Boyacı Ustası Hizmeti – Alparslan Usta

Uzman boyacı ustası kadrosu ile anahtar teslim 1 günde boya, badana, dekorasyon hizmeti.

☎ 0532 158 75 34

Category Boyacı Ustası Haberleri

Tavan boyası renkleri, Nasıl Yapılır, tavan boyası 2,5 litre, 3,5 kg fiyatı,10 kg, Kaç metrekare boyar,En iyi tavan boya ustası ve markası

Bir Kat Boya Yetmez!
5 (1)

Bazı boya üreticileri, tek kat boya ile duvarınızı tam kapama ve canlı renklerle boyayabileceğinizi iddia ediyor. Kendi boyanızı yapıyorsanız, bu güvenilir bir ifade gibi görünebilir.

Duvarlarınızı astarlamamaya veya ikinci bir kat eklemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Ancak profesyonel boya şirketleri için bu yeterince iyi ve doğru değil.

 

Boyacı Ustası Hizmetinde, diğer profesyonel boyama şirketleri gibi, katmanları küçümsemiyoruz. Her boya işi bir kat astar ve ardından seçtiğiniz boya renginden iki kat alır. 

Bu, boyanın duvara doğru ve sağlam bir şekilde yapışmasını ve yeni boyanıza göre ne kadar koyu olursa olsun eski boya renginin tamamen kaplanmasını sağlar. 

İkinci kat boya ayrıca ekstra dayanıklılık, canlılık ve renk zenginliği sağlar ve duvarlarınız için UV hasarına veya meydana gelebilecek diğer olası aşınma ve yıpranmalara karşı koruma sağlar.

Bu ekstra adımlar, işi yapabileceğimiz hız ve hassasiyetin yanı sıra profesyonel bir boyama şirketini işe almayı değerli kılan şeydir. 

Boyama ihtiyaçlarınız için Boyacı Ustası Hizmetini işe almak, kendi başınıza elde edebileceğinizden daha güvenli, daha hızlı ve daha yüksek kalitede olacaktır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Tavandaki sarı lekelerin nasıl çıkarılacağı ile ilgili soruların cevaplarını, ... Tavandan sararmış lekeleri çıkarmak için, doğaçlama araçlardan çalışma ... Astar ile kurutma ve boyama iki kat, bazen yerel onarım yardımcı olmaz, tüm tavan onarılır.

Tavan Boyama Zamanı
5 (1)

Mülk sahipleri evlerini veya işyerlerini yeniden boyamaya karar verdiklerinde, her odanın tavanı genellikle ihmal edilir veya unutulur. Odanızın tavanı, duvarlarınızın geri kalanıyla aynı anda güncellenmezse, yaşlanmaya ve hasara karşı farklı koruma seviyelerine sahip uyumsuz bir oda elde edersiniz.

Peki tavanınızı boyamanız için en önemli sebepler nelerdir?

İlk neden girişte listelenmişti: koruma. Boya sadece dekorasyon amaçlı değildir. Boya ve astar kaplamalar, sonunda lekelere, eğrilmelere ve hatta yapısal hasara neden olabilecek neme, küfe ve termitlere karşı korumak için duvar malzemenizi mühürleyecektir.

Bir sonraki sebep, bakış için! Tavanınız odanın büyük bir kısmıdır ve ilgi çekici bir nokta eklemek isterseniz tavanınızı kontrast bir renge boyayabilir, süslemeler ekleyebilir ve hatta tavana bir duvar resmi bile boyayabilirsiniz.

Popüler seçenekler genellikle bulutlar veya yıldızlar gibi gökyüzüyle ilgili bir temaya sahiptir, ancak bu fırsatı yaratıcı olmak için kullanabilirsiniz.

Evinizin makyajı sırasında tavanınızı ihmal ettiyseniz, bir dakikanızı ayırın ve evinizdeki tavanları en iyi şekilde nasıl güncelleyeceğinizi düşünün.

Daha fazla bilgi için tavan boyama ustalarımız ile bugün iletişime geçin!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]
Kampanya Boya Badana Malzeme İşçilik Dahil Fiyatlardır Kurumsal Hizmet Hızlı Çözüm. 1 Günde Teslim. Hizmetler: Ev Boyama, Ofis Boyama İşyeri Boyama, Profesyonel Boyacı.

Boya Renkleriyle Odanızı Daha Büyük Gösterme
4.8 (6)

Emlakçılar küçük evleri ve odaları istedikleri kadar “rahat” olarak döndürebilirler; hala küçük bir oda. Küçük odanızda daha fazla alanın optik yanılsamasını yaratmak istiyorsanız, duvarınızı yıkmaktan daha ucuz bir seçenek için bu boyama ipuçlarını deneyin.

Daha Yüksek Tavanlar Oluşturmak İçin

Duvarlarınızı dörtte üçünü tek bir renge boyayarak ve ardından duvarın geri kalanını tavana kadar devam eden farklı bir renge boyayarak, odanıza daha fazla yükseklik veren optik bir yanılsama yaratabilirsiniz.

Daha Büyük Bir Oda Oluşturmak İçin

Küçük odanızın duvarlarını görsel olarak geriye itmek, daha koyu bir renkle boyamak ve ardından daha açık mobilyalar, duvar sanatı ve dekorasyonlar kullanmak, duvarlarınızın daha uzakta görünmesini sağlayabilir, böylece alan yanılsaması yaratabilirsiniz.

 

Tek Duvara Odaklanmak

 

Odanızdaki en büyük duvarı seçip daha sonra onu parlak, ifade rengine ve diğer üç duvarı beyaza boyarsanız, dikkati bir duvara çekebilir ve odanın geri kalanından uzaklaşabilirsiniz.

Evinizi belirli bir şekilde boyamak, daha fazla alan yanılsaması yaratmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle profesyonel bir boyama şirketinden yardım almak için Boyacı Ustası Hizmeti ile ☎ 0532 158 75 34 numaradan hemen  iletişime geçin!

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 6 Average: 4.8]
Ev Boyama , İş yeri Boyama , Ofis Boyama , İç Cephe , Dış Cephe, Boyacı Ustası. Uygun fiyatlar. Kaliteli İşçilik. Boya Badana Hizmetler

Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?
5 (4)

Bir odayı boyamaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken ilk şey, boya fırçalarını çıkarmadan önce yaklaşımınızı planladığınızdan emin olmaktır. Boyamak istemediğiniz alanları bantlamalı ve odadaki zeminlerin korunduğundan emin olmalısınız.

Alanın büyüklüğüne bağlı olarak, çoğu zaman bir odayı boyamak için hazırlık çalışmasını yaklaşık bir günde tamamlayabilirsiniz.

Tüm mobilyalar odadan çıkarılmalıdır. Odada büyük mobilyalarınız varsa ve başka bir odaya taşıyamıyorsanız, duvarlardan uzakta olduğundan ve bir miktar damla örtü ile örtüldüğünden emin olun. Tavanı boyayacaksanız, avize gibi büyük aydınlatma armatürlerinin bağlantısını kesip çıkardığınızdan emin olun.

Bütün bir odayı boyarken en iyi yaklaşım yukarıdan aşağıya çalışmaktır. Bu, damlamaları ve akıntıları görmenize ve daha sonra bunları giderken düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Boyuyorsanız tavanla başlayın ve ardından duvarları boyamaya devam edin. Kırpmadan önce duvarları boyamalısınız çünkü daha hızlı çalışabilirsiniz, bu da silindirlerin sıçramasına neden olabilir.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]
Deneyimli sıva onarım ustalarımız evinizi, iş yerinizi onarabilir ve boyayabilir. Alçı ve Alçıpan TÜM ihtiyaçlarınız için bizi seçmelisiniz.

Sıva Onarım Hizmeti
5 (7)

Boyacı Ustası Hizmeti, herhangi bir binanın ayırt edici görünmesini sağlar. Dayanıklı, çekici ve hava koşullarına dayanıklıdır. Boyacı Ustası Hizmeti, duvarlarınızdaki herhangi bir hasarı veya çirkin kusurları gizler. Geleneksel olarak, sıva kireç taşı ve sudan yapılmıştır, ancak bugün çimento gibi modern malzemeler kullanıyoruz.

Peki sıvanızın tamire ihtiyacı olduğunda ne olur? Çoğu insan için bunaltıcı ve kafa karıştırıcı olabilir. Endişelenmeyin — Boyacı Ustası Hizmeti burada devreye giriyor. Uzman ekibimiz, sıva onarımının tüm yönleri konusunda tam eğitim almıştır.

Sıva kaplamanızda çatlaklar, delikler veya dalgalanmalar fark ederseniz, bunu görmezden gelmeyin. Binanız kötü uygulanmış veya çatlamış sıva sıva sorunu yaşıyor olabilir. Nem hasarı en yaygın sorunlardan biridir. Yeraltı suyu veya drenaj sorunları, sıvanın çatlamasına ve parçalanmasına neden olabilir. bu ciddi bir mesele. Bu şekilde ne kadar uzun süre kalırsa, sorun o kadar kötüleşir.

Hasarın kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Sıva kaplamanızla ilgili herhangi bir sorun fark ettiğiniz anda Boyacı Ustası Hizmetini arayın. Tekrar yeni gibi yapabiliriz. Ve en önemlisi, hasarın yeniden oluşmamasını sağlayacağız. Sıva onarım hizmetlerimizle, binanız yıllarca hava şartlarına karşı dayanıklı olacaktır.

Boyacı Ustası Hizmeti işini her zaman biliyor. Yıllara dayanan tecrübemiz bize her türlü sıva problemini anlama ve onarma becerisi verir. Bize bir sorunla geldiğinizde, hasarı değerlendirmek için uzmanlığımızı kullanacağız ve ardından size bir onarım işi hakkında adil bir tahmin vereceğiz. Bazen tek gereken küçük bir yamadır. Bazı çatlak onarım sorunları daha ciddidir. Hasar ne olursa olsun, onu çözeceğiz ve sıva onarım maliyetiniz için size her zaman adil bir tahmin vereceğiz. Sorularınızdan herhangi birini yanıtlamaktan ve fikirlerinizi ve endişelerinizi dinlemekten mutluluk duyarız.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 7 Average: 5]
Boya yaptırmak için bir tek kış ayında müsait oldunuz. Boyacı ustalarımız kışın evinizi yaza çevirip boya yapıyor. Uzman, Kaliteli Kışın Boya

Kışın Ev Boyama
5 (8)

Birçok profesyonel boyacı ustası ve dekoratörün uğraştığı en yaygın sorulardan biri, kışın bir evi boyamanın mümkün olup olmadığıdır. Kışın birçok boyacı ustası iç mekan boyama ve  dış projeleri geri çevirecek, ancak biz doğru ekipmanla boyama ve dekorasyon yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüksek kaliteli parlak astar ve birinci sınıf duvar boyasına erişim sayesinde çoğu boyacı ustası ve dekoratör, Kış aylarında bile yüksek kaliteli bir boyama işi yaratabilecektir.

Kış, genellikle mülkümüzle ilgili ciddi sorunları fark ettiğimiz yılın zamanıdır. Bu sorunlar, tamamen kozmetik sorunları veya korunmasız ahşap ve diğer yüzeylere yapısal hasarları içerebilir. Bu durumlarda, sorunları olabildiğince çabuk çözmek isteyeceksiniz. Boyacı Ustası Hizmetinde, ihtiyaçlarınıza uygun büyük miktarlarda birinci sınıf boya, astar ve taban sağlayabiliriz.

Aralık 2020-2021 kış ayında, mağazadaki tüm Boyacı Ustası Malzemelerinde taban ve astarlarda% 15 indirim sunuyoruz! Bu nedenle, endüstri lideri bazlar ve boyalar arıyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti ürünlerinde harika fırsatlar ve tasarruflar için mağazaya gitmekten çekinmeyin!

Kış Aylarında Evler ve İşyerleri Boyanabilir mi?

Kışın evinizi veya iş yerinizi boyamanın Yaz aylarından çok daha zor olduğu doğrudur. Günler çok daha kısadır ve evinizi veya işinizi olumsuz etkileyebilecek birçok başka engel vardır. Örneğin, soğuk ve artan yağmur olasılığı, projenizin tamamlanmasını geciktirebilir.

