanız daha iyi olur. Aceleniz varsa, yetenekli esnaf ekibinin hızını ve verimliliğini yenemezsiniz.

Ancak, özellikle banyo fayansı boyamasından bahsederken, Kendiniz yapmak için hala çok uygun bir seçenektir.

Evdeki tüm odalar arasında banyoların en az boyanmış olanlardan biri olduğunu açıktır.

Ancak işi tamamlamak için zamanınız ve sabrınız varsa, banyo yer karolarını kendi başınıza boyamak size yüzlerce hatta binlerce Lira kazandırabilir.

Fayans zeminler nasıl boyanır

Kendin yap yolunu seçtiyseniz, gelecekte çatlakları ve talaşları önlemek için zemini nasıl düzgün bir şekilde boyayacağınızı bilmeniz gerekir. İşte fayans üzerinde  boyamak için temel bir kılavuz:

 1. Bir fırça, paspas ve fayans temizleyici kullanarak yerleri fırçalayın ve iyice derzleyin. Ayrıca, yüzeyleri pürüzlendirmek ve boyamaya hazırlamak için karoları zımparalamak isteyebilirsiniz.
 2. Pencereleri ve kapıları açın. Daha iyi havalandırma için fanları ayarlayın.
 3. Fayans (Çini) boyama malzemelerinizi hazırlayın:
 • Boyacı bandı, kenarları maskelemek için
 • Fayans boya astarı
 • Tercihe göre fayans boya renkleri
 • Boya ruloları ve fırçalar
 • Mastik / poliüretan
 • Gerekirse şablonlar
 1. Boya astarınızı fayanslara ve harçlara uygulayın . Bir sonraki adımdan önce tamamen kurumasını bekleyin.
 2. İlk kat boyanızı yumuşak vuruşlarla uygulayın. Şablon kullanıyorsanız, banyo karolarınıza boya püskürtmek (sprey tabancası değil, sprey boya kullanarak) işi yapmak için temiz ve etkili bir yol olabilir.
 3. İlk kat boyayı birkaç gün kurumaya bırakın, ardından ikinci katı tekrar uygulayın. Tekrar kurumasını bekleyin.
 4. Boyalı karoların üzerine mastik / poliüretan uygulayın. Yaklaşık 2-3 kata ihtiyacınız olacak ve arada kurumasına izin vermelisiniz.
 5. Yeni boyalı karolarınızın tadını çıkarın!

 

 Değişiklik istiyorsanız, yeni yer karolarına para harcamayın. Onları boyayabilirsiniz. Yer karolarını ve fayansları boyamak. Fayans Boyacısı

 

Fayans boyamak için hangi boyayı kullanabilirsiniz?

Seramik banyo karoları üzerinde herhangi bir boya kullanamazsınız . Su bazlı olmayan bir boyaya ihtiyacınız var, aksi takdirde banyonuzda parçalanır. En iyi seçim antibakteriyel, suya dayanıklı epoksi boyadır. Çoğu zaman, ev kitleri ve kendinizin yapacağı karo boyaları beyaz, gri veya siyah gibi sınırlı renklerde mevcuttur.

Peki ya duvar karoları, duş karoları ve küvet?

Yine de banyonuzu yeniden yapıyorsanız, duş karosu boyayabilir misiniz? Küvet boyayabilir misin? Banyo karolarını duşta nasıl boyarsınız?

İyi haber şu ki, aynı malzemeleri ve benzer bir işlemi kullanarak, daha uyumlu bir görünüm için duvar karolarınızı, duş karolarınızı ve küvetinizi kaplamak için çini boyasını kullanabilirsiniz.

Kendi banyo karolarınızı boyamak, banyolarınızı yenilemenin kolay ve ekonomik bir yolu olabilir. Sizin açınızdan biraz zaman ve çaba gerektirse de, banyonuza harika bir benzersiz görünüm kazandıracak ve hazırlarken biraz tasarruf edeceksiniz! Eğer profesyonel yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 19 Average: 4.9]
İç veya dış cephe boyamak büyük bir zaman ve para yatırımıdır, bu nedenle yeni boya işinizin ne kadar dayanacağını bilmek mantıklıdır. Boyacı

YENİ BOYA İŞİNİZ NE KADAR SÜRECEK?
5 (20)

Kolay cevap, iç cephe boyası için yaklaşık 10 yıl ve dış cephe boyası için 5-7 yıldır. Ancak daha doğru cevap, yeni boya işinizin uzun ömürlülüğünün boya kalitesi, boyanın içinde bulunduğu ortam ve boyama projesi sırasında hazırlık ve profesyonellik gibi çeşitli faktörlere bağlı olmasıdır.

Boya Kalitesi

Dayanıklılık ve uzun ömürlülüğe dayalı olarak farklı projeler için farklı boya türleri önerilir. Su bazlı boya, yağ bazlı boyadan daha dayanıklı, güvenli ve çevre dostu olduğu için en popüler boya türüdür. Ek olarak, boya ile ödediğinizin karşılığını alırsınız. Kaliteli boyalar daha pahalı olacaktır, ancak dayanıklı ve uzun ömürlü olacağından emin olabilirsiniz. Bütçe boyaları, boyanın sağlam bir şekilde bağlanmasına ve rengini tutmasına neden olan bazı unsurlarda eksik olacak, böylece daha hızlı solacak ve kırılacaktır.

Boya türünüzle birlikte göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer faktör de renktir. İç cephe boyası için açık renkler, koyu renklere göre lekeleri ve çizikleri daha belirgin gösterecektir. Ancak koyu renkler daha çabuk solabilir. Bu özellikle dış cephe boya işlerindeki koyu renkler için geçerlidir çünkü renk ne kadar koyu olursa, güneş ve ısıyı o kadar emer, solmaya neden olur ve sizi daha çabuk yeniden boyamaya zorlar. Arizona Boyama Şirketi’nden bir profesyonel , uzun ömürlü olmasını sağlamak için en iyi boya rengini ve türünü seçmenize yardımcı olacak renk danışmanınız olarak hareket edebilir .

Çevre

Boya işinizin ömrü büyük ölçüde boyanın içinde bulunacağı ortama bağlı olacaktır. İç mekan boyama işleri için, merdivenler veya bir çocuk oyun odası gibi yüksek trafikli alanlar bir misafir yatak odasından çok daha hızlı yıpranacaktır. Banyolar ve mutfaklar gibi çok fazla su ve nem alan alanlar da daha hızlı solacak ve potansiyel olarak boyanın soyulması ve ufalanması gibi sorunlar yaşayacaktır.

Dış cephe boyası uzun süre dayanacak şekilde formüle edilmiştir, ancak her türlü hava koşuluna dayanamaz. Çok fazla güneş ışığı alan yerler, dış boyanın daha hızlı solmasına neden olur ve aşırı ısı varsa, boyanın beklenenden daha çabuk soyulması ve çatlaması olasılığı artar. Boyanın ömrü boyandığı yüzeye de bağlıdır. Sıva yüzeyinde, ev sahipleri iyi bir dış cephe boyasının 10 yıl sürmesini bekleyebilirler, ancak ahşap yüzeyler daha çabuk bozulur ve beklenen ömrü 5-7 yıla indirir.

Hazırlık

Boyanın çatlamasının, soyulmasının veya bozulmasının en büyük nedeni, kaliteli boyanın mevcut bir boyalı yüzeye uygulanmasıdır. Bazen eski boya, bazı yerlerde yeni boyanın altında ayrılıp soyulmaya başlar. Bunun olmasını önlemek ve boya işinizin ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için, boyama yüzeyinizin uygun şekilde hazırlandığından emin olmalısınız.

Bir boyama müteahhidi, gerektiğinde kazımak, zımparalamak, doldurmak, onarmak ve astarlamak için yeterli zaman ve özen gösterirse, dış boya işi çok daha uzun sürecektir. Daima gevşek boyayı kazıyın veya tüm yüzeyi soyun. Anahtar, kaliteli bir astar kullanmak ve ardından en uzun ömürlü sonuçları sağlamak için doğru birinci sınıf boyadan birkaç kat kullanmaktır. İstanbul Boya Şirketi, yüzeyin kapsamlı bir şekilde hazırlanmasını içeren her boya işi için takip ettiğimiz eksiksiz bir işleme sahiptir.

Genel olarak, boya işiniz, ona yatırdığınız zaman ve para miktarı için size uzun yıllar dayanmalıdır. İstanbul Boyama Şirketi ile en çok ilginizi çeken profesyonel bir ressam kiraladığınızdan emin olun. İstanbul’daki en iyi boyama garantisine sahibiz , böylece sevdiğiniz bir boya işi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 20 Average: 5]
VOC boya , Uçucu Organik Bileşikler (kısaca VOC) içeren boyadır. VOC'ler, odada buharlaşan zararlı kimyasallar, karbon içeren maddelerdir.

ETİK VE ÇEVRE DOSTU EV BOYAMA İPUÇLARI
5 (20)

Yeni bir ev satın almak veya yeni bir ev geliştirme projesine başlamak, özellikle boya söz konusu olduğunda heyecan vericidir. Her gün görmek istediğiniz renkleri seçmek, alışveriş yapmanın ve renk örneklerini bantlamanın eğlencesi eşliğinde büyük bir karardır. Ancak, boya satın alırken sadece renk ve ciladan başka dikkate alınması gereken daha fazla faktör vardır. Satın aldığınız boyanın kalibresi ve sağlığınız veya çevreniz üzerindeki etkisi ne olacak? Boya endüstrisinin küresel emek ve insan hakları üzerindeki etkisi ne olacak? Bunlar aklınızdan geçen sorularsa veya kendinize şunu sormaya başlıyorsanız, çevre dostu veya etik bir boya satın almak sizin için en iyi seçim olabilir.

VOC nedir?

Hepimiz taze boyanın nasıl koktuğunu biliyoruz. Taze bir boya tabakası yükseldiğinde kokladığınız kimyasal koku , uçucu organik kimyasallar olan VOC’lerden kaynaklanmaktadır . Bu kimyasal boya kokusuna neden olan uçucu organik bileşiklerdir ve aynı zamanda boya uyarılarının iyi havalandırılmış bir alanda boyama yapmanızı önermesinin nedeni de budur. Bu VOC’ler sadece hoş olmayan bir kokudan daha fazlasına neden olabilir. Kısa süreli ve uzun süreli VOC’lere maruz kalmanın sağlığınız üzerinde etkisi olabilir.

Koku kaybolduğunda VOC’lerle ilgili sorunlar ortadan kalkmaz. Boya kuruduktan ve koku azaldıktan sonra, uçucu organik bileşikler ve diğer toksik biyositler, ilk boya uygulamasından sonraki aylar ve hatta yıllar sonra hala tespit edilebilir. Bu, yetişkinler, çocuklar, bebekler ve evcil hayvanlar dahil çevredeki herkes için tehlikeli olabilir.

Çevre Dostu Boya nedir?

Yüksek düzeyde VOC’ler ve aşırı kimyasallara maruz kalma sizin ve sağlığınız için endişe kaynağıysa, doğal bir alternatif, sağlığınızdan ödün vermeden boyama isteğiniz için mükemmel bir çözümdür. Çevre Dostu boya, daha düşük seviyelerde VOC, toksin ve koruyucu içeren daha doğal bir alternatiftir.

Aşağıdaki boyalar çevre dostu ve etiktir:

 • Tebeşir boyası
 • Seramik Boya
 • Keten Tohumu Yağlı Boya
 • Süt Boyası

Tebeşir boyası, ortalama boyadan daha az uçucu organik bileşik içerir ve evin içinde ve dışında kullanılabilirken, seramik boya antimikrobiyal özellikler içerir. Keten tohumu yağlı boya ayrıca daha az toksin içerir ve çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Tamamen doğal içeriklerden oluşan ve kesinlikle VOC içermeyen bir boya ürünü arıyorsanız, o zaman süt boyası sizin için doğru yoldur. Süt boyası, sütte bulunan bir proteinden elde edilir ve bir toz halinde gelir. Bu tür bir boya yüzlerce yıldır var, ancak çoğu kimse bunu hiç duymadı. Süt boyasının bir diğer faydası da koku yaymamasıdır. Tüm bu boya türleri daha sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir bir etki ile doğal bir çözüm sunar.