Siz (veya boyacılarınız ve dekoratörleriniz) gittikçe zorlaşan koşulları hesaba kattığınız sürece, projenin Kış aylarında tamamlanması mümkündür. Çoğu boyacı ustası ve dekoratörün yalnızca Kış aylarında çalışma saatlerinin kısaltılması olasıdır – genellikle 9:30 ve 15:30 arası. Aşağıdakiler dahil bunun birkaç nedeni vardır:

 • Azaltılmış Gün Işığı Saati – Kışın, gün ışığı mevcudiyeti önemli ölçüde azalır. Çok az boyacı ustası ve dekoratör karanlıkta bir dış boyama projesi üzerinde çalışmaya istekli olacaktır.
 • Artan Yağmur Riski – Boyacıların ve dekoratörlerin normal saatlerde çalışmak istememelerinin bir başka nedeni de projeyi engelleyen soğuk, yağmur, kar ve diğer hava sorunları olasılığıdır. Gerçekçi olarak, boyalı yüzeylerin iyi bir şekilde kuruması için kuru tutulması gerekir. Yağmur, kar, dolu ve diğer sorunların tümü, tamamen kurumamış herhangi bir boyalı yüzeyde ciddi sorunlara neden olabilir.
 • Soğuk Hava – Güneş kaybolur kaybolmaz acı bir şekilde soğuyabilir – bunu size söylememize gerek yok. Çoğu duvar boyası ve parlak astar, hava çok soğuksa kurumaya çalışır. Bu, boyanın bir günde tamamen kuruması için yeterli zaman olmaması nedeniyle en ciddi sorunlardan biri olabilir.

Kışın herhangi bir dış yüzeyi boyamak veya işlemek istiyorsanız, boyacınızın ve dekoratörünüzün doğru ekipmanı kullandığından emin olmanız gerekir. Bu, doğru güvenlik ekipmanından doğru boya türlerine kadar her şeyi içerebilir. Evinize veya işinize uygun birinci sınıf, çabuk kuruyan ve dayanıklı parlak astar ve duvar boyası arıyorsanız, bugün iletişime geçin.

Bir Yüzeyin Sıcaklığı Astar ve Duvar Boyasını Nasıl Etkiler?

Sabah ilk iş olarak bir yüzeyi boyamaya çalıştıysanız, evinizin veya iş yerinizin duvarının sıcaklığının önemli olduğunu bilirsiniz. Duvarınız, mülkünüzün etrafındaki hava sıcaklığından önemli ölçüde daha soğuk olabilir. Bu nedenle, dış duvarlarınızın ısınması için her zaman gün başında biraz zaman bırakmalısınız.

Kış aylarında boya yaparken, her zaman gerçek boyayı gün ortasında yapmalısınız. Bu, duvarlarınıza sabah güneşinde ısınmak için yeterli zaman verecektir. Ayrıca duvar boyası veya parlak astara güneş batmadan önce kuruma fırsatı verecektir.

Eksiksiz Dış Cephe Astarları ve Duvar Boyaları Ustası

İster tuğla ve duvar yüzeyleri, ister dış cephe ahşap yüzeyleri boyamak istiyor olun, biz sizin için buradayız. Boyacı Ustası Hizmeti olarak, ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli boya ve alt kaplama sağlayabiliriz. Boyalarımız her türlü dış yüzeye kolaylıkla uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca uzun vadeli güvenilirlik ve hasara karşı direnç sağlamak için tasarlanmıştır.

Boyacı Ustası Hizmeti, Aralık 2020-2021 boyunca mağazadaki tüm baz boyalarımızda ve astarlarımızda% 15 indirim sunmaktan gurur duyar! İster bir Kış boyama projesi başlatmak istiyor olun, ister ilkbaharın başlarında bir proje için para biriktirmek istiyorsanız, bugün Boyacı Ustası Hizmeti ile birlikte alışveriş yapın.

Ucuz Parlak Astar için Boyacı Ustası Hizmeti’ni Hemen Arayın

Boyacı Ustası Hizmetinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde yalnızca mümkün olan en iyi işlemleri ve boyaları sunuyoruz. İster parlak astar ile bir dış yüzey hazırlayın, ister duvar boyası ile bir projeyi tamamlayın, biz sizin için buradayız.

Daha fazla bilgi için deneyimli ekibimizi doğrudan aramaktan çekinmeyin. Resim ve dekorasyon uzmanlarımıza numaralı ☎ 0532 158 75 34  telefondan bizi arayarak direkt ulaşabilirsiniz . Alternatif olarak, herhangi bir sorunuzu veya endişenizi basit çevrimiçi iletişim formumuz aracılığıyla gönderebilir veya bize doğrudan boyaciustasihizmeti@gmail.com  adresinden e-posta gönderebilirsiniz .

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 8 Average: 5]
Kurumsal Asma Tavan Ustası, Bölme Duvarları. Uygun Fiyat Garantisi, Alçıpan Asma Tavan Hizmeti. Alçı Boya. Alçı Sıva. Alçıpan Bölme Duvarları.

Kurumsal Alçıpan Ustası
5 (9)

Alçıpan oldukça hijyenik, doğaya ve insana zararı olmayan bir yapı malzemesidir. Bu nedenle alçıpan kullanımı ev iş yerleri içerisinde alçıpan bölme duvar, knauf bölmeler, alçıpan duvarlar ve alpıçan tavanlar gibi birçok şekilde uygulanmaktadır.

Alçıpan esnek yapıya sahip olduğu için deprem gibi sarsıntılarda yıkılmaz ve patlama riski oluşturmaz. Alçıpan maddesinin ph değeri ile insan vücudunun ph değeri aynı olduğundan bakteri üretimine neden olmaz. Özellikle sağlığa zararı olmadığı için tercih sebebidir.

KURUMSAL ALÇIPAN USTALARIMIZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA YENİ MEKANLAR OLUŞTURUR.

Alçıpan bölme duvar ev ve iş yerlerinde ki alanların daha verimli kullanılması adına uygulanan bir uygulamadır. Bir ofis ortamında sayısı oldukça fazla kişinin masa başı çalıştığı alanda bölmeler kullanılarak çalışma alanları ayrılabilir ve mekan daha kullanışlı bir hale gelebilir.

Aynı şekilde evlerde Amerikan mutfak modellerin de salon ve mutfak ayrımı yapmak içinde alçıpan bölme duvar kullanımı oldukça yaygındır. Büyük odaların bölme duvar ile ayrılarak küçük iki oda haline getirilmesi işlemleri içinde kullanılarak kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Alçıpan yapısının yangına dayanıklı olması tercih edilme sebeplerinden biridir Ayrıca alçıpan bölmeleri diğer uygulamalardan klasik tuğla örme işlemlerinden daha düşük maliyetlidir.

Alçıpan tuğla ağırlığının 9’ da 1 ‘i kadara daha hafif olduğundan yaşanabilecek olumsuz durumlarda yaralama riski çok düşüktür. Bu olumlar yönleri değerlendirildiğinde bölme işlemi için alçıpan bölme duvar yapılır.

Alçı bölme duvarlar ev iş yerinde alandan tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra ısı ve ses yalıtımını da sağlayarak her bölmenin ayrı bir oda olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Alçıpan bölme duvar montajların da alan içerisinde yer kaybı yaşanmamaktadır.

Kısa sürede uygulanabildiği için işçilik ücretleri yüksek değildir, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Alçıpan bölme duvar yapımı sonrasında oluşabilecek yer değiştirme işlemleri için de oldukça ideal bir malzemedir çünkü; ek yapılabilir, bölme daraltılabilir veya genişletilebilir.

Bölme duvar işlemleri için herhangi bir inşaat işi yapan firma ile çalışmak bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Çünkü bölme alçıpan işleri bu konuda tecrübeli ve bu alçıpan bölme duvar yapan usta tarafından yapılmalıdır.

Herhangi bir kurumsal alçıpan ustasının alçıpan işlemlerinizi yapmasına izin vermeniz durumunda uygulama bittikten sonra bazı

sorunlar yaşayabilir ve bu iş için kullandığınız bütçeyi yeniden farklı bir kurumsal alçıpan ustasına yaptırmak için tekrar harcayabilirsiniz.

Bu nedenle konusunda tecrübeli ve bilgili kurumsal alçıpan ustaları ile çalışmanız çok önemlidir. Ev ve iş yerinizde yaptıracağınız bu

işlemler bir süre evinizin ya da iş yerinizin kullanılmaması anlamına gelmektedir. Tekrar tadilat işleri yaptırmak alanın kullanımı açısından ve maddi açıdan zahmetli olacaktır.

Konusunda tecrübeli ve bilgili, sektörde bu tip uygulamaları yapan referansları olan alçıpan bölme duvar yapan firma ile iletişime geçerek alandaki keşif çalışmasının ardından alçıpan bölme duvar fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 9 Average: 5]

Fenerbahçe Kurumsal Boyacı Ustası
4.9 (16)

Fenerbahçe Boyacı Ustası ofislerden butiklere ve franchise satış noktalarına kadar, deneyimli, saygılı lisanslı ressam kadromuz, ticari boyama işinizin zamanında tamamlanmasını sağlayacak ve işinize ihtiyaç duyduğu profesyonel görünümü kazandıracaktır.

Ticari boyama hizmetleri menümüzün her ihtiyacınıza uygun olduğundan emin olabilirsiniz:

İç Mekan
Kuru Silme Beyaz Tahta Boyası
Duvar Kağıdı Asma ve Sökme
Yağsız Kaplama ve Sıva Çalışması
Çevre Dostu ve Uçucu Organik Olmayan Boya
Özel Kaplamalar

Yeni bir işletme iseniz, yüklenicinizle birlikte çalışacağız ve zamanında açmanızı sağlayacağız. Mevcut işletmeler için, iş gününüzde minimum düzeyde kesinti yaşamanızı sağlamak için akşam ve hafta sonu hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca yönetici süitleri ve kurumsal toplantı odaları için özel işler konusunda uzmanız. Bir sonraki ticari boyama işiniz için teklif almak için bugün Fenerbahçe Boyacı Ustası ile ☎ 0532 158 75 34 iletişime geçin.

Fenerbahçe Kurumsal Konut Boyama Ustası

Fenerbahçe’deki Evinizi güzelleştirmek ve değer katmak için yapabileceğiniz tüm iyileştirmeler arasında hiçbir şey daha uygun maliyetli değildir veya yeni bir kat boyadan daha büyük bir etki yapmaz.

İster dairenizi piyasaya sürmek istiyor olun, ister sadece yeni bir görünüm istiyorsanız, deneyimli ressamlarımız işin hızlı, profesyonelce ve günlük rutininizde minimum aksama ile yapılmasını sağlayacaktır.

Eviniz veya daireniz için aşağıdakileri içeren eksiksiz bir boyama hizmetleri menüsü sunuyoruz:

Apartmanlar Ortak alanlarda – koridorlar, lobi, vb
Özel İç Boyama
Duvar kağıdı Asma ve Kaldırma
Yağsız Kaplama ve Alçı Çalışma
Çevre Dostu ve NO-VOC Boya
Ağaç işleri Kumlama ve Boyama
Özel YÜZEYLERI

Evinizin herhangi bir bölgesi için profesyonel bir resim makyajı tahmini için bizimle iletişime geçin.

Fenerbahçe Kurumsal Yağsız Kaplama ve Sıva İşleri

Fenerbahçe Boyacı Ustası yağsız kaplama, pürüzlü veya hasar görmüş tavan ve duvarları düzleştirmek için bir çamurlu bileşik tabakası uygulama işlemidir. 

Bileşik, tüm duvarları onarmak veya derin çizikleri, delikleri, çukurları ve alçıpan’ın sudan zarar görmüş kısımlarını doldurmak için kullanılabilir. 

Hasarlı veya dokulu alana bir sıyırma katmanı uyguladıktan sonra, fazlalık sıyrılır ve genellikle ikinci bir katman eklenir. Duvar daha sonra çukurlar, boya kabarcıkları veya pürüzler görünmeden boyanabilir veya duvar kağıdı ile kaplanabilir.