Neden Çevre Dostu Boya Seçmelisiniz

Bir sonraki ev geliştirme projeniz için çevre dostu bir boyanın doğru olmadığından hâlâ emin değilseniz, okumaya devam edin. Çevre dostu boya kullanmanın faydaları sonsuzdur. Çevre dostu boyalar VOC içerdiğinden veya hiç içermediğinden, boyamayla ilişkili koku çok azdır veya hiç yoktur. Bu, doğal bir alternatif kullanmanın büyük bir avantajıdır çünkü boya kokusu rahatsız edici olabilir. Tek başına koku mide bulantısı, baş ağrısı ve baş dönmesi gibi kısa süreli sağlık sorunlarına neden olabilir. Koku yoksa, evinizi boşaltmanıza veya yeni boyanmış odadan masrafa girmekten kaçınmanıza gerek kalmayacak. Kimyasal maruziyete karşı daha duyarlı oldukları için evde bebekleriniz veya küçük evcil hayvanlarınız varsa bu da kritiktir. Koku geçtikten sonra sağlık riskleri devam eder.

Çevre dostu boya ürünleri sağlığınızı korumanın yanı sıra çevreyi de olumlu etkiler. VOC’ler, insan vücudu için olduğu kadar Dünya gezegeni için de kötüdür. Bu bileşikler , ozon tabakası ve duman oluşumuna katkıda bulunur . Duman, insanları çeşitli şekillerde etkiler ve ayrıca genel hava kalitesini de düşürür. VOC emisyonları da küresel ısınmaya katkıda bulunabilir.

Çözüm

Yani, çevre dostu, sürdürülebilir bir boya ile gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ancak boyayı seçmek savaşın yarısıdır. Sonraki adımlar gerçek resmi yapmaktır. Uzman yardımı arıyorsanız, İstanbul Boyama Şirketinde , projeniz için mükemmel bir renk tonunda mükemmel çevre dostu boyayı seçmenize yardımcı olabiliriz. Eğitimli renk danışmanlarımız, sizin için hangi rengin doğru olduğunu belirlemek için sizinle birlikte çalışacak ve uzman ressamlarımız işi doğru şekilde yapacaktır. Bugün bize ulaşın !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 20 Average: 5]
Merdiven Korkulukları Nasıl Boyanır? Merdivenleri ve korkulukları boyamak , bir evin görünümünü ve hissini önemli ölçüde değiştirir? Boyacı

Apartman merdiven Boyama
5 (23)

Merdiven boşlukları korkulukları, evde neyin yeniden boyanması gerektiği düşünüldüğünde genellikle unutulur. Korkuluklar zor görünür ve temiz ve kapsamlı bir şekilde boyama konusunda zorluklar yaratabilir. Merdiven korkulukları boyamak zor ve zaman alıcı bir iş olmak zorunda değildir. Doğru malzemeler ve zihniyet ile, mükemmel merdiven korkuluğu ulaşılabilir!

Malzemeler

Malzemelerinizi toplayarak başlayın. Bu, sürecinizin önemli bir parçasıdır ve dikkat gerektirir. Yumuşak ve doğru malzeme olan bir kumaş seçmek. Bir fırça seçerken, tüm bu köşelere ve çatlaklara girmek için yaklaşık bir inçlik bir fırça kullanmayı düşünün. Boyadığınızı ve temiz çizgilere sahip olmak için ressamın bandına sahip olduğunuzdan emin olun. Seçtiğiniz Boya renginiz merdiveninizin görünümüne ve hissine karar verecek. Biraz vahşi olun ve bir tasarım ekleyin veya klasik bir renkle gidin. Kalıcı sonuçlar elde etmek için yüksek parlaklık veya saten kullanmayı tercih edin.

Damlasın diye bez

Boya fırçası

Boyacı bandı

Astar

Seçilmiş boya

 

Sonraki Adım: Temizleme ve Zımparalama

Merdiven boşluğunuzun temizlenmesi, boyama işinizin uzun süre devam etmesini engelleyebilecek kalıntıların giderilmesi açısından önemlidir. Temizlemek, tüm küçük yarıkların temiz bir yüzey işlemidir. Kirli bir taban, düzensiz bir işe neden olur. Hafifçe zımparalanan ahşap bir merdiven için korkuluk, boyanacak temiz ve şık bir yüzey ve boyanın da yapışması için hafif oluklar oluşturur.

Boyama İşlemi

Merdiveni bantlayarak başlayın. Bant kullanmak temiz hatlara sahip olmanızı ve istenmeyen sıçramaları ortadan kaldırmanızı sağlar. Boya işlemine başlamak için merdivenin  üstünü bantlayarak başlayın. Izgarayı astarla örtün ve damlacıkları izleyin. Kurumasını bekleyin ve boyamaya başlayın. Bu işlemde küçük bir rulo ve tırabzan altı ve üstü boyunca detaylar için açılı bir fırça kullanabilirsiniz. Genellikle iki kat güzelce üst üste gelmelidir.

İşe geçmeden önce bunun da sertleşmesi ve kuruması için beklenmesi önerilir. Korumak istediğiniz alanları bantlayın ve astarla kaplamaya başlayın. Onları seçtiğiniz renkle boyamaya başlayın. Burada bu parça için rulo yapabilirsiniz, ancak çeşitli oluklar ve kenarlar için çoğunlukla açılı bir fırça işe yarar. Halıya damlama olmamasını sağlamak için damlasını önlemek için bez kullandığınızdan emin olun.

Merdiven Boşluğu Korkuluğunu Boyamanın Faydaları

Bir merdiven korkuluğu, renklerle oynamak ve biraz kontrast eklemek için harika bir zaman olabilir. Çoğu zaman, bir evde dokunulması veya hasar görmesi gereken ilk şey korkuluklardır. Bunları taze ve güncel tutmak önemlidir. Çeşitli renk türlerini kullanmak, onu rahat ve sıcak hale getirmek için aydınlatabilir ve bir alan açabilir. Genel olarak, her şey sürecin tadını çıkarmak ve sonucu sevmekle ilgili.