Fenerbahçe Boyacı Ustası yağsız kaplama, tipik olarak, daha yaygın olarak alçıpan bileşiği veya çamur olarak adlandırılan bağlantı bileşiğinin kullanımını ifade eder. 

Bu malzeme, alçıpan veya sıvanın bütünlüğünü ve sürekliliğini koruyan, zamanla kuruyan ve sertleşen kalın fakat yayılabilir bir maddedir. 

Alçı, bir binanın ağırlığını desteklemek için ideal olmayan, ancak genellikle iç duvarlar yapmak için kullanılan nispeten yumuşak bir malzemedir. 

Son yıllarda büyük ölçüde alçıpanın yerini alçıpana bırakmıştır; bu, kağıt tabakaları arasına sıkıştırılan ve üst üste katmanlanan alçı levhalardan oluşan bir malzemedir.

 Alçı duvarlar ve tavanların dayanıklılık, neme dayanıklılık ve sesi daha fazla boğma yeteneği gibi birçok avantajı vardır. 

Bununla birlikte, değiştirilmesi veya onarımı çok kolay olan alçıpandan farklı olarak, sıva yüzeyindeki hasarı düzeltmek biraz daha fazla çalışma gerektirir.

Fenerbahçe Duvar Kağıdı Asma ve Kaldırma

Fenerbahçe Kurumsal Boyacı Ustası deneyimli duvar kağıdı çıkarıcılardan oluşan yetenekli ekibimiz yılların deneyimine sahiptir ve eski duvar kağıdını hızlı ve etkili bir şekilde kaldırmak için tüm araçlara sahiptir. 

O eski duvar kağıdının izi kalmayana kadar duvarlarınızı buharlayacak, kazıyacak ve temizleyeceğiz. 

Vinil duvar kağıdı dahil her türlü duvar kağıdını etkili bir şekilde kaldırıyoruz. Yeni duvar kaplaması bir odayı sıkıcıdan güzele dönüştürebilir. 

Ancak, duvar kağıdını kaldırmak için en iyi yaklaşımı belirlemeden önce, duvar kaplamasının türünü ve duvar kağıdının altındaki duvar yüzeyinin türünü bilmeniz gerekir. Fenerbahçe Boyacı Ustası olarak her tür duvar kağıdını asabilir ve kaldırabiliriz. 

Fenerbahçe Boyacı Ustası, işinizi boyutu ne olursa olsun yerine getirmek için tamamen hazırdır. 

Tamamen lisanslı ve sigortalıyız ve tüm işler için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. 

Fenerbahçe Boyacı Ustasından alacağınız teklif, ödeyeceğiniz tek ve nihai fiyat olacaktır. Ücretsiz tahmininiz için şimdi ☎ 0532 158 75 34 bizi arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 16 Average: 4.9]
Boyama, Yenileme Hizmetleri, Apartman, Daire, Ev içi ve dışı Boyama, Renk Danışmanı, Marangoz Hizmetleri, İstanbul komple tadilat ustası.

Tadilat Boyama Hizmeti
5 (13)

Evi yenilemek, çok fazla sabır, hazırlık ve sıkı çalışma gerektiren karmaşık bir süreçtir. Evinizi veya çevirmeyi düşündüğünüz bir evi yenilemenin en iyi yollarından biri yenileme boyamadır.

 Yenileme boyama, bir ev sahibi olarak veya evi satmayı düşünüyorsanız,

emlak piyasasındaki potansiyel alıcılara çekici gelecek yeni ve yeni bir ev görünümü verebilir.

 Yenileme boyamasının devam eden bir ev tadilatına nasıl yardımcı

olacağına ve profesyonel bir yenileme boyama hizmetinin ne gerektirdiğine daha yakından bakalım.

Neden İstanbul Tadilat Boyama?

Zamanla, boyanın içindeki kimyasalların parçalanması, kire maruz kalma,

dumana maruz kalma, ayrıca tabloyu donuk ve yıpranmış gösteren çizikler ve diğer döküntüler nedeniyle evinizin duvarları renklenmeye başlayacaktır. 

Yeni boyanmış duvarları içeren tadilatlar yıpranacak, estetiği yıpratacak ve ona yeni bir hayat verecektir.

Profesyonel Yenileme Boyası: Faydaları

Evinizi yeniliyorsanız, boyayı profesyoneller tarafından yaptırmanız en iyisidir. Profesyonel yenileme boyama, kendi başınıza yapılan bir boyama işinden daha uzun süre dayanır ve daha iyi görünür.

 Renovasyon boyama hizmetleri, sadece boyama hizmetleri değildir. 

Yenileme boyama hizmetleri, eski duvar kağıdının kaldırılması, pencerelerin boyanması, patlamış mısır tavanının çıkarılması, çatlakların

ve deliklerin onarılması ve evinizdeki duvarların ve tavanların görünümünü yenilemek için yapılması gereken diğer her şeyi içerir.

 Çoğu boyama şirketi yenileme hizmetleri sunmadığından, paketlerinin bir parçası olarak özellikle yenileme boyama hizmetleri sunan birini aramak önemlidir.

Evin içinde veya dışında profesyonel tadilat boyası yapılabilir; her şey, evde ne yapılması gerektiğine göre duruma göre değişir. 

Duvarlarınız veya tavanlarınız yenilenmeden önce, profesyonel bir ekip ilk olarak uzman ressamların taze, pürüzsüz bir yüzeyle başlayabilmelerini sağlayarak alanı hazırlayacaktır. 

Bu, pürüzlü alanların zımparalanacağı, deliklerin ve oyukların

doldurulacağı ve duvar veya tavan döşemesindeki tüm boşlukların düz bir yüzey oluşturmak için doldurulacağı anlamına gelir. 

Bu hayati hazırlık çalışması, birçok insanın gözden kaçırdığı bir şeydir, bu

nedenle boyama tadilatları için profesyonel bir ekip işe almak çok önemlidir.

Profesyonel yenileme boyama hizmetlerini getirmenin bir başka yararı da, kendi başınıza hazırlık veya temizlik ile uğraşmak zorunda kalmayacağınızdır. 

İşe aldığınız ekip, herhangi bir hazırlık çalışması veya boyama yapılmadan önce mobilya ve diğer değerli eşyaların kaplanmasıyla ilgilenecektir; ve iş bittiğinde, tüm çöplerini, enkazlarını kaldıracaklar ve evinizi geldiklerinde olduğu gibi temiz bırakacaklar.

Evinizi yeniliyor ve duvarlarınızı güncellemeyi planlıyorsanız, duvarlarınıza her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayacak yeni ve

yeni bir görünüm kazandırmak için profesyonel yenileme boyama hizmetlerini işe alarak işleri bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 13 Average: 5]
İstanbul'da ev, işyeri, okul, hastane, depo, fabrika, kreş, bina, iç ve dış cephe boyacısı mı arıyorsunuz? Profesyonel Boyama Hizmetleri.

Boyama Hizmetleri
5 (17)

Boyama Ustası Hizmetleri, İstanbul iç mekan boyama müteahhitlerimiz boyama, boyama, duvar onarımı, tavan onarımı ve duvar kağıdının kaldırılmasında uzmanlaşmıştır. 

Hazırlık, tüm boyama projelerinde anahtardır. 

Boyacılarımız halıları kaplayacak, duvar askılarını kaldıracak ve mobilyaları hareket ettirecek ve örtecek. 

Dekorasyon ihtiyaçlarınızı ne tür boya ve renklerin karşılayacağına karar vermek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Ek olarak, her boyama projesi tamamlandıktan sonra her şeyi orijinal konumuna geri yerleştiriyoruz.

İç Mekan Boyama İşlemi

Bu süreç, tahminen başlar ve projenizde sizinle birlikte çalışacak olan profesyonel boyama ekiplerimiz ile devam eder. Ne zaman İstanbul Boyacı Ustaları sizin iç mekanlarınızı boyamak için aşağıdaki gibi bekleyebilirsiniz:

 • İşinizi tamamlamak için karşılıklı olarak mutabık kalınan ayarlanmış bir zaman
 • İşleriyle gurur duyan profesyonel uygulayıcılar
 • Herhangi bir malzeme uygulanmadan önce kapsamlı yüzey hazırlığı
 • Çalışma devam ederken şantiye düzenli ve temiz tutuldu
 • Gereksinimlerinize uygun renkler
 • Tüm renk değişiklikleri için iki kat uygulama
 • Birinci sınıf ürünler

İstanbul İç Mekan Boyamız Bu Ayrıntılı Hizmetleri İçerir

 • İç Ev Boyama
 • Oda Boyama
 • Boya İçinde
 • Kapalı Boyama
 • İç Duvar Boyama
 • İç Ev Boyama
 • İç Cephe Duvar Boyası
 • İç Yatak Odası Boyama
 • İç Salon Boyama

Ev Sahipleri Neden İç Mekan Boyaları İçin Bizi Tercih Etmeli?

Evinizin iç mekan boyaması için tasarım ve dayanıklılık önemli faktörlerdir. İşin iç dekorunuzla iyi çalıştığından, düzgün ve eksiksiz yapıldığından ve tavanlarınıza, zeminlerinize, ahşap işçiliğinize ve mobilyalarınıza zarar vermeden yapıldığından emin olmak istersiniz.

Sizin için en iyi şey firmamızla iletişime geçmektir. Boyama Hizmetleri, evinizin hem içini hem de dışını boyamanıza yardımcı olacak ve kendiniz için herhangi bir sorunu veya stresi ortadan kaldıracaktır.

Bir Boyama Hizmetleri Şirketi profesyonel boya yüklenicisi olarak size İç Ev Boyama, Oda Boyama ve İç Boyama gibi her türlü İç Mekan Boyama hizmetini sağlayabiliriz. 

Profesyonel İç Mekan Boyama ekibimiz gümrüklü, lisanslı ve sigortalıdır. Sorumluluk sigortası ve işçi tazminatı teminatı taşırlar. Ayrıca sertifikalı bir İç Mekan Boyama firmasıyız. Boyama Hizmetleri, İç Mekan Boyama projenizi tamamlarken eşyalarınızın korunduğundan ve ailenizin güvende olduğundan emin olacaktır. İşi yapalım; ellerini kirletmene gerek yok!

Biz köşeleri kesmeyiz. İstanbul bölgesindeki en iyi İç Cephe Boya Müteahhitlerini işe alarak ve yüksek kaliteli boya işleri sunarak mükemmel uzun vadeli değer sağlıyoruz.

 İş başladığında kendinize güven duyacak ve bittiğinde tam tatmin olacaksınız. Sizi memnun etmek için yukarıda ve öteye gideceğiz, böylece isminizi İstanbul bölgesindeki uzun memnun İç Mekan Boyama müşterileri listemize ekleyebiliriz.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 17 Average: 5]
İstanbul İç Mekan Boyama ustalarımız Ücretsiz Renk Kartı | Odalara Hayat Veren Renkler | Boyaciustasihizmeti.com En Avantajlı Fiyatlar : Plastik Boya, Saten Boya, İpek & Mat Boya, Saten Alçı Astarı. uygulaması

Boyacı Ustası Şirketi
5 (15)

Herhangi binanın rengini veya dekorunu donuktan neşeye, sıkıcı karşılamaya veya parlaktan rahatlatıcıya geçmesi için değiştirebilirsiniz. 

Yeni bir kat boya veya yeni bir duvar kaplaması gerçekten büyük bir fark yaratabilir. Boyacı Ustası Hizmeti olarak, evinizdeki, apartman daireniz, ofisiniz, şehir eviniz veya iş yerinizdeki odaların birini veya tamamını boyayabiliriz. 

Hızlı ve olabildiğince verimli çalışıyoruz. Boya yapmanın hayatınızı kesintiye uğratabileceğini veya evinizi rahatsız edebileceğini biliyoruz, bu yüzden bunu dikkate alıyor ve işi ilk seferinde hızlı ve doğru bir şekilde yaptırıyoruz. 

Ve mülkünüze, hem kişisel malınıza hem de binanın kendisine her zaman saygı duyuyoruz. Kapsamlı hazırlık çalışmalarından kapsamlı bir temizliğe kadar, size yardımcı olamayacağınız ama sevdiğiniz işleri sağlayacağız. Müşterilerimiz bize güveniyor ve bu yüzden bize geri dönüyorlar ve bizi arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye ediyorlar.

İç Renk Seçimi

Bizimle iletişime geçtiğinizde iç boyacılarımız sizinle daha fazla ipucu paylaşabilir. Bununla birlikte, birçok ev sahibi, bir iç boya rengi seçerken bu önerileri yararlı bulmaktadır:

 • Oda geniş mi dar mı? Açık renkler ilerlerken koyu renkler azalır. Dar bir odanın daha geniş görünmesi için uç duvarları koyu, uzun duvarları açık olarak boyayın.
 • Küçük bir odayı daha büyük ya da büyük bir odayı daha küçük gibi mi hissettirmek istiyorsunuz? Bu hem küçük odalar hem de büyük odalar için geçerlidir. Küçük bir odanın daha büyük görünmesi için, daha açık renk tonları kullanın. Büyük bir odayı daha küçük hissettirmek için, daha koyu tonları seçtiğinizden emin olun.
 • Hiç farklı bir ışıkta seçtiğiniz renge baktınız mı? Her zaman gündüz ve gece boya örneklerine baktığınızdan emin olun.
 • Renk tek tip olacak mı? Bir alanda parlamak için tek bir rengi seçin. Diğer renkler yalnızca vurgu olarak kullanılmalıdır.

Binanızı İç Mekan Boyamaya Nasıl Hazırlıyoruz

Bir evin veya ofis binasının içini boyamak hazırlık demektir. İşte iç mekanınızı nasıl hazırlıyoruz ve günlük rutinlerinizin aksamasını en aza indiriyoruz.

 • Odanın kurulması: Tüm mobilyaları kaldıracağız ve / veya kaplayacağız, tüm armatürleri çıkaracağız, yerleri damla bezlerle kapatacağız
 • Odanın hazırlanması: Yüzeyleri zımparalayacağız veya zımparalayacağız, tüm delik ve çatlakları dolduracağız, kaplamadaki boşlukları dolduracağız, lekeleri kapatacağız ve yüzeyleri yıkayacağız
 • Boyama: Tüm yüzeyleri gerektiği gibi astarlayacağız, yalnızca uygun araç ve tekniklerle boya uygulayacağız, duvarlar ve süslemeler arasına düz kesim çizgileri uygulayacağız ve alanı temizleyeceğiz
 • Son incelememiz: Profesyonel ekibimizle bir proje gezintisini tamamlayacağız. Gerektiğinde son rötuşları tamamlayacağız, alanı temizleyeceğiz ve etrafta son bir proje yürüyüşü gerçekleştireceğiz.

Bina Konut Hizmetlerimiz

İç mekanınızın, odaya bağlı olarak kendi ihtiyaçları vardır.

Banyolar

Banyo boyama hizmetlerimiz, banyolarınızın bir evin geri kalanından oldukça farklı ortamlara sahip olduğunu göz önünde bulundurarak. Yalnızca sıcaklıklarda, kimyasallara maruziyette ve nemli bir ortamda çarpıcı değişikliklere dayanabilecek boya türünü seçtiğimizden emin oluruz.

Yatak odaları

Yatak odası boyama hizmetlerimiz sizin için rahatlatıcı bir alan veya çocuklarınız için ayrı bir alan yaratabilir.

Mutfak

Mutfak boyama hizmetlerimiz mutfak duvarlarınızı, tavanınızı, zeminlerinizi ve dolaplarınızı yeniden boyayacaktır. Akşam yemeği menüsünü not almak, günlük hatırlatıcılar eklemek veya bir alışveriş listesi yapmak için kara tahta boyası bile sunabiliriz (kiler kapısı için tavsiye ederiz). Ya da çocuklarınıza akşam yemeğinin nerede olduğunu tekrar sormak yerine yapacak bir şey vermek.

Yemek odası

Yemek odası boyama hizmetlerimiz bu resmi alana bir zarafet katabilir.

Oturma odaları

Oturma odaları için ideal sıcaklık ve konfor atmosferini dengelemenize yardımcı oluyoruz. Boyacı Ustası Hizmeti, özel alanınız ve zevkiniz için en iyi boya renklerini seçmeniz için değerli öneriler sunar.

 • Sıcak renkler geri çekilmek yerine ilerlediğinden, geniş açık odalar için daha güneşli renkler seçmek onları daha samimi hissettirebilir.
 • Nötr renkler, geniş dış mekan görünümleriyle rekabet etmek yerine tamamlayacaktır. Bu, doğanın güzelliğini yaşam alanınızın daha ayrılmaz bir parçası haline getirir.
 • Bir oturma odasının pervazındaki beyaz boya, tasarımın ve işçiliğin gizli ayrıntılarını ortaya çıkarabilir.
 • Kuzeyde bir pozlama, bir oturma odasını soğuk mavimsi ışıkla dolduracak ve daha soğuk tonları güzel bir şekilde yoğunlaştıracaktır. Bununla birlikte, güneye bakan bir odaya akan sıcak, sarımsı ışık bir oturma odasındaki altın, yeşil ve sarı tonlarını zenginleştirebilir.

Koridorlar, Fuayeler ve Merdivenler

Bu alanların da bakıma ihtiyacı var! Fuayeniz genellikle misafirlerin evinizden edindikleri ilk izlenimdir, bu nedenle davetkar görünmesini istersiniz. En yüksek tavanları bile güvenli bir şekilde kaldırabiliriz – böylece sizin yapmanız gerekmez.

Ticari Hizmetlerimiz

Usta Boyacılar, boyama projelerimizi işletmenizin ihtiyaçları ile bağlantılı olarak yönetecektir. İşimizi her zaman dikkatlice planlayacağız ve programınıza ve çevreye saygı göstereceğiz. Nihai sonuçlar açısından gereksinimlerinizi tam olarak karşılayan bir temizlik, boyama ve / veya bakım programı hazırlamak için tesis yönetim ekibinizle görüşmekten memnuniyet duyarız. 

İlerlemeyi nasıl ileteceğimiz ve projenizi zamanında ve bütçeye göre nasıl tamamlayacağımıza karar vereceğiz. Gerektiğinde renk eşleştirmesi yapacağız ve işlevsel ve dayanıklı ürünleri seçmek için sizinle birlikte çalışacağız çünkü işinizdeki herhangi bir aksaklığın size nasıl maliyet getirebileceğini ve alanlarınızı temiz tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 

Ve boyama projesinin sonunda, çalışma alanımızı baştan sona temizlemek ve ihtiyaç duyduğunuz şekilde geri almak için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Şirketiniz ne olursa olsun projelerin sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak için esnek zamanlama ve ölçeklenebilir ekipler hakkında bize ulaşın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 15 Average: 5]
İtalyan boya, Dekoratif Boya modelleri, Dekoratif Boya Fiyatları, Texture, Dekoratif Boya Nasıl Yapılır, İtalyan Dekoratif Boya ustası.

İSTANBUL DEKORATİF BOYAMA
5 (12)

Donuk duvarlar sizi çöplüklere mi sürükledi? Umutsuzluğa kapılmayın. Dekoratif boyama hizmetlerimiz onlara yeni bir hayat verecek. Hiçbir şey duvarlarınızı dekoratif boyama kadar canlandırmaz. 

Her odaya kişilik katmak için akıllı ve zarif bir seçim. Nasıl yapılacağını bilen profesyonel ressamlarız. iSTANBUL Dekoratif Boya Hizmetinde, ev boyama ve dekoratif detaylandırma tecrübesi olan, kendini adamış uzmanlardan oluşan bir ekibiz. 

İtalyan boya, Dekoratif Boya modelleri, Dekoratif Boya Fiyatları, Texture, Dekoratif Boya Nasıl Yapılır, İtalyan Dekoratif Boya ustası.
İtalyan boya, Dekoratif Boya modelleri, Dekoratif Boya Fiyatları, Texture, Dekoratif Boya Nasıl Yapılır, İtalyan Dekoratif Boya ustası.

Çalışkan personelimiz, ev makyaj hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bilgi ve beceriye sahiptir: ihtiyacınız olan tek şey hayal gücünüzdür.

NEDEN DEKORATİF BOYA SEÇMELİSİNİZ?

Günümüz piyasasında, ev yenileme büyük bir masraftır. Yeniden modelleme çoğu insan için çok pahalıdır. Cüzdana duvar kağıdı kurulumu bile zor olabilir. 

Neyse ki harika bir çözüm var: dekoratif boyama. Birçok modern ev sahibi, ev makyajı ihtiyaçları için bu yöntemi kullanır. Dekoratif boyama harika görünüyor ve size seçim özgürlüğü veriyor. Tadilat fiyatının çok altında, aynı zamanda uygun maliyetli.

SİZE ÖZEL ÖZEL BOYAMA

Bir duvar kağıdı örnek kitabındaki bir kalıptan daha fazlasısınız – benzersiz bir kişiliksiniz. Bu, muhtemelen birçok dekorasyon fikriniz olduğu anlamına gelir. 

Evinize gelince, sınırlanmak istemezsiniz. Dekoratif Boya Hizmeti anlıyor. Benzersiz ve ilginç duvarlar tasarlamak için müşterilerle çalışmayı seviyoruz. Deneyimlerimiz bize klasik desenler ve yeni tasarımlar boyama becerisi kazandırır. Bazı popüler seçenekler şunları içerir:

 • Aksan duvarları
 • Desenler

Aklınızda ne varsa, hedefinize ulaşmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. İşimiz bittiğinde, dönüşüme inanmayacaksınız. Evinizdeki her odayı dekore etmek isteyeceksiniz!

KALİTE VE DÜRÜSTLÜK

Profesyonel Dekoratif Boyacı Ustaları olarak boya yapmayı ciddiye alıyoruz. Dekoratif boya sadece bir hizmet değil, bir sanattır; keskin bir göz, sağlam bir el ve gerçek bir kalp gerektirir. 

Bu yüzden her eve kendi evimizmiş gibi davranıyoruz. Dürüstlük taahhüdümüz, yalnızca en kaliteli boyaları, araçları ve malzemeleri kullandığımız anlamına gelir. Aksi takdirde doğru olmaz. Dekoratif Boya Hizmetini işe aldığınızda, güvenebileceğiniz kaliteli hizmetler alıyorsunuz. 

Duvarlarınıza hak ettikleri makyajı vermeye hazırsanız, bizimle iletişime geçin. Müşterilerle konuşmaktan, soruları yanıtlamaktan ve fikirlerin üzerinden geçmekten her zaman mutlu oluruz.

Harika duvarlar söz konusu olduğunda, sizi örtüyoruz. Dekoratif Boya Hizmeti ile en iyi dekoratif boyayı elde edin.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 12 Average: 5]
Vernikli, Lake kapı boyama Fiyatları, Panel kapı boyama teknikleri, İç Kapı boyama Fiyatları, Amerikan Boyası Renkleri istanbul Boyacı Ustası

Kapı Boyama Hizmeti
5 (23)

Evinizin görünümünü güncellemenin kolay bir yolunu arıyorsanız, kapılarınızdan başkasına bakmayın! Evinizin içinde veya dışında olsun, kapılarınızı, Pencere ve Dolap boyamak evinizin görünümünde büyük bir fark yaratabilir. Büyük bir yenileme projesine girişmeden yeni bir görünüm elde etmenin hızlı ve kolay bir yolu. 

İÇ KAPI BOYAMA HIZMETI

Evinizin içindeki kapıları boyamak da büyük bir fark yaratabilir! İç mekan boyama güncellemeleri söz konusu olduğunda, dolap ve dolap kapılarını ve diğer iç kapıları gözden kaçırmayın. Bir odayı boyuyorsanız, kapılarınızı aynı anda güncelleyin, böylece her şey taze görünür. İster masif ahşap bir kapı, ister sürgülü bir cep kapısı ya da Fransız kapılar olsun, Boyacı Ustası Hizmeti, onların kısa sürede yepyeni görünmelerine yardımcı olabilir. 