Zamandan tasarruf etmek ve profesyonel ve bitmiş bir görünüm istiyorsanız, İstanbul merdiven korkuluğu Boyama şirketi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetler için burada . Mümkün olan en yüksek kalitede işin yapılmasını sağlamak için her yerde deneyimli boyacı ustaları ve bir yönetici var.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 23 Average: 5]
Dış cephe boyası işinize özen göstermenin yollarını mı arıyorsunuz? Hasarlı yüzeylerin soyulmasını önlemek için, kalıcı bir boyama ipuçları.

DIŞ CEPHE BOYASINA BAKIM YÖNTEMLERİ
5 (21)

İstanbul havası yakın zamanda soğumayacağından, dış cephe boyası işinize bakmanın ne kadar hayati olduğunu düşünmek önemlidir. Dış cephe boyası, tam da bu şekilde yapılmış olmasına rağmen, dış cephe düzenli bakım ve bakımdan büyük ölçüde faydalanabilir. Dış cephe boya işlerinde hava hasarları, güneş ışınları ve ısı veya diğer çeşitli nedenlerle çatlama ve hasar görme yaygındır.

Bakımın Önemi

Her tür iş için bakım gereklidir. Doğal olarak güneşin miktarı ve hava koşullarından kaynaklanan hasar, tebeşirlenme veya su toplamaya neden olabilir ve boya işinize genel olarak zarar verebilir. Doğru bakım yapılmazsa, boya işiniz size düşündüğünüzden daha pahalıya mal olabilir, sadece onarım için değil, aynı zamanda muhtemelen maliyetli bir onarım için.

Dış cephe boya işinize bakarak başlamak önemlidir. Çatlaklara ve yarıklara bakın ve küf ve diğer anormallikleri arayın. Ayrıca, dış boyanın çatladığı veya hasar gördüğü alanlara bakın ve yeniden boyama gibi bir onarım için yollar düşünün. Duvarlarınızın suyu emmediğinden ve boya ve ahşap çürümesine neden olmadığından emin olmak için alt tahtaları kontrol edin.

Daha fazla hasara ve çürüme riskine neden olabileceğinden, bakım genellikle ahşap kalaslarla yapılmalıdır. Dış boyanızın düzenli bakım için dikkate alınması ve en az ayda bir kez gözden geçirilmesi gerektiğini unutmamak önemlidir.

Yüzeyin Temizlenmesi

Güçlü yıkama, dış boyanızdaki anormalliklerden, yiyip bitirebilecek ve boya işinize zarar verebilecek kiri temizlemek için harika bir yol olabilir. Doğru şekilde nasıl duvarlarınızı yıkanacağını kontrol ettiğinizden emin olun   veya mümkün olan en iyi temizlik işini sağlamak için profesyonellerin bunu yapmasına izin verin. Daha küçük yüzeyler için,  boyanızı yumuşak bir şekilde temizlemek, bu köşelere ve çatlaklara girmek için yumuşak bir fırça ve  deterjan ve yukarı ve aşağı hareketler kullanırsınız. Başlamadan önce, temizleme solüsyonunuzun boya işinize zarar vermeyeceğinden emin olmak için küçük bir alana odaklandığınızdan emin olun.

Kalıp Karşılaşma

Dış cephe  duvar alanı üzerinden bakmak ve hasar miktarını belirleyebilir görmek emin olun. Yakınlaşmamaya ve mesafenizi korumamaya dikkat edin. Çürümeyi ve küflenmeyi önlemek için özel katkı maddeleri içeren boya satın almayı düşünün. Ekstra bakıma ihtiyacınız varsa, kalıbı temizlemek için bir profesyonel tutmayı düşünün.

Soyma Boyası

Boya soyulması, diğer şeylerin yanı sıra güneş hasarı, yüksek nem ve hatta aşırı kuruluğun bir sonucu olabilir. Bu nedenle, çeşitli hava değişiklikleri nedeniyle dış cephe boyası, boya işinize son derece zarar verebilir. Biraz kazıma ve fazladan birkaç kat boya ile sabitlenebilir. Bu ekstra boya katmanları, işinizin kalıcı olmasını daha iyi sağlar. Sonunda soyulacak bir işten kaçınmak için bakım alıştırması yapmak ve temiz bir sayfa ile başlamak önemlidir.

Uzun ömürlü bir iş sağlamak için dış cephe boyası işiniz ekstra sevgi ve özen gerektirir. İstanbul dış cephe boyama şirketi,  titiz bir işi sürdürmek ve boya hasarı riskini azaltmak ve taze ve yeni görünümlü ev tutmak için emin olmak için doğru adımları takip edecek emin olabiliriz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 21 Average: 5]
iç duvarı onarmak, restore etmek için ne gerektiğini araştırmanın zamanı geldi. Çünkü nem sorunu çözülene kadar bunun üstesinden gelemedik.

İÇ DUVARLARIN RESTORASYONU
5 (18)

İç Duvarlara Hayatın Geri Getirilmesi

Bir odaya yeni bir hayat vermeyi düşünürken çoğu insan otomatik olarak odanın yeni bir kat boyaya ihtiyacı olduğunu varsayar. Yeni bir renk kulağa hoş gelse de, çoğu, duvarlara iyi bir temizlik sağlama olasılığını ve bir odanın görünümü üzerindeki sert sonuçlarını gözden kaçırır.

Sebep? Çoğu insan duvarlarını asla temizlemez. Hiç. Bazen bir renk modası geçmiş değildir, duvarlar sadece kirlidir. İç duvarları temizlememek, bu duvarların kir, leke, leke ve diğer şeyleri biriktirdiği anlamına gelir.

Ellerinizi duvarlar boyunca ne sıklıkla kaydırırsınız, duvarlara yaslanırsınız ve hatta herhangi bir evde duvarlara dokunursunuz?

Küçüklerden ve evcil hayvanlardan bahsetmeyelim bile. Bir evde duvarları temizlememek, renklerin parlak ve parlaktan mat ve soluklaşması anlamına gelir. İşte herhangi bir evde herhangi bir duvarı restore etmeye ve ona hayat vermeye yardımcı olacak dört adım.

Boya Türünü Belirleme

Birçoğunun boya ararken öğrendiği gibi, her rengin farklı yüzeyleri vardır. Cilanın türü duvara uygulanan temizleme türünü belirleyecektir . Donuk yüzeyler, daha kısa bir ömre sahip olma eğilimindedir. Bu tür yüzeyleri temizlerken, sert kimyasallardan ve yağ gidericilerden kaçındığınızdan emin olun. Yarı tam parlak cilaya sahip yüzeyler, sert kimyasallara daha iyi dayanabilir ve bu nedenle yağ giderici temizleyicilere dayanabilir.

Hazırlık ve Yıkama

Duvarlara sadece su atılmamalı ve yıkanmamalıdır. Doğru halı temizliği için mobilyaların taşınması gerektiği gibi, aynı ilkeler duvar temizliği hazırlığı için de geçerlidir .

Duvar tamamen temizlendiğinde tek tip bir renk sağlamak için duvar alanını kaplayan mobilyalar yoldan çekilmelidir.

Duvardan sarkan resimler, lambalar ve diğer nesneler de kaldırılmalıdır.

Alan temizlendiğinde, duvarların tozunu alın. Bunu bir havlu bezle veya yapışkan bezle yapmak iyi sonuç verir. Temizliğinizden damlayabilecek suyu tutmak için duvarların süpürgeliklerine bir şey koyun. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra, yıkama zamanı.

Duvarın Düz, Saten veya Yumurta Kabuğu kaplaması varsa, hafif bulaşık deterjanı ve ılık su karışımı kullanmaya odaklanın . Ovma işlemini yapmak için bir kova temizleme solüsyonu ve bir de durulama için bir süngerle alın.

Süngere az miktarda uygulayıp duvarı hafifçe ovarak bu solüsyonun boyaya zarar verip vermediğini test edin. Değilse, devam etmek iyidir.

Yukarıdan aşağıya doğru hafifçe fırçalamaya odaklanın. Önce altını sonra üstünü temizlemekten geçmek, üst alanlardan gelen kirli suyun aşağı inmesine ve alt kısımdaki zaten temiz olan alanları bulaştırmasına neden olacaktır. Aynı işlem parlak yüzeyler için de geçerlidir, sadece bu duvarlarda yağ çözücüleri kullanabilirsiniz.

Evde evcil hayvanlar ve çocuklar varsa, duvarın alt kısımlarına özel bakım ve odaklanma yapılabilir.

Gerekirse, duvarda test edildikten sonra daha güçlü bir temizleyici uygulanabilir.

Sonrası ve Rötuşlar

Duvarın tozu alınıp fırçalandıktan sonra, fazla kirli suyu temizlemek için temiz bir bezle sildiğinizden emin olun.

Duvarlarda su bırakmak, duvarın onarılamayacak derecede lekelenmesine ve hasar görmesine neden olabilir.

Hala birkaç sert leke veya iz varsa, bu kusurları maskelemek için üzerlerine biraz aynı boya rengini sürmeyi düşünün.

Artık duvar temiz olduğuna göre, renk farkı çok da belirgin olmamalıdır. Mobilya ve duvar dekorasyonlarını gerektiği gibi değiştirin.

Uzmanları Arayın

Bazen sadece stresi ve karmaşayı atlamak istersiniz. Uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermekte olan ana şirket hedefimiz her zaman bir şirket kültürü ve harika müşteri hizmetleri oluşturmak olmuştur.

Çok fazla olduğunu düşündüğünüz bir iç cephe boya yada dış cephe boya projeniz varsa ya da sadece elinizden almak istiyorsanız, bugün yapabilenlerin ellerine bırakın ve bizimle iletişime geçin !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 18 Average: 5]
Tavan Boyası Renk Fikirleri ve Tavanı Yenilemek İçin İpuçları. İşte 2021 için yaklaşmakta olan en büyük tavan boyası renk trendleri boyacı.

TAVAN BOYASI RENK TRENDLERİ
5 (22)

Duvarları tasarlarken veya boyarken, insanlar genellikle bir odanın tavanını dikkate almazlar. Genellikle içeri girerler, dört duvarı boyarlar ve sonra tavana dokunmadan bırakırlar. Bir tavan renginin ekleyebileceği yaratıcılıktan yararlanmamak, bir alanı yeniden tasarlamak isteyen herkes için kaçırılmış bir fırsattır. Tavanınız yıllardır orada olan eski beyaz renkte kalmak zorunda değil! İşte her türden rengi ve kombinasyonu kullanan 2021 için yaklaşmakta olan en popüler tavan boyası renk trendlerinden bazıları.

Duvarlardan Daha Hafif

Bazen boyalı bir duvarın ihtiyaç duyduğu tek şey  , aynı renge yakın renklendirilmiş bir tavan  rengidir. Bu, pek çok kişinin bilmediği bir ipucudur, ancak bir odanın görünümünü tamamen değiştirebilir. Duvarları boyamak için koyu veya koyu bir renk seçilirse, aynı odanın tavanını boyamak için o rengin çok daha açık bir versiyonunu (ideal olarak aynı renk kartında) kullanmayı düşünün. Bunu yapmanın bir başka yolu da, duvarın boya renginin bir kısmını alıp düz beyaz bir boya kabına biraz serpiştirmektir.

Yine de, bu rengi yeniden yaratmaya çalışmak, resmi olarak mağaza raflarında olmadığı için zor olabilir. Proje tek seferlik bir şeyse, o zaman bu sorun olmayacak. Fikir başka bir yerde yeniden yaratılmaya çalışıyorsa, Kendinizin yaptığı  renkten vazgeçmeyi ve bunun yerine renk kartelasını daha açık bir renk kullanmayı düşünün. Her iki yöntem de odanızda neredeyse koordineli bir görünümü garanti eder.