MUTFAK DOLAP KAPILARI

Mevcut dolaplarınızı boyamak veya yeniden cilalamak, mutfağınıza yepyeni bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur. Aynı zamanda akıllı bir çözümdür – yıkım ve tüm ünitelerin kaldırılması konusunda endişelenmenize gerek olmadığında, kendinize çok fazla zaman ve para kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda mevcut malzemeleri kullandığı için akıllıca bir çevresel seçimdir.

Yeni mutfağınız için mükemmel bir görünüm yaratmak için sizinle birlikte çalışacağız. İster düz bir boya renginin, ister ahşabın damarlarını gösteren bir lekenin peşinde olun, Boyacı Ustası Hizmeti sizin için her şeyi halledebilir. 

DIŞ KAPI BOYASI 

Ön kapınıza veya garaj kapınıza yeni bir kat boya eklemek, evinizin dış görünüşünü anında dönüştürebilir. İster klasik bir nötr ton isterse parlak bir renk patlaması seçin, evinizin kaldırım çekiciliğini arttırmanın harika bir yoludur. 

ÖN KAPILAR

Evinizin dışını boyamak büyük bir iştir, bu yüzden insanların sırf renkten sıkıldıkları için yapma eğiliminde oldukları bir şey değildir. Tüm evi boyamadan evinizin görünümünü değiştirmek istiyorsanız, ön kapınız başlamak için mükemmel bir yerdir. İster insanların dikkatini çeken cesur ve parlak bir renk arıyor olun, ister sadece mevcut nötr tonu yenilemek istiyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti bunu hemen halledebilir! Eviniz için doğru renge karar vermenize yardımcı olabiliriz ve aynı zamanda herhangi bir ek kaplama veya dış detayları eşleşecek şekilde boyayabiliriz. 

GARAJ KAPILARI

İnsanlar garajı, araçlarınızı park etmek veya depolamak için tasarlanmış, tamamen pratik bir alan olarak görme eğilimindedir. Bunun, boya konusunda çoğu insanın garaj kapılarını oldukça sade tutma eğiliminde olmasıyla bir ilgisi olabilir.

 Canlı beyaz her zaman sağlam bir seçim olsa da, biraz renk kullanmaktan korkmayın – garaj kapınızı bir tasarım öğesi olarak düşünün! Çelik, alüminyum, ahşap, bakır, cam ve vinilden yapılanlar da dahil olmak üzere her tür garaj kapısının boyanmasında uzmanız. Garaj kapınız için doğru rengi ve boya türünü bulmanıza yardımcı olacağız ve mükemmel bir yüzey elde etmek için gerekli tüm hazırlık çalışmalarını yapacağız. Eviniz sadece 1 günde yepyeni bir görünüme kavuşacak! 

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 23 Average: 5]
İstanbul boya badana ustası

İstanbul Boya Badana Ustası Hizmeti
5 (25)

İstanbul boya badana ustası Hizmeti İç mekanı boyama süreci oldukça tutarlı. İster ‘sadece duvarları temizleyen’ bir boyama işi yapıyor olsak da, ister tamamen yeniden dekore ediyor olalım, duvarları yine de aynı şekilde hazırlamak zorundayız. Hazırlık, sürecin büyük bir parçasıdır ve daireyi dikkatlice hazırlamak için gereken zamanı planlamak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Boyadığımız oda en az birkaç gün inşaat alanı olacak, bu yüzden buna göre planlama yapmak çok önemli. Hazırlık, müşterilerimizin değerli eşyaları ve kırılabilir eşyaları bir odadan çıkarmasıyla başlar. 

İstanbul boya badana ustası Hizmeti bunu yaptıktan sonra, duvarlara yapıştırılan hangi boyanın ve öğelerin kalacağını veya boyama tamamlandıktan sonra yeniden konumlandırılacağını öğreniyoruz. 

Bir duvarda bir kanca bırakırsanız, işimiz bittiğinde orada olacaktır, böylece o resmi tamamen aynı yere asabilirsiniz. Hareketli resimler, aydınlatma armatürleri ve diğer gömme parçalar gibi değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, delikleri doldurup duvar yüzeylerini temizleyebilmemiz için başlamadan önce bunu bilmemiz gerekir.

Mobilyaları taşımak, müşterilerin planlamasına yardımcı olduğumuz listedeki başka bir maddedir. Duvarları boyadığımız ve genellikle döşeme ve tavanları da boyadığımız için yeterli alana ihtiyacımız var. Tüm duvar alanlarında en az bir metre (3 metre) boşluk bırakılmasını öneriyoruz. 

İstanbul boya badana ustası Hizmeti , özgürce hareket etmemizi ve merdivenleri ayarlamamızı sağlamak için yeterli alan. Mobilyaları kural olarak taşımıyoruz, ancak yardıma ihtiyacınız olan bir hizmet buysa bunu önceden tartışabiliriz. (Porselen dolabın taşınmasının aynı zamanda vaktinden önce boşaltılması anlamına da geldiğini unutmayın.)

Aslında başlamadan önce, hazırlığın son adımı alanı ‘torbalamak’. Tüm döşemeyi pamuklu bez örtülerle kaplıyoruz ve odada kalan tüm eşyaların üzerine temiz plastik örtüler sürüyoruz. Yumuşak mobilyalar, kenarları ve uçları da korunacak şekilde sarılır ve bantlanır.

İstanbul boya badana ustası alçı onarımları veya alçıpan onarımları istenirse, boşluklar arasındaki açıklıklara geçici fermuarlı kapılar takarak odaları “kapatıyoruz”.

İstanbul iç Mekan Boyama için Renk Seçimi

Renk çok kişisel bir seçimdir ve İstanbul boya badana ustası ev boyacıları olarak müşterilere renk seçiminde yardımcı olmak için bir dizi yol geliştirdik. Çoğu insanın ne istediğini bildiğini ancak nasıl bulacağından emin olmadığını düşünüyoruz.

Eviniz için mükemmel rengi aramaya yardımcı olmanın bir yolu, odanın farklı yerlerinde duvarlara küçük miktarlarda farklı renkler boyamaktır. Bu teknik, gün boyunca farklı ışıklarda farklı renkleri değerlendirmenize olanak tanır.

 Birçok boya perakendecisi, daha büyük bir miktarın nasıl işe yarayacağına dair gerçekçi bir fikir edinmek için duvara birkaç noktada yuvarlanmaya yetecek kadar, çok küçük bir boya kutusunu 60,00 TL’den daha ucuza satacaktır. Bu hizmeti, işçiliği ve malzemeleri karşılamak için küçük bir maliyetle sunuyoruz ve bu yöntem iyi çalışıyor çünkü günün sonunda boyanın kalitesi ve rengi ile heyecanlanmanızı istiyoruz.

Renk seçimi konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bir renk uzmanı tutmanızı öneririz. Bir iç mimar tutmanın aksine, bir renk uzmanı müşterilerin renkleri seçmesine yardımcı olur ve mevcut mobilyalarınız ve aksesuarlarınızla çalışır.

İstanbul boya badana ustası olarak biz detaycılarız, yani zaman ve özen gerektiren boya,tadilat yapma konusunda uzmanız. Ekip her zaman mücadeleye hazırdır. Alet kutusu, her türlü durum için çeşitli fırçalar ve bir maskeleme bandı ile doldurulmuştur. Hizmetimiz, mekanınızın en iyi özelliklerini öne çıkaran bir yenileme veya restorasyon projesinin son aşaması olan pastanın üzerine krema.


 • İç mekan boyama hizmetleri
 • Büyük alçıpan onarımları
 • Duvar kağıdı
 • Büyük sıva onarımları
 • Süpürgelik ve döşeme onarımları
 • Küçük marangozluk işleri
Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 25 Average: 5]
DIŞ CEPHE BOYAMA,Evinizi, İşyerinizi Uygun Fiyata Malzeme, İşçilik Dahil Boyuyoruz. Fiyat Almadan Karar Vermeyin. Dış Cephe Boyama, Saten Alçı, Seramik Ustası

Kurumsal Dış Cephe Boyama
5 (26)

Kurumsal Dış Cephe Boyama Ustası, uygun fiyata yüksek kaliteli bir dış cephe boyama hizmeti sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.  İstanbul ve çevresindeki en iyi dış cephe  boyama şirketlerinden biri olarak ünümüz büyümeye devam ediyor. 

Yıllar geçtikçe, dış cephe boya hizmetlerimiz ve iç mekan boyama hizmetlerimizin  yanı sıra mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklandığımız konusunda müşterilerimizle güven geliştirdik.

Ücretsiz boyama fiyatı tahmini için bugün bizimle ☎ 0532 158 75 34 iletişime geçin!

Dış Cephe Boya Hizmetleri

• Ahşap kaplama, sıva ve her türlü kompozit dış cephe kaplamasının tam dış boyası
• Hangarlar, ahırlar, garajlar ve misafir evleri, apartmanlar, köşkler, villalar, fabrika binaları, siteler, toplu konutlar, okullar, öğrenci yurtları

Dış Ev Boyama

Kurumsal Dış Cephe Boyama Ustası, evinize güzellik ve değer katacak bir ev dış cephe boyama projesi yaratmak için tam olarak ne gerektiğini bilir. İstanbul ve çevresinde 2350’den fazla dış cephe boyadık. Bir sonraki dış cephe boyama projeniz ile ilgili aradığınız bilgi ve uzmanlığa sahibiz.

Evinizin Dışını Sızdırmak ve Korumak

Kaliteli bir dış cephe boyası, evinizi nem ve küf, kuru çürüklük ve yağmur, rüzgar, güneş ve kardan kaynaklanan diğer zararlı etkilerden korur. Sert kışlar ve sıcak yazlar arasında, evinizin veya binanızın dışı sıcaklık farklılıkları, çok sayıda UV ışınları ve nem ile bombardımana tutulur. 

Rutin boya bakımı eksikliğinden gördüğümüz en yaygın sorun ahşap çürümesidir . Bazı durumlarda, ahşap çürüklüğü onarımı kapsamlıdır ve binlerce TL’ye mal olabilir. Kaliteli malzemelerle kaliteli, rutin boyama, ahşabın çürümesini önleyebilir ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Boyanın bir eve uygulanması, toplam boyama projesinin yaklaşık% 25’ini oluşturur. Evinizi nefes nefese bırakmanın en önemli kısmı hazırlık çalışmasıdır. İyi bir “hazırlık işi”, evinizi dört yılda bir veya sekiz veya dokuz yılda bir (veya bazı durumlarda daha fazla) boyamak arasındaki fark olabilir (ve genellikle budur). 

Herhangi bir boyacıya, boyamadan önce bir evi nasıl hazırladıklarına dair bir tahminde bulunun ve yaptıkları şeye derinlemesine girmek için bazı takip soruları sorun (“kazıyıp boyarız” cevabına razı olmayın, herkes bunu söyleyecektir). 

Hazırlık sırasında köşeleri kesmek kolay bir şeydir ve boyanızın altındaki şeyin gelecek yıllar boyunca iyi dayanacağına güvenebilmeyi istersiniz.

Dış Cephe Boyası ile Evin Değerini Artırmak

Evinizin değerini artırmanın birkaç yolu vardır. Harika bir boya işi, evinizin komşularınıza çekiciliğini artıracaktır. Yeniden satmayı düşünüyorsanız, yeni bir dış cephe boyası işi, potansiyel alıcılar için ilk izlenimlerde fark yaratabilir. 

Dış cephe boyama projenizin yapılması için bir yıl daha bekleyeceğinizi söylemeyi bırakın. Dış ev boyama projenizde size yardımcı olması için bir sonraki resim yükleniciniz olarak Kurumsal Dış Cephe Boyama Ustası ile iletişime geçin.

Boyama işi Ne Kadar Sürer?

Boyadığımız evler ortalama 3,5 gün sürer. Küçük, 1 seviyeli evler, bulundukları duruma bağlı olarak daha hızlı olabilir ve 2 tane alabilir. Çok fazla süslemeli büyük çok seviyeli evler (Boğaz hattındaki evler gibi) 1 ila 2 hafta sürebilir.

Evinizi boyamanın ne kadar süreceği, evinizin içinde bulunduğu duruma, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza ve evinizin büyüklüğüne bağlı olacaktır. Keşif ustalarımız, sizinle görüştükten sonra evinizi boyamak için gereken süreyi size iyi bir şekilde tahmin edebilecektir.

Dış Cephe Boyasının Maliyeti Ne Kadardır?

Bu, eve, koşula, ne istediğinize vb. Göre büyük ölçüde değişir… 2019’daki ortalama proje fiyatımız 6.500 TL. civarındaydı. Bu ortalama, tüm malzemeleri ve genellikle ahşap çürüklüğü onarımlarını içerir. Üzerinde çalıştığımız daha küçük evler 3 bin ila 4 bin TL arasında olabilir ve üzerinde çalıştığımız daha büyük evler 20 bin TL. veya daha fazla olabilir.  

Herkesin farklı bir bütçesi olduğunu anlıyoruz ve önerimiz, bütçeniz dahilinde sizin için en önemli olan şeyleri başaran bir proje alabilmemiz için bize mümkün olduğunca fazla bilgi vermenizdir. Tahmini Boya Fiyatı verecek ustalarımızın, bütçenizin ne olduğunu bilmesini sağlayın ve bütçenizi aşmadan size seçenekler sunabileceğimizden eminiz.

Püskürtme, Boyayı Fırçalama veya Rulo ile Boya Yapma fiyatı düşürür mü?

Boyadığımız yüzeye bağlı.  

Son birkaç yıldır, sadece fırça ve rulo projeleri gerçekleştirmedik. Fırça ve rulo yalnızca önemli ölçüde daha uzun sürer ve bu nedenle önemli ölçüde daha pahalıdır. Yalnızca fırçalayıp yuvarlamak istediğinizi düşünüyorsanız, tahmini fiyat veren boyacımızla nedenini konuşun ve sizin için her zaman bir seçenek olarak fiyatlandırabiliriz.

Boyanacak yüzey gözenekli (açık grenli ahşap gibi) veya kuru olduğunda (ilk kez boyanan sıva gibi) püskürtme ve geri sarma gereklidir. Harika görünen tek tip bir yüzey elde etmek için boyanın gözeneklere doğru itilmesi gerekir. Tahmini fiyat veren boyacımızla yaptığınız gezinti sırasında, yüzeye püskürtülmesini ve geri döndürülmesini önerdiğimiz yeri işaret edeceğiz ve geri bildiriminizi alacağız veya sahip olabileceğiniz soruları yanıtlayacağız.

Püskürtme ile boya yapan ustalar son 10 yılda pek değişmedi, ancak kullandıkları ipuçları değişti. Uçlar artık boyayı atomize etmede (çok ince bir sis oluşturmada) ve boyayı boyalı yüzeye güvenilir şekilde ulaştırmada mükemmel. Alman boya püskürtme makinelerini kullanıyoruz ve bunlar, profesyonel boyacılar olarak yaptığımız işi yapmak için özel olarak tasarlanmış yüksek teknolojili, çok pahalı makinelerdir. 

Püskürtme, en güzel görünümlü yüzeyi, en düzgün kaplamayı üretir ve profesyonel bir boyacı tarafından kullanıldığında, müşteriye en yüksek kalitede ürünü en verimli şekilde verir. Deneyimli boyacıların ellerinde, uygun şekilde hazırlanmış bir yüzey üzerinden püskürtücü ile 1 geçiş, fırça ve rulo ile çoklu geçişlere göre daha iyi bir kaplama sağlayacaktır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 26 Average: 5]
İstanbul Duvar Kağıdı Kaldırma Hizmeti Ustalarımız, Ev Yatak odası, işyeri Dekorasyon Tamiri, Bakım, Yenilemesi, Modelleri ve Fiyatları Ustası

Kurumsal Duvar Kağıdı Ustası
5 (29)

Duvar kağıdını kaldırma sıkıcı, sinir bozucu ve uzun bir süreçtir. Aynı zamanda, doğru deneyimi olmayan biri tarafından yanlış yapıldığında onarılması zor olan duvarlarınızda gereksiz hasara neden olan aldatıcı bir sorundur. 

Kusursuz sonuçlar sunma kabiliyetimiz, müşterilerimizin hizmetlerimize güvenmesinin sebebidir .

Boyacı Ustası ekibimiz ve duvar kağıdı ustalarımız, en basit kazıma ve zımparalama aletlerinden ağır hizmet tipi endüstriyel buhar makinelerine kadar, duvar kağıdının çıkarılması için mevcut en kaliteli araçları kullanır. 

Yılların mesleki deneyimi sayesinde, işi herhangi bir acemi meraklısından daha hızlı ve daha iyi yapacaklar.

Bu hizmet, aşağıdakiler dahil gerekli tüm adımları içerir:

1- Duvar Kağıdını Kaldır

Evinizin duvarlarına zarar vermemek için eski duvar kağıdını yavaşça sıyırıp kaldırıyoruz.

2- Duvarı Tamir etmek

Yüzey sıyrıklarını ve diğer kusurları onarın ve yüzeyi bir sıyırma tabakası ve zımpara ile pürüzsüz hale getirin.

3- En Önemlisi

Duvar temizlenir ve taze bir kat boya astarı uygulanır.

Duvar kağıdını kaldırma sıkıcı, sinir bozucu ve uzun bir süreçtir.

Bu nedenle müşterilerimiz, Duvar Kağıdı Hizmeti®’ni işe alarak kazanılan zamandan ve emekten, tipik duvar kağıdı kaldırma hizmetlerinin maliyetinden kolayca daha ağır bastığını gördüler.

Duvar Kağıdı Çıkarma Hizmet Fiyatları

Aşağıdaki faktörler, duvar kağıdını evinizden kaldırmanın fiyatını etkiler:

 • Odanın boyutu.
 • Duvar kağıdının duvarda ne kadar süredir olduğu.
 • Mevcut duvar kağıdında kullanılan tutkal miktarı.
 • Duvarların şekli ve düzeni.

Fiyatlarımız hakkında doğru bir fikir edinmek için, özel işinizin ücretsiz bir tahmini için Duvar Kağıdı Hizmeti® ile ☎ 0532 158 75 34 numaradan iletişime geçmek her zaman en iyisidir. 

Kişisel ihtiyaçlarınıza göre fiyat vereceğiz ve duvar kağıdı kaldırma, renk danışmanlığı veya boyama hizmetlerini içeren birleşik işler için bir proje sunacağız.

Bu işler ara sıra aynı gün içinde veya birbiri ardına hızlı bir şekilde teslim edildiğinden, bu birleşik çözümler genellikle son derece uygun maliyetli, zaman tasarrufu sağlayan ve pratiktir.

Duvar Kağıdı Çıkarma ve Boyama Hizmetleri

Kaldırıldıktan sonra duvar kağıdından tamamen uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 

Duvar kağıdı kaldırma ve boyama hizmetlerimizi birleştirmek, tek bir projede duvar kağıdından boyaya zahmetsizce geçiş yapmanın harika bir yoludur. 

Duvar kağıdı çıkarıldıktan sonra, bir yağsız kat ve gerekli rötuşlarla boyamak için mükemmel bir şekilde astarlanmasını sağlayarak size yeni bir duvarın tüm olanaklarına sahip pürüzsüz bir yüzey bırakmasını sağlıyoruz.

Bu, birçok boya olasılığını keşfetmekte özgür olduğunuz anlamına gelir. Duvarlarınız için yeni rengi durduran bir şova karar vermek için renk

danışmanlığı hizmeti talep edebilir, hatta sahte boyama ve desenli efektler gibi farklı dekoratif boyama biçimlerine bakabilirsiniz. 

Ya da duvar kağıdını bir duvar kağıdına uygulayarak ve kalan duvarları uyumlu bir renge boyayarak oldukça kişiselleştirilmiş bir efekt için boyayı duvar kağıdıyla birleştirin, olasılıklar sonsuzdur.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 29 Average: 5]
İstanbul Mobilya Boyama fiyatları, Evde, Atölyeleri, Mutfak dolabı, maliyeti, Akrilik, Vitrin, rengi değiştirme, uygun Fiyatları profesyonel.

Mobilya Boyama Şirketi
5 (31)

 • Mobilya Boyama Şirketi olarak sadece ticari ve konut boyama ve dekorasyon sunmaz. Ayrıca mobilya boyama ve yeniden kaplama da sunuyoruz. İnternette durmaksızın “İstanbul mobilya boyama” araması yapıyorsanız, o zaman sizin için bir şirketiz!

Her türlü mobilya ve bileşenleri için tam yeniden boyama dahil mobilya boyama hizmetleri sunuyoruz. 

Dekor ile mobilya ve aksesuarlarınıza çok ihtiyaç duyulan asansörü vererek evinizin içini canlandırabilirsiniz.

Belki yeni evinize taşındınız ve bütçeniz hayallerinizin o yepyeni mutfağına uzanmıyor ya da daha çağdaş bir renkle yeniden canlandırmak istediğiniz eski moda bir masa ve sandalyeleriniz var. 

Her ne olursa olsun, Mobilya Boyama Şirketi olarak her türlü boyama işini yapacak araçlara ve uzmanlığa sahiptir.

 Mobilya boyacılarımız kendi alanlarında uzmandır ve hem yeniden boyama hizmeti hem de elle boyama sunar.

El boyama, ahşabın özel damarlı deseninin boyanın içinden geçmesini sağlar. Bu tarz boyama, ticari veya konut mülkünde sıcak bir ortam için ideal olan boyama türüdür.

 Nitekim daha geleneksel bir iç dekor tarzını tercih edenler için el boyama pişirme bölmesi dolaplarını öneriyoruz.

Çağdaş veya modern yüzeyler zevkinize göre daha fazlaysa, yeniden

ışınlama hizmetimiz size aradığınız o havalı, keskin kenarı verecek ve

herhangi bir çağdaş ticari mülk veya ev için şık bir yüzey oluşturacaktır.  

Hem ticari hem de ev ortamlarına uygun ve yıkanabilir boyalarla boyama veya kokusu azaltılmış boyalar dahil belirlediğiniz tüm gereksinimleri karşılayacak birçok boya türü kullanıyoruz. 

Dilerseniz seçtiğiniz boya ile çalışacağız veya aradığınız stili size vermek için firmamızın önerdiği boyalarımızı kullanabiliriz.

Bazı mobilyalar farklı cilalar veya cila türevi bileşenlerle kaplanmıştır. Bu durumlarda Mobilya Boyama Şirketi olarak her yüzeyi doğru ve eksiksiz olarak hazırlıyoruz. 

Üst katmanları özel kimyasallarla kaldırıyoruz ve ihtiyaç duyulan alanları zımparalayarak bir milim bile kaçırmamamızı sağlıyoruz. 

Doğru boya ve sızdırmazlık maddesini seçmek bundan dolayı çok önemlidir. 

Bu, mobilyalarınızı ne için kullanacağınıza ve evinizdeki konumuna bağlı olacaktır.

 Bunu nasıl başarırsak elde edersek, Mobilya Boyama Şirketi olan biz ile istediğiniz sonucu elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Gerçekten de, stil ne olursa olsun, Mobilya Boyacı Ustası Şirketi, ister

geleneksel, ister çağdaş, ister modern olsun, evinizde istediğiniz görünümü bir dokunuşla elde etmenize gerçekten yardımcı olabilir. 

Neden bir teklif için ☎ 0532 158 75 34 numaradan iletişime geçip gereksinimlerinizi bize bildirmiyorsunuz. 

Mobilya boyama şirketimiz İstanbul’da en iyi mobilya görünümünüzü elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini size bildirmek için hemen iletişime geçeceğiz. Yolun her adımında, Mobilya boyama şirketimizdeki uzmanlarımız süreci anlamanıza yardımcı olabilir.

Neden mobilya boyama hizmetlerimizi Boyacı Ustası Hizmeti’nin sunduğu diğer hizmetlerle birleştirmeyelim? 