Duvarlardan Daha Koyu

Tavanı   duvarlardan daha koyu boyamak gerçek bir açıklama yapar. Daha önce de belirtildiği gibi, tavanlar genellikle tasarım konusunda eğitim almamış olanlar tarafından fark edilmez. Ancak tavan renginin duvar renginden daha koyu olması dikkatleri otomatik olarak tavana çekecektir. Bu, odanın mimarisini vurgulamaya veya hatta odanın kişiliğine ve havasına katkıda bulunmaya yardımcı olabilir. Bu tarz, bir yatak odasındakinden daha fazla vurgulamak ve hayran olmak için daha fazla alanın olduğu oturma odalarında en iyi sonucu verebilir.

Vurgu Stili

Bu tarz, daha önce bahsedilen fikirlerin tam tersi, ancak önümüzdeki yıl için de aynı derecede trend oluyor. Vurgu tarzı tavanlar, odayı mükemmel bir yapboz parçası olarak tamamlamaya odaklanmalıdır. Tavan rengi bir odadaki her şeyden uzaklaşacak kadar farklı ve yoğun olmamalıdır. Derin siyah renkli bir tavan şeklinde iyi bir örnek bulunabilir. Bu renk, krem ​​renkli duvarlarla birlikte yumuşak bir görsel  kontrast sağlar.  Her iki renk de diğerini iptal etmez ve her ikisi de odanın mobilyaları için fon görevi görür.

Size Özel Bir Tarz

Unutmayın, odayı en çok kullanacak kişi muhtemelen siz veya evinizde yaşayan bir başkasıdır. Bir odanın kurulum şekli, bir kişinin çalışma veya çalışma performansını etkileyebilir. Alanın en iyi amaca hizmet etmesini sağlayan bir tavan ve duvar rengi dengesi bulun. Odada dinlenmek istiyorsanız, rahatlatıcı ruh hallerini teşvik eden yatıştırıcı renkler bulun. Oda çalışmak ve ders çalışmak için tasarlanmışsa, odaklanmayı ve yaratıcılığı teşvik eden ve teşvik eden renkler bulun. Bu renkler birbiriyle kontrast oluşturabilir, birbiriyle uyumlu olabilir veya birbirine tam vurgu renkleri olabilir.

Bu renk kombinasyonlarını bir araya getirmekte zorlanabileceğinizi düşünüyorsanız,  bizimle iletişime geçin ! Boya uzmanlarımız, insanların evleri için en iyi renkleri seçmelerine yardımcı olma konusunda geniş deneyime sahiptir.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 22 Average: 5]
Deneyimli bir boyacı ustası, bir evin nasıl boyanacağına dair sırları paylaşıyor. İşte işinizi çocuk oyuncağı haline getirecek boyacı ustası.

Kolay ev boyama
5 (26)

Çoğu ev boyama projesinde olduğu gibi, genellikle zor ve daha kolay bir yolu vardır. Daha kolay yol her zaman daha kötü sonuçlar anlamına gelmez. Bu konsept dış cephe boyası için de geçerlidir .

Profesyonel ev boyacıları tutmak yerine kendi evinizi boyamayı seçerseniz , kesinlikle zaman kazandıran ipuçlarından yararlanacaksınız . Bunlar, evinizi verimli, etkili ve daha az çabayla boyamanıza yardımcı olacak hackler, ipuçları ve önerilerdir.

Evinizi Hızlı Yıkayın

Çoğu evin boyamadan önce yıkanması gerekecektir . Evinizin yan tarafına beyaz bir bezi sildiğinizde yıllarca hatta on yıllarca biriken gri is ve toza tanık olacaksınız. En çaresiz boya projelerinde bile, evin yıkanması tavsiye edilir.

Evinizi elle yıkamak, evinizi temizlemenin en etkili ve en yoğun çalışma yoludur. Ama en az ne ile geçinebilirsin?

Basınçlı yıkayıcınız varsa , eve iki kez püskürtün. Önce sabunlu bir solüsyonla temizleyin. İkincisi, temiz suyla durulayın.

Basınçlı yıkayıcınız yoksa, ikinci en iyi seçeneğiniz onu iyice hortumlamaktır.

Her durumda, ana hedefiniz büyük, görünür çöpleri (örümcek ağları, yaban arısı yuvaları, yapraklar) ortadan kaldırmak ve bu ince kurum ve tozu temizlemek olmalıdır.

Evinizi Aynı Renk veya Daha Koyu Boya

Dış cephe renginizi değiştirmeyi seçtiğinizde kendiniz için daha fazla iş yaratırsınız . Yeni kaplama mevcut kaplamadan daha hafif olduğunda iş miktarını önemli ölçüde artırır. Tek kat boyamada bile , eski renk genellikle bazı bölgelerde görünmeye devam edecektir. Yine de aynı rengi boyadığınızda, bu alanlar birbirine karışır.

Mevcut evin rengini bilmiyorsanız, bir soyma boyası alanı bulun, çekip çıkarın ve bir boyahaneye götürün. Soyulma boyası yoksa, kurutucu havalandırma deliği veya kalıplama şeridi gibi boyalı bir öğeyi çıkarın. Boya deposu genellikle mevcut renkle eşleşebilir .

Renginizi değiştirmek istiyorsanız, bir sonraki rengi mevcut renkten daha koyu yapmayı düşünün.

Aynı rengi veya daha koyu bir rengi kullanmak, sadece tek kat döşemeyi kolaylaştırır.

Önemli Yalnızca Gerektiğinde

Boyayı uygulamadan önce evinizin tam bir astara ihtiyacı var mı ? Belki değil.

Boya iyi durumda olduğunda ve aynı rengi yeniden boyadığınızda astar uygulamasına gerek yoktur.

Yine de sorunlu alanlar bir astar gerektirecektir. Çıplak ahşap, ahşap dolgu, pas lekeli alanlar: tümü astarlanmalıdır. Sadece çıplak noktalarınız varsa, dörtte bir dış cephe astarı yeterli olacaktır. Tüm evi değil, boyanmamış ve astarsız alanları astar ile vurun.