Mobilya boyacılarımız duvar kağıdı , sıva hizmetleri , ev boyama ve ticari boyama ile birleştirebiliriz . Birleştirerek, sadece birden fazla fantastik ve uzman hizmet almakla kalmaz, aynı zamanda indirimlerimizden, kombinasyon fırsatlarımız’dan ve üyelik tekliflerimizden de faydalanırsınız. 

Neden ücretsiz bir fiyat teklifi için bugün bizimle iletişime geçmiyorsunuz ? 

Ayrıca harika referanslarımıza ve çalışmalarımızın galerisine göz atabilirsiniz .

Mobilya Boyama Hizmeti ile gerçekten profesyonel ve güvenilir bir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz. Referanslarımız bunu kanıtlıyor! Artık internette “İstanbul Mobilya boyacıları” araması yok; Bizi burada buldunuz! Tarzınız, bitişiniz, işinizin büyüklüğü ve bütçeniz ne olursa olsun, Mobilya Boyama Hizmeti size uygun bir şeyi vardır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 31 Average: 5]
Sprey boyama hizmetleri, Mutfak dolabı, korkuluk, sıva, kapı, işyeri, okul, ofis, hastane, apartman, balkon,tadilalat, tamirat,yenileme, fiyat

Sprey Boya Hizmetleri
5 (34)

İstanbul Güvenilir Sprey Boyacılar

Yakın zamanda mutfağınızı yeniden boyadınız veya yeniden tasarladınız, ancak şimdi mutfak dolapları yeni dekorla eşleşmiyor mu? 

Korkuluklarınızdaki boya rengi solmuş veya pürüzlü görünüyor mu? 

İatanbul’un en iyi mutfağında yeniden canlandırmak için Orijinal Stil Boyama ve Dekoru geçemezsiniz. Her duruma uygun, mükemmel mutfak nefes alan boyacı hizmetleri sunuyoruz.

Sprey boya hizmetlerimiz

Sprey boyama, genellikle mobilya veya dolapları boyamak için kullanılan bir boyama yöntemidir. 

Bu yöntemi kullanarak ana işimiz mutfak dolaplarını püskürtme yöntemi

ile boyamaktır, ancak diğer mobilya türlerini, camları veya tavanı da püskürme yöntemi ile boyayabiliriz. 

Genel olarak, geleneksel olarak boyanamayan malzemeler veya boşluklar, aynı mükemmel sonucu verecek şekilde sprey ile boyanabilir.

 Mobilyaya zarar vermeyen ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış özel mobilya sprey boyası kullanıyoruz.

İstanbul sprey boyama konusunda uzmanlaşmış saygın bir şirket bulmak zor olabilir. Tüm mutfak spreyi boyacılarımız inanılmaz derecede profesyoneldir ve temiz ve verimli çalışır. 

Sprey boyama mutfak dolapları veya diğer mobilya öğeleri, seçilen yöntem

nedeniyle çok fazla karışıklık içerebilir, ancak mutfağınızın geri kalanının lekesiz kalmasını sağlıyoruz. 

Olası karmaşayı en aza indirmek için mümkün olduğunca mobilyaları evin dışına koymayı tercih ediyoruz. 

Söz konusu mobilya eşyası boyama işlemi için evden çıkarılamadığında

(mutfak dolapları veya korkuluklar gibi), istenmeyen sıçramaları önlemek için her zaman koruyucu örtüler kullanıyoruz.

 Tüm personelimiz bu boyama yöntemi konusunda eğitilmiştir ve minimum dağınıklık ile eşit bir boya katmanı sağlayabilir.

İstanbul’da mobilya boyası yapan çok sayıda şirket olsa da, en kaliteli hizmetlerden bazılarını sunabileceğimizden eminiz. 

Orijinal Stil Boyama ve Dekorasyon Esnaf ve Zanaatkarlar Odalarına aittir,

yani müşterilerimiz için yaptığımız tüm işlerin son derece yüksek kalibreli olduğu anlamına gelir. 

Önceki çalışmalarımızdan bazılarını sergileyen çevrimiçi galerimize göz atmak isteyebilirsiniz . Bunun, İstanbul mutfağının en iyi örneklerinden bazılarını sergilediğinden eminiz ve aynı hizmetleri kendi evinize de sunmaya hazırız.

Bazı insanların sağlık sorunları olabileceğini anlıyoruz

Boyama ve Dekorasyon’da, bazı kişilerin astım gibi sprey boyama için kullanılan aerosollerle daha da kötüleşebilecek sağlık sorunları olabileceğinin de farkındayız. 

Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir ve ailenizin

sağlığı ile ilgili endişeleriniz varsa, en iyi eylem planını belirlemek için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. 

Siz evde olmadığınızda hizmeti tamamlamak için organize edebiliriz veya olası boya parçacıklarını önlemek için mobilyaları tesisten çıkarabiliriz.

Sprey boyama hizmetlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir

Bu tür yüksek kaliteli hizmetler için, burada İstanbul’daki en düşük mutfak yenileme fiyatlarından bazılarını sunuyoruz. Ücretsiz, zorunlu olmayan bir fiyat teklifi için bu çevrimiçi teklif formu‘nu doldurmanız yeterlidir . 

Güler yüzlü personel üyelerimizden biri, bir tahmini fiyat ve bilmek isteyebileceğiniz diğer tüm bilgilerle size hızlı bir şekilde geri dönecektir.

 Mutfak geri dönüş maliyetimiz, püskürtülmesi gereken alanların boyutuna ve tercih ettiğiniz boya türüne bağlı olarak her bir müşterimize göre belirlenir.

İki veya daha fazla hizmetimizi birlikte sipariş ettiğinizde de indirim sunuyoruz. Bu yüzden boyama veya sıva gibi boyama ve dekorasyon hizmetleri de arıyorsanız , iletişime  ☎ 0532 158 75 34 geçmekten çekinmeyin . Harika tasarruf seçeneklerini sizinle konuşmak isteriz.

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Sprey Boya Hizmeti

– tavan ve duvar püskürtme
– pencere püskürtme
– kaplama püskürtme
– kapı püskürtme
– mobilya püskürtme
– şişen kaplamalar
– tamamen sigortalı
– tüm işler garantili
-% 100 memnuniyet garantili
– rekabetçi fiyatlar

Bu yüzden, ihtiyacınız olan bir alıntıysa veya sadece dostça bir tavsiyede bulunmaktan çekinmeyin. 

Bizim ekibimizden birini göndererek  sprey boya uzmanları  ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere size ve olasılıklar üzerinde öneriyoruz. Sprey Boyacı Ustası Hizmeti size 6 ay boyunca geçerli olan ücretsiz bir yükümlülük teklifini sağlayacaktır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 34 Average: 5]
Marmara bölgesinin en iyi ev boyama hizmetinden hemen faydalanın. Konut, işyeri,okul,apartman,hastane,bina, boya, tadilat ustası hizmeti.

Profesyonel Ev Boyama
5 (39)

Eviniz sizin sığınağınızdır, bu yüzden bakımı güzel olmalıdır. İstanbul Bölgesi En İyi Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Ustalarımız, uygun fiyatlarla birinci sınıf sonuçları kanıtlayan kaliteli zanaatkarlardır. 

Konseptten tamamlanana kadar tüm süreç boyunca size yol gösterirler ve sizi her zaman güncel tutarlar. 

İster bir iç mekan yenilemesi ister bir dış cephe makyajı arıyorsanız, gerçek profesyonellerden oluşan ekibimize güvenebilirsiniz. 

Oturma odaları, mutfaklar, banyolar, yatak odaları ve daha fazlasıyla ilgili deneyime sahibiz. 

Daha fazla bilgi edinmek için En iyi konut boyama hizmetlerimizi inceleyin

veya ücretsiz danışma için şimdi ☎ 0532 158 75 34 numaralı telefondan bizi arayın.

Müşterilerimizin referanslarını okuyun ve neden İstanbul Bölgesi’ndeki en iyi Profesyonel Ev Boyama şirketi olduğumuzu görün.

MARMARA BÖLGESİNDE Profesyonel Ev BOYACISI MI ARIYORSUNUZ?

Bir ev boyama işi için müteahhit tutmak göz korkutucu olabilir. Elimizde vizyonunuza güvenmekle kalmıyor, aynı zamanda en değerli varlığınıza yapılan yatırım yapıyoruz. Müşterilerimiz geri gelmeye devam ediyor çünkü bunu anlıyoruz. Sadece süreci rahat tutmakla kalmıyor, geride bıraktığımız işin kalitesi de ödediğiniz adil fiyata her zaman değer.

 • İç Mekan Boyama:

Hem konut hem de ticari amaçlı iç mekan boyama hizmeti veriyoruz. Bir oturma odasını canlandırmaktan eksiksiz bir renk yenilemeye kadar, müşterilerimize her türlü boyama deneyimini sunuyoruz. İç mekan boyama hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir.

 • Yatak odası, banyo, mutfak, koridor, oturma odası, yemek odası, bodrum ve ev ofis duvarlarının, tavanlarının, zeminlerinin, kapılarının boyanması.
 • Pencere, kapı, döşeme ve doğramaların boyanması.  
 • Dış Cephe Boyası:

Konut ve ticari yapıların korunması ve güçlendirilmesi için dış cephe boyama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti, en uygun fiyata geniş bir yelpazede boyama hizmetleri sunar. 

Profesyonel ve yüksek vasıflı boyacı ustası ekibimiz, boyama işlerini

öngörülen son teslim tarihine göre tamamlayarak, pürüzsüz ve yürekleri ısıtan boyama deneyimleri sağlar. Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Cephe, alt / cephe, kapılar, sundurmalar, balkon, korkuluk, beton ve merdivenlerin boyanması.
 • Dış cephe kaplaması, sundurmalar ve süslemenin boyanması.           
 • Doku Boyama:

Günümüzde konut evleri ve ofisler doku boyama hizmeti talep etmektedir. Bu tür bir boya duvarlara ek güzellik ve çekicilik katar. Krinkle, Spatula, Ragging, Canvas, Seashell, Brushing gibi çeşitli doku tasarımları mevcuttur. 

Bu özel efektler kullanılarak boyacılar tarafından belirli dokulu duvarlar tasarlanabilir. Son derece yetkin boyacılarımız, özel doku boyaları ve araçlarını kullanarak bu desenleri sizin önerilerinize göre duvarlarda oluşturur.

 • Şablon Boyama:

Duvar kalıpları, bazı ilginç eklentilerle birlikte duvarların özel görünümünü geliştirir. Ayrıca mobilya parçaları ve bazı kumaş malzemeler üzerine duvar stencil boyama da yapılabilmektedir. 

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti, duvarlarınızı ve mobilyalarınızı daha canlı gösterecek geniş bir yenilikçi ve modaya uygun duvar kalıpları yelpazesi sunar. 

Çocuklar için eğlence temelli şablon tasarımları harika bir seçenektir. Ayrıca klasik, modern, geometrik, çevre ve olgun duvar şablonlarının çeşitli tasarımlarını da sunmaktayız. 

 • Metal Boyama:

Metal yüzeyleri boyamak kolay bir iş değildir. Metaller oldukça reaktif olduğundan ve yüzeyde oluşan sonuçta ortaya çıkan oksit tabakaları, görünümünü ve performansını büyük ölçüde etkiler. 

Metal yüzeylerin ortama maruz kalması korozyona neden olur ve bozulma hızlarını artırır. Bu nedenle, metal yüzeyleri şiddetli korozyondan korumak için yaygın olarak boyalar kullanılır.

Metalik malzemelerin bozulmasını önlemek için metal boyama imkanı sunuyoruz. Metal korozyonunu önlemek için kullandığımız koruyucu boya sistemleri arasında astarlar, alt kaplamalar ve son katlar bulunur.

 • Lehçe:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Şirketi, müşterilere çok çeşitli cilalama hizmetleri sunmaktadır. Boyama işleminden önce veya sonra cilalama yapılabilir. 

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bunlardan birini seçersiniz. Özel olarak ahşaptan yapılmış duvar, kapı, pencere ve diğer mobilyaların yanı sıra cilalanabilir. 

Doğal cila, renkli cila ve Melamin cilalama olarak bilinen üç tip cila, cilalayacağınız malzemenin türüne bağlı olarak kullanılır. 

 • Kiralık Boyacı Ustası:

Kiralık boyacı, boya alanında çok yeni ve modern bir kavramdır. Kiracıların taşınmasından sonra kiralanan evin duvarlarına bir veya iki kat temel plastik boya sürülen bir boya türüdür. Evin komple temizliği ile birlikte bu tür boyama hizmetlerini veriyoruz.

 • Duvar Kağıdı :

Evinizin veya ofis evlerinizin duvarlarına kolay kurulumların yanı sıra çok çeşitli duvar kağıtları sunuyoruz. Seçkin duvar kağıtları koleksiyonumuzdan seçim yapabilirsiniz ve bunu minimum maliyetle duvarlarınıza boyatacağız. 

Ayrıca dilerseniz önceden yüklenmiş duvar kağıtlarınızı duvarlara kaldırmanıza da yardımcı olacağız. Çok yönlü ve özel duvar kağıdı tasarımlarımız, duvarlarınızın güzelliğini ve ihtişamını geliştirecek ve yükseltecektir. 

 • Su Geçirmezlik:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Şirketi, olağanüstü bir su geçirmezlik mekanizması sergileyen üstün hidrofobiklik sunar. 

Dış cephe elastomerik duvar boyaları, yüksek kaliteli membran kaplamalar,

polüretan köpük ve duvar tuğlalarına su girmesini engelleyen ilgili hidrofobik malzemeler sunuyoruz. 

 • Ahşap Boyama:

Metal boyama ve doku boyamanın yanı sıra ahşap boyama imkanı da sağlıyoruz. Ahşap boyama, ahşap malzemelerin boyanması anlamına gelir. Genellikle zımparalama, boyama ve son olarak cilalama olmak üzere üç adımı içerir.

 Ahşap malzemeler başlangıçta kum kağıtları yardımı ile zımparalanır. Daha sonra ahşap malzemeye renkli ve parlak bir görünüm kazandırmak için boyama ve cilalama mekanizmaları kullanılır. 

Eviniz sizin için en önemli ve değerli varlığınızdır. Dolayısıyla, hem sanatsal hem de ekonomik değerini korumak ve artırmak için evinizin bakımı çok önemlidir. 

En İyi Ev Boyama Hizmeti Şirketi size üstün kaliteli boyama deneyimi

sunacak ve konutunuz için estetik bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 39 Average: 5]
Kadıköy boyacı ustası 1 günde ev,iş yerlerinizi boya,alçıpan,kartonpiyer,tadilat ve yenileme işlerinizi ehil ustalar ile ışıl ışıl teslim eder

Kadıköy Boyacı Ustası 1 Günde Boya
5 (52)

Kadıköy 1 Günde Konut İç Cephe Tadilat ve Boyama

Kadıköy boyacı ustası hizmeti olarak;

Alçıpan tamiri, tekstüre, ahşap döşeme ve pencerelerin yeniden bitirilmesi, dolaplar, metal ve beton dahil tüm yüzeylerin yenilenmesi

ve boyanması dahil olmak üzere eksiksiz bir iç cephe boya ve boyama hizmetleri sunuyoruz.

Kadıköy 1 Günde Konut boyama işlemi Sürecimiz

Kadıköy‘de Her iç cephe boyama projesine alanı hazırlayarak başlıyoruz, tüm yüzeyleri maskeleyerek ve (naylon örtüler ile) kaplayarak evi koruyoruz. Süreçteki her aşamadan sonra temizlik yapıyor ve ayak izi bırakmamamızı sağlıyoruz.

Alçıpan onarımları, eski dokuyu eşleştirme veya bazı durumlarda gerekirse tüm duvarı veya odayı yeniden tekstüre etme izleyen ilk adımdır.

Boyadan önce trim düzeltmesi yapılır ve ardından bantlanarak boyama işlemi tamamlanırken korunur.

Primer veya PVA, taze alçıpana uygulanır, bu, yüzeyin sızdırmaz olmasını ve bir kat boya için hazır olmasını sağlar.

Mevcut renk koyu olduğunda ve yeni renk açık olduğunda veya halihazırda leke mevcut olduğunda astar kat gereklidir.

Tavanlar her zaman önce boyanır, ister beyaz ister odayla aynı renk olsun, yukarıdan başlayıp aşağı ve sağa doğru ilerliyoruz.

Her iç mekan boyama işlemi farklıdır, ancak tüm projeler, eski boya veya

kalıntıların gittiğinden ve yeni boyanın fabrika cilası kadar keskin

göründüğünden emin olmak için bantlama ve kalafatlama süpürgelik içerir. Projenizi değerlendirmek için bugün ☎ 0532 158 75 34 bizi arayın!

Kadıköy 1 Günde Konut Dış Cephe Tadilatı ve Boyama

Yıllarca boyama yaptıktan sonra, uzun ömürlü boya işleri üreten

kanıtlanmış bir sürece sahibiz, bitmiş boya işlerimize nasıl ulaştığımızı anlamak için bir dakikanızı ayırın:

Kadıköy 1 Günde Boyacı Ustası Sürecimiz:

Güçlü yıkama –

Kaliteli bir dış cephe boyası işi hazırlık çalışmasıyla başlar; her adım önemlidir ve boyama işinin sonuçlarını ve uzun ömürlülüğünü etkiler. 

Sürecimiz, tüm kiri ve döküntüleri gidermek için tüm evin su ile yıkanması

ile başlar, eski boya ve lekeyi çıkarmaktan çok bir banyo olduğu için hiçbir katkı maddesi içermeyen su kullanırız. 

Ağır küf veya lekelenme varsa, yüzeyi düzgün bir şekilde temizlemek için çevre dostu bir katkı maddesi ekleyebiliriz.

Boyalı Yüzeyi Kazıma –

Başarısız boyanın veya lekenin çıkarılması, yeni ürünün yapışması için çok önemlidir. Metal bir kazıyıcı ve aynı zamanda kazıyan ve kaba kumlayan özel bir yörünge zımparası kullanıyoruz.

Tüylü Zımparalama –

Sadece zımparalama değil, kuş tüyü zımparalama her projede kullandığımız işlemdir. Eski boyanın kenarını çıplak ahşapla tüy zımparalayarak boyanın soyulmaya devam etmesi mümkün değildir.

Astarlama –

Tüm başarısız boya veya leke alanlarını tüy zımparaladıktan sonra, ya bozuk alanı ya da tüm alanı astarlarız. Tüm çıplak ahşabın astarlanması, bir veya iki son kattan önce gereklidir.

Yapıda mevcut boya veya leke:

Bozulmadığında yüzeye zarar vermesi için bir neden olmadığından, hasar görmemiş mevcut tüm boya veya lekeler temizlenecek ve tek başına bırakılacaktır.

Kalafatlama / Ev Sızdırmazlık –

Kalafatlama, dış boya işinin bütünlüğü için çok önemlidir. Kalafat kullanarak nem, döküntü ve böceklerin boya işini etkilememesini sağlayabiliriz. Ayrıca eski boya hattını kapatır ve temiz yeni bir çizgi oluşturmamızı sağlar.

Evin cephesini boyamak –

Akrilik, lateks katı boya veya leke cilası için geniş alanlarda uygulama için

bir püskürtücü ve ardından bir arka fırça ve rulo tekniği kullanıyoruz. 

Ürünü geriye fırçalayarak ve yuvarlayarak, tüm çatlakların ve yarıkların boya ile doldurulmasını ve kapatılmasını sağlayabiliriz. Püskürtücü ile uyguladığımız ikinci bir kat önermekteyiz, bu yüksek irtifada bir avantaj olan ekstra bir UV kalkanı görevi görür.

Evin gövdesini boyamak

Lekeleri bitirmek için, saydamdan katı gövdeye kadar çeşitli şeffaflıklar halinde gelen yağ veya su bazlı bir ürün kullanabiliriz. 

Yağ ve su bazlı şeffaf, yarı şeffaf ve yarı katı lekelerde uygulama için fırça kullanıyoruz. 

Geniş bir yüzey alanı varsa, uygulama için bir püskürtücü ve lekenin evin

yüzeyine tamamen nüfuz etmesini sağlamak için bir geri fırçalama tekniği kullanırız. 

Bu işlem ahşabın lekeyi nasıl aldığına bağlı olarak iki ila üç kat arasında tekrarlanabilir.

Trim / Pencere / Kapı Boyası – Tüm trim boyanır veya yeniden boya üzerine fırça veya rulo ile boyanır.

 Yeni konstrüksiyon için, döşeme kurulmadan önce püskürtülebilir. Bir sonraki projenizi konuşmak için bugün bizi ☎ 0532 158 75 34 arayın.

Kadıköy 1 Günde Ticari Boyama ve Tadilat:

Kadıköy’de komple ticari iç ve dış boyama ve boyama Hizmetleri sunuyoruz; 

oteller, apartman binaları, apartman kompleksleri, ofis binaları, çiftlik

ve çiftlik, kütük yapılar ve hem yeni inşaat hem de mevcut yapılar için şantiye işleri dahil boyama işlemi gerçekleştiriyoruz.. 

Kadıköy’de Ticari Boyama Sürecimiz:

Kadıköy’de 1 Günde boyacı ustalarımız ; Ahşap, alçıpan, metal, beton, asfalt vb. Dahil tüm yüzeyleri boyar ve boyarız. Ticari bir proje danışmanlığı planlamak için lütfen bugün bizi arayın.

Yeni inşaat ve tadilatlar için alçıpan, sıva ve doku sunuyoruz.

Kadıköy Boyacı Ustası Hizmeti ile ticari bir iş rezervasyonu yapın:

Dosyadaki sigorta sertifikalarını güncelledik ve isteğiniz üzerine bunları doğrudan sigorta şirketimizden e-posta ile gönderebiliriz. 

İşçi Tazminatının yanı sıra Genel ve Şemsiye Sorumluluk politikaları da taşıyoruz.

Kadıköy’de Yaklaşan Boya ve Tadilat projeniz için planlarınızı bize e-posta ile gönderin:

Alanlara göre ayrılmış ve satır öğeleri olarak sunulan bir teklifi tamamlayacağız. 

İTO üyesiyiz. Bu yüzden bizi ticari projenize teklif vermeye davet etmekten çekinmeyin. Bizi arayın: Boyacı Ustası Hizmeti A.Ş

Kadıköy 1 Günde Ticari tadilat ve boya projenizi planlayalım:

Konut projelerini buna göre büyük ticari projeler etrafında planlıyoruz, lütfen projenizin uzunluğu ne olursa olsun bugün bizimle iletişime geçin.

Kadıköy 1 Günde Ticari Boya ve Tadilat Projeleri Teslim Tarihi: Projeleri zamanında tamamlamaktan gurur duyuyoruz.

 Projenizin son tarihini karşılamak için her zaman hazır olacağız ve haftanın 7 günü çalışmaya istekli olacağız.

Kadıköy 1 Günde Ticari Boya ve Tadilat Ustası Ekibimiz bitmiş ürünümüzün kalitesine kendini adamış eğitimli profesyonel Boyacı ustalarından oluşuyor.

 İşletmenizi kazanmayı dört gözle bekliyoruz. Lütfen önümüzdeki projenizi konuşmak için bugün ☎ 0532 158 75 34 bizi arayın.

Our Score
Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 52 Average: 5]
Bir Kat Boya Yetmez!
5 (1)
Tavan Boyama Zamanı
5 (1)
Boya Renkleriyle Odanızı Daha Büyük Gösterme
4.8 (6)
Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?
5 (4)
Sıva Onarım Hizmeti
5 (7)
Kışın Ev Boyama
5 (8)
Kurumsal Alçıpan Ustası
5 (9)
Ümraniye Duvar Kağıdı Ustası
5 (6)
Fenerbahçe Kurumsal Boyacı Ustası
4.9 (16)
Tadilat Boyama Hizmeti
5 (13)