Bir uyarı, astarlanmış alanların boyanın içinden görüneceğidir. Bu nedenle, son katınız saf beyaz olmadıkça, sadece açık renkli boya astarını gizlemek için ekstra bir kat boya uygulamanız gerekebilir.

Boya Kazıma İşlemini En Aza İndirin

Kazıma boyası , evrensel olarak sevilmeyen bir boya alt kümesidir. Boyayı birkaç saat kazıdıktan sonra, nispeten daha kolay olan fırçalama, yuvarlama veya püskürtme işlerini özleyeceksiniz.

Boya kazıma ile ilgili bir sorun, bir bölümün her zaman diğerine yol açmasıdır. Boyanın kenarları aşağıda kalacaksa, muhtemelen onu yalnız bırakabilirsiniz. Yeni boya kenarları kapatacak ve yerinde kalmasına yardımcı olacaktır. Nispeten sağlam bir kenara ulaşana kadar kazıyın, ardından o kenarda durun.

Evdeki tüm boyayı çıkarmanız gerektiğini fark ederseniz, boyayı mekanik olarak çıkarmak için ev boyacıları veya bir ekip kiralamanın zamanı gelmiştir.

Düz Yüzeyleri Rulo ile Boya 

Boya haddeleme, geniş alanları hızlı bir şekilde örtmenizi sağlar. Yakalama, birçok siding türünün yuvarlanmaya uygun olmamasıdır. Örneğin, shiplap siding, bir boya rulosu ile boyamak zordur (yine de, bir rulo ile boyanabilir).

Evinizin düz dış cephesi veya hatta büyük düz bölümleri varsa, bu bölümleri hızlı bir şekilde kapatmak için bir boya rulosu ve bir uzatma direği kullanın.

Geniş Alanlara veya Ayrıntılı Alanlara Püskürtme

Boya püskürtme hem zamandan tasarruf sağlar hem de zamandan tasarruf sağlar. Bir yandan püskürtme, geniş alanları veya birçok ayrıntı içeren alanları hızlı ve verimli bir şekilde kaplamanıza olanak tanır.

Öte yandan, boya püskürtme çok fazla hazırlık gerektirir. Boyanamayan yüzeyin her yeri ve 20 fitlik mesafe kapatılmalıdır. Narin bitki örtüsü veya çiminiz varsa, bu alanlar da örtülmelidir. Yazın geç ise ve sezon için çimlerden vazgeçtiyseniz, muhtemelen üzerini örtmeden püskürtme yapabilirsiniz.

Eviniz mimari detaylar açısından zenginse, boya püskürtmeye harcadığınız zaman birçok kez kendini amorti edecektir. Ayrıntılar genellikle fırça çalışması anlamına gelir ve fırça çalışması her zaman yavaştır. Ancak, boyanmamış alanları gereksiz zaman veya çaba harcamadan maskeleyebilirseniz, bu şiddetle tavsiye edilir.

Fırçaları veya Rulo Kapakları Temizlemek İçin Fazla Zaman Harcamayın

Cezalandırıcı bir boya gününden sonra yapmak isteyeceğiniz en önemli şey oturup soğuk bir içecek almaktır. Yani, yapmak isteyeceğiniz son şey fırçalarınızı ve rulo kapaklarınızı temizlemek . Ancak temizlik, boyama aletlerinizi uzun süre etrafta ve iyi durumda tutmak için önemli bir adımdır.

İçin boya rulosu kapakları , satın alma ucuz kaliteli silindir kapakları ve her boyama oturumunun sonunda imha edin. El işçiliğinin kritik gözlerle görüleceği iç mekan boyaması için daha kaliteli kaplamalar önerilir. Dış cephe boyası, ekonomik kalitede rulo kapaklar için daha elverişlidir.

Boya fırçalarıyla, yüksek kaliteli fırçalar satın almak ve onlara iyi davranmak en iyisidir. Bunu yapmanın en iyi yolu , iyi fırçalarınızı bir boya fırçası tarağı ve suyla temizlemektir. Boya fırçası tarakları, fırça temizleme süresini en az yarı yarıya azaltır. Daha da önemlisi, kıllar arasında kalan tüm boyayı çıkarmanıza yardımcı olurlar.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 26 Average: 5]
Boyacı Ustası Hizmeti Blog 2 Yaşına girdi. Tüm Türkiye'ye teşekkürler. Boya, Boyacı Ustası, Kendin Yapçılar, Dekoratörler ve boyacılara.

Boyacı Ustası Hizmeti Blog 2 Yaşında
5 (24)

En başından beri maceralı bir yolculuk oldu ve siz okuyucularımız, ilginiz ve sorularınız ile bu blogu şekillendirmeye yardımcı oldunuz. Renkler, iç tasarım stilleri ve ipuçları, kendin yap projeleri, ruh hali panoları, mimari içgörüler, yaşam tarzı trendleri ve eğlenceli testler hakkında videolar yazıp hazırlayarak bu yolculuğun tadını çıkardık. Kalbimizi gerçekten ısıtan şey, Boyacı Ustası Hizmeti ve diğer ürünleri ve bunların kullanımı hakkında bizden aldığınız profesyonel tavsiyelere verdiğiniz yanıttır.

Ekip, evinizi nasıl sevdiğiniz bir yer haline getirebileceğiniz konusunda renkler ve yaratıcı fikirlerle dolu eğlenceli bir blog olmasını istiyor. Ancak bununla el ele, önemli Boyacı Ustası Hizmetinin  doğru uygulama süreçlerini basit ve kolay bir şekilde açıklamak ve bunlardan maksimum faydayı elde etmek çok ciddi bir görevdir.

Sözümüz, boya renkleriyle size ilham veren bir ev tanımlamanıza yardımcı olmaya devam edeceğimizdir.

Boyacı Ustası Hizmeti Pandemiye Göre Değişti

Pandemi bizi kolektif zihnimizde ve kalbimizde durma noktasına getirene kadar tüm hızıyla eğlenceli bir ortam için gittik… ama sadece bir süreliğine.  Bunlar, Mart 2020’de başlayan gelişmiş topluluk karantinası (ECQ) sırasında ortaya çıkan ilham verici okumalardır.

Dünya Covid-19 ile yaşam tarzımızla birlikte değişti. İnsanlığın bu soruna tepkisi , dünya çapında gelişen yaşam tarzı trendlerinde görülmektedir  . Yavaş yaşam ve biyofilik tasarım , bugün gördüğümüz trendlerden sadece birkaçı. Bazıları yıllar önce başladı, ancak şimdi hepimiz pandemi tarafından değiştirildiğimiz için giderek daha fazla insan tarafından benimseniyor. Çoğumuzun, birbirimize ve gezegenimize karşı daha büyük bir farkındalık ve saygı ile bu dünyada yolumuza devam etmede daha iyi olmaya çabalayacağımızı umuyoruz.

Onu eve yaklaştırmak için, çoğumuz yaşam tarzı seçimlerimizin ve bunların yaşam alanlarımıza nasıl etki etmesini istediğimizin daha fazla farkında olacak şekilde dönüştürüldük.

Sorularınız Cevaplandı

Yıllar boyunca sizlerden, birkaçını blogda veya YouTube kanalımızda görebileceğiniz sayısız teknik soru aldık . Ülkenin tüm bölgelerinden geliyorlar. Bazılarına İstanbul dışından insanlar soruyor.

Soruların çoğu, utangaçlık veya mahremiyet ihtiyacı nedeniyle boyaciustasihizmeti@gmail.com adresine gönderiliyor.

Diğerleri uygun bir kanal istiyor, bu yüzden telefonu alıp Teknik Ekibimizin hattını bire bir oturum için arıyorlar. Birden fazla sorunuz varsa, bu sonuncusu en yararlı olanıdır. Durumunuz buysa, lütfen çalışma saatleri içinde bizi arayın.

Bununla birlikte, size yardımcı olamayacağımız bir tür soru var ve bu, evinizi hangi renge boyamanız gerektiğidir.

Renk kişisel bir seçimdir. Boyacı Ustası Hizmeti  binlerce renk sunmasının nedeni budur. Size en yakın depodaki boyaları ziyaret edin ve renk örneklerini görmek isteyin. Büyülen ve şaşkına dön.

Hepimize Mutlu Çin Yeni Yılı (新年 快乐) ve Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 24 Average: 5]
Ev Boyama Projesi ve Komple ev tadilat projeleriniz için İstanbul'da en iyi hizmeti veren profesyonel boya ustalarını seçin. Boyacı Ustası.

Ev Boyama Projesi
5 (24)

İstanbul’daki en iyi ev boyacıları olarak yıllarımızda, çeşitli projelerden ve süreç boyunca, özellikle nereden başlayacağımızdaki mücadelelerden adil payımızı aldık. Müşterilerimize en iyi sonuçları vermek için, araştırmalarını yapmaları ve İstanbul’daki en iyi konut boyacılarından tavsiye almaları için onları teşvik ediyoruz. İstanbul’daki  boyacıları yaklaşmakta olan boya projenize hazırlanmanız için sizi teşvik ettiği birkaç şeyi öğrenmek için bu makale aracılığıyla bize katılın. Ve elbette, hazırlık süreciyle ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bize sorun, karşınıza çıkan tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız. 

Ev Boyama Projesine İyi Bir Plan

Renkler seçildikten sonra, boyama sürecini ve diğerlerinden önce veya sonra hangi parçaların boyanması gerektiğini düşünün. Örneğin duvar boyamadan önce tavan boyası yapılmalıdır. Süpürgelikleriniz, taç kalıplarınız ve pencere / kapı kaplamanız varsa, duvarları yapmadan önce bunları boyayın. Ayrıca, mobilyaları bir odadan diğerine taşımak zorunda kalacaksanız veya uzun süre kullanım dışı kalamayacak belirli odalarınız varsa, hangi odaları ne zaman boyayacağınız konusunda iyi bir planınızın olması gerekir. Bunların tümü sizin takdirinize bağlıdır. Bu plan, yaklaşan ev boyama projenizdeki ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize özeldir. Bir plan yapmaya çalışırken takılıp kalırsanız, İstanbul’daki boyacı ekibimizle konuşun ve süreci başlatmanıza yardımcı olabiliriz! 

istanbul ev boyama

Temizleyin

Etkili bir ev boyama projesi için bir sonraki adım çok önemlidir. Yüzeylerinizin temiz olması gerekiyor. İster iç ister dış olsun, boyamayı planladığınız alanın gerçek boyama başlamadan önce temizlenmesi ve hazırlanması gerekir. Boyamayı planladığınız duvarları hafifçe temizlemek için biraz sabun içeren nemli bir sünger kullanın. Yeni boyanın yüzeye düzgün bir şekilde yapışabilmesi için gres, kir veya diğer kirletici maddelerin temizlenmesini istiyorsunuz. Bugün iyi bir temizlik planını tartışmak için İstanbul’daki  boya ekibimizle konuşun. 

Yüzeylerinizi Koruyun

Son olarak mobilya ve yer döşemesi gibi boyanmayacak yüzeylerinizi korumanız esastır. Herhangi bir onarım veya boyama yapmadan önce, yerleri ve mobilyaları kaplamak için bant ve plastik muşamba kullanın. Işık anahtarını ve priz kapaklarını çıkarın. Kapı kollarını çıkarın veya bantla koruyun. Duvara monte edilen tüm aydınlatma armatürleri bantlanmalı veya geçici olarak çıkarılmalıdır. Bu adımı hafife almayın çünkü sonuçlarınızı yapabilir veya bozabilir. 

ev boyama

Evinizi boyamayı düşünüyorsanız uzmanlara danışmanızda fayda olabilir. İstanbul’un  en iyi  ev boyacısı olan Boyacı Ustası Hizmeti, evinizin boya renklerini sizin için mükemmel hale getirmek istiyor. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, mükemmel boya rengini, ürün türünü bulmanıza ve hatta sizin için projeyi tamamlamanıza yardımcı olabilir.  Konu ev boyama projeniz olduğunda seçeneklerinizi görüşmek için bugün bizi arayın !

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 24 Average: 5